Dlažba Best Beleza a Belisima. Máte jí někdo?

Dobrý den, vybrali jsme si dlažbu od firmy BEST a to konkrétně kombinaci dlažeb Beleza a Belisima. Po návštěvě vzorkové prodejny jsme se rozhodli pro povrchovou úpravu antico UV (2x nalakovaná). Je to dost drahá dlažba proto trošku váhám, zda jsme zvolili dobře. Konkrétně mám obavy, jestli se dlažba nebude klouzat (když bude mokrá). Nemáte někdo s touto dlažbou zkušenost, případně nějaké fotky? Mockrát děkuji!
Odpovědět
Zkouším obnovit. Prosím nemate někdo zkušenosti s touto.dlažbou? Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Tak se taky pokusím obnovit. Máte někdo? Jste spokojeni? Mohu poprosit o foto?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahoj. Obnovuji diskusi:) Máte někdo dlažbu Best Beleza / Best Belisima ? A dojmy, zkušenosti? A ideálně prosím foto z reálu. Děkuji.
Odpovědět
Měli jsme na terase tu šedou colormix Belezu, je krásná, barevně praktická, nebyly vidět skvrny ani neklouzala. Ale čekalo se docela dlouho, než ji vyrobili.. foto nemám, už tam nebydlím 🙂
Odpovědět
Také jsme vybrali, realizace teprve proběhne. Každopádně mi v Nehvizdech říkali, ze s UV osetrenim dlažba více klouze a má sytejsi barvy. Ani jedno nechci a tak bude standard
Odpovědět
Profilova fotka
My máme colormix brilant UV samet a je super. Neklouže se. v albu mám fotky tak mrkněte, jestli uvažujete někdo. jinak my čekali na dlažbu 5-6 tydnů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je odkaz.. https://www.modrastrecha.cz/blog/peta...
Odpovědět
Profilova fotka
@peta7178 5-6 týdnů tak nějak odpovídá, potřebujeme ji cca koncem března/poč.dubna. Hned hned mrknout :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se zahradní dlažbou Elegant od fa Semmelrock, popřípadě jakou dlažbu doporučujete 🙏. Budeme dělat podlahu v zastřešené pergole 6x8 m. Nějak se nemůžu rozhodnout. Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, obnovuji diskuzi. Objednali jsme si dlažbu best beleza s ultra UV ochranou. Máme ji asi měsíc položenou a jsme tak naštvaní. Dlažba se vozí i když je suchá...ne, že by to vyloženě ujíždělo, ale když po tom šoupnu nohou tak to jede. Za mokra ani nemluvě to je na zabití to ujíždí samo. Děti už 2x spadly. Máme před domem spád ke garáži a dveřím a to je nejhorší. Nevíme jak vyřešit. Volali jsme s technikem přímo co vyrábí dlažby a nic neporadil..časem se to prý trochu opotřebuje, ale to je xy let... nátěry a nástřiky nedoporučují někdo už zkusil a prý dlažba celá zbělala. 😔 Nemá někdo zkušenost nebo radu jak to vyřešit? Výměna nepřipadá finančně v úvahu máme před barákem 65m² a celkově i kolem domu je to přes 200m² 😔. Děkuji za případné reakce.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@peta7178 Dobrý den, Uvažuju colormix brilant UV samet. Opravdu to prosím neklouže? Jste spokojená stále? Děkuju moc za odpověď.
Odpovědět
@zateplovak tak dlažbu od Bestu vůbec nedoporučuju ... máme colormix brilant standard a kvalita je katastrofa ... tak 40% dlaždic má nekvalitní povrch ... sice se to časem "okouká", ale to firmu neomlouvá .. ve stavebninách mě řekli, že to ví a spoléhají na to, že to lidi nebudou reklamovat ... ale ten standard aspoň neklouže, ani za deště ...
Odpovědět
Článek se načítá
BEST mi už nesmí do baráku. Už mi prasklo na garážovém stání tak 20 dlažeb + cca 20 bylo prasklých už na paletě. Vzhled vydržel pěkný tak rok. Silně uvažuju, že budu reklamovat celou dlažbu. Už mi jednu paletu vyreklamovali.
Odpovědět
Profilova fotka
@zateplovak Dobrý den, neklouže a jsme stále spokojeni. Budeme kupovat dalších 100m2 na dodělání ☺
Odpovědět
nemáte prosím někdo Beleza v odstínu Arabica?
Odpovědět
@michal_rybar Já mám přímo Arabicu a nikdy víc tedy. Viz moje příspěvky výše.
Odpovědět
@davex rozumím, bohužel někdo má zase špatné zkušenosti s CS Beton nebo Diton, je to někdy asi o šarži. Nedokáži posoudit, zda po tom, co Best přešel do stáje šmejdům z DEK, tak kvalita šla dolů. Praskají spíše ty větší formáty 60x30? S barevností jste spokojen? Budu řešit cca 150m2, takže to není o malých penězích.
Odpovědět
Mám ve vjezdu a na chodníku k domu Best Beleza colormix Brilant - sametový Ultra UV - 8cm. Nepraskla zatím jediná dlaždice (ani při vibrování). Povrch mi nepřijde moc klouzavý, ale mám ho téměř v rovině.
Odpovědět
@zdenda111 Fakt neklouže ten sametový Ultra UV 8 cm? Taky bych to chtěl dát. O prachy ani tak nejde, spíše o to klouzání. Kvůli dětem atd... Každý říká něco jiného 🥺 Nemáte prosím nějaké fotky, jestli vám to nebudete vadit? Třeba do soukromé zprávy. Budete moc hodný. Předem dekuju
Odpovědět
@zateplovak Samozřejmě, pokud to namrzne, tak to klouže 🙂 Tohle je dost subjektivní, ale ten povrch mi nepřijde moc kluzký ani třeba za mokra. Ještě to nemám úplně dodělané - dlažba není vyspárovaná, okolí je neupravené.
Odpovědět
@michal_rybar U nás to vzhledem k počtu reklamací nechtějí prodávat ani stavebniny. Barva po dvou letech šla docela do kopru. A to to mám na severní straně, kde skoro nesvítí sluníčko. Já bych si od BESTu už prostě nic nevzal. Za mě, jedině Presbeton.
Odpovědět
@zdenda111 Ahoj, psal jsem zprávu... Děkuju
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?