Firma domy domky pozemky zastoupená paní Lucií Eltayef Černou - zkušenost

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím máte někdo zkušenost s touto stavební filmou, která nabízí pozemky se stavbou domů v Ostravě a okolí?
Odpovědět
1
2
Jinak pani Cerna vyrizuje pouze stavebni povoleni. Firma, ktera stavi dum je taky pres ni ale nefiguruje tam. Muzete si vybrat firmu, kterou chcete! Zijeme ve svobodne zemi a nikdo Vas nenuti. Ja mam pres pani cernou vsechno a dum se stavi, zatim se pracuje na zakladove desce.
Odpovědět
@hilscherova Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli jste podala trestni oznameni? Taky mame špatnou zkušenost :( děkuji za odpoved
Odpovědět
Dobrý den, také by mě zajímalo to hromadné trestní oznámení. Paní nám dluží přes 70 tis ze zaplacené zálohy a od července nekomunikuje... Chtěli jsme TO podat sami, ale pokud by se podávalo hromadně, rádi se připojíme. Díky, Markéta Ryzí
Odpovědět
@marketaryzi Dobrý den, chtěla jsem jen dodat, že paní Černá nakonec svůj dluh vůči nám srovnala. Trvalo to 3/4 roku a opravdu to nebylo jednoduché, ale nakonec k nám peníze doputovaly zpět. Markéta Ryzí
Odpovědět
@peeetram dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jste podala trestní oznámení? popřípadě zda máte nějaké informace k hromadnému trestnímu oznámení. Nebo kdokoliv tady?
Odpovědět
@marketaryzi gratuluji :-) Né všichni máme takové štěstí ..
Odpovědět
@domydomkypozemkycz Zmiňujete zajištění geometrických plánů. To mohu potvrdit, toto skutečně zajstíte. Prosím, zmiňte pro úplnost ještě, že je pak geometrovi nezaplatíte. Že je na vás mnoho nefunkčních kontaktů, mailů, telefonních čísel. Ale třeba se pletu a ještě zaplatíte paní Kateřino Lucie Eltayef Černá. Tomáš Král
Odpovědět
Měli jsme zkušenost, jednání podvodné, tváří se mile, přileha Audinou bílou, naštěstí jsme ji dali zálohu jen 20 000 kč, podali jsme trestní oznámení přes právníka a bylo na ni uvaleny v té době exekuce přesahujíci několik milionů, ukazovala nám krásný dům, údajně její, ale bydlela ve starém zanedbaném domě a bydliště hlášeno na úřadě. 2 roky jsme čekali a nakonec nám exekutor částku poslal. Nezvedá telefony, chodí sms typu zavolám později, ale tak se nestane. Bylo to v roce 2015. Varuji před ní.!!!!!! Neustále mění jména firem.
Odpovědět
@plutonka my podávali v roce 2015, viz.příspěvek výše
Odpovědět
V srpnu jsem podala trestní oznámení, začátkem září mi záloha, kterou jsem paní Černé dala, byla vrácena.Připojuji se tedy ke šťastlivcům. Spolupráci ovšem určitě nedoporučuji.Kateřina Stříbná
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Uz jednou jsem psala...Nicmene, pani Cerna od nas vybrala zalohu a pak nastalo obdobi temna. Lzi, neustale nemoci a podobne. Nedavno jsem ji videla prochazet se mi po obchode a nemocna teda fakt neni.Pokud mate zajem, ukazu vam maily, vypisy hovoru. Asi po dvou letech jsem zazadala o predani dokumentace a Cerne dcera nam predala akorat tak slozku nesmyslu. Pravni cestou jsme se niceho nedopracovali, protoze Cerna ma tolik exekuci, ze to vubec nema smysl. Na policii se nestacili divit, kolik tech oznameni na ni je, nicmene nas opet odkazali na pravniky na obcansko pravni spor. Neda se s tim delat nic, takze mi verte, nic neuzavirat. Rada predam zkusenosti a kontakty, ktere nam po vsech podvodnicich nakonec pomohly domek postavit. Sice stoji po peti letech tahanic a dvojnasobku penez, ale stoji 😞
Odpovědět
@peeetram zbytecne, na policii stravite hodiny a hodiny a pak vam stejne doporuci pravnika. U nas bohuzel zklamal i pravnik, ale i tak by to nemelo smysl. Dneska bych si zaplatila za to, aby to z ni nekdo po zlem dostal, jinak bez sance.
Odpovědět
Článek se načítá
@domydomkypozemkycz Lzete!!!! Nam jste tvrdila, ze vse na urade je podane, po osobni schuzce na urade nam rekli, ze jste tam nikdy nebyla, mame veskerou nasi komunikaci a zverejnime to, vcetne projektantu. Po pravni strance jste se sice pojistili, ale az nekomu rupnou nervy, tak se nedivte. Kolibate se po kramech jak honorace, ale jste obycejna zlodejka, ktera se nazastavi pred nicim.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@hilscherova Dobrý den. Už jste zde podávali trestní oznámení?? Taky máme problém s paní Cernou a chtěli by jsme se k vám přidat. Děkuji za odpoved
Odpovědět
@verus_kusty Právník ani policie Vám v tom bohužel nepomůžou, mám vyzkoušeno. Na policii se nestačili divit, kolik ohlášení na Černou je, nicméně se jedná o občansko -právní spor a mám se obrátit na právníka. Tím, že Vám Černá odpoví byť jen "zavolám později", totiž vynakládá snahu věc řešit. Právník Vám řekne akorát tak, že budete asi pětistá v pořadí, které Černá okradla. Ještě mi poradili něco v tom smyslu, že se mám několik let pokoušet o spravedlnost u soudu, jakože je prostě otravovat, shánět lidi, psát petice. Takže jestli se ke mně někdo přidá...
Odpovědět
@marketaryzi Můžu se prosím zeptat, jak se Vám to povedlo?
Odpovědět
@hilscherova Dobrý den, snažili jsme se pořád komunikovat, volali jsme jí, psali emaily.... Získali jsme získali kontakt na policistu, který řešil případ p. Černé. Spojili jsme se s ním, což věděla i paní Černá. Poté začala více komunikovat a po částech (myslím na 2x nebo 3x) svůj dluh vůči nám i splatila. Přiznám se, že už jsme s těmito penězi ani nepočítali...
Odpovědět
Dobrý den, od paní Černé se všichni držte dál. Je to ulhaná zlodějka, která (pokud se zadaří) bude brzo sedět spolu se svou ulhanou rodinkou. Od zaplacení zálohy už jste pro ní mrtví. Za tuto osobu se musí rodiče neskutečně stydět.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?