Firma Dřevo-House - zkušenosti

Dobrý den, neznáte někdo tuhle firmu, nějaký zkušenosti. Zahlídla jsem ji tady někde v diskuzi, tak bych poprosila o nějaký info. Chystáme se podepsat smlouvu. Vše vypadá zatím pěkně....
Odpovědět
@kacapks Dobrý den, také uvažujeme o stavbě domu s touto firmou. Stavíte nakonec s Dřevo-house? Budu ráda za jakékoli informace.
Odpovědět
@tynapi Dobrý den, dům máme již postavený vše proběhlo ve velice klidném a příjemném duchu. Samozřejmě pár drobných neshod tam bylo, ale to asi u každé stavby budete mít s jakoukoliv firmou. Nicméně mohu jenom doporučit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@kacapks můžu vás prosím požádat o bližší info?
Odpovědět
Dobrý den , můžu poprosit o reference na tuto firmu děkuji
Odpovědět
Dobrý den, napište mi co by Vás zajímalo? Z našeho hlediska bylo nejdůležitější, aby platily termíny a stavba se nenavyšovala. Což vždy platilo, jak jsme se domluvili tak to bylo. Bez víceprací. Nějaké zmatky byly pouze ve výběru materiálu, jak jsem psala výše. Ale vždy nám se vším poradili a vše vysvětlili. Navíc jakékoliv jednání bylo vždy s majitelem firmy. Což bylo příjemné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@kacapks Dobrý den, jak se bydlí? Přemýšlíme nad drevo-house.. je to zatím v pořádku? Děkuji moc za odpověď.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
nic moc
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?