Firma Ekokonstrukce, Hodonín - máte zkušenosti?

Má někdo zkušenosti s touto stavební firmou?
Odpovědět
Právě kolauduji stavbu od této společnosti, vše bez problému, dostal jsem i práce navíc co nebyli součástí v ceně domu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Rád bych oživil diskuzi o firmě Ekokonstrukce. Máte někdo nové či starší zkušenosti s touto firmou a s jejich domy?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Tak bohužel musím konstatovat, že s výběrem firmy Ekokonstrukce jsme šlápli úplně vedle. Nalákají Vás na cenu. Podepíšete smlouvu na projekt. Tady však "spolupráce" končí. Veškeré průzkumy si musíte zařídit sami, neustálé výmluvy, že projektant je na dovolené, že je nemocný nebo, že hlídá děti. Projekt jsme dostali po 16 měsících (nechtěli jsme řešit odstoupení od smlouvy a složité vymáhání zálohy). V projektu chybí i dokonce i řemesla, což by měl být standard. Na konečnou cenu jsme čekali další 3 měsíce. Cena navýšena o 70 %. Bral jsem to jako hloupý žert. Bohužel pravda. Neumím si představit, jak s nima může probíhat stavba....
Odpovědět
Profilova fotka
Pisatel "aaaabbbbxxxx" se nejspíš spletl a píše a hodnotí zcela jinou firmu. Pokud chcete, zájemci o stavbu od firmy Ekokonstrukce, zjistit přesné a aktuální reference na tuto firmu, podívejte se na webové stránky firmy. Tam jsou pravdivé recenze. Přímo od lidí, kteří již mají dům postavený. Firma zastoupená panem Džegoliem, jednala vždy čestně. Od první domluvy, vypracování projektu, pomoci vyřídit stavební povolení či hypotéky, přes samotnou stavbu domu. Fungovala zde bezvadná spolupráce. Mé zkušenosti s přípravou a samotnou stavbou domu byly výborné. Jako samotné ženě s dítětem měla tato spolupráce pro mě zvlášť velkou cenu. Pan Džegolio mi vždy dobře poradil, stavbu i řemeslníky pravidelně kontroloval a navíc mi pomáhal i v zajišťování prací kolem domu, které nebyly ve smlouvě (jímka před domem, oplocení pozemku). Bydlím v domě Zero 2 již pátým rokem a jsem spokojená. V domě se nám bydlí moc dobře. Po stránce ekonomické i prostorové. V létě je zde chládek a v zimě teploučko. Jsem moc ráda, že jsem si firmu Ekokonstrukce vybrala. Jak jsem četla v jedné z recenzí - pan Džegolio je PAN podnikatel.
Odpovědět
@dagmar_urbanova Pořád stejná písnička, objeví se tu nejaká negativní recenze na firmu. A hned je tu nově registrovaný člověk, který napíše přesný opak. A firmu vychváluje až do nebes. S firmou osobni zkušenost nemám.....
Odpovědět
Profilova fotka
@cyklos To je přece normální, že na negativní recenze se reaguje, když mají ostatní jiné zkušenosti. Kdybyste s firmou stavěl, také byste na tu od pana aaaabbbbxxxx reagoval. Hlavně, kdybyste si té stejné, doslovné, recenze všimnul ještě jinde a byla zveřejněna pod zase jiným jménem. Je očividné, že někdo chce firmu pošpinit. Někdo, kdo s firmou neměl nikdy co do činění a vymýšlí si. Dost mě to naštvalo, je to hnus.
Odpovědět
@dagmar_urbanova S firmou zkušenost nemám. Ale hodnocení jak vaše tak aaabbbbxxx nemá pro mě žádnou váhu - nově registrovaný člověk jen aby napsal negativní nebo vychvalující recenzi. Ve vašem případě mě zaráží jak rychle se ta vychvalující objevila po zveřejnění té negativní. Navíc u firmy, kterou "nikdo" nezná. Třeba je to náhoda, ale spíše bych řekl, že ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@cyklos Tuto negativní recenzi jsem totiž objevila i na stránkách firmy, kterou pravidelně sleduji. Ale byla sepsaná pod jiným. Proto jsem hledala dál a objevila tu stejnou i tady. Protože jsem byla s firmou spokojená, nechci, aby ji nikdo špinil. A že firmu "nikdo" nezná? To se pletete. Už z toho důvodu, že tady na ni chtěl někdo napsat recenzi. ...... a když tak přemýšlím, možná tento dotaz psal ten, kdo chtěl firmu schválně pohanit. Ale to je zbytečné řešit. Jsou mezi námi lidé, kteří smýšlí zle. Já jsem byla a jsem s firmou maximálně spokojená a tak jsem cítila potřebu to napsat. Mrzí mě, že jsem ve vás vyvolala něco jiného. To jsem neměla v úmyslu.
Odpovědět
@dagmar_urbanova Tak to jsem si rozhodně firmu nespletl. Proč by se lidi měli dívat na reference na jejich webu? Která firma by si tam svévolně umístila negativní recenze na svém webu? Asi žádná. Zajimavé, že se na googlu hned vyrojilo dalších 6 falešných pozitivních recenzí. Na facebooku negativní komentáře mažou. Možná máte pozitivní zkušenost s touto firmou, já ani můj kamarád nikoliv. Tak to tak berte a neříkejte, že si vymýšlím, a že chci firmu pohanit. Prostě jsme byl nespokojen celkově s jednáním, cenou a přístupem.
Odpovědět
Profilova fotka
@aaaabbbbxxxx Sleduji stránky firmy pravidelně, i facebook. Znám spoustu lidí, kteří s firmou stavěli. Nechci se s vámi dohadovat, ale nechápu, proč by se neměli lidi podívat na různé stránky a hodnocení firmy. Přece když chci něco koupit, natož stavět dům, prohlídnu vše, kde se o firmě píše. Dále nechápu, proč píšete o falešných recenzích na facebooku. Jak jste na to přišel, jakým právem ty lidi osočujete? Třeba zrovna ta vaše recenze je falešná. Myslím si, že je zbytečné se dohadovat a kazit si s tím den. Jak jsem psala - najdu si firmu, navážu komunikaci, začnou problémy, jdu od toho. A u vás ty problémy nastaly už při projektu a podle toho, co jste popsal výše, tak jste se stále dožadoval dalších a dalších služeb. To je celé divné a zdá se mi to podezřelé.
Odpovědět
@dagmar_urbanova Já sem se žádných dalsich služeb nedozadoval. P. Dzegolia mi při podepsání smlouvy na projekt nacenil dům. Po předání projektu mi sdělil, že dům bude stát o 70 % víc. Takže mi zůstal projekt, který je pouze pro účely stavebního řízení, bez remesel, stavet se podle něho nedá. Trpká to zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám s touto firmou dobré zkušenosti. Nedávno mi dostavěli dům a cenový rozpočet byl dodržen přesně na korunu. Jestli chcete, můžete se dojet podívat na domek co nám postavili a sami zhodnotíte, zda to za to stojí. 🙂 Taky jsme se byli dívat u jejich zákazníků, než jsme se rozhodli. Kontakt na mě: 720074245
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Dobrý den sice je toto téma už starší, ale chtěl bych se podělit o svoji zkušenost pro případné budoucí stavebníky. Co se týče příprav ke stavbě (projektu), tak firmu rozhodně nedoporučuji! Nalákala mě velmi dobrá cena domu na klíč, dobré recenze na internetu i u vzorového domu, ale bohužel vlastní zkušenost je k nezaplacení. Uzavřel jsem jsem smlouvu o projekt v které bylo, že bude hotov za 7 týdnů (upřímně nechápu proč?), trvalo to 14 měsíců. Zaplatil jsem dvoj násobnou cenu projektu ( a to proto, že jsem byl moc důvěřivý), zaplatil si všechny průzkumy a pořád někdo hlídal děti nebo byl na dovolené nebo měl covid. Hodně mi to připomínalo předešlý negativní příspěvek 😄. Během tohoto 14ti měsíčního čekání se zvýšila cena domu na klíč o 700 tisíc i po mém přehodnocení jsem měl stále zájem aspoň o hrubou stavbu, ale poté co mi bylo oznámeno, že na mě mají čas až za půl roku (a to jsem chtěl jen hrubou stavbu), rozhodl jsem se spolupráci ukončit. Ve výsledku jsem ztratil spoustu času, před svými známými jsem za blbce, protože měli povolení s projektem za půl roku a já do teď nemám povolení. Děkuji Ekokonstrukcím a p. Džegoliovi za udělení životní lekce. Navíc mi přijde opravdu trapné, když na hodnocení Google dávají 5 hvězd sami zaměstnanci firmy. Pokud by vás zajímaly další detaily klidně na napište na seb.stutzel@gmail.com Prosím z ekokonstrukcí nepište, s vámi už jsem si psal dost!
Odpovědět
Profilova fotka
Z firmou Ekokonstrukce máme velmi dobré zkušenosti. Stavěli jsme v roce 2017 a vše bez problémů. Jednání a přístup skvělý, nebyl žádný zádrhel, který by se nedal vyřešit a stavba probíhala od začátku dle naplánování. My můžeme firmu vřele doporučit. Alena Fiedlerová, Michal Malý, Rumburk.
Odpovědět
Profilova fotka
Od EKOKONSTRUKCE, máme postaveny domek. Dům není z katalogu, ale větší atypicky. Projekt na stavební povoleni, řešen přes jinou projekční kancelář, dokumentace pro samotnou dřevostavbu, přes EKOKONSTRUKCE. Zkušeností s firmou EKOKONSTRUKCE, vesměs pozitivní, dodaná hrubá stavba a některé řemesla (elektřina, voda, topeni, sádrokartóny, zatepleni), něco se dělalo svépomocí (podlahy, obklady, dlažba). Největší spokojnost s rychlosti postaveni hrubé stavby (základní deska realizovaná svépomocí). Velikost domu je 196m2 z toho 36m2 je garáž. Začátek stavby březen 2018, v prosinci 2018 již jsme bydleli. Protože tahle dřevostavba je difuzně uzavřená, dům má aktivní rekuperaci NILAN s ohřevem teple vody (v podstatě tepelné čerpadlo). Odpadá nám potřeba přímého větraní, jediný „problém“ je, že rekuperace v zimě, když teplota klesá pod 0C výrazně vysušuje vzduch, takže máme v domě nízkou vlhkost (pod 40%), i když si doma vyvěsíme vyprané prádlo…, takže to řešíme zvlhčovačem vzduchu. Topeni je podlahové elektrické (garáž není vytápěna, ale nikdy tam neklesne teplota pod 6C), stavba steny ale také není úplně katalogová. Standartní vnější panely jsou zatepleny polystyrenem 20 cm a v podkroví je foukaná izolace SUPAFIL o tloušťce cca 35-40cm. Nemáme na domku komín, všechny spotřebiče jsou elektrické. Topíme, svítíme, ohříváme vodu, vaříme, pečeme, myjeme nádobí, pereme, žehlíme, mícháme beton, používáme karbobrusku, infrasauna, pocitace…, všechno jede na elektřinu. Momentálně jsme přežili 3tí zimu v domku. Dům stoji na slovenské straně Moravy, kousek od českých hranic, takže platíme elektřinu ZSE a máme standartní program DD2 (jedna sazba), pro rodinné domy, které netopí elektřinou (i když to tak není). První rok jsme platili zálohy 50euro/měsíc ale to bylo dost málo, takže po zaplaceni nedoplatku po prvním roce, jsme si zvedli zálohy na 90 euro, což je ale také celkem slušný, když vezmu do úvahy velikost domu a že jsou v tom náklady na veškeré energie včetně topeni a ohřevu TUV. Celkem ročně spotřebujeme cca 7000 kWh z toho samotné topeni je tak 1/4. V domku bydli 3 osoby, dva dospělí a jedno dítě. Do budoucna plánujeme fotovoltaiku, která nám komplet pokryje náklady na energie, ale to je hudba daleké budoucnosti, někdy až se to oplatí. Takže abych nekecal mimo mísu, firmu EKOKONSTRUKCE jako takou můžu doporučit. AD
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chtěla bych se podělit o naší zkušenost s firmou ekokonstrukce. Máme postavený domek již sedmým rokem a dodnes jsme nenašly žádné chyby. Máme dům Zero 2 a mohu říct, že je naprosto vyhovující. S touto firmou jsme neměli žádné problémy, co se týče povolení tak za tím problémem nestála firma nýbrž povolení se táhlo na stavebním úřadě,ale i tak jsme měly stavbu o díle předanou včas. Firma dělala maximum, aby byla stavba včas ukončena, všichni pracovali již od časného rána. Musím zmínit nejen stavební firmu, ale i elektrikáře, instalatéry a podlaháře, všichni pracovali více jak na 100 %. Vždy učinili co si jen člověk přál a nebylo ani v rámci projektu. Jinak firma nám pomáhala zajistit i hypoteční úvěr. Za nás mohu říct, že jsme si nemohli lepší firmu vybrat, vřele doporučuji všem co touží po rychlém, kvalitním a levném bydlení a to vše provedeném za krátkou dobu. Naše děti nastupovaly 1.9.do školy a vše klaplo. Pokud člověk měl s něčím starosti tak pan Džegolia byl ten, co člověka dokázal podržet a povzbudit, prostě člověk na správném místě. Kdybychom ještě někdy něco chtěli stavět tak znovu zvolíme tuto firmu. Stejskalovi Zero2 Mělník
Odpovědět
Jen aby ta přehnaná chvála neměla spíše opačný efekt....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. S firmou Ekokonstrukce jsme začali stavět základovou desku v dubnu 2021. Začátkem srpna začala firma stavět RD a stěhovali jsme se 18.12.2021. Přes mnoho problémů, které způsobil Covid a tornádo v Hodoníně jsme byli spokojeni s dokončením stavby Cenu a vše co nám slíbili dodrželi. Spolupráce s panem Džegolio i paní Predajňovou byla velice dobrá. Děkujeme všem co se podíleli na stavbě našeho pěkného domu. Je nám 75 let, nevěřili jsme, že se v tak krátké době dočkáme tak krásného bydlení. Již několik zájemců nás navštívilo, kterým jsme firmu doporučili. Ještě jednou moc děkujeme. Eva a Karel Hůjovi Přestanov
Odpovědět
To je zajímavé, co je tu příspěvků od lidí, co se zaregistrují a hned běží vychvalovat firmu, aby to byl na konec jejich jediný příspěvek......To rozhodně zvyšuje důvěryhodnost k dané firmě.....
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius @atilius
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den. Máme od firmy Ekokonstrukce postavený domek a jsme rádi, že jsme si vybrali tuto firmu...S panem Džegoliou i s paní Predajňovou byla domluva velice solidní, cena byla dodržena a bydlíme bez sebemenšího problému!
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od tommahdal:

Dobrý den. Máme od firmy Ekokonstrukce postavený …
@tommahdal Firmu znám a jsou to zoufalci. Tak schválně, dáte adresu, ať se na to dá podívat?
Odpovědět
Tak to je sila táto diskusia. Síce stará, ale všetky oslavné komentáre sú napísané v deň registrácie, všetky veľmi podobným štýlom, snáď ako keby ich písal jeden človek. Tomu snáď nemôže nikto uveriť. A navyše asi počítajú s tým, že sa na tie domy nikto nikdy pozrieť nepôjde.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?