Firma Modul Leg, máte zkušenost?

7. zář 2021110

Zdravim,
nemate nekdo zkusenosti s firmou Modul Leg? Pan Martin Malenak je velmi vstricny a prijemny clovek,jeho cenova nabidka je velmi zajimava,jen na netu nemohu dopatrat jediny info,recenzi,referenci...Poradi mi nekdo tady? 🙂

 • @elizabetamb  
  Také zdravím a mám stejný problém. Prosím o nějakou zkušenost se stavbou Modul Leg.

 • Zdravím Vás. Nevím jaké recenze nebo reference hledáte. Já jsem vzal telefon zavolal tam a zeptal jsem se jestli je možné prohlédnout si stavbu a mluvit s investorem. Dostal jsem na výběr ze dvou investorů, zástupce mi předal kontakt. Mi jsme se sešli a do pošty jsem potom dostal několik fotografií z dané stavby. Toto je myslím si lepší než nějaká reference u nich na stránkách, kde tyto reference si píšou firmy sami. Sice jsme se nakonec rozhodli pro lokální firmu, která byla levnější ovšem vícepráce nám potom vyúčtovali cca za 380tis. Ale to by mne až tak nemrzelo po ročním bydlení v tomto domě, naše spotřeba na vytápění dosáhla částky cca 4500,- za měsíc při cca 100 m2. Ale to je pouze vytápění bez ohřevu TUV. Tento dům měl být a byl považován od začátku za nízkoenergetický. Soused který stavěl s Modul-LEGem protopí při zhruba stejné výměře měsíčně elektřinou max 2000 korun. Při návštěvě u zákazníka Modul-LEG mi bylo předloženo několik složenek za elektřinu za 1200,-/měsic a roční vyúčtování bez doplatku.Takže na základě zkušeností bych se dnes rozhodl úplně jinak.

 • Zdravím, právě budeme pomalu zahajovat stavbu s firmou Modul Leg a musím říci, že od začátku je nám ze strany této firmy poskytován nevídaný a nadstandartní servis... můžeme volat o víkendu, o svátcích, prostě kdykoliv a vždy se nám maximálně věnují a vše vysvětlí, zpětná vazba zde ve všech směrech funguje na 150% a více. Jsme velmi rádi, že jsme našli tuto firmu, protože nám byla prostřednictvím této firmy dokonce umožněna návštěva domu, který postavila firma Modul Leg (na klíč) v roce 2011 a tak jsme měli možnost si celý dům prohlédnout, zeptat se na cokoliv, vyfotografovat si co jsme chtěli, no a nadmíru spokojení majitelé nám dokonce řekli, že firma Modul Leg byla v jejich životě jedna z nejlepších voleb. Asi není co dodat.... až bude postaveno, napíšeme a přidáme nějaké to foto.

 • Sponzor fóra
 • Zdravim,
  Taky by me zajimaly nejake zkusenosti tech kdo s Modul Leg staveli. Je ponekud zvlastni ze nikde na netu nic moc neni.
  Filip

 • @zembery  
  Ahoj....ráda bych se zeptala na tvé zkušenosti se stavbou s Modul leg.Jste spokojeni?

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • DÍKY....UŽ S NIMI JEDNÁME,TAK PAK NAPÍŠU,JAK TO DOPADLO.

 • @mysaak1  Už máte domeček postavený s firmou Modul-leg? Byly jste spokojení s výstavbou a teď při užívání? Dohodnutá cena seděla nebo jste dopláceli. Děkuji za odpověď.

 • @mysaak1  Tak jak to dopadlo s firmou Modul leg? Momentálně skládáme jejich dřevostavbu i my a zajímají mě vaše zkušenosti. Divím se, jak málo lidí zhodnotí stavbu. Údajně mají hodně postavených domů a na netu je taak málo recenzí. Děkuji.

 • Dobrý den.
  Tak domek s firmou Modul leg je postaven.Ještě není vše dokončené,myslím zvenku,ale vnitřek je kompletní.Vše probíhalo relativně hladce,cena odpovídala a služby a poradenství na jedničku.Občas se nějaká ta moucha vyskytla,ale vše byl s námi majitel ochoten vyřešit.Stavba rychlá a cena odpovídala předpokladu.Pokud jsme někde ušetřili,firma nám přeplatek vrátila.Vlastní stavba byla dobrodružství,ale určitě nelitujeme.Naučila jsem i sádrovat sádrokartony,vyrábět podlahy suchou cestou atd....kdo má chuť naučit se nové věci a vyzkoušet nevyzkoušené,určitě do toho jděte.Domek stojí a zatím je v pořádku a bez problémů-cca půl roku.Uvidíme,jak to bude dál.Co se týká protopení,určitě je nízkoenergetický,v létě spíše vedro,v zimě jsme topili,ale myslím,že to spotřebou nevylezlo na více než kolem 2000Kč za měsíc.Ještě nemáme vyúčtování,tak až bude,tak napíšu.Mějte se fajn,

 • Pozor na tuto firmu, vše je špatně od úplného začátku.

  Firma nerespektuje technologie parozabrany a statiky. Parotěs dávají hned pod SDK což je úplně špatně. Při uchycení SDK narušíte funkci parozabrany.

  Celý systém z modulů je vratký a prohýbá.
  Budete na vlastní náklady dodělává celý systém tak aby byl funkcí.
  Mě to stálo už 200000,-

  Modul-leg bych nedoporučil ani nepříteli.

 • @elizabetamb  
  Pan Martin Maleňák je velmi vstřícny a příjemný človek... to platí jen do doby než dostane od klienta peníze. Potom již není třeba z jeho strany vstřícnost předstírat a vše se otočí o 540°. Absolutní neochota řešit jakékoli problémy systému modul-leg, ... a že jich bylo. Dokonce se v průběhu další stavby přišlo na život ohrožující chyby ve statice, kdy pan Maleňák ignoroval statickou zprávu a veškeré výpočty a prostě si nakrabičkoval dům jak ho napadlo. Velké navýšení financí, které byly potřebné vynaložit navíc, aby byla dodržena statika a dům nikoho nezasypal, je celá další "story". Prostě katastrofa a čirý amaterismus. Rozhodně nedoporučuji.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat