Jakou máte zkušenost s firmou DECO haus?

24. lis 201720

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenost s firmou DECO haus, pokud ano, tak jakou? Uvažujeme o tom, že by jsme chtěli od ní postavit domek.
Děkuji za vaše názory.

  • Nám postavili dům minulý rok a zatím dobrý. Vše je v pořádku. Zajišťovali nám i financování, pozemek jsme měli vlastní. Jediné s čím byl problém byl dům co jsme chtěli, nechtěli nám povolit moderní vzhled, nakonec jsme museli poupravit vzhled domu a zvolit jiný typ střechy, přesto spokojenost největší. Vřele doporučuju. 🙂

  • S firmou DECO haus jsme jednali, ale nakonec jsme si neplácli. Požadovali totiž 50% ceny při podpisu smlouvy a zbylých 50% ceny při dokončení projektové dokumentace. Jinými slovy 100% ceny domu předem, aniž by jen kopli do země. V mých očích nesmysl. Podle mě by šel do takového projektu s tak mladou firmou, která má minimum referencí, jen šílenec. Příběhů o podobných firmách, které klienta zinkasovaly a záhy zkrachovaly a lidem zbyly jen oči pro pláč, je víc než dost. Ale nechci jim křivdit. Každopádně s námi to s nimi nedopadlo. Našli jsme si firmu s mořem pozitivních referencí, která nejdřív postaví a pak účtuje. Hezky postupně, na etapy. Nic jiného mi nedává smysl.
    Zlomte vaz! 🙂

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?