Kuchyně od firmy Beneš - máte zkušenost?

31. led 201830

Dobrý den, v pár diskuzích je zde zmíněna firma Beneš Nábytek (kuchyňské studio na Vinohradské v Praze), proto bych chtěla požádat všechny, kdo s nimi mají zkušenost, aby se pochlubili zde 🙂 Zvažujeme jejich služby do nového RD, zejména kuchyň.
Díky!

  • Dobrý den, také by mě zajímal názor a zkušenosti s firmou Beneš. Zajímají mě nejen kuchyně, ale i vestavěné skříně, i další nábytek.

  • Zároveň pokud je tu mezi vámi někdo, kdo se čerstvě nastěhoval do domu v projektu Líbeznice - pod školou, budu ráda za jakékoli doporučení, než nám dostavějí naši třetí fázi 😊
    Díky!

  • Zdravím,

    určitě doporučuji zajít a nechat si udělat návrh. Všechno Vám hezky vysvětlí a hlavně nejsou stavebnice jako Ikea, takže tak jak budete chtít, tak Vám vyjdou vstříc a využijí veškerý prostor, nebo jakou vy máte představu. Dle mého názoru co se týče ceny, jsou taková zlatá střední cesta, kdy Hanáka řadím na velmi drahou, Gorenji drahou,pak Beneše a Oresi střední ceny a Ikea levné ceny. My za kuchyň včetně spotřebičů, dovozu a sestavení dáváme 210 000,- (cena samostatného nábytku je 147000,-) - avšak toto není konečná cena, je možné že si za půl roku, kdy se kuchyně bude realizovat, něco rozmyslíme a nějakou skříňku ubereme, či přidáme, nebo změníme spotřebiče, takže cena může být nižší, nebo naopak vyšší - je super, že i po zaplacení zálohy s tím jde takhle hýbat. Jinak kuchyň máme navrženou do L s ostrůvkem. Já si myslím, že pokud hledáte ten zlatý střed, tak neodoláte jako my 🙂.

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?