Máte zkušenosti s firmou Topstone?

Profilova fotka
Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s firmou Topstone? Celkem se mi líbí jejich řešení chodníků, teras a okolí bazénů. Jen nevím zda má s tímto řešením někdo zkušenosti. Předem děkuji za odpovědi a tak i pomoc. Monika
Odpovědět
Ahoj, my jsme si od nich loni na jaře objednávali materiál s tím, že jsem si schodiště položili sami. Měli jsme starší oprýskaný betonový schody a po tomto "obkladu" paráda. Vypadá to moc hezky. Měli jsme strach ze zimy, jak to vydrží a nic neopadalo, schody neklouzali. Takže za mě doporučuji :).Objdenávali jsme si Jávu/Krétu půl na půl. Manupulace s tím není težká a lepidlo (pryskyřice) taky v poho. Mínus je cena dopravy. Nechtějí to posílat PPL, ale svojí dopravou, takže ta nás stála asi 1200, což je mazec. A jako plus je, že posílají vzorky zdarama (teda nevím jestli ještě pořád). Přijde to ve 4 vaničkách a podle toho jsme se rozhodovali jakou barvu a jak velké kamínky :-)
Odpovědět
werrona a na kolik vas vysel metr 2, kdyz jste si to delali sami? a kolik m2 jste objednavali-ze byla doprava 1200,-?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj,taky jsem objednával 16 m2 dovoz asi 1300,- pokládal jsem to sám, úplně bez problému, vodorovně hračka, svisle musíš dělat bednění a nacpat tam směs, trochu pracnější ale v poho, teˇbudu ještě objednávat na balkon abych to měl do zimy hotový. Do 2 m2 to posílají PPLkem ale za každý pytel se platí zvlášť, takže při větším odběru to vyjde najedno
Odpovědět
ahoj taky jsme si objednali u této firmy položení. jsme velice spokojeni. Vše proběhlo rychle, skvělá domluva a povrch vypadá efektně. můžu jen doporučit :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj letos v létě jsme si nechali položit povrcfh topstone. při prvním telefonátu nás požádali o fotografie a rozměry betonu, které jsme jim poslali mailem. Do pár dnů nám zaslali předběžnou kalkulaci ve které bylo uvedené vše - kolik budeme platit za materiál, práci dopravu atd. Tu jsme jim zpětně potvrdili. termín položení se snámi dohodli telefonicky. Poradili nám co máme ještě připravit a jak beton nachystat. platili jsme po položení a ještě mín než nám spočítali :-D Opravdu je to seriozní firma doporučuji ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Tak to teda nemohu souhlasit, Nechal jsem si položit kolem penzionu cca 80m2. Po první zimě se mi "odfouklo cca 5m2. od té doby se dohaduji s firmou na reklamaci. Mezitím se dlažba drolí dál a dál se objevují plochy, které se oddělily od podkladu, takže já nedoporučuji. Ale třeba jsem jen narazil na pana Tomáše Přikryla a ten už údajně nemá s firmou nic společného. :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Nevěřím že se to nebude drolit. když do toho v zimě zateče a zmrzne, led to roztrhá. Epoxidové podlahy se dělají desítky let a po určíté době se začnou oddělovat od podkladu.
Odpovědět
Už bych si od této firmy nenechala nic udělat mám stejnou skušenost jak iton po první zimě mě vše popraskalo okraje se drolí . Rok se s firmou dohaduji jenom slibují a nic neopravili je to banda lhářů. V ulici to mají položené i naši sousedi a mají to taky popraskané. A ještě jedna připomínka nevím jak si to může někdo dát kolem bazéna já jsem na pokládku položila plachtu z bazéna abych ji umyla, nechala jsem jí tam ležet asi hodinu a pokládka byly flekatá od chlóru několik měsíců. :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
S povrchem Topstone mám dobrou zkušenost. Příjezdovou cestu ke garáži jsem si dělal sám před cca 4 lety, naprosto bez problémů, přežila bez jakékoliv újmy všechny ty naše beskydské zimy. Nedrolí se, neklouže a netvoří se kaluže. Nyní se chystám na další plochy i na vstupní schod. Výhodou je blízkost firmy, materiál si vozím sám. Dávám jim výbornou.
Odpovědět
Zdravím,když tu tvrdíte,že kamínek se odloupáv, můžete mi prosím poslat foto?Chtěl bych si kamínek dát kolem baráku cca 50m2 a nechtěl bych jej za 2roky předělávat. bubenikjaroslav@seznam.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, ačkoliv jsme opravdu dodrželi všechny postupy prací (jak při betonování kolem bazénu, tak při přípravě směsi Topstone - je to drahá záležitost, byli jsme velice pečliví), po zimě se celá vrstva Topstone začala odlepovat. Telefonicky nám paní na recepci poradila, abychom si vyžádali další lepidlo (celkem drahé) od firmy zdarma, že to dalším jejich zákazníkům pomohlo při stejném problému. Po zaslání požadavku na opravu povrchu nám bylo po měsíci zamítnuto s tím, že jsme asi nedodrželi postupy jak při betonování, tak při míchání směsi Topstone. Plánujeme podat řádnou reklamaci a v případě potřeby to hnát výš. Se stavebnictvím máme zkušenosti 25 let, jsme připraveni si stát za svým. O dalším postupu Vás budu informovat Topstone chceme, je hezký, ale pořádný a opravený... Držte nám palce... Neváhejte se podělit o své zkušenosti s tímto problémem. Děkuji cheeba100@seznam.cz
Odpovědět
Dobrý den, s firmou Topstone mám já i všichni známí dobrou zkušenost. Na jejich doporučení jsem si nechal kamínky udělat na zahradní chodníčky a v okolí bazénů. Jsem naprosto spokojený. V zahradě to vypadá perfektně. Snad budete stejně spokojení jako my. Pepa
Odpovědět
Ahoj, materiál se neodlupuje ani nedrolí. Už jej máme 4 zimy a stále jsme nad míru spokojeni. MARCELA
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Zdravím, chtěl bych všechny odradit od pokládky povrchu TOPSTONE a podobných systémů. Po vlastní zkušenosti a pokládce jejich firmou se třetí rok po dokončení začína povrch odlupovat a dnes už vím, že to budu muset dělat znovu, ale rozhodně jinak. Koberec se spojil se starým betonem, ale vlivem mrazu odmrzl a trhá se po celých kusech a nevýhoda tohoto povrchu je, že každá oprava bude na starém povrchu vidět.Takže jestli chcete někdo ušetřit tak moje doporučení je na starý beton rozhodně ne kamenný koberec:
Odpovědět
Profilova fotka
Dělali jsme si pod pergolu (kde neprší) pokládku sami na nový beton. Kamínky drží vpohodě, ale už po prvním roce barva absolutně vybledla, nejsou tak lesklé jako na začátku. Jednou jsme tam měli položený dětský bazének a kamínky absolutně vybledly a vypadá to hrozně. Takže za mě radši dlažba než toto. A veškerý binec jde do kamínků, těžko se to z toho dostává :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
My zase máme kamenný koberce od presstone.cz. Jsme moc spokojeni s jejich prací. Koberec je parádní.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Nebrat!!! Rozhodně si takovýto systém (kamínky+pryskyřice) nepořizujte na venkovní použití. Veškeré práce mi okolo bazénu prováděla ve svých začátcích před 10 lety sama firma Topstone, včetně penetrace atd. Od zhruba 4roku opravuji neustále se drolící povrch a to i přesto, že ho každé dva roky natírám "udržovacím" nátěrem. Navíc začaly po cca 6letech odpadávat velké kusy (měl jsem celkem přes 80m2 a polovina již odpadla). Takže v podstatě každý rok rozbruskou vyřezávám vydrolená hnízda a odloupnuté celé velké kusy a doplňuji novým materiálem. Už toho mám ale plný zuby, navíc to prorůstá mechem, který pak musíte likvidovat chemií. Takže na podzim to celé otluču a dám tam palubu z massaranduby, kterou už mám 20let u jezírka a je bez problémů ...
Odpovědět
Mám stejnou zkušenost jako mirek25. Kamenný koberec máme 10. rokem kolem bazénu a na terase, také položeno firmou Topstone. Pod střechou celkem drží, ale ostatní plochy jsou po každém dešti plné vydrolených kamínků, takže na boso se po tom nedá chodit. Udržovací nátěr vydrží tak 1 sezónu, což je za cca 5 000 Kč na nějakých 30 m2 docela drahý špás. A také nám kolem bazénu prorůstá mechem. Příště bych zvolila jiný povrch, asi tropické dřevo.
Odpovědět
Rozodovali jsme se mezi Top Stone a Piedrou. Cena byla hodně podobná, ale Piedru máme v okolí a rozhodně nelitujeme. Koberec vypadá i po roce pořád krásně, stačí vzít hadicí a je čistý. Za nás výborná volba na terasu.
Odpovědět
uz dlouho jsem nevidel takovou diskuzi kde se podeluji o sve zkusenosti jen novi uzivatele :))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@nikinnna máte prosím nějaké fotky vaší peidry na terase? děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@camo Dobry den , mužů se prosím zeptat , jak Vám dopadla reklamace s firmou topstone? Aktuálně řeším stejný problém , dekuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?