Nedoporučuji firmu FCC Beton

Profilova fotka
Firmu FCC beton http://www.fccbeton.cz/ a jejich betonové ploty NEDOPORUČUJI! Dodací lhůtu stanovili při objednání na 7-8 týdnů. Po deseti týdnech stále nevíme, kdy budeme mít plot, z jejich strany nulová komunikace. Na naše naléhání jen slibují a vymlouvají se, každý týden jiná báchorka. Takže pokud věříte na pohádky, svěřte jim své peníze...
Odpovědět
1
2
@lostakova pro zajímavost, nedodrželi co smluvně slíbili nebo jste smlouvu neřešili?
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě trochu složitější komunikace, ale jinak celkem bez problémů. Dali i slevu na 4 mírně prohnuté díly, které se zjistily při stavbě plotu. Je potřeba trochu pohlídat montážníky.
Odpovědět
Profilova fotka
@z_1_z Nedodrželi, co slíbili v emailové komunikaci. @awakened My jsme si montáž neobjednali. Pouze výrobu, dopravu a složení. Problém je údajně v tom, že to nemají čím složit.
Odpovědět
Profilova fotka
Na webu jsme dohledali jejich hodnocení. Evidentně nejsme první, kdo s nimi mají problémy https://najisto.centrum.cz/3054513/fc...
Odpovědět
Jako nevím, kamarád od nich bere materiál už na druhý plot. Osobně jsem telefonoval s paní Zvědělíkovou a panem Dubinou a o nulové komunikaci nemůže být řeč. Dozvěděl jsem se ihned co jsem potřeboval k objednávce. Nakonec jsem ale bral materiál jinde, protože mi bylo slíbeno 7 týdnů, a to jsem nemohl čekat. No mají prostě bezkonkurenční ceny a tak si člověk trošku počká, pokud může. Přes zimu nevyrábějí, takže z jara je to trošku masakr.
Odpovědět
Profilova fotka
@koselak V únoru byla uhrazena záloha, zadali naši objednávku do výroby, dodací lhůta byla jimi stanovena na 7-8 týdnů. Po uplynutí 8 týdnů jsme začali zjišťovat, jak to s naší objednávkou vypadá, protože nám nikdo nedal vědět. Dostali jsme termín, plot nepřijel, nikdo se neozval. Znovu jsme volali, dozvěděli jsme se, že údajně nemají čím plot složit a dostali další termín. Hádej, co následovalo :-) Plot nepřijel, nikdo se neozval. Znovu jsme volali a to s kdekým z té firmy, dali nový termín. A hádej, co následovalo :-) Plot nepřijel, nikdo se neozval. Takže jsme znovu telefonovali. Plot stále nemáme a nikdo není schopný nám říct, kdy nám ho přivezou. Navíc to telefonování vždy vypadá tak, že nás přepojují, každému musíme znovu opakovat, o co se jedná. Jednatel slíbí, že zjistí, co se děje, kde je problém, že nám za 10 minut zavolá zpátky. Do včerejšího odpoledne jsme za tři týdny prodlení od nich nepřijali ani jediný hovor nebo email. Prostě je jim to buřt.
Odpovědět
@lostakova Tak to mne mrzí, já s nimi jednal asi před měsícem. Takže máte zaručeně čerstvé informace. Přeji vám, ať to dobře dopadne.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@lostakova Dobrý deň, prosím môžem sa Vás opýtať, či Vám nakoniec ten plot priviezli? Niečo podobné zažívam aj ja. Mám z toho velmi zlý pocit. Vdaka za odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
@danielaamb Ahoj, ano plot dorazil. Po 11-12 týdnech, zpoždění tedy cca 5 týdnů.
Odpovědět
Ďakujem ti info Zrušila som s nimi objednávku. Už cakam 10 týždňov a iba sa vyhovaraju. Dufam, že mi vrátia zálohu.
Odpovědět
Profilova fotka
@danielaamb Držím palce. Jednání s nimi je fakt katastrofa.
Odpovědět
Mám opačný názor, byl jsem tam osobně, vyřídil objednávku, zaplatil a jak řekli 8-10týdnů tak opravdu za 10týdnů jsem plot měl doma. Komunikace skvělá - na maily odpovídají do druhého dne. Problém byl však při rozdělání plotu na paletě, pár dílů je prasklých, uvidím co reklamace
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alfonss Taky jsme měli několik desek popraskaných, ale buď to věděli nebo s tím předem počítali a přidali automaticky desky navíc.
Odpovědět
@lostakova u nás s tím nikdo nepočítal :-) ale firma co mi plot staví slíbila, že se to pokusí zapravit
Odpovědět
Profilova fotka
@alfonss @lostakova Dobry den,mohu se Vas informativne optat zda cena kterou date do kalkulatoru zda takova je.A zda nevadi tak do sz muzu vedet kolik metru mate a na kolik Vas vysel? Dekuji moooc za info
Odpovědět
Profilova fotka
@hajglish Ahoj. Ano, cena byla stejná jako v kalkulačce. Plot máme asi 130m, do výšky 1,75m, oboustranný, ale dvě ze čtyř stran výška jen 1m (doplňovali jsme pak dřevem). Cena byla cca 75 tisíc. Před těmi dvěma lety byly nejlevnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova a to doplnovani drevem to jste si delali sami nebo jak? Dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@hajglish Ano, sami. Stejně jako jsme sami stavěli plot a dům ;-)
Odpovědět
https://www.fccbeton.cz/
Odpovědět
Po nespočetných pisomnych urgenciach, sľúbili, že vrátia zálohu, ale ani za tri týždne sa vo firme nenašiel nikto, kto by mi 1100€ vrátil... Nedodržali sľúbenú dodaciu lehotu 10 týždňov!! A asi moje peniaze veľmi potrebujú...TAKTO SA NEPODNIKÁ..
Odpovědět
@lostakova radšej to hodnotenie zmazali, páni podnikatelia..
Odpovědět
Profilova fotka
@danielaamb Teď nevím, jaké hodnocení myslíš. Ale držím palce, aby ti peníze vrátily. Můžeš se zkusit obrátit i na ČOI.
Odpovědět
@hajglish zdravím, ano sedělo vše podle kalkulačky. bral jsem jednoduchý, šedy, vzor z jedné strany, délka 28m, výška 2m a vyšlo to na 22.700 i s dopravou a složením (cca.44km)
Odpovědět
Máme stejnou zkušenost. Dodání až po více jak 17.týdnech (při sjednání dohodnuto dodání do 8.týdnů) . Jednání otřesné - výmluvy, arogance při urgenci termínu, komunikace naprosto nehorázná. Nechápu, jak se může takto firma chovat a vystupovat na trhu. O zdržení termínu sami neinformovali, až po naší urgenci navrhli nový termín, který opět nedodrželi. Kvalita horší - prohnuté desky, při sezazování nesedí a tvoří výrazné mezery mezi jednotlivými díly. Hodnocení na centrumu mají raději vymazané. Asi tam nebylo nic lichotivého.
Odpovědět
Také máme špatnou zkušenost s touto firmou, uhradili jsme zálohu, ale nakonec jsme předběžnou objednávku zrušili a vrácení zálohy až po mnoha urgencích sníženou o Kč 500,-- (s tím, že jsou to náklady, které jim již vznikli) :(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zálohu na betonový plot jsem zaplatil ve výši 8 000,- Kč 28.5.2019. V průběhu skoro 6-ti měsíců se firma jen vymlouvá a lže, že se mi ozvou, že to dovezou, že to postaví atd. atd. atd. FCC Beton Dolní Bojanovice je katastrofální nedůvěryhodná firma. Po poradě s právníkem a zasláním dopisu mi milostivě 15.11.2019 vrátili květnovou zálohu. No nekup to když to ani po půl roce nedodají. Už nikdy více s těmito živly. 😢 😢 😢
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravím, musím říct, že mě tu recenze prvně trochu vyděsily - narazila jsem na ně až po objednání plotu. Nicméně musím říci, že s firmou FCC BETON nebyl z naší strany žádný problém, všechno proběhlo hladce, komunikace byla perfektní a rychlá, všechno nám bylo do detailu vysvětleno a odpověděli na každý náš dotaz, porovnání cena-kvalita v pořádku. Dodání se zpozdilo pouze asi o týden, což je vzhledem k zimnímu počasí pochopitelné a málokterá stavební firma dodrží daný termín s přesností na den. Plot si objednávali i známí a ti taktéž neměli větší zádrhel, a to dokonce řešili i výměnu několika desek - ty dodali znova také (musely se znova vyrobit, dovézt atd takže to zabralo nějaký čas). Je možné, že měli v minulosti nějaké potíže, ale myslím že minimálně nyní už vše šlape a rozhodně bych firmu z naší vlastní zkušenosti doporučila, s výsledkem jsme moc spokojeni 🙂) Vlachová
Odpovědět
Profilova fotka
@market80 registrace na MS před 2 hodinami a hned tak pěkná recenze... 😄
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Nemá někdo novou zkušenost s FCC beton? Kvalita plotů?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@nnntomas Dobrý den, na konci března jsem objednávala u FCC betonový plot. Minuly ČT mi přivezli material a dnes probíhá montáž. Musím rict, ze komunikace super. Dokonce plot dodali o měsíc dřív než měli. Material v pořádku, jedna deska prasklá ale při nakládce nám hned naložili novou.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?