Obkladač koupelen z Prahy - doporučení

Hledá se šikovný obkladač v Praze , obložení dvou koupelen Praha 10-Horní Měcholupy , Ph 4- Nusle . Moc dík za typy tomhorn81@seznam.cz
Odpovědět
Zdravím, možná, že už máte problém vyřešen, ale pro všechny případy mám kontakt na super řemeslníka z Uhříněvsi, naprosto bezkonkurenční, takže, pokud byste měl třeba i do budoucna zájem....stačí písnout :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@werty2 Rád bych se zeptal, jak jste byla spokojena s výběrem obkladače a zda můžete doporučit? Děkuji Č.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@dianne65 zdravím prosím zašlete mi kontakt ? radkahorvathova@hotmail.com
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@dianne65 Dobre rano. Prosím, mohla byste mi poslat kontakt na toho obkladače z Uhrinevsi? Aktualne take shanim sikovneho obkladače někdy na září. Děkuji moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Mate někdo stále kontakt na sikovneho obkladace? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@dianne65 nemáte prosím kontakt? 🙂
Odpovědět
Pro kontakt na obkladače či jiné řemeslo mi napište SZ.Praha a okolí.Serioznost,kvalita.
Odpovědět
@dianne65 Dobrý večer, mohla byste mi, prosím, poslat kontakt na toho řemeslníka z Uhříněvsi do SZ? A je to konkrétně obkladač nebo toho dělá víc? Děkuji moc
Odpovědět
Obkladač 728708535, má hodně šikovné ruce byl jsem s ním velmi spokojený.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@dianne65 Dobrý den, já mám velký zájem o dobrého řemeslníka, prosím o kontakt! Jsem z Prahy západ
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, oživuji diskuzi, sehnal jste tady někdo dobrého obkladače? Mohu případně poprosit o kontakt? Děkuji moc
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?