Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 @zmrz_lina Almini
16. lis v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 @gustinovi jestli máte firmu od Pardubic, tak to je s nejv. pravděpodobností ta, co stavěla u nás a my byli moc spokojeni. Pošlu info do SZ.
16. lis v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
 Je lepší mít vchodové dveře plastové nebo dřevěné? Vím, že se tady hodně řešila kvalita interiérových dveří, co jsou ve standartu, ale nějak si nevybavuju, zda jsem četla něco o vchodových dveřích. Pokud jsem to přehlédla, tak se omlouvám, přeci jenom je to už víc jak 1000 stran emoticon
16. lis v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @zdik18 Pokud si vzpomínám, tak s plastovými byly problémy, v dřívějších diskuzích (2-3 roky dozadu) si lidi stěžovali na seřízení a tuším i promrzání. Jestli to trvá, nevím. Dokonce mám dojem, že nám před 2 lety říkali, že budou dřevěné ve standardu...

My máme dřevěné a úplně bez problémů
16. lis v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @zdik18 ja som sa na dvere od RDR vykaslal, objednavam ich od Hormanna tak ako aj garazove vrata. Cena standartnych dveri od RDR (u nas na Solo 117 su v standarte drevene, neviem ako u inych domov) je 26140 s DPH a Hormann ma v akcii do konca roka ocelove s rovnakymi izolacnymi vlastnostami za 30 tisic: http://www.hormann.cz/fileadmin/_country/_global/aktion/aktion_2016/cz/2_domovni-dvere-renodoor-2016.html
Ak by som si dal priplatkove od RDR tak by to bolo este minimalne 10 tisic navyse a to uz by sa vobec neoplatilo.
16. lis v 11:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 481 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 481 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 @gustinovi děkuji za info, snad to nebude i u nás tak hrozné. Pozemek není 100% rovina, určitý sklon máme, ale snad to nebude žádná hrůza. Uvidíme, na kolik nám to ve finále spočítají. Zatím nejsme ještě v této fázi řešení.
16. lis v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @tojojot a jak jsi to resil? Poslal je do rymarova,aby je namontovali rovnou do zdi?
16. lis v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
 @atilius a ty dřevěné máte od RDR?

@tojojot my máme atyp, takže standart je dřevěné/plastové v ceně 20 478 bez DPH. Standart se nám nelíbí, budeme vybírat z nadstandardu, ale právě jsem nevěděla, jestli koukat po dřevěných nebo plastových.
16. lis ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
 @gustinovi neměla jsem určitě v úmyslu Vás strašit emoticon - přiznám bez mučení, že jsem měla na mysli jinou firmu na ZD emoticon emoticon . Právě na ní jsem četla ne zrovna dobré reference.
Stavět budeme, pokud to vůbec dobře půjde, během příštího roku - Jižní Čechy, Táborsko. Termín výstavby ještě nemáme. Bohužel nás maličko vystrašil pan Nováček z RD Jihlava, že k nám by měla zmiňovaná firma právě dorazit. Oni to mají pokryté podle oblastí - rozdělené úseky lokalit. No, uvidíme. Čerta na zeď nemalujeme, kdo ví co bude. My se nyní moříme s papírováním ohledně stavebního povolení. Řešíme detaily a mírné nesrovnalosti v konečné kalkulaci. Takže se tím prokousáváme postupně. emoticon
Podle toho co jsem četla dál, u Vás problém nebude.....máte někoho jiného. Držím pěsti, ať je vše v pořádku a k vaší spokojenosti. emoticon
16. lis ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @zdik18 jj, celodřevěné od RD. Akorát jsem je jednou po zimě seřizoval, ale to bylo v pohodě a jdou krásně lehce.
16. lis ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
 @tojojot to jsem zase silně neinformovaná, myslela jsem, že vchodové dveře od jiného dodavatele nelze. emoticon
Ale uznávám, tohle jsem zase tolik nestudovala - což je samozřejmě můj problém a moje mínus. Vyčetla jsem pouze o těch plastových, že nejsou zase tak extra. Máme dřevěné - vybráno z nadstandardu. emoticon Tak snad bude všechno OK.
16. lis ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parizek
Registroval se 15. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
parizek
Registroval se 15. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Jihlava.
 @tojojot U profilů Hörmann pozor na profily Trermo Pro, Předěl tepelného mostu u hliníkového profilu je nedostatečný a při větších mrazech může docházet ke kondenzaci vodních par na rámu dveří, jinak po kvalitové stránce jsou dveře v naprostém pořádku...
16. lis ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @margot_ka este nijak, staviame koncom januara emoticon Ale normalne, s vlastnou dodavkou dveri a vrat na garaz problem nemaju, len to musi prist namontovat moj dodavatel ten prvy ci druhy den alebo ako to je, aby mohli dom zamknut a neukradli im odtial material a veci co si tam nechavaju. Rymarov to montovat nebude.
16. lis ve 12:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @beruska80 až budete řešit desku, tak napište do RDR, že tu firmu nechcete emoticon
16. lis ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @angus88 a co všechno budeš měiřt? emoticon I tu montované díly? Asi se ptám jak jantar, ale nejspíš budu jezdit na stavbu nejvíc já,takže to ude fakt zážitek emoticon
16. lis ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @atilius emoticon ty hřebíky trčí ze stropu od začátku nebo to nějak potom časem vyleze? Už jsem to tady četla víckrát a spíš bych se bála, že nejsou tam, kde mají být
16. lis ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zdik18 no, ten nadstandart bude pekne mastny, takze to uz sa asi oplati potom pozriet aj inde, ci by ste nezohnali inde lepsie/krajsie/kvalitnejsie/lacnejsie
16. lis ve 12:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @beruska80 ono to asi zalezi aj od typu domu, lebo mne povedali ze na Solo 117 to vlastnou dodavkou ide, mozno u inych domov s tym mozu mat problem.
16. lis ve 12:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @parizek a mam si na nieco dat pozor pri stavbe, alebo ako mam s touto informaciou pracovat? emoticon Ci to mozem nejako ovplyvnit.
16. lis ve 12:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
 @zmrz_lina a to lze? Zatím jsem se neptala, ač mě to také napadlo. Jediné, co jsem řešila, ač už někdy loni - byla otázka, zda si můžeme sami vybrat montážní partu. Ale to prý ovlivnit nejde. Prozatím jsem zde ale četla veskrze kladné reference na současné "montážníky", tak uvidíme. emoticon Určitě až bude ZD aktuální, zkusila bych pořešit. Za tip velice děkuji. emoticon
16. lis ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
 tak s kamínkama smůla, už jsou na stavbě, tohle je 30tun a ještě 15tun pojede. Dělníci s tomu nemají co říct, takže jdu volat nadřízenému jak se domluvíme, a k té přirážce z 95,-/tunu na 873,- za 1m krychlový si musím prý napočítat i barg na nakládání a zhutnění emoticon a tak se vydělává emoticon (v lomu to nakládají zdarma, tedy v ceně materiálu) tak zhutnění tedy výjde cca na 10tis. emoticon
16. lis ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @sykop Je to tam tak od začátku, ale nemyslím, že to má vliv na funkci. Oni když vidí, že se netrefili, tak nabouchají další, které jsou už správně. Se to montuje nějakým pneumatickým nebo elektrickým nářadím, takže to nastřílí, jak to výjde.
16. lis ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @gustinovi A proč to tam dávají? Je to v projektu?
16. lis ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 @sykop Měřit budu pouze vyrovnání podlahy před položením dlažby/plovoučky. Stropy asi měřit nebudu, pokud to nebude udělaný podhled na podovky. Mám za to, že stropy jsou dány konstrukcí stavebnice a křivě se udělat nedají?
16. lis ve 12:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
5
 @tojojot aha, děkuji za info. My máme Kubis 74. Nyní už je to stejně pasé, máme vybrané nadstandard - dřevěné, takže i kdyby náhodou jiný dodavatel být mohl, necháme to tak. Zatím jsem špatné reference na dřevěné dveře nečetla. Tak uvidíme. emoticon
16. lis ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @zdik18 máme ze standardu dřevěné a krom toho, ze jsou už na některých místech flekaté od nošení dveří skrz a setřít to nejde (budu muset přetřít barvou), stejně tak v tom dřevě jsou rýhy, jamky už z výroby (protože dřevo) tak skrze zavírání a držení tepla jsme spokojeni moc...víc než s plastovkami na terasu emoticon
16. lis ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
 @atilius pokud jsem to pochopila dobře, dávají to mezi zeminu a kari sítě
16. lis ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @beruska80 já jsem se ptala, prý to jde, ale s tou firmou to prý není tak špatné. Staví prý xy desek ročně a stížností je pár, jen na internetu jsou víc vidět. Každopádně riskovat jsme ji nechtěli a hned jsem hlásila, že ji nechceme.
16. lis ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88 Myslím, že to nebude nutné. My byli na stavbě denně, stavěli jsme 200 m od bývalého bydliště a chlapi se fakt snažili. Jak píše atilius, je dobré si asi pohlídat vystouplé dlaždice, malbu, zaspárování obložek. Ale myslím, že když chlapi uvidí, že tam jste, tak to bude určitě v pohodě. My jsme byli domluveni, že každý den zkoukneme, co se udělalo a pokud se nám nebude něco zdát, tak to budeme řešit hned, ne až při předávce. Spokojenost při předávce je i vizitka party. Vím, že je to jejich práce, ale alespoň u nás se chlapi, tátové od rodin, dostali domů1 x za 14 dní, jedou od domu k domu. Tak když jsou v pohodě a je s nimi rozumná řeč, tak proč jim to ještě ztěžovat.
16. lis ve 12:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
  • Již bydlím v domě
 @tojojot Divím se, že vám toto povolili, protože jeden čas určitě vchodové dveře vlastní dodávkou nebyly možné.
16. lis ve 12:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš