Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @sykop už máme první patro emoticon
18. lis ve 12:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fleaa
Registrovala se 15. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
fleaa
Registrovala se 15. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Litoměřice.
 Dobrý den, mám prosbu, najde se tu majitel Nova 101, který si nechal dělat základovou desku od jiné firmy než přes RDR a byl by ochoten do soukr. zprávy sdělit, na kolik ho ZD vyšla? Jak velký je rozdíl mezi cenou udávanou RDR a reálnou cenou od nějaké místní firmy? Náš pozemek je rovinatý, inženýrské sítě na hranici pozemku. Moc děkuji za případné reakce.
18. lis ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1043 příspěvků. Má 13 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @recadv
No já teda nevím, ale ta spára se mi zdá rovnoměrná. Z boku jsou obložky zatmeleny. Takže takto, podle té fotky, bych řekl, že obložky zapomněli, nebo záměrně nezatmelili a to je vše. Nic, co by nezachránilo 5 minut práce a trocha akrylátového tmelu. Prostě jen obložky nejsou celé doražené na stěnu. Proč, to je otázka, ale svislá strana obložky zatmelena je.
18. lis ve 13:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
3
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Má 2 přátele. Region Znojmo.
 @pavelcent Já nevím, jestli šlo o to zatmelení obložek .. spíše se mi ta levá zeď zdá jakoby do oblouku (vypouklá) ...ale možná klame foto.
18. lis ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @fleaa ceny jsou v popisu :
http://www.modrastrecha.cz/blog/petrsv1000/album/zakladova-deska/
18. lis ve 14:37  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @sargic
Vím, že se jednalo o křivou zeď, ale to se mi právě nezdá, podle té fotky. Možná by pomohlo přiložit 2m vodováhu. Je jasné, že pokud je to do oblouku, mělo by se to dát reklamovat. Jak dát do pořádku, netuším. emoticon
18. lis ve 14:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
Registroval se 17. června 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @pavelcent Nejde o ten tmel. Nebyt to pohled ze schodiste, tak si tmelu nevsimnu a nemyslim si, ze ho tam nedali, ze se jim nechtelo lezt na schudky... Zde je hlavne o tu stenu, ktera je do oblouku, nejostrejsi prechod je mezi tema oblozkama. Dal jsem to sem proto, ze nekdo neveril, ze je mozne udelat krivou stenu.
18. lis v 15:00  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @recadv
A zdůvodnil někdo proč je stěna do oblouku? Mě se, stejně jako někomu tady, zdá skoro nemožné, aby to tak udělali, nepřišli na to a ještě to tak nechali. emoticon emoticon
18. lis v 15:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
recadv
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @pavelcent Bude to soucast 2. kola reklamaci. Mne to prijde tak, ze tu bouli dela pricka mezi koupelnou a technickou mistnosti. Proste se opira o tuhle stenu z druhe strany a asi se opravdu pri montazi vyboulila. Jinak si to nedovedu vysvetlit. Vodovahu na to dam vecer a postnu fotku. Nemam poneti, co se s tim da delat... Asi tu jsem za RDR hanice, pro nekoho mozna resim hlouposti, ale jak jsem psal uz kdesi vyse, stve me to z principu.
18. lis v 15:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
35
  • Již bydlím v domě
 @recadv
Nevím proč bys měl být RDR hanič. Zaplatil jsi 100%ceny, proč bys neměl dostat 100% kvalitu ? Myslím, že to by nepopřelo ani RDR. Jak jsem mockrát psal, chyby můžou nastat, jde o jejich vyřízení a odstranění. Nikdo není neomylný. Určitě sem potom napiš, jak se k tomu postavili, pro ostatní. Možná ví jak na to, možná ti nabídnou finanční kompenzaci. Ale určitě reklamuj.
18. lis v 18:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Dnes první den stavby za námi. NOVA 101 stojí, chybí pouze latě a tašky. Poučení pro ostatní: Pokud máte KS, nedejte na řeči: " To dořešítě s chlapama na stavbě..". Co není v projektu KS jako by nebylo. Pak koukáte na zněchucené obličeje, že se něco musí upravit... emoticon
18. lis v 19:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
Registrovala se 1. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 196 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 Je tu prosím někdo, kdo řešil zatečenou vodu za obklady v koupelně?Zateklo nám prasklym odpadem pod vaničkou, trvalo to zřejmě delší čas, než jsme na to přišli, ted jsme oddělali obklady a udělali sondu za fermacell a je mokrá i vata emoticon Rýmařov nám reklamaci už neuznal (v době reklamace jsme bydleli 4,5 roku, takže zamítnuto oprávněně). Hydroizolační strěka totálně zdegradovaná, všechno prorostlé plísní....Teď řešíme co s tím.Zřejmě bude nutné rozbourat koupelnu komplet. Myslíte že se mohla dostat vodu i za parozábranu??? Mám hrůzu z toho,kdyby se voda dostala až k,nosné konstrukci.Naštěstí se jedná o koupelnu v přízemí.
18. lis v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
 @luji Ty brďo, tak to je teda mazec! Držím pěsti, aby bylo škody co nejmíň emoticon
Tak mě napadlo, Rýmařov to sice neuznal v rámci reklamace, ale mohli by to alespoň rekonstruovat v rámci zákaznických služeb, který nabízí, ne? Sice to, bohužel, budete muset zaplatit, což je blbý, ale zase na druhou stranu oni vědí jak na to, když to stavěli... vědí, kde co je, apod., ne?
To je fakt děs emoticon Držte se!
18. lis ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @janaa1 otázka je, taky za jakou cenu.
18. lis ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @janaa1 Jsem z toho na mrtvici....V pondělí jim budu hned volat.Taky bych radši, aby to opravili oni. Každopádně obklady už si chceme dělat sami resp.člověk,který to opravdu umí. Když vidím,jakým způsobem to bylo udělané...o napojení sprchové vaničky na odpod už nemluvím vůbec. Když jsme to viděli, nedivímm se,že to k této nehodě došlo.Naštěstí to jde na pojišťovnu,tak doufáme,že to uhradí.Máme odstraněnou dlažbu, zdemontovanou sprchovou vaničku a odstraněnu část obkladů ve sprchovém koutu.
18. lis ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
 @luji Ty jo, to je fakt noční můra!:O( No, za zkoušku rozhodně stojí zeptat se Rýmařova, kolik by to stálo, když to v podstatě způsobili...pak si to můžete nacenit vždycky jinde...nevím, co poradit. Snad jen pevné nervy! Chápu, že je z toho člověk ve stresu, ale určitě to nebude tak zlý, uvidíš! emoticon
Jak dlouho to tam asi tak protíkalo???
Možná se asi vážně vyplatí stavební dozor, že? emoticon No jo, ale kdyby to člověk věděl...
18. lis ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 Nevíme,ale asi hodně dlouho,když je to v takovém stavu.Ale do té stěny se to dostalo špatně zatmelenou spárou mezi fermacelovýma deskama,kdyby to udělali pořádně,tak by to nebylo tak hrozné. Nechápu,že to tak ošidí zrovna na tak náchylném místě, kde může voda opravdu poměrně snadno zatéct a nadělat takové škody emoticon Pochybuju že by to stavební dozor všechno ohlídal. Jinak jsme moc spokojení, bydlí se nám moc dobře a jiné problémy až na jedno okno nemáme.
18. lis ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iv101
Registrovala se 2. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
iv101
Registrovala se 2. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
 @luji
NOZ přinesl významnou změnu – kupující může uplatnit skryté vady ve lhůtě 5 let od nabytí nemovitosti (§ 2129 odst. 2)
19. lis v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1784 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1784 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 @iv101 No jo, ale to platí pro vztahy od doby, kdy je v platnosti NOZ nebo se pletu? V době, kdy se tenhle dům stavěl, ještě neplatil NOZ, takže se jede podle starého.
19. lis v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @iv101 hmm, tam sa ale pise len to ze pokial kupujuci skrytu vadu neoznami do 5 rokov tak mu sud neprizna pravo z vadneho plneni, to ci mu ho prizna ak vadu oznami do 5 rokov z tohto jedneho odstavca nevyplyva emoticon
19. lis v 11:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Druhý den stavby nám celý propršel. Chlapi nyní vysoušejí izolace stropů :( Hold naše smůlu s počasím. Jinak parta pana Matějíčka je skvělá, dá se s nimi domluvit a s ničím není problém. Jen pán elektrikář byl nepříjemnej, ale nakonec jsme všechni změny dali emoticon
19. lis v 19:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
fotoportrét
fotoportrét
luji
26
 @iv101 prvotni problem ale nebyla skryta vada....

@angus88 z nasi velice cerstve nabite zkusenosti - izolace vymenit a rozhodne v konstrukci neponechat nic vlhkeho nebo mokreho.jak je ta stena uzavrena velice dobre se tam dari plisnim....my jsme z toho uplne v soku, co v te stene bylo emoticon
19. lis ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 Stalo se tu ještě někomu, že se mu do domu při stavbě dostala voda?
20. lis v 05:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 4 přátele.
 @angus88 zrovna nedávno o tom někdo psal, tak asi cca 20- 30 stránek zpět, myslím. Zkus pohledat, ale určitě někdo psal, že mu tam něco vysušovali.....
20. lis v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parizek
Registroval se 15. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
parizek
Registroval se 15. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Jihlava.
 @tojojot Vybrat jiný profil dveří, krerý má lépe proveden tepelný most. Takže vyšší řadu dveří, asi nic jiného poradit nelze...
20. lis ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 Nevíte někdo, jaký je příplatek za sprchový kout bez vaničky?
20. lis ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @angus88 Co vám nešlo upravit a na co se tvářili nepříjemně? Taky si nějaké úpravy necháváme až na stavbu...
20. lis ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @sykop posunutí zásuvek, vývodů světel... Byla to elektrika
20. lis ve 14:07  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @angus88 ach jo...to budeme mít vše taky,ale zase od jiných jsme slyšela,že to vůbec nebyl problém emoticon Jak jsi to s nimi nakonec uhrál? Já budu chtít posunout i o pár centimetrů klimu emoticon
20. lis ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @honeyjenny žlab a farmacell dílec vc. montáže 18tis
20. lis ve 14:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš