Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
 @pepan70 A můžu se zeptat, v jakém kraji jste stavěli? A co na to obchodní centrum??? emoticon
21. lis ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @pepan70 a jezdili jste si stavbu průběžně kontrolovat? Byl s něčím problém? Já bych to asi nepřevzala a přijela až další den emoticon
21. lis ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @tojojot Díky, dívala jsem se do alba a přesně takhle bysme si to představovali. Ta cena je tedy rozdíl za příplatek - odpočet?
21. lis ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 honeyjenny : máme sprcháč co chcete v rozměru 1x1m a máme tam viz., ale není to konečné, protože až teď jsme dořešili snad Siko a ty teprve na RDR pošlou přesný rozpočet, tohle je jen prozatimní

Podlahová vpusť Fermacell se žlabem TECE a zástěnou, vč.montáže, záloha - 29373Kč bez dph
21. lis ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepan70
Registroval se 13. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
pepan70
Registroval se 13. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Plzeň.
 @janaa1 stavěli jsme v Plzenském kraji, stavbu jsme kontrolovali, manžel měl 7 dní dovolenou a byl tam každý den,ty chlapi byli docela dobrý,problém si myslím je,, že tam zůstali tři a tím že to Largo bylo zvětšené,tak to nemohli stíhat,ale to není omluva, bud to měli předat déle,ale to už dělají jiný barák..Obchodní centrum-máme napsat stížnost,ale barák jsme neměli přebírat, jenže byl pátek večer, nikomu se nedovoláte aby poradil a hlavně tam byl pan předávající,který to měl přeci správně ošéfovat?mrzí mi, že jsme to v tom stresu převzali,byla to chyba....ještě že jsme to nechali zaevidovat do stavebního deníku
21. lis ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
 @pepan70 Ty brďo, tak to je vážně pech. Člověka hned nenapadne, jak se zachovat, co převzít, co nepřebírat...asi bych taky nevěděla emoticon Tak snad se k tomu aspoň obchodní centrum postaví nějak seriózně... emoticon
21. lis ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @pepan70 my s RDR máme tolik problémů, že už si budu kontrolovat opravdu vše a pokud bude na domku špatně "nitka", tak ho prostě nepřevezmeme...Je to jejich problém, že nestíhají, mají nabrat víc lidí nebo nebrat zakázky, ale takto se to nedělá emoticon Snad bude tedy vše v pořádku a určitě bych po nich požadovala nějaké odškodné...
21. lis v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @atilius to je vůbec potřeba? Myslel jsem, že tohle nikdo neřeší emoticon
21. lis v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
Registroval se 25. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 644 příspěvků. Má 75 přátel. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
Registroval se 25. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 644 příspěvků. Má 75 přátel. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
 @cendler to je teda slusna raketa!!!!
21. lis v 15:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
 @zenny2 Standardně asi obezděná nebude, stejně jako rohová vana. Na sprchový kout se nacvakne plastový krycí panel, aspoň myslím, že ve vzorovém domě to taky tak měli. Vyhoda je, že to vycvakneš a jseš pod sprcháčem či vanou a nemusíš se tam cpát malinkým otvorem, ale zase vzhledově to moc velká hitparáda nebude. Vanu budeme mít rohovou a tam ji nechám obezdít Ytongem. Spodní vaničku ne.
Myslím třeba takový sprcháč:
http://www.vseprohobby.cz/sprchovy-kout-lena-80x80x195.htm?gclid=Cj0KEQiA08rBBRDUn4qproqwzYMBEiQAqpzns5lBWzn1jhwX52OyUv0vLlvuSw5f5-XsivMDGQ2xiCAaArOm8P8HAQ
21. lis v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
 @pepan70 ja bych tohle neprebral... pokud bych uz dal takovou raketu za dum na klic, tak to bude uklizeny, cisty a dotazeny do puntiku...
21. lis v 15:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 Tak jsem se těšila jak přijde kalkulace po KS a asi někde soudruzi udělali chybu. Máme v koupelně sprchac 100x100cm bez vaničky zástěna má stát 14.600kc + počítám cca 15-18tis. farmacell. ve sprchaci nemá byt baterie ani sprcha tu si dodáme sami.
21. lis v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9

21. lis v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Stavím dům
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
4
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Stavím dům
    Region Pardubice
 Zdravím všechny, mám radost a musím se podělit, konečně máme termín a 19.1. začínáme stavět emoticon
21. lis v 16:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @honeyjenny 29 tisic je cena toho bezvanickoveho kutu a 16 tisic odpocet za ten standartny (ale v tych 16 je aj odpocet za bateriu, to neviem kolko je), takze priplatok je 13 tisic (plus bateria). My sme v standarte mali sprchace dva ale jeden sme rusili takze sme vlastne naviac nic nezaplatili za ten jeden vylepseny emoticon
21. lis v 16:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
 @angus88 nemame RDR, ale u zdenyho domu mame odvod kondenzatu do kanalizace, tusim ze pres ten pojistny ventil. A je fakt, ze v trubicce voda byva
21. lis v 16:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
zeneva (38 r.)
3
  • Již bydlím v domě
    Region Nymburk
 @luji proto jsem nechtel drevostavbu... Tohle vam nezavidim, hlavne drzim palce, at to neni az do nosne konstrukce a neponicilo to dum. Zkusil bych na ne hodne tlacit, pripadne to zkusit resit s nekym z vedeni... nejen pres obchodni centrum
21. lis v 16:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpism
3
Registrovala se 8. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
xpism
3
Registrovala se 8. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
 Zdravím všechny, prosím jak je to tedy s novým zámkem a klíči po předání domu? Dostaneme nový zámek? Diky emoticon
21. lis v 17:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
 Co tady píšete o těch bojlerech, tak ten odvod je standardní součástí nebo opět zase další doplatek? Naši mají bojlery x let a voda na 60 stupňů a nikdy si nepamatuju, že by tekla voda. Je dam nějaký ventil, ale nikdy na zemi voda nebyla za cca 15 let
21. lis v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @pavelll12 Teď nevím, co myslíš, jestli řeší nebo neřeší? žádost o vjezd nebo zámek? emoticon
21. lis v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @xpism ne, nedostanete. resp. dostanete zámek, který se předtím celou stavbu používal.
21. lis v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @atilius to je ale hodně podivné, ne? Montážníci si mohou udělat náhradní klíče... Napíěi do RDR
21. lis v 18:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @angus88 Tak můžou, ale jak bys to chtěl udělat? Že ti předají krabičku s klíčem v době předání a ty budeš přehazovat zámek? Stejně nemáš jistotu, že si někdo neudělal další...
21. lis v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @atilius Při předání se před tebou rozbalí krabička s novou vložkou a klíči. Krabička je zabalená. Vložka se vymění a předají klíče. Tak by to mělo být správně
21. lis v 18:24  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @angus88 já teď přemýšlím, jestli to tak náhodou nebylo, ale myslím, že ne. No, schválně se zeptej emoticon
21. lis v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 @atilius
@angus88 mne zas prijde "vtipne", ze v predavacim protokolu mame upozornění, ze máme hlavni dveře zamykat na dva západy a přitom to nejde, zamknout jde jen na jeden...
21. lis v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
 @zeneva : jak je tu psáno, je tam potom odečet toho co je standard, takže to není tak hrozné, ale čekám na to, co z toho bude
21. lis v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @zmrz_lina Vám vložku chlapi měnili?
21. lis v 19:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @angus88 nedokážu odpovědět, my jsme dostali 5 klíčů - jestli to měnili předtím, to nevím. Před námi se vložka neměnila.
21. lis v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susie1
Registrovala se 15. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
susie1
Registrovala se 15. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Ahoj,.mela bych dva dotazy:

1) pri montazi jsme prisli na to, ze mame externi privod pro krbovky prilis blizko stene, lze to pry jeste opravit, ale bude to viceprace - resil jste to nekdo? Prip. Cenu? To se musi vykopat v ZD nebo to lze vest jeste pod podlahou?

2) zatepleni soklu u domu s jednou radou bedneni - jak mame dum oblozit 60 cm do hloubky, kdyz pasy jsou vylite skoro az nahoru k terenu?
21. lis v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš