Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @beam1969 u predani domu jsme se jeste domluvili s predavajicim na 2 dny tolerance, protoze treba poskrabna okna jsem zjistila az kdyz jsem je myla, stejne tak ze jsou nektera promackla...nebo praskla obkladacka, obkladacka polozena v opacnem smeru! Posvitit na schody a zjistit kde jsou poskrabane. Garazove dvere ze jsou dotazene a nehapruji. Pokud mate Fenixe tak trvat na ozkouseni v kazde mistnosti ze topi, fakt si tam postat! Procist stavebni denik a pokud tam neco bylo na opravu trvat na ukazce opravy a zapisu.
27. lis v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @farka jakjste to udelali? Jakoze jste to prevzali a do protokolu uvedlu,ze vady zjistene do 2 dnu budou jakoby zjistene pri predani?
27. lis v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @margot_ka
@farka to by mě taky zajímalo, je pravda, že na spoustu věcí se určitě přijde např. při tom umývání
27. lis v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 Shodou okolnosti kdyz odchazel tak hned sam dosel na tuknute okno, takze jsme rekli ze se jeste ten a druhy den podivame po oknech pri myti a vse nafotime...opravdu jsme dosli na 5 dalsich chyb a prijeli to do tydne vymenit a opravit. Proste je to o lidech.
27. lis v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
5
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
5
Registrovala se 23. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 Měla bych dotaz ohledně vodoměru...který den stavby Vám přišli vodárny namontovat vodoměr? Nebo jste měli již před stavbou? Děkuji všem.
27. lis v 19:55  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @terkakl03 my este mame len dosku a vodomer uz mame, bez vody nechceli ani dosku zacat stavat (resp. dost sa tomu branili, museli by nosit vodu v kybloch na stavbu, susedov tam zatial priamych nemame odkial by to slo natiahnut emoticon
Ale asi zalezi aj na podmienkach miestnej vodarenskej spolocnosti.
27. lis ve 20:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
9
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 175 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 @terkakl03 my musíme mít vodoměrnou šachtu, tu teď budeme budovat a budíky musí být tam, nepovolí nám hodiny v domě emoticon
27. lis ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1304 příspěvků. Má 67 přátel.
 @terkakl03 druhý den stavby hned v 8 ráno emoticon
27. lis ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 Ano, my ten vodomer tiez musime mat v sachte na kraji pozemku. V podmienkach sa pise ze musi byt vo vodomernej sachte, nie v dome.
27. lis ve 22:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
Registrovala se 25. června 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
Registrovala se 25. června 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 12 příspěvků.
 @kittyt emoticon Tak to snad, proboha, dřív! emoticon emoticon emoticon
27. lis ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
 @cendler A jak jste na tom vy?
27. lis ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @terkakl03 měsíc před zahájením výstaby základové desky
27. lis ve 23:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @kittyt @egonegon : taky doufám že dřív, než na vánoce, já počítám pořád to léto, chci si nadělit dárek k narozeninám
27. lis ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
 @egonegon : podle projektantky, kterou jsem sehnal co mi dělá usazení a vyběhává úřady, by měla teď někdy dávat na stavební úřad papíry na ohlášku, ale budu sní mluvit zítra, tak budu vědět přesně, povezu ji souhlas sousedů se stavbou, za kterýma jsem byl ve čtvrtek, chtěl jsem to stihnout do konce roku, tak snad, bojím se, že na nový rok ta naše vláda vymyslí, zase nějakou blbost, co budeme potřebovat
27. lis ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
 @cendler To je pravda. Od nového roku může být další špek. Nám stačila ta hygiena. Já myslela, že mě omejou. Na náš pozemek se musí dělat měření hluku, tj. částka v rozmezí 14.000-22.000,- Kč, podle toho, jak nám to vyjde. Ještě mi pán neposlal fakturu... emoticon Úplně, ale úplně vyhozené peníze. Kdyby to byl 1.000,- Kč, tak neřeknu, ale tohle je sprostý. emoticon
27. lis ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
 @egonegon : to mi povídej, ještě se nekoplo a už náš to stojí strašný peníze, jak to říkají všichni, než se něco začne, tak jsi o 100tkč lehčí.
To ani nevím jestli budu muset mít, vím, že mi říkala, že budu platit vynětí z půdního fondu a jen ten posudek nebo co to je mě bude stát 2000kč a pak to kolik to bude stát.
27. lis ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Můj projekt na usazení má pán už u sebe 14 dní a zatím nic hotového:(
27. lis ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
fotoportrét
fotoportrét
cendler
2
 @pavelll12 : tohle mi moje prajektantka řekla, že má za hodinu hotový, třeba čeká na nějaký jiný udaje co potřebuje
28. lis v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (24 r.)
3
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 @cendler Nám projektant všechny podklady pro stavební povolení a vyjímku vyběhal cca za 3. týdny . Nejdéle čekal na vyjadřovačky od EONU a pak ještě zháněl na Rýmařově jakési speciální nákresy pro hasiče. emoticon Teď to leží na stavebním a zatím stále nic
28. lis v 09:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
 Prosím, řešil někdo s RDR finanční kompenzaci za vadu, kterou nelze odstranit? Např. křivě ukotvená stěna? (rozšiřující se místnost)? Klidně prosím dejte vědět soukromou zprávou, děkuji
28. lis v 09:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
 @zmrz_lina a taky je máte v šachtě?
28. lis v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @angus88 To jde ukotvit křivě? Si vzpomínám u nás, jak to ladili palici na centimetry, aby to celé sedělo...
28. lis v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @sykop ne, my máme vodoměr v domě v komoře pod schody.
28. lis v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
 @angus88 cozeee? Nestras,my ted s projektantem ladime mm abych nacpala do zadveri soupacky :-O
28. lis v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @zmrz_lina ne vždycky to jde dát do domu, někdy vodárny nechtějí nebo to chtějí maximálně za první dveře.
28. lis v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
59
 @atilius v poho, dotaz zněl - kdy se montoval vodoměr. U nás se montoval druhý den stavby v 8 ráno. U nás vodárny taky chtěly za první zeď, což dispozičně nešlo. Takže jsme řešili variantu - pod schody nebo do šachty před barák. Ve finále pro ně byla horší varianta šachta před domem, než pod schody, takže nám povolili umístění v komoře pod schody.
28. lis v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @terkakl03 mesic pred stavbou ZD, stoji mimo dum

Jen tak dotaz na ty z vas, kdo jsou doma 3. Kolik mate rocni spotrebu vody? Mame letos prvni vyuctovani a nejak nevime jestli dobry nebo moc 😊 predtim v byte to bylo uplne neco jineho 😀
28. lis v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @zmrz_lina Jo, já jsem nečetl celou diskuzi emoticon
28. lis v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
5
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
terkakl03
5
  • Sním o domě
    Rebešovice, Region Brno
 @zmrz_lina
@petrsv1000
@gustinovi moc děkuji všem... my měli mít taky vodoměrnou šachtu, jen jaksi pan projektant spodní stavby trochu něco popletl a na místě kde měla být, nás to nechal vylít betonem jako zpevnění pod schody emoticon takže na vodárnách povolili, že ji nepotřebují a nakonec dáme vodoměr do předsíně. Tak mě jen zajímalo, který den se komu vodoměr montoval, aby měli na stavbě vodu. Na desku jsme ho nepotřebovali, máme sousedící zahradu s manželovými rodiči, takže voda byla od nich a desku jsme si dělali sami emoticon přípojku nám dělají tento týden a stavba 13.12., tak už se to blíží emoticon nemůžu se dočkat.
28. lis ve 12:02  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
Registrovala se 29. září 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lutik
1
Registrovala se 29. září 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 3 přátele.
 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak uchycujete vánoční světýlka na domečky od RDR? Děkuji
28. lis ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš