Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

9. pro 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @barca_h my jsem s tím problém měli...kamnářovi se to taky nelíbilo, ale ne kvůli fermacellu, ten i zkoušel hodit do ohně, jak se to chová, ale hlavně se mu nelíbila mezera mezi fermacellem a komínem. Přišlo mu, že ta vata tam je málo daná a teplo z roury od kamen pak může stoupat mezi fermacellem a komínem a způsobit požár. Takže vyřezali o dost větší díru, dali tam "kolo" z nějakého speciálního materiálu, do toho udělali díru pro rouru od kamen a meziprostor vyplnili nějakou speciální izolací. Dokonce jsem si kvůli tomu dopisoval s RD, ale pro RD je to Ok, protože při předání domu je revize na komín. Problém je v tom, že kominík, který dělá revizi na nezapojený komín za nic v podstatě není zodpovědný, protože se pak musí udělat nová revize s připojením kamen.

Jinak osobně myslím, že kolem kamen není speciální fermacell, ale normálně odpovídá podle normy tomu umístění jako nehořlavý. Je možné si do fermacellu třeba napsat o posudek, certifikát atp.
28. lis ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 200 příspěvků. Má 4 přátele.
 @sargic No, tak změnu bych určitě řešila přes specifikátora...
28. lis ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 482 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Stavím dům
 @sargic ja by som zas zavolal tomu cenarovi ak to chces rychlo vyriesit emoticon Ja som s tym nemal problem, zavolal som mu, povedal som co chcem a on mi poslal opravenu kalkulaciu, ak to je len takato drobnost tak to je urcite rychlejsie
28. lis ve 21:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 To asi ano, i když já kontakt na cenaře neměla a bylo mi řečeno, že mám řešit přes specifikátora. Připadá mi, ale že "sargic" chce něco změnit, a to bych asi jen přes cenaře neřešila....
28. lis ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 ja som to teda pochopil tak ze je len chyba v tej kalkulacii, menit nic nechce, chce to tak ako to bolo dojednane pri KS
28. lis ve 22:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (30 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (30 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 @honeyjenny My stavime s panem Mokrym. Vy taky??
29. lis v 05:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
3
 @tojojot On si "sargic" z našich odpovědí určitě vybere a poradí si podle potřeby emoticon
29. lis v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @klaravarmuzova ano, kdy máte termín? emoticon
29. lis v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 296 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Jsme se dockali servisu od zari! Ale vubec me chlapi nepotesili. Smrdi nam odpady v koupelne v navaznosti na odtah, dolili odtah vodou a pokud to nezabere, budou muset rozebrat kus strechy a posunout sloupky odtahu emoticon no a co je horsi a nejak nevim jak se k tomu postavit je prohnuta podlaha v kuchyny emoticon uz z obyvaku je videt ze je prohnuta pokud tam nekdo stoji a vrze, nechci videt co to udela za 10 a vice let....reseni rozebrat podlahu z jidelny do kuchyne (sundat bar a cast kuchyne) nebo rozebrat z kuchyne (sundat celou kuchyn) emoticon jenze nam zustali 4ks podlahy a hrozi ze to dolamou a bude hnusna...no a ted babo rad jestli to resit a nebo nechat byt emoticon emoticon Fenix v podlaze tomu moc nepomaha co se tyce rozlozeni emoticon
29. lis ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
alfiha
1
Registroval se 14. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 119 příspěvků.
 @farka Můžu se zeptat, co přesně znamená "Smrdi nam odpady v koupelne v navaznosti na odtah, dolili odtah vodou" ? Odkud Vám co vlastně smrdí? a Kam dolili vodu?
My totiž taky máme problém se smradem v horní koupelně. Že cítím kanál, když otevřu okno, to bych ještě trochu chápal, že odvětrání odpadu je dost blízko okna, ale v koupelně je odpad cítit, i když je okno zavřené. A nepřišel jsem na to odkud.
29. lis ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 507 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @farka po jaké době se podlaha pohnula? Bylo to od začátku?
29. lis ve 13:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @farka bylo by možné více rozepsat ten zápach z odpadu? Nějak nechápu jak může být něco cítit...
29. lis ve 13:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
1
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 169 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
1
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 169 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 @angus88 cítit to může být jednoduše, pokud to není dobře udělaný smrdí to všude, protože to dobře neodvětrává a doufám, že u nás to smrdět nebude, protože to je obtěžiüjící a ne úplně snadno řešitelný
29. lis ve 13:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 164 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @plaintruth na co si dát teda pozor při stavbě, aby to nesmrdělo? Něco špatně tam přece být musí...
29. lis ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
fotoportrét
fotoportrét
farka
28
 @angus88
@alfiha jakmile se cokoliv myje ve vane v horni koupelne a nasledne na to sepne odvetravani, je v koupelne nedychatelno, z vany se line smrad jak z kanalu, stejne tak pokud zaprsi...dneska rozdelali odtah vzduchu, je tam kolinko ve kterem se ma drzet voda, pokud voda vyschne, tak to smrdi, proto tam dolivali asi litr vody (pry to uz od stavby nemuselo byt naplnene), pokud je to toto, jsme za vodou emoticon

podlaha se hnula priblizne po 3 mesicich, po zime emoticon
29. lis ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
1
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
1
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 @sykop na to nejsem schopnej odpovědět, nevyznám se v tom, jen sem před časem četl o tomhle problému obsáhlý článek, kde byl popis funkce, jak to má správně fungovat, jak to má být správně uděláno, co se děje, když něco nefunguje a prostě vše o tom, ono to nemusí být ani špatně udělaný, aby to smrdělo, udělaný to může být perfektně, ale když je ten celý systém navržený špatně, tak to nebude fungovat správně a bude to smrdět, i když to bude provedeno v prvotřídní kvalitě
29. lis v 15:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
35
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 36 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @plaintruth nemas odkaz na ten clanek prosim?
29. lis v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
12
  • Stavím dům
 @plaintruth omlouvám se, ale tato reakce na nulovou informační hodnotu emoticon chtělo by to napsat CO A JAK má být uděláno správně
29. lis v 17:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 578 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha - západ.
 Tak na toto čekám celý rok emoticon Foto pro ty, kdo přemýšlí o otevřeném přízemí v NOVA 101 emoticon
29. lis v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
1
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
1
  • Stavím dům
    Region Mladá Boleslav
 @angus88 mě je to bohužel jasný, ale už je to nějakej měsíc zpátky, ale určitě když pohledáte na netu, tak na něco narazíte, já se na to dostal, když sem řešil smrad u odtoku u dřezu v kuchyni a čím to vyčistit, akorát sem pak čtením strávil dva dny.. emoticon
29. lis v 17:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattess35
Registroval se 28. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mattess35
Registroval se 28. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Praha.
 @atilius to může být zajímavý bourani
29. lis v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @mattess35 co myslíš? Kolem toho komína?
29. lis ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
Registrovala se 14. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @jahooodka - dobry vecer, mohu se jen zeptat. Ty kamna, jak mate zapojene na fotografii. Museli jste nejak upravovat pro zapojeni, nebo vam to presne po nachystani od RD Rymarova zapojili. My mame s kamnarem problem. Vadi mu provedeni. Dekuji
29. lis ve 22:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 Beton je beton...
29. lis ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakuda
2
Registroval se 20. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
jakuda
2
Registroval se 20. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 174 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 @pavelll12 krásný příklad tautologie emoticon
29. lis ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
1
 @jakuda Myslím, že je to realita. Není to navážení, sami máme objednán dům od RD emoticon
30. lis v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
1
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 3 přátele.
 @barca_h Mohla bych se jenom zeptat, co přesně kamnářovi vadí? Děkuju emoticon
30. lis v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
kubad10
17
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 97 příspěvků. Má 8 přátel. Bedihošť, Region Prostějov.
 @farka Určitě řešit!!! Nenechával bych to tak v žádném případě!! Já myslím, že si s tím poradí!
30. lis v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
116
 @barca_h My jsme při KS uvedli výšku, kde chceme napojit kouřovod, samozřejmě taky průměr kouřovodu a kamnář si s tím pak poradilemoticon Co vadí tomu vašemu?
30. lis v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
barca_h
  • Stavím dům
    Region Brno
 @jahooodka
@janaa1 - kamnářovi se nelibi, ze je tam mezi kominem a femacellem mezera. Přišlo mu, že ta vata tam je málo daná a teplo z roury od kamen pak může stoupat mezi fermacellem a komínem a způsobit požár.
Ted jsme sehnali dalsiho tak uvidime co povi on. Ale jinak u Rymarova jsme taky rekli kde chceme rouru a vse jsme domluvili.
30. lis v 09:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš