Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. led 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
42
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 403 příspěvků. Má 39 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
42
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 402 příspěvků. Má 39 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Prosim,mate nekdo predokenni zaluzie/rolety a priznanym kastlikem? Muzu poprosit o foto? Chceme udelat jen pripravu do casti oken a dodelat zpetne.
Pripmpokud vam delal RDR zaluzie/rolety a kaatlik mate rovnou priznany (treba protoze jste nezesilovali fasadu), jak ten kastlik vypada (jestli je hranaty,nebo nejaky zakulaceny hnus)
Diky
11. led v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 288 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 288 příspěvků. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 Hnus to bude nejspíš tak jako tak. My tedy řešíme 101 a kvůli roletám jsme dali zesílenou fasádu (hodí se to asi tak jako tak) a třeba ve vykýřích je dávat nebudeme, protože ty kastlíky jsou strašný. Dole je asi dáme rovnou, protože dělat jen přípravu a platit jim zase za práci navíc se mi nechce. Vyjde to pak podle mě na stejno. Ale jestli je budeme používat? S tím si už jistej teda vůbec nejsem. Není to špatná věc, ale zatahovat to při odjezdu z domu mi nepřipadá šikovné. Zloději si to vytipují lehce, když začne v domě hořet, nikdo to ani neuvidí, kytky budou chcípat atd.
Ještě trošku přemýšlím nad žaluziemi, ale ty se na 101 asi ani moc nehodí, Kubisu sednou jako pr... na hrnec.
11. led v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
 @tojojot Co mám zkušenosti, tak jsem vždy zažil cca 3-5 mm. Asi jako je to na tom obrázku
11. led v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
1
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 38 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
1
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 38 příspěvků. Region Praha - východ.
 @margot_ka
@pavelll12
Už jsem to psal, máme standardní tloušťku fasády a kastlík na žaluzie je schovaný! Není pravda, že by ho pod fasádu standardní tloušťky nedostali. Potvrzeno při KS.
11. led v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
 @addamec Tak vidíš, nám bylo řečeno, že podmínka je silnější fasádaemoticon Už to ale neřeším, těch 5 cm navíc se neztratí.
Já tak nějak spíš furt přemýšlím nad těma Z žaluziema. Přijde mi to čím dál víc praktičtější. Až teda na venkovní údržbu, kde rolety budou asi snažší na omytí
11. led v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
42
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 403 příspěvků. Má 39 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
42
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 402 příspěvků. Má 39 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @addamec no ono to pry jde,ale ten kastlik na zaluzie se musi zapustit do steny domu,takze tu vrstvu co je pod polystyrenem jeste jakoby zkrouhnou. Toho se trochu bojim :(
11. led v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susie1
Registrovala se 15. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
susie1
Registrovala se 15. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 pavelll12: My máme venkovní žaluzie v NOVA 101, určitě se hodí i do novy, ale asi záleží na celkovém barevném ladění domu - máme antracitová okna, černou střechu a budeme mít světlou fasádu. Já jsem od začátku chtěla žaluzie - rolety mají tu nevýhodu, že buď je světlo nebo tma, nic mezi. Bydlíme teprve měsíc, ale už teď jsem ráda za to rozhodnutí. Žaluzie dokážou přes den pustit do domu světlo a zároveň znemožnit čumilům výhled dovnitř emoticon máme je všude kromě dolní koupelny a vikýřových oken. Bála jsem se, co budou dělat ve větru, ale fouká u nás hodně a ani v té vichřici co byl mezi svátky to nevadilo. Je pravda, že jsou trochu špinavé, ale je to hlavně tím, že ještě nemáme trávník a dělali nám v tom hrozném počaší před svátky chodníky a terasu okolo domu, takže se hodně prášilo.
11. led ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 31 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 31 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @margot_ka Tak mě se třeba u venkovek ty kastlíky i líbí, ale taky to ubírá světlost. U rolet je to teda vzhledově horší, tam jsou hodně zakulacené a to už vypadá divně... Zkus mrknout sem, jsou tam fotky jak rolet, tak žaluzií s kastlem i bez. http://www.galerie-climax.cz/?se=30&podse=&id=16,198,69&lista=1&jmeno=&poznamka=&p=
11. led ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 585 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 583 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
 Tak na druhy raz zakladova doska prebrata a 23.1. o 6:00 sa moze zacat stavat. Uf
11. led v 15:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1381 příspěvků. Má 72 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1379 příspěvků. Má 72 přátel.
 @tojojot Huráááá! super, gratuluju!
11. led v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 585 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 583 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
 Dik emoticon Este aby sa dovtedy nejako vyrazne neoteplilo a nezacalo prsat aby som nemusel riesit strk pod zeriav...
11. led v 16:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 prosím o info - kdy přijedou postavit lešení týden či dříve před termínem výstavby? informují o tom, že přijedou stavět lešení nebo se to děje bez našeho vědomí?
11. led v 16:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1381 příspěvků. Má 72 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1379 příspěvků. Má 72 přátel.
 @helisek85 nám volali, část lešení postavili ve středu před stavbou myslím (začínali v pondělí) a zbytek v pondělí (měli jsme ještě z jedné strany výkop, proto nemohli postavit celé lešení najednou).
11. led v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @helisek85 To som sa dnes pytal pri kontrole dosky, vraj to pre nich robi externa firma a pridu niekedy den pred stavbou, niekedy 3 dni, tyzden urcite nie, maximalne par dni. A vzhladom na to ze to pre nich robi niekto iny tak asi to nijako neoznamuju, proste pridu a postavia.
11. led v 16:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
2
  • Stavím dům
    Region Brno
 @zmrz_lina díky, my tam totiž taky máme ještě výkop a tím jak jsou teď mrazy, tak to nejde udělat.
@tojojot aha, no tak uvidíme, jak to bude u nás.
Termín máme 13.2., tak se snad trošku oteplí, ale ne snad moc, abychom nemuseli jak Ty řešit štěrkemoticon
11. led v 16:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 14 přátel.
 @helisek85 Nám pán volal cca 14 dní před výstavbou 2 dny předem než měli v úmyslu stavět lešení a ptal se, jestli potřebujeme ještě něco dodělat nebo jestli mohou přijet postavit lešení, bylo tam tedy cca 10dní před výstavbou. Určitě to záleží kde s lešením končí a kam ho přesunují..... emoticon A např. Toi toi tam stála od 12. prosince, výstavba zkončila 21. 12. a toitoika odjela teprve včera emoticon
11. led v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 247 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 14 přátel.
 @tojojot Gratuluji! Ať vše běží jako na drátkách emoticon
11. led v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
altoda1
Registrovala se 11. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
altoda1
Registrovala se 11. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 Dobrý den, malá otázečka. Nevím jestli jsem to viděla na jejich stránkách (RD Rýmařov) ale prý je v ceně i kuchyňská linka. Je to tak nebo ne? Ale asi jsem četla něco a můj mozek se to přebral a pobral úplně jinak. emoticon a jak moc se liší částka, kterou náplánují a kterou opravdu fyzicky zaplatíte? To abychom pak nebyli překvapeni a nejedli dalších pár let pouze suché rohlíky emoticon
11. led v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 230 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
sykop
1
Registrovala se 15. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 230 příspěvků. Má 3 přátele.
 @altoda1 kuch. linka v ceně není. Co se týká doplatku za nadstandard, tak my to máme 400-500 tisíc. + je potřeba odložit další peníze na vybavení, zahradu a tak. emoticon
11. led v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
6
  • Stavím dům
 @zenny2 Dik, no uz musi emoticon
11. led v 17:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
11
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 199 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
11
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 199 příspěvků. Má 12 přátel. Region Karviná.
 @altoda1 largo 98 nadstandard v domě 300 tis. ( vinyl, el. podlahovka, venkovní rolety, hromosvod atd.) + doplatek na základové desce celkem cca 70tis ( z řady bednění navíc + odvětrávání radonu )
No a jak už se psalo + peníze na terénní úpravy.
11. led v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @gustinovi v jake fazi jste se dozvedeli doplatek za desku?
11. led v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
 DŮLEŽITÉ HLÁŠENÍ pro ty, co to ještě neví. Práh u vchodových dveří, pokud je lehce namrzlý nebo je lehce nasněžíno, STRAŠNĚ klouže emoticon sem si dneska po návratu z práce málem rozbila h...ústa emoticon emoticon emoticon
11. led v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
 @zmrz_lina Jojo, už jsem přemýšlela co s tím, dospělí to překročí, malé děti se musí hlídat, zvlášť když ještě máme vchod víc jak půl metru nad terénem a schody z palet......Též jsem u nás byla první objevitel emoticon
11. led v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
 @username My tedy vlastně, když jsme doložili stavební připravenost a komunikovali s panem Trhlíkem....ten by měl poslat co ještě vyžaduje pro základovou desku, což bylo:
- projekt spodní stavby
1. osazení domu do terénu (koordinační situace),
2. výškové osazení stavby na pozemku (řezy základů včetně zakótovaného původního terénu), výškopis
3. výkres základu dle místních podmínek na staveništi,
- radonový průzkum,
- geologický průzkum popř. doložení třídy těžitelnosti zeminy,
- foto pozemku,
- informace o konečné specifikaci
- informace o zakázce (SoD nebo smlouva budoucí), termín uzavření SoD.
11. led v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
4
 @altoda1 kubis 632, modul navíc, vinyl, příplatek ZD, venkovní rolety, koupelny, zesílení fasády, hromosvod, venkovní komín a ještě nějaké drobnosti 472tis (pokud se podaří včas zaplatit, tak se odečítá doprava domečku - záleží na vzdálenosti)
11. led ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
11
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
11
 @username po tom co jsme jim dolozili geodetem vytyceno desku i s výskopisem to poslali firme ktera nám ji mela dělat a ti do týdne poslali kalkulaci. Tu jsme odsouhlasili a 10 dni přijeli desku udělat. Ale to si cca můžete spočítat sami na kolik vás doplatek orientacne vyjde když víte nadmořske vysky hran kde bude deska. Počítejte že ta nejmenší Vyska co bude musí byt 30cm nad zemí a od toho bodu se odviji ostatní vysky desky
11. led ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
 @zenny2 no my jsme taky o paletových schodech emoticon na paletách už jsem si namlela asi 3 týdny zpátky, to jsem ještě měla malého i na rukách (usnul v autě a přenášela jsem ho domů), naštěstí se nic nestalo. Manžel pak natloukl na palety starý koberec, takže palety jako takové se už nesmekají.
11. led ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12 (33 r.)
1
 Když máte ty rolety, máte C nebo Z profil? Zajímalo by mě, jak moc jde pak dovnitř světla při zatažení. Nedodělával jste je někdo pomocí jiné firmy? Bylo mi řečeno, že žaluzie vychází o cca 5-6 tis za 1 okno dráž a do vikýřů dát nejdou.
11. led ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
76
 @pavelll12 c a z profil se resi u zaluzii ne?
11. led ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš