Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
Registroval se 8. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků. Region Prostějov.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
Registroval se 8. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků. Region Prostějov.
  • Již bydlím v domě
 @atilius
Takze asi co clovek to nazor na dvere... hledat v diskuzi nekolik let zpatky je jako hledat jehlu v kupce sena. Mam projete vse od strany 950.... budu to muset asi nastudovat nekde jeste o vyhodach/nevyhodach plastovych/drevenych dveri.
1. únor 2017 v 07:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1787 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1787 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @zuvala Pokud si pamatuji, tak promrzaly a kroutily se.
1. únor 2017 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 86 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
 @atilius S tím kroucením (na dlouhé straně svisle na středu u kování průhyb cca 5 mm) souhlasím. Na druhou stranu to prý bez problémů řeší. Co se promrzání týče, tak jsem dveře sledoval termokamerou v těch -16° a až na ten průhyb to bylo v pořádku.
1. únor 2017 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zuvala
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
  • Již bydlím v domě
 Asi bych to videl teda na ty plastovy dvere. Pokud by mel jeste nekdo nejaky zasadni poznatek tak klidne at napise. kazdopadne diky za radu
1. únor 2017 v 10:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @zuvala vchodový jedině dřevěný, plastový se budou kroutit o to víc... emoticon
1. únor 2017 v 10:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
  • Již bydlím v domě
 @plaintruth
tak babo rad emoticon. Spousty nazoru pro plastovy a spousty pro dreveny emoticon
1. únor 2017 v 10:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2270 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2270 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 My máme plastový, jako jo, bydlíme od zač. prosince, ale zatím zkroucené nejsou, a to ta letošní zima teda fakt stojí za to. Jinak jsem viděla na netu i fotky jak byl zevnitř omrzlý zámek, když bylo venku hodně mínus, to se u nás taky neděje.
1. únor 2017 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
 @zmrz_lina Tak zámek je záležitost kování ne? To může být stejné jak pro dřevo, tak pro plast.

@zuvala Já bych se řídil cenou, vzhledem, zárukou a tím, zda bych měl či neměl v domě klasické (přetlakové) řízené větrání - pokud ano, tak dřevo ne.
1. únor 2017 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @margot_ka
@farka on spíš pán je nějaký projektant / architekt, takže asi tak. Dokonce mi poslal jejich návrh a ještě nám dal nějaký výkres, jak jim budeme stínit na rožek terasy v srpnu emoticon Já bych zase nechtěla ten jejich dům, takže jsme si kvit. Kupodivu o papundeklu jsme zatím nic neslyšeli, to možná teprve přijde.
1. únor 2017 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1127 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1127 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zuvala Máme plastové 6 let, západní strana domu a jsou v pohodě, pravda první rok je 2x seřizovali, ale teď jsou bez problémů
1. únor 2017 ve 12:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @honeyjenny Tak to bude dobrý magor emoticon
1. únor 2017 ve 13:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
6
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Zařizuji dům
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
kubis74sl
6
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Zařizuji dům
    Region Pardubice
 Jeden postřeh, na co si ještě dát pozor při stavbě. SIKO. Po KS jsme ještě změnili spárovací hmotu. Nenapadlo nás ale, a nikdo nám to ani neřekl, že je potřeba do stejného odstínu změnit i silikon. V SIKU to automaticky nikdo neudělal a na stavbu poslali každou barvu jinou. Naštěstí si toho manžel všiml, včas.. Další věc..V koupelně máme jednu řadu obkladu s prořezem, naplánovali nám ji i za vanu, kde nebude vidět..ale je dražší, že.. No a nakonec poslali o jednu bednu šedého obkladu míň a bílého víc..
Možná, jsou to drobnosti, ale za prvé to zdržuje chlapy na stavbě a za druhé bych čekala, že když něco budou dělat, udělají to pořádně..
1. únor 2017 v 17:42  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annorah
Registrovala se 15. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
annorah
Registrovala se 15. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků.
 @egonegon Máme šedou podlahu (plovoucí Quick step - dub starý s bílou patinou) a schody mořené do antracitova. Buková spárovka se nám nelíbila ani se nám k ničemu nehodila, žadný dekor dřeva v domě nemáme.
1. únor 2017 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1241 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1241 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kubis74sl mne zas vcera volali ze bohuzial si nevsimli ze do hornej kupelne potrebujeme znizenu nadrz na wc lebo je tam okno a ze Grohe co sme si do spodnej kupelne vybrali tak teraz to znizene nemaju a neda sa zohnat, takze tam musi byt Geberit, co by bolo uplne jedno, ale samozrejme ine tlacitko emoticon Tak sme vybrali nakoniec presne to iste co mame v byte, nechceli sme spekulovat a toto nam vyhovuje vzhladovo.
1. únor 2017 v 19:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 245 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 245 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @kubis74sl : já si u Siku ničemu nedivím, já jsem si svoje se Sikem taky užil a počítám, že u KS budu koupelny trcohu předělávat, tak jsem zvědav, jak to dopadne potom na stavbě, když pán ze Sika nebyly schopný a ochotný udělat věci co jsem chtěl
1. únor 2017 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
egonegon
1
Registrovala se 25. června 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
egonegon
1
Registrovala se 25. června 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele.
 @annorah A byla byste tak hodná a poslala mi do zprávy foto? Já si to moc představit neumím...
1. únor 2017 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
 My máme se Sikem zkušenost takovou, že byli vstřícní a ochotní, ale během dodávky to stálo za .... Nejvíc nás naštvalo, že jsme chtěli rohové lišty z kartáčované oceli a když jsme jednou při stavbě přišli do koupelny, tak všude už měli obklady s lištami z lesklé oceli. Nakonec jsme zjistili, že je to ještě naše chyba, jelikož ve specifikaci byly lišty jen pod číslem a číslo bylo skutečně na lesklé... Takže před podpisem všechny kódy raději ručně zkontrolovat. Dále jsme chtěli 2 stejné WC a před nedávnem jsme zjistili, že zvenčí jsou stejné, ale mají jinak řešený systém splachování uvnitř. Pak ještě chlapi na montáži říkali, že něco poslali se špatnou šarží - jiný odstín. Pak něco chybělo a něčeho bylo moc... Takže hlídat, hlídat a hlídat!
1. únor 2017 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj, prosim kdo mate RD s garazi,nechali jste vrata zhotovit od fy Alurol(subdodavatel Rymarova) nebo jste volili jineho vyrobce napr. Hörmann,Lomax atd.??Moc diky
2. únor 2017 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @mmates22 budeme volit vlastni dodavku. Ale zatim teda Hormann dela mrtvyho brouka..
2. únor 2017 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @mmates22 Vlastní dodávka od Hormann. Velká spokojenost
2. únor 2017 v 10:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @username odkial ste? ak praha a okolie, mozem doporucit spolahliveho dodavatela co to robil mne, mal som nanho kontakt od kamarata co robi na servise Hormanna v Bratislave
2. únor 2017 v 10:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @angus88 brali jste i vchodove dvere?
2. únor 2017 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @tojojot diky, ale jsme z Brna
2. únor 2017 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
  • Již bydlím v domě
 @mmates22 Alurol, dodávka RD Rýmařov, spokojenost, bezstarostnost.
2. únor 2017 ve 12:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1095 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1095 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @cendler My tam byli minulý rok a vstupenky zdarma tam rozdávaliemoticon) Ale nic jsme si z toho zajímavého neodnesli:(
2. únor 2017 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @username Bral jsem dveře do garáže. Tedy vrata + dveře garáže. Domovní dveře jsem nechali na RDR, zatím bezproblémů
2. únor 2017 ve 14:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (32 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (32 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 @ookami_hime Ctu vas prispevek hodne pozde, tak asi mate dost reakci, ale pridam i nasi zkusenost: Dispozicne jsme si prekopali komplet cely dum (zustal jen obvod) a neni to za velky priplatek - proste jen pripocitali material navic. Skvele je to, ze nad tim prekopanim stravila projektantka spoustu casu a to nestalo nic navic. Co nas stoji nejvic, jsou veci, co se standardne nedelaji - RDR je vsechny dava za plnou palbu. Priklad - chteli jsme drevohlinikova okna a primo od Vekry by byly s 51% slevou, ale od Vekry pres RDR jsou za 100%. Coz u takove polozky jsou statisice. Takze pokud vam staci opravdu maly domek a pocitate s tim, ze budete mit vse ve standardu, tak je to realne, si myslim. Ale pocitejte s dalsimi vydaji jako zahrada, terasa, prijezdovka, plot, branka, uprava terenu, vestavene skrine, nabytek. V cene domu neni kuchyne. A napr. u koupelen bych se do standard nevesla, ani kdybych sebevic chtela - kdyz jsem videla ten zachod, jenz je v cene, ty obklady... V cene neni zadna koupelnova skrinka...
A jinak dekuji vsem za rady ohledne dveri, nakonec i my nejdeme do Kasardu. Kdyz jsem videla prurez kasardovskymi dvermi, tak.jsem za to moc rada. A ta cena za kvalitni krasne dvere se zas tak moc nelisi...
3. únor 2017 v 09:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
 Ahoj, dnes mi přišel výsledek radonového měření s výsledkem středního indexu. Je tedy desku třeba nějak odizolovat a případně čím a i jaké jsou ceny?
Díky
3. únor 2017 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
 @pavelll12 za střední radon byl u našeho domu (kubis 74) příplatek 6400 bez DPH.
3. únor 2017 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 Střední radon je standartní. Máte podlahové vytápění? Pokud ano, je dobré promyslet odvětrání radonu přes základovou desku. Tak to máme my. Nicméně názory projektantů se na to různí, naše projektantka říkala ať to uděláme, někdo zase říká, že postačí izolační pásy v desce... Těžko říct emoticon
3. únor 2017 v 10:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš