Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

20. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 443 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak dnes odsouhlasen projekt emoticon Jupiii emoticon
14. únor 2017 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 252 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 252 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 Tak abych zase napsal, tak naše starosti s SU stále pokračuji, stále jsou tam nemocný, dneska jsem mluvil se starostou, co mám jako dělat a přemlouval mě ať ještě počkám do pondělí, že už určitě přijdou, jinak mi ještě řekl, že si můžu stěžovat, za nedodržení 30denní lhůty na projednání a že by to pak nějak řešily přes jiný SU, tak jsem mu řekl, že ještě počkám, přecejenom si nechci dělat zle z SU, přecijenom je budu potom potřebovat pro kolaudaci.
14. únor 2017 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 @tojojot můžu poprosit o odkaz? Máte standardní HDS nebo nějakou větší?
14. únor 2017 ve 20:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 Tak já mám dnes takovou radost emoticon na katastru byl konečně přepsaný pozemek na nás a dokonce jsme si byli naplánovat kuchyň od Lamontu....já se tak těšim...jen teda za 14 dní přijde spolu s 3D návrhem i kalkulace...tak to pak se mnou švihne...ale tak jako čekáme raketu, tak snad to nebude ještě víc, než na co jsme připravený emoticon
14. únor 2017 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 180 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 180 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
 @angus88 Ano, vodu máme svedenou pouze z 50 procent střechy. Ale i když budete mít ze 100 procent střechy a týden nezaprší, tak jste bez vody.
14. únor 2017 ve 21:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @pavcik Já tedy kuchyně od Lamontu viděl dvě a popravdě mi to přišlo jako obyčejná kuchyňe, jen se 100% přirážkou oproti polské. Ono beztak je to i tak z Polska. My jsme ji dnes vyškrtli a seženeme si ji jinde. Za 180tis si ji můžou strčit někam.
Jinak gratulace k pozemku emoticon
Ještě bych se rád zeptal, jak je to s anténou na domě? Anténu si asi pak musím časem dodat sám, ale je lepší něco si sehnat svépomocí a nechat dodělat jinou firmou?
Plánujeme ještě zabezpečovačku, kamery, NAS, rozvody IT po celém domě.

Díky
14. únor 2017 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
 @tojojot Hezká barva dveří, co je to za odstín?
14. únor 2017 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
Registroval se 8. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků. Region Prostějov.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
Registroval se 8. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků. Region Prostějov.
  • Již bydlím v domě
 Koukali jste novy cenik RD Rymarov..... mazec jak to neustale zdrazuje....
15. únor 2017 v 11:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Brno.
 @tojojot a ostatni kdo mate podlahovku od FENIXE. Budeme mit (mozna) SOLO 117.

Platili jste praci za instalaci a zprovozneni?

FENIXE a BMR jsem si cele vyridil sam, aby to bylo rychlejsi a celkova cena topeni byla 158 000 KC bez DPH
a v konecne kalkulaci ceny zakazky si Rymarov pridava dalsich 60 000 Kc bez DPH za instalaci a zprovozneni a jeste 10 000 bez DPH za dalsi material. Dalsi super polozky jsou za ozdobne lepeni a barevne spary obkladu, to jsou ale oproti topeni korunove polozky.

Z meho pohledu je rozbaleni folie a pripojeni cidel srovnatelne casove narocne k vedeni vody, usazovani radiatoru a oziveni el. kotle. Taky jste platili RDR pomalu 40% z ceny topeni za instalaci a zprovozneni topeni?

Jsem docela vytocenej az premyslim, ze to zabalime. Byla by to skoda, uz jsme prakticky na konci, ale nebylo by to poprve. Mozna je ten pozemek proklety emoticon. ach jo, kolik dalsi "vaty" je v ostatnich polozkach ...
15. únor 2017 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 je to dub katrovany a tato farba je len v dyhe

@zvrablik to je daka blbost, nic extra nam neuctovali, pozriem to este presne ked budem doma a napisem
15. únor 2017 v 11:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2301 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2299 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @zvrablik v kalkulaci máme souhrnnou cenu za podlahové topení (cena obsahuje práci i materiál), ale vím, kolik stál materiál (viděla jsem na stavbě), takže ano, Rýmařov si za to nechá slušně zaplatit emoticon
15. únor 2017 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
 @zmrz_lina mate taky FENIXe nebo teplovodni? U teplovodniho bych to chapal. Parkrat jsem to delal a je tam prace opravdu hodne. Ted na to teda maji takove hezke formy a vse se jen zacvakava, takze to jde urcite rychleji nez kdyz jsem to cele musel prichytavat svorkama na kari site...
15. únor 2017 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2301 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2299 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @zvrablik Fenixe emoticon
15. únor 2017 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @zuvala k těm cenám, my podepsali SOB v červenci 2015. Cena byla o 200 míň než dnes...
15. únor 2017 ve 12:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 151 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 151 příspěvků. Region Praha - východ.
 @zvrablik nediv se, kdybys to mel pres RDR, tak si tu praci rozpusti v marzi, co na fenixe maji. Pokud si ho dodas sam, musi to na necem kompenzovat.
15. únor 2017 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @zvrablik no uz som doma, a az teraz si citam poriadne co si pisal, takze nabidka od fenixu co mi preposlali z RDR je na 159541 bez DPH, takze prakticky presne to co pises ty a celkova cena co mam v kalkulacii od RDR je 192003 bez DPH. Nic dalsie co sa tyka topeni tam nemam, cize rozdiel je 32462 za tu instalaciu + dalsi material k instalacii od RDR, to je teda aj tak pekny rozdiel ked ty vravis ze ti chcu uctovat 60 a este 10.
A pre info, odpocet za to klasicke topeni, rozvody, radiatory a kotol je 137301. Takze priplatok za cely dom za Fenix aj s montazou je 54702 bez DPH u nas.
addamec ma pravdu ze keby si to riesil cez nich tak mas o starost menej a este ti aj nauctuju menej lebo to rozpustia v tej marzi. Nerozumiem co si pisal ze "aby to bolo rychlejsie", kde si na tom usetril cas ze si si to riesil sam? A nemozes to este zmenit nech ti to doda rdr? V akej faze teraz si?
15. únor 2017 ve 13:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
 @tojojot diky
ale ja beru vse od RDR, ceny mam od RDR a jsou stejne jako mas ty. Mam taky SOLO 117

Chapal bych kdybych mel za material treba 120K a divil se, ze mi to chteji dorovnat.
15. únor 2017 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
 @zvrablik ja asi uplne nerozumim tomu, co píšeš. Co sis teda vyběhal sám? Tak, jak jsi to napsal, to vyznělo, že si materiál dodáš sám (rohože apod.) a chceš po RDR, aby ti to jen namontovali. My to máme s cenou práce podobně, jako @tojojot, jen materiál byl za menší částku (máme menší dům).
15. únor 2017 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
 @zmrz_lina diky. Slo mi o ty castky.
15. únor 2017 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @zvrablik no ak ti chcu nauctovat za pracu dvakrat tolko co mne v rovnakom dome tak by som sa naozaj zaujimal o to ako je to mozne... Ked este aj ten material stoji skoro uplne presne rovnako.
15. únor 2017 ve 13:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
welousek
1
Registrovala se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
welousek
1
Registrovala se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
 dobrý den, nemáte někdo Largo 98 v okolí Mladé Boleslavi? Byla by možná prohlídka? Máme zájem o tento domeček, jensi moc neumíme představit jak je veliký a jestli přidat moduly.

děkuji
15. únor 2017 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @tojojot je rozdil, co Vam RDR uctuje a za kolik to koupi.
Napr. ma zkusenost s bezp.okny. Priplatek pro RDR 1000kc/kridlo a ja mel v kalkulaci po KS 2000.
S Fenixem to muze byt stejne. Samozrejme rabaty RDR u Fenixe budou uplne jinde, nez kdyz je poptate jako soukroma osoba...
15. únor 2017 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @addamec no to mi je jasne, ale zvrablik pise ze si to tiez cez rdr nechal nacenit, takze nechapem preco jemu chcu uctovat dokopy 230 tisic ak som to dobre pochopil a mne uctovali za to iste 190, teda fenix aj s montazou.
15. únor 2017 v 18:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zvrablik
@tojojot
Chlapi, já teda nevím, ale ty příplatky za instalaci Fenixe jsou děsné. Ve standardní ceně domu je započítána cena za standardní vytápění a jeho instalaci. Jako alternativa je nabízen systém el. podlahovky od Fenixu. Odečtou vám materiál za standard ( radiátory, Cu rozvody, elektrokotel ). Přičtou materiál od Fenixu. Proč by jste měli platit instalaci Fenixu, když vám neodečetli cenu standardní instalace? To jako budete platit 2x cenu práce za instalaci topení? Proč? Ptali jste se na to? Jak to zdůvodňují a vypočítávají? Podle čeho ? Před 5 lety jsem měl v kalkulaci taky jakési příplatky za instalaci topení Fenix a ne malé. Byl tam příplatek za vytápění cca 60tis. Když jsem se na to ptal a chtěl to vysvětlit, bez vysvětlení to bylo odečtěno a zrušeno. Konečný příplatek za topení Fenix byl nakonec prakticky nulový. Jen cena materiálu od Fenixu. Pochopil bych nynější příplatek k ceně materiálu od Fenixu 10 max. 15tis. za oživení a nastavení systému, což není až tak taková sranda, ale to, co píšete je, slušně řečeno, nemorální. Pokud to nebude řádně vysvětleno a vyčísleno. Položka "příplatek za vytápění Fenix" je nicneříkající výmysl od stolu. Osobně bych chtěl detailní kalkulaci toho příplatku, nebo instalace, nebo odečtění standardní instalace.
15. únor 2017 v 18:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @pavelcent ten odpocet za topeni a trubky a radiatory je vratane montaze, na to som sa specialne pytal, takze ak mi nehovorili bulsity tak to je proste tak...

a ten priplatok je rozdeleny tak ako som pisal, kalkulaciu materialu z fenixu mam, to je tych 159 tisic, zvysok je za instalaciu a ozivenie, to teda rozpisane nemam uz.
15. únor 2017 v 19:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @pavelcent teda este raz pre istotu, ten "priplatok" bol u mna 54700, po odpocitani standartneho topeni
15. únor 2017 v 19:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 Ahoj lidi, tak nám konečně schválili hypo a zítra jdeme podepisovat emoticon Nakonec stačil ten návrh SOD, jak jste mi tu někteří radili takže díky ! emoticon Ale za každým naším krokem kupředu přijde krok vzad . Po dvou měsících co leží naše povolení na SÚ , nám volala paní, že máme špatně vypracované PBŘ. Projektant, který nám osazoval dům a dodával PBŘ od toho dává ruce pryč a přestal zvedat telefony. Když jsme se pokoušeli sehnat někoho dalšího tak nám to odmítl vypracovat, jelikož už je v tom údajně angažované RDR a původní projektant. Prý je to průser být u toho jako třetí osoba. Takže teď nevíme kudy kam emoticon Zase stojíme. Mám strach že už letos nepostavíme emoticon
15. únor 2017 v 19:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
Tak nevím teda. Já měl toto.
15. únor 2017 v 19:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @kittyt to je nezmysel, najdite si este niekoho dalsieho, ja som mal to iste, s tym rozdielom ze so mnou projektant komunikoval, len nam dal kontakt na pani co ma razitko specialne na poziarnu bezpecnost, ze to ti hasici bez toho niekedy nechcu akceptovat a vracaju to. Takze mi to vypracovala ona a ziadny problem.
15. únor 2017 v 19:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 507 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 506 příspěvků. Má 14 přátel.
 @kittyt Mě na toto upozorňoval náš projektant na usazení, říkal, že možná bude nutné nově vypracovat PBŘ, jelikož v tom od RDR je to příliš obecné a některé pasáže je nutné doplnit. Nakonec to doplnil sám dodatkem a na SÚ nám to takto prošlo, ale říkal, že né na každém SÚ to takto projde a pak je nutné zprávu znovu nechat vypracovat.......Takové jsou tedy mé zkušenosti.....
15. únor 2017 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš