Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

21. kvě 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1455 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1455 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot tak beru zpět. Netáhne, je slyšet jak venku fouká, ale z odtahu nic nejde. Vyzkoušeno dnes při těch silných větrech
24. únor 2017 v 06:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
47
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 278 příspěvků. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
47
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 278 příspěvků. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @zenny2 @tojojot jsme zatím na ráně s tím větrem, dokud vedle nás někdo nepostaví, ale zjistila jsem, že to asi hodně dělají rolety v těch vodících dražkách jak se hýbou.
24. únor 2017 v 06:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @lenc : tak tě vítám, máme naplánované také teplovodní podlahové topení a máme to jako Pavelll12 vybrat podlahu je celkem oříšek, mě tvrdily ve QS, že jedině laminát, jemu zase že jedině vinyl a to jsem tam šel vybrat taky vinyl právě kvuly podlahovce, protože její odpor je 0,060 a laminát má 0,120 s obyč podložkou, pokud dáš nějakou lepší podložku, tak si pořád někde u 0,116, zato fatraclik je bez podložky a její odpor je 0,088 což je někde mezi, libí se mi její tloušťka a eliminace prohýbání podlahy, byl jsem v prodejně V-podlahy a půjčil jsem si tam vzorník podlah domů, kde jsou všechny vinylové podlahy co dělají, bylo za zálohu 500kč a řekl mi že si to můžu nechat jak dlouho chci, tak zatím vybíráme a asi do ni půjdem líbí se mi a sklamalo mě, že mi paní osobně u QS tvrdila něco a vzápětí druhý den Pavlovy tvrdila pravý opak

fotka vzorníku.
24. únor 2017 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88 aha tak sa na to spytam s dalsimi vecami co mam na reklamaciu
24. únor 2017 v 06:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @showme_a a u vas to robi nejako casto? ja sommto pocul len asi dvakrat za dva dni zatial
24. únor 2017 v 07:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 967 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 967 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @angus88 my tedy máme větrání ve dveřích tam kde je ventilátor a vzduch se vymění během chvilky a je nádherně cítit proud vzduchu, jak proudí větracím otvorem dovnitř. Když je podtlak, není odkud vzduch pak tahat a asi to nebude tak účinné. To samí digestoř. Po zapnutí a cca 5 minutách provozu začne dunět. Pootevru někde okno a najednou dunění přestane a dovnitř táhne oknem jak blázen.
To jsou moje panelákové zkušenosti, pochybuji, že zde to bude jiné
24. únor 2017 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2096 příspěvků. Má 80 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2096 příspěvků. Má 80 přátel. Region Rakovník.
 @tojojot jo, taky máme takové rány... A když tu byli elektrikáři něco předělávat, bavili jsme se o domku, tak jsem jim říkala, že to tady občas "bouchá", tak mi bylo řečeno, že o tom ještě nikdy neslyšeli emoticon
24. únor 2017 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
 @cendler Fatraclick jsme měli v bytě, my byli spokojeni. Měli jsme dub toskánský a byla to nejúžasnější podlaha na údržbu, co jsem kdy měla emoticon
24. únor 2017 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 466 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 466 příspěvků. Má 14 přátel.
 @tojojot No, tak já jsem si všimla, že někdy se i roztočí větrák tím jak fouká, takže při větru určitě fouká ....
24. únor 2017 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @zenny2 Máte pravdu, asi opravdu fouká emoticon dnes ráno jsem to asi půl hodiny hlídal, větrák se točí, ale pokud k němu dám ruku tak nějaké velký proud vzduchu do místnosti nejde, spíš to roztočí ten větrák
24. únor 2017 v 08:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina Elektrikáři emoticon Nám v domě taky občas lupne, teď už je to velmi ojediněle, ale první měsíc to byly slušné rány
24. únor 2017 v 08:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
47
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
47
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @tojojot ano, ale vytáhli jsme rolety a jsme v pohodě, takže už nám cvaká jen digestoř emoticon ale teď ráno máme další překvapení viz. foto
24. únor 2017 v 08:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
18
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1726 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
18
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1726 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @showme_a no, tak to nic moc...:(
24. únor 2017 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @showme_a tak to je neprijemne... emoticon
24. únor 2017 v 09:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
 @showme_a ajajaj. Tady teda taky fučelo příšerně, ještě i teď fučí strašně. Ráno jsem byla venčit psa a málem mě to odneslo... emoticon
24. únor 2017 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 24 příspěvků.
 @cendler díky za tip. Jsme z Karlovarského kraje a tady není moc možností ,kde se kouknout a poptat. A když zajdeme do podlahářství, tak nám vesměs "plovoucí " podlahy rozmlouvají. V podstatě co člověk, to jiný názor. :o) Ale to se dalo čekat. emoticon
24. únor 2017 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
47
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
47
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @atilius
@tojojot
@zmrz_lina Hlavně v neděli se měla pokládat krytina na domek, to by to už neodletělo, škoda že to v pátek odletělo emoticon
24. únor 2017 v 11:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Na vítr jsme si už zvykli, posledni dům, na rovině u pole. Ten pohled na větrný polom plny bordelu co nafučí z celé ulice stojí za to. Digestoř a větráky v koupelnách klapou, hučí vítr a pískají jak se otáčí. V koupelnách je znát ochlazení a podlaha častěji spíná, ale přímo průvan cítit není. V patře je pak slyšet hukot větru okolo domu. Tím že to je tak 3x do roka, nás to nechává klidnými emoticon
24. únor 2017 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
 @showme_a Buď ráda, že takhle nedopadl Váš důmemoticon)))))))))))))))))))))))))
24. únor 2017 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
 @cendler Dnes jsem si chtěl taky půjčit vzorky Fatraclicku, dovedl mě ke stojanu a vezměte si barvy, které připadají v úvahu, tak jsem táhl celé velké kusy, žádný takový krásný vzorník, ale můžu se po nich aspoň teď doma procházet emoticon Nakonec je náš favorti dub letní a dub cappucino.
Jinak jsem zjišťoval zatížení podlahy u Fatry a bohužel mi řekli jen zatížení co to unese, ale ne jak moc to mohu zatížit, aby podlaha byla nadále "plovoucí".

Dobrý den,

podlahovina snese na 1 m2 je maximální zatížení 5 MN = cca 500 tun. Je to
horní hranice únosnosti při rovnoměrném plošném, nikoli bodovém zatížení.
Aby krytina mohla volně dilatovat a "plovoucí" systém zůstal "plovoucí" ,
nedoporučujeme zatěžovat těžkým nábytkem a podtmelování obložkových
zárubní, které by omezilo možnost dilatace krytiny.
24. únor 2017 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 jinak řečeno nedoporučují na podlahu pokládat nábytek emoticon
24. únor 2017 ve 14:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
 No, tak mi teď volal pán přímo z Fatry a popravdě zajímavé věci. Takže zatížení podlahy než se zdeformuje je 500t/m2, což nikdo nezničí, ale říkal, že řeší řeklamace podlah, tak vidí, co se s tím děje a opravdu u všech plovoucích podlah by se měla dodržet plovoucí varianta s dilatačníma spárama. Pokud se usadí těžká kuchyňská linka, akvárium, těžká krbová kamna, můžu nastat to, že po topné sezóně či před se podlah smrskne a zatížená oblast zůstane na místě a zvětší se spáry mezi volným nezatíženým zbytkem. Např. pod Fatraclick nedoporučuje žádné dálší podložky, kde by se podlaha mohla do podložky zamáčknout a mohly by se porušit zámky.
Takže co se týče akvária, doporučuje dvě varianty. Buď akvárium usadit na Fatraclick s tím, že podlaha bude přerušená a v ní bude vložena dilatační lišta, aby mohlo docházet ke smršťování a roztahování zbytku podlahy a nebo pod akvárium plovoučku nedávat. Prý ani kuchyň by neměla na podlaze sedět. Je to pouze doporučení člověka, který řeší reklamace a má zkušenosti s reálným provozem a to platí všeobecně pro všechny plovoucí podlaha. Jinak u Fatraclicku s HDF mě varoval před vlhkostí a stírat podlahu ideálně skoro suchým hadrem, aby to vyschlo co nejdříve, takže žádné mokré hadry, kde voda schne pak půl hodiny.
Jinak pána můžu pochválit za jejich přístup. QS dovozce nic neví... emoticon
24. únor 2017 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jurta
Registroval se 15. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
jurta
Registroval se 15. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Olomouc.
 Tak přemýšlím, jestli raději nepostavím něco sám. Toto vypadá dost hrozně.
http://foto-tykvart.rajce.idnes.cz/Nova_101_-_reklamace_c.3/
24. únor 2017 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulae
Registrovala se 3. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
janulae
Registrovala se 3. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mladá Boleslav.
 @zuvala konečné vyčíslení dostanete až po konečné specifikaci. Až s finální cenou.
24. únor 2017 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 24 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Stavím dům
    Frenštát, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 24 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Stavím dům
    Frenštát, Region Frýdek-Místek
 @jurta To teda jo. Zajímalo by mě, jak se to řeší, když člověk narazí na prorvanou parozábranu...
24. únor 2017 v 18:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @pavelll12 v jídelně a kuchyni máme teď plovoucí dřevěnou podlahu, při pokládce do každého zámku aplikovali něco na způsob tmelu, už si nevzpomínáme na název ale mělo by to mít ten efekt, že pokud se tam vylije voda, nedostane se do zámků a tím se podlaha neničí... Bylo by to použitelné i u laminátu? Ta tuba byla asi za 600 a vystačila na cca 20m2
24. únor 2017 v 18:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
 @didinky my chceme vinyl, ale o tom lepidle pán mluvil, ale prý to není moc dobrý nápad. Tak nevím.
24. únor 2017 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
6
Registroval se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
werewolv
6
Registroval se 14. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Ostrava.
  • Sním o domě
    Region Frýdek-Místek
 @klaravarmuzova Nene máme desku v ceně domu. Takže dům už je možná i vyrobený ale desku ještě nemáme hotovou... A prostě to organizačně absolutně nezvládli !!
24. únor 2017 ve 20:36  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @werewolv to uz jste druhy pripad, co maji termin montaze a ZD ve vystav be.Nechapu jak muzou dat termin,kdyz neni deska.Nam rekli pri podpisu,ze az je ZD, tak teprve planuji montaz...
24. únor 2017 ve 21:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @zmrz_lina : a jakou máte v baráčku, jestli jinou než Fatra, tak proč?

@lenc : tak to budeme kousek od sebe, mi jsem taky Karlovarský kraj.
24. únor 2017 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš