Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @peta123456 Jo tak to nevím, neporadím. My raději zvolili jinou banku. Ale je to individuální, na co člověk je ochotný kde přistoupit. Já už prostě neměla nervy na to, jak mi týden co týden říkali, že chtějí nový papír, nové potvrzení..a stále mi nikdo nebyl schopný vysvětlit, proč jsou tam takový amatéři, že hned na úvodu nevědí, že budou chtít cca třeba 10-15 doložených papírů atd. U ČS rovnou řekli chceme takovou hromadu a tu nám dodejte, tou se prohrabeme a řekneme vám...u UB stále výmysly a podnímka, že když si vezeme 4 m hypo, schválí nám to hned, když méně, tak to bude muset ještě přes kontrolní oddělení a bude schvalování na dýl. Navíc nebyl schopný nám říct, kolik můžeme nedovyčerpat...ale tak jen tak z patra kváknul 150tis...no prostě se nám to nezdálo.
21. čer 2017 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta123456
Registrovala se 10. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Bruntál.
fotoportrét
fotoportrét
peta123456
Registrovala se 10. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Bruntál.
 @pavcik I tak dekuji za informace. Můžu se zeptat jaké papíry po vás chtěli? My odložili zatím OP, potvrzení příjmu, projekt domů a souhlasy a že je to prý vše. Osobně se mi to také moc nezdá a nerada bych, aby se to táhlo jakou dobu, než nám hypo schválí a že budou požadovat stále nové papíry.
21. čer 2017 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @peta123456 já už si to fakt nepamatuju, už je to víc jak půl roku. Ale bylo toho fakt dost a dávkovali to pěkně postupně a pořád jim to bylo málo. Jakmile jsem něco doložila, čekalo se a najednou to vyvolalo, že chtěli další a další...
21. čer 2017 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Mate nekdo HB - v podminkach cerpani je bud prokazat pouziti vlastnich zdroju nebo prevedeni techto zdroju na ucet pro cerpani - pokud je prevedu a nasledne cerpam pocita se to jako cerpani? :D
21. čer 2017 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @username tak vzhledem k tomu, že to převedeš na čerpací účet, tak pokud to z něj jde pryč, tak je to čerpání... emoticon
21. čer 2017 v 10:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 @username my mame HB,vlastni zdroje jsme dokazali vypisem z uctu.1 a 2 splatku jsme platili z nasich zdroju(uschova)...,aby jsme neplatili za kazde cerpani 500kc
21. čer 2017 v 11:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 Mám dotaz ohledně hlavních vchodových dveří....odečítali vám nějakou částku za jejich "standart" dveře, pokud jste měli dražší???

Viz například i v koupelnách....máte větší,dražší umyvadlo...ale odečtou vám od toho to jejich "standartní...

Ve své kalkulaci jsem zatím nenašla u hlavních vchodových odečet normálních dveří (budeme mít 1,5 křídlové) ale třeba jsem v té rychlosti něco přehlídla, kouknu znovu. Prostě nevidím odečet no. To samý nevidím ani u "původní" vany.
21. čer 2017 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2270 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2270 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @pavcik ano, odečítali - viz obrázek. U všeho. Ale mohli zapomenout, tak pokud to tam opravdu nemáš, tak jim napiš, ať to předělají emoticon
21. čer 2017 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @zmrz_lina super, děkuju. Mě to přišlo divný...prostě dveře vyjdou na 60tis, což je darda...bez nějakýho odečtu..když odečtou 15-20...bude to snesitelnější
21. čer 2017 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
122
 @pavcik standard by mělo být to, co mám v kalkulaci, pokud nějak výrazněji nezměnili ceník. Tzn. odečet 22 tis. bez DPH.
21. čer 2017 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @zmrz_lina super...to si vyzjistím. Může se stát chyba, cenaři jsou přeci jen lidé, ale..... emoticon
21. čer 2017 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 317 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 317 příspěvků. Má 2 přátele.
 Jeste se zeptam, RD tusim pozaduje mit dum nad zemi 30 cm. To by ale kazdy mel okolo domu velikych shod. Jak toto resit abych neprisel o pripadne zaruky? Videl jsem zde fotky jak nekdo ma zamkovou dlazbu a jen malinky schod do domu...tudiz ne 30 cm ale cca tak 5-7 cm je dum nad zemi.
22. čer 2017 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 Kdo se ozve první s termínem stavby? Deska nebo horní stavba? Už mě fakt nebaví se pořád někoho doprošovat, máme už 3 měsíce vše odevzdané, schválené a zaplacené a přijde mi, že se jen vymlouvají jeden na druhého nebo se nedá nikomu dovolat emoticon Pokud tam je nějaký problém nebo zdržení, OK, já se s tím smířím (co mi taky zbývá jiného), ale za ty prachy aspoň chci vědět na čem jsem.
22. čer 2017 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 407 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 407 příspěvků. Má 6 přátel.
 @honeyjenny Ono to nemá smysl moc vyvolávat, oni to prostě neurychlí, to už jsem zjistila. Pokud řekli, že nestíhají, tak to tak je...nás posunuli ze 2.Q do 3.Q a to, že jsem volala, mi nepomohlo. Bohužel, letos prostě nestíhají. Každopádně, pokud vás budou posouvat, tak vám určitě přijde před koncem vašeho kvartálu, ve kterém máte stavět, omluvný dopis...letos stavařům prostě nepřála zima a je to vidět doteď, pořád se dohání to, co se nepostavělo v zimě...
22. čer 2017 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lur
Registrovala se 9. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
lur
Registrovala se 9. června 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha - západ.
 @janaa1 Ahoj, chci se zeptat, jestli nějakým způsobem kompenzují přesun z 2.Q do 3.Q? Máme 2.Q 2018 a obávám se, abychom těmito přesuny neskončili třeba v 1.Q 2019 =D Díky za info
22. čer 2017 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 853 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 853 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @lur to mate v SoD nebo teprve v SoSB?
22. čer 2017 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lur
fotoportrét
fotoportrét
lur
 @margot_ka SoSB, já vím, že je brzo to řešit, ale jen vědět na co se psychicky připravit =D
22. čer 2017 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @honeyjenny Jsme na tom uplne stejne,my uz to vzdali a jak pise janaa1, nezbyva nez cekat a nejak se s tou situaci smirit.Posledni info mam ze vcera,at se pripravime na nouzove reseni..Tj v nejlepsim pripade dodrzi 3Q a zahaji stavbu behem zari,pro nas stejne znamena,ze od 1.9.nemame s prckem kde bydlet kvuli prodeji bytuemoticon
22. čer 2017 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @lur No, ve smlouvě o dílo máš uvedené penále...obvykle jde ale o poměrně legrační částku, protože počítá za týden zpoždění...myslím ale, že v 1. Q 2019 neskončíte, pokud máte stavět ve 2. Q 2018. Oni se snaží ta zpoždění dohnat, tak si myslím, že by hrozilo posunutí maximálně do 3. Q 2018, ale to je jen můj odhad...
22. čer 2017 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wries
Registroval se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 123 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
wries
Registroval se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 123 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Již bydlím v domě
 Nevím, proc si nabírají tolik zakazniku, když pak nestihaji. Chtějí mit všechny pod smlouvou a hlavně vyrejzovat a pak to takhle vypadá. Slusna firma by mela říct, ze jsou plny třeba na 2roky i s tim, ze o cast zakazniku přijdou. Pokud jsou kvalitní, tak si zákaznici počkají nebo přijdou jini.
22. čer 2017 v 15:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
 @janaa1 Nechci jim vyhrožovat ani prudit posunutím, je mi jasné, že s tím nic nenadělám. Jen prostě chci vědět na čem jsem, nějak to časově naplánovat jelikož jsme v nájmu a majitel se nás pořád ptá, kdy uvolníme byt. Aby taky věděl, na čem je... Kdyby prostě řekli Sorry, bude to září/říjen nebo listopad/prosinec, tak mi to stačí...
22. čer 2017 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @honeyjenny Chápu, máme to podobný...nám Rýmařov v červnu řekl, že to vidí tak srpen/září ale to vyloženě orientačně...a ještě pořád nemáme definitivní termín. Teď to snad vypadá, že nám budou dělat základovku...
Já vím, je to na houby, když člověk neví...
22. čer 2017 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 Jen pro zajímavost, nebyl dneska někdo v KFC na Černém mostě vybírat krbovou vložku s panem Matějkou?emoticon
22. čer 2017 v 18:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 428 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 428 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 1. Termin vyrizeni reklamace 3x posunut emoticon
2. Dalsi servisak si povzdechnul nad jmenem Bohdalek v papirech emoticon
3. Zapach v koupelnach konecne vyresen, posunuty kominky na strese, pry dost casty problem u N101
4. Velmi ochotne vyresil i pridruzene drobnosti co se nastradali emoticon
5. Podlahu v kuchyni pod linkou rozrizl aby se uvolnilo napeti podlahy, coz ale nepomohlo a stale vrze...my se jen modlime aby nebylo riznuto do fenixe...zrusil tu 4 kotouce emoticon vlna u lednicky je 0,7mm coz je jeste v limitu...navrh na vrzani je doriznout zbyle strany v kuchyni a podlahu rozebrat, srovnat a na vlnu u lednicky prodlouzeni zaruky na 5 let...takze stale nedoreseno emoticon
6. Kdyz uz se lezlo na pudu tak mrknul na podlahu, ktera je mokra a steny co plesnivy. Elmet se komplet odmontuje a utesni pruchody a k tomu jako bonus je nekde porusena parozabrana, podlaha a steny vlhnou, plesnivy a hrozi ze to tam zhnije emoticon spolu s fotkami urgentne poslat email..je to vec o ktere vime, ale do ted jsme nevedeli jak moc vazne to je emoticon
7. Bonus dalsi, na strese je 8 vosich hnizd a spousta vos leze i do strechy, pod tasky kdo vi kam, na pude totiz nic neni emoticon
22. čer 2017 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @pavcik Dejte vedet kolik vam odecetli, nam bylo receno ze vstupni dvere maji redukovany odpocet neco kolem 9,5t
22. čer 2017 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta123456
fotoportrét
fotoportrét
peta123456
 Ahoj, máte prosím zkušenosti s financováním RDR od ČSOB banky, prosím? Zajímá mě, jestli vše proběhlo bez problémů. Děkuji.
22. čer 2017 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @username dám...a není ten redukovaný odpočet 9,5 v případě, že si člověk dodá své vlastní dveře? My je máme stále od nich, jen jeden a půl křídlé. V původní kalkulaci za 30, najednou za 53 plus kování...a odečet za jejich standart žádný. Tak očekávám těch 22 emoticon
22. čer 2017 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milanbar
1
Registroval se 29. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Hradec Králové.
  • Stavím dům
    Lodín, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
milanbar
1
Registroval se 29. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Hradec Králové.
  • Stavím dům
    Lodín, Region Hradec Králové
 @honeyjenny
Máme s manželkou stejný problém. V lednu jsme vše poslali do Rýmařova a dodnes se nic neděje. Neustále tam musím volat a nikdo mi není schopny říct termín začátku stavby desky. Firma na desku slíbila, že přijede dnes nebo zítra a nikdo ani nezavolal, tak jsem na to zvědavej. Chápu že se realizace posunuli z důvodu dlouhé zimy, ale to ze mají údajně málo lidi je problém firmy a ne náš. emoticon
22. čer 2017 ve 20:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @farka Tak až na bod 3 docela děsivý informace emoticon emoticon
22. čer 2017 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 S těma deskama je asi otázka kdo je dělá ne? Jestli přímo Rýmařov, nebo někdo kdo s nima spolupracuje, nebo někdo uplně jiný.
My snad desku začneme dělat cca v půlce července a co bude dál se uvidí.
Člověk musí prostě čekat a modlit se emoticon Je jasný, že každý je natěšený,nedočkavý atd.
Hlavní je být po všech stránkách připravený a třeba se s termínem usměje štěstí.
My se zrovna taky v příštích 14 dnech budeme přesouvat do podnájmu a prodáváme byt, takže já teď žiju mezi banánovejma krabicema.Na termín výstavby taky čekám jak na smilování.
22. čer 2017 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš