Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

13. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @kittyt elektriku jsem také řešil na místě, jde se místnost po místnosti a pan specifikátor ze mě byl na větvi emoticon chudák nestačil ani překreslovat a stále se vyptával na co potřebuju toto a tohle ( osvětlení postel, nad vanou, na terasu... ) a já jen neřešte to a zakreslujte emoticon
PS.: jídlo a píti se hodí, odpoledne bývají dlouhá emoticon
18. črc 2017 ve 13:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 890 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 887 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @kittyt tak zrovna elektriku bych si rozmyslela dopredu...na tom zabijete x krat vice casu nez na vyberu dekoru....
Pokud chcete jedno svetlo uprostred obyvaku a jedno uprostred kuchyne,tak vam to asi je jedno.ale my chceme prisazena svetla (neco jako bodovky,jen nezapustene) v celem spodku. A chci aby to melo trochu stabni kulturu, opticky to navazovalo...takze jsem mela umisteni vyvodu svetel nakreslene vc. kót emoticon
Ve strope mame i vyvody vzduchotechniky,bude tam dataprojektor
A hlavne treba nad jidelnim stolem chci 2 svetla,kazde se samostatnym vyvodem,takze to proste je treba mit rozmyslene
18. črc 2017 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 150 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 150 příspěvků. Region Praha - východ.
 @kittyt určitě bych si lehce rozmyslel, kde budete mít nábytek a dle toho rozmístil zásuvky. Nějaký layout už máte v PD, tak ideálně vytisknout a do toho překreslovat. Dále je tohle třeba kvůli topení (abyste zbytečně nedávali podlahovku pod vestavné skříně, nebo si nedali radiátor do místa, kam by se skvěle hodila skříň.
Dále rozmyslete i TV a síťové zásuvky.
Koukali jste už na barvy fasád? Chcete jinak barevně vymalovat místnosti? To je také dobré promyslet. Příplatek za barevnou výmalbu je minimální.
18. črc 2017 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lenc
 @addamec Barevnou výmalbu nám osobně třeba při KS nedoporučovali, protože jak dům "sedá", vznikají prasklinky, které přijede po několika měsících technik překytovat. A pak už nemusí být stejný odstín barvy, protože ta na stěně může trošku vyblednout...
18. črc 2017 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1797 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1796 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @lenc No, nevím. Máme barevnou výmalbu (žlutá a zelená), přijeli udělat opravy po roce a půl a nic vidět není.
18. črc 2017 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenc
fotoportrét
fotoportrét
lenc
 @atilius tak nás asi jenom strašili. :o) V tom případě tu barvičku ještě zvážíme. Dík. :o)
18. črc 2017 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1797 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1796 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @lenc Ono jde asi o to, že třeba u některého odstínu to může být vidět víc, někde vůbec. Je pravda, že to těžko zaručí. Ale my jsme ke konci záruky reklamovali ty praskliny, oni se ptali, jestli nám zbyla barva. nezbyla. Tak si nechali namíchat novou a vidět to není. Možná třeba u tmavších odstínů by to bylo horší. Ale je pravda, že pokud by to trochu bylo vidět, tak je to stále o dost menší hrůza, než stačily děti za ty dva roky udělat svýma rukama, pastelkama a vším možným, co snad ani nechci vědět, co je emoticon , že tohle by byla opravdu jen maličkost emoticon
18. črc 2017 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2296 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @atilius my se stehovali v prosinci a vzápětí u malého zaclo malovaci obdobi, takze i pres to, ze ma stojan, nam zdi zdobi ryba, snek a dalsi cmaranice... emoticon
18. črc 2017 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 410 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 410 příspěvků. Má 6 přátel.
 @kittyt No, my jsme se docela zasekli na podlahách...vybírali jsme vinyl, ale to, co jsem měla vybrané, tak v reálu na vzorku vypadalo hrozně, takže jsem to musela nechat otevřené a dospecifikovat posléze v emailu. Určitě je dobrý rozmyslet si vchodové dveře (s okýnkem X bez; s madlem X s kuličkou místo kliky, apod., interiérové dveře (jestli dva závěsy na dveře, nebo tři) a kliky. My třeba budeme mít kliky vlastní dodávkou, přišly nám zbytečně předražené...
18. črc 2017 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 72 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 72 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @mmates22 to je normální, my jsme měli termín 4.kvartál 2016 a pak nám začátkem prosince přišel termín na 6.2 2017
18. črc 2017 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
 @kittyt my měli KS hotovou za 4 hodinky emoticon těžko se třeba vybírá barva fasády, jelikož ty vzorečky jsou hodně malé a nakreslené, takže to stejně úplně neodhadnete emoticon
Určitě je dobré mít představu o barvě domu, střechy, oken. Na internetu jsme si i předvybrali dveře jak vnitřní tak vchodové a kliky. Měli jsme ale vynikajícího specifikátora pana Lašáka a ten nám opravdu hodně pomohl i třeba s umístěním zásuvek atd.
18. črc 2017 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @pvecernikova tak o panu Lašákovi mi ani nemluv, to je zrovna on jsem popisoval v příspěvku výše: pan specifikátor ze mě byl na větvi emoticon chudák nestačil ani překreslovat a stále se vyptával na co potřebuju toto a tohle ( osvětlení postel, nad vanou, na terasu... ) a já jen neřešte to a zakreslujte
ale to byl rok 2012, tak třeba se změnil emoticon a pochopil, že nemá cenu se ptát ...
18. črc 2017 v 17:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 Ahoj, řešil tady někdo u vchodových dveří biometrickou čtečku prstů - elektrický dveřní zámek? Uvažujeme nad tím a řešíme jakou přípravu by RDR muselo nachystat? Díky.
18. črc 2017 v 17:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzikakuki (33 r.)
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 92 příspěvků. Má 31 přátel. Kralupy nad Vltavou, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
zuzikakuki (33 r.)
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 92 příspěvků. Má 31 přátel. Kralupy nad Vltavou, Region Mělník.
 ahoj uvažujeme o stavbě kubis 632, mate nekdo ale treba i u jineho domu dvere zajizdeci do pouzdra?Je to možné u těchto typu staveb?
18. črc 2017 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @pvecernikova Ale nemelo by byt normalni,od ceho jsou pak ty smlouvy..Naprosta vetsina lidi se vzdava dosavadniho bydleni,resi hypo a nechce bydlet x dalsich mesicu navic mezi krabicemi emoticon Tou zimou ten skluz zacal a tahne se doposud..Mi jebne jestli nam prijde na konci zari termin vystavby listopad/prosinec emoticon
18. črc 2017 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
Registrovala se 5. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
Registrovala se 5. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 33 příspěvků. Má 1 přítele.
 @mmates22 No tak to je úplně moje řeč. Pořád na něco jen čekáme a nic se nehejbe, ačkoliv z naší strany je vše komplet....a když to tu pročítáme, že plno lidí z 2Q čeká na 3Q se stavbou, a ti z třetího vesměs taky nic nevědí, tak jsme z toho už špatný. Mimochodem dle SOD máme také stavět ve 3Q emoticon
18. črc 2017 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 125 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 125 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @zuzikakuki máme je naprojektované takže určitě lze, jen stěna musí být širší a to 150mm, do 90mm příčky nejdou...
18. črc 2017 v 18:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
 @petrsv1000 emoticon tak to musel mít radost emoticon emoticon
18. črc 2017 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
 @mmates22 no já vím, taky se nám to nelíbilo. My jsme dělali všechno přesně v daných termínech ale u KS nám bylo řečeno že se termíny posouvají kvůli lidem, kteří si nestačili plnit to co měli a že my přijdeme na řadu leden nebo únor. A to se taky stalo. Ten systém nebude úplně v pořádku. Nechápu proč někdo kdo má vše včas je posunut na úkor někoho kdo si to nesplnil.
18. črc 2017 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 890 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 887 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pvecernikova to je prece kravina...pokud nekdo neco nesplnil (treba nemel vcas povoleni), tak se posunul dozadu...ale diky tomu se nekdo jiny,kdo mel byt pozdeji a splnil pripravenost driv, posunul dopredu...takze sul nul...nechapu,proc by to melo vadit...na ostatni to nema prece vliv
18. črc 2017 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 327 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 327 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 My jsme jedni z mála v poslední době co snad postavili jak měly. Ale bylo to o chlup. Dle SOD jsme meli 1Q a klíče nám předávali 28.3.2017 - KS jsme meli 8/2016 a desku 11/2016
18. črc 2017 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
 @margot_ka takhle nám to bylo řečeno, nevím, nevidím do toho, každopádně my jsme místo 4.kvartálu 2016 dostali termín až na 6.2. přitom jsme měli do 30.7 stavební povolení a desku nám dělali začátkem září. Možná to bude jen tím,že si berou hodně zakázek a nestíhají to vyrábět a stavět.
18. črc 2017 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 Jako ale vysvětlete mi prosím někdo....všude se kasaj, jak počasí nepočasí, zima je nezastaví a staví za každýho počasí....tak proč jsou ze zimy ve skluzu???? A pak argumenty typu, že drží kvalitu stavby...no tak to je snad normální, to by snad mělo být běžný. I když mnohdy tu čteme horší recenze a informace o reklamacích...
18. črc 2017 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 435 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 432 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @pvecernikova a kdy jste meli KS?
18. črc 2017 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Nám trvala KS čtyři hodiny a to jsme měli podlahy, fasádu, okna atd vyřešené. Takže pokud lidi nemají jasno co chtějí, tak to může trvat asi i celý den. Taky jsme měli p.Lašáka a super.
18. črc 2017 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
 @username KS jsme měli 6.9. 2016
18. črc 2017 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 435 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 432 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @pvecernikova Tak to jsem zvedav, mame 4Q 2017, vse vyreseno, ks v srpnu...
18. črc 2017 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
 @username budu držet palce aby to dopadlo emoticon
18. črc 2017 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @pavcik Myslím, že to, že se v zimě staví, tak to jde, ale nejde to ve chvíli, kdy máš půdu zmrzlou dva měsíce v kuse, protože je mínus 15. Třeba ještě v březnu nebyli schopni v některých lokalitách stavět, protože tam bylo ještě zamrzlo...
My jsme taky jedni z těch, který posunuli. Už jsme měli touto dobou bydlet, ale to se neděje...svým způsobem to chápu, protože všechny stavební firmy hřeší na to, že v posledních letech tady v Česku pořádná zima nebyla...třeba kamarádi stavěli s Rýmařovem v roce vloni a všechno měli včas...oni sice stavěli v květnu, ale tím chci říct, že zimní termíny výstaveb normálně běžely, nebyl žádný skluz, protože prostě nemrzlo, bylo pořád nad nulou, tak se vesele stavělo...letošní rok nám prostě, v tomto směru, nepřál emoticon
18. črc 2017 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @pvecernikova byl vyloženě nadšenej emoticon ale v něčem sem se nechal ukecat a neměl sem to dělat...
18. črc 2017 ve 21:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš