Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

20. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 900 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 900 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @luckadedkova a proc byste se nemohli stehovat hned? No boooze, budete par dni bez dveri
Budete vedet termin horni stavby tak 4 tydny pred zacatkem stavby objednas dvere a po predani ti je namontuji emoticon
17. srp 2017 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @margot_ka všude kde jsme dveře řešili, tak chtěli zaměřit otvory a pak objednat. Dopředu jen podle projektu se jim to nechtělo řešit
17. srp 2017 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
 @margot_ka
@pavelll12

Ono to totiž vypadá, že budeme bydlet v zimě a ty vnitřní dveře by se kvůli udržení tepla hodily :D no uvidíme, projedu ještě nějaké recenze, ale měla jsem za to, že ty dveře se kroutily jen na ty 2 panty. Chci určitě standardně 3 panty, jako to má většina dveří. Ještě si hrajeme s myšlenkou, že necháme kuchyň udělat od místního truhláře a pokud bude rozdíl v ceně Lamont vs on znatelně nižší, tak pak bychom tu dodávku vlastních dveří asi využili a stěhování o kousek posunuli.
17. srp 2017 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @pavelll12 nam se taky cukali, ale nakonec kyvli emoticon
Jinak i kdyby clovek nakrasne musel pockat mesic,a to dobu bydlel bez dveri,tak to neni nic strasnyho. Beztak ma kazdy barak dva zachody, to je tak jedine, co by mohlo vadit (ze nejsou dvere na wc). Vse lepsi nez predrazeny dvere,ktery jsou na ho..o emoticon
17. srp 2017 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1644 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1644 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @luckadedkova BTW, zrovna LAMONT Za ty peníze asi stojí, skvělá kuchyň
17. srp 2017 ve 14:34  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 443 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak máme po KS. Měli jsme s p. Servusem a za nás spokojenost, vše máme jak jsme chtěli. Některé věci jsme přehodnotili. Dostali jsme pochvalu za připravenost emoticon Tak, teď už jen čekat emoticon
17. srp 2017 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
 @angus88 Uvidíme dle ceny, recenze a práce místního truhláře jsou také kladné , musíme to nějak rozseknout a to co nejdříve emoticon

@margot_ka o záchod mi ani nejde spíše o to, že bych se nejradši hned nastěhovala, vše uklidila a bydlela. Pročtu ještě recenze, kouknem na ceny a uvidíme.

děkuji za užitečné komentáře emoticon
17. srp 2017 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
 @luckadedkova Řešíš rychlé dodání a chceš kuchyň od truhláře? emoticon Tak to raději bydlete dva měsíce bez dveří než bez kuchyně emoticon
17. srp 2017 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @luckadedkova Také si porovnejte cenu spetřebičů. Lamont má velmi dobré ceny na spotřebiče (levnější než na netu). Pokud Vám bude dělat kuchyň truhlář tak asi montáž a nákup spotřebičů jde za Vámi, že? Navíc velká cena kuchyně jsou různé vychytávky (tlumení, dojezdy, magic pořadače atd...). Lamont má standart poměrně vysoko, tedy vše tlumené atd. Tak jen pozor na rychlé porovnání ceny emoticon
17. srp 2017 v 15:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 72 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 72 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @luckadedkova zdravim, my jsme si taky nechali delat kuchyn u truhlare. Lamont nam ji nacenil i se spotrebicema na 200tisic a u truhlare nas vysla na 95 a spotrebice asi na 40, takze znatelny rozdil. A Lamont nema zas tak vyhodne ceny spotrebicu. Stejne jsme sehnali o 1000kc -2000kc levneji. Kazdopadne urcite bych je vyuzila na projekt kuchyne aspon se budete mit od ceho odpichnout a taky nam pomohlo jake spotrebice doporucili emoticon
17. srp 2017 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 224 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 224 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @username Tak ať čekáte mín, než my. emoticon
Od KS ke stavbě domu=7-8měs.
17. srp 2017 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 443 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 440 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @fantomik Uf, no doufám, máme vše v termínech. Tak třeba to klapne..
17. srp 2017 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @luckadedkova My jsme zvolili jinou výplň dveří a tři panty, tak uvidíme... U KS, v katalogu dveří je na konci spousta možností úprav a příplatků...
17. srp 2017 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @username My jsme měli taky vše v termínech -nebo dřív. Stálo mě to dost úsilí a nakonec mi řekli, že to berou podle objednávek projektové dokumentace. A tu jsem objednal jako poslední z 3Q. emoticon Vědět to dřív, nebudu se tolik honit! emoticon
17. srp 2017 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @luckadedkova
Vlastní dodávka dveří není nic složitého ani náročného. S projektovou dokumentací zajdete k vašemu dodavateli dveří ( v mém případě Sapeli) a objednáte dveře a zárubně. Neměli s tím problém, jen mě upozornili, že pokud by otvory neodpovídaly projektu může nastat problém. Ověřil jsem si v RDR, že otvory jsou přesně podle projektu a byly. Jediné na co je třeba upozornit je síla stěn, dle projektu+ keramický obklad, kde bude. Já na to sice zapomněl, kluci při montáži mi to vyčetli, ale v klidu si s tím poradili. Ty zárubně jsou taková skládačka. Přebrali jsme dům a hned druhý den přijeli namontovat dveře. Takže stačí jen v předstihu objednat a dobře to zkoordinovat. Máme Sapeli kvalitní foliované dveře, těžké jako prase na dvou pantech a nemáme problém.
17. srp 2017 v 18:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 My šli tedy do kuchyně od Lamontu. Hlavní důvod je, že se předává rovnou hotový dům s kuchyní, max další 2-3 dny navíc.Taky proto, že se mi od nich jedna líbila a naprosto uchvátila, a nešlo zvolit jinak.
Jestli je dražší, to nemůžu posoudit, nezkoušeli jsme jít nacenit jinam, taky od nich budeme mít i vestavěný skříně.Celkem kuchyň + skříně budou za 370tis s dph.
Dveře (po špatných recenzích tady) jsme od kasardu nechtěli. Koukala jsem na vystavené vzorky v siku na Zličíně a už i tam byly křivé. Takže já to udělám tak, že nějaký 3.den výstavby si objednám přesné zaměření dveří od jiné firmy (ještě nevíme jaké) a pak hold pár týdnů vydržíme bez dveří. Takhle jsme to měli před 5ti lety po rekonstrukci panelákového bytu , a dalo se to.
17. srp 2017 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wries
Registroval se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 125 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
wries
Registroval se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 125 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Již bydlím v domě
 @pavelcent Nic proti, ale foliovane dveře urcite nebudou kvalitní, resp. jejich povrch není tak odolný jako třeba lamino. To, ze se zavírají neberu jako důkaz kvality, ale samozřejmost. Měli jste vzít lamino, klidne od treba od té Sapeli.
Zůstávám v údivu, proc RDR používá dveře, které jsou evidentně sunt. Resp. po tom, co tu čtu o RDR už me to asi ani nepřekvapuje.
17. srp 2017 ve 22:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 180 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ramokry
18
Registroval se 5. května 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 180 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Velké Pavlovice, Region Břeclav.
  • Již bydlím v domě
    Velké Pavlovice, Region Břeclav
 @wries ja stale nechapu, ze se tady resi kvalita Kasardu, my mame od Kasardu laminatove dvere a jsme spokojeni.
17. srp 2017 ve 23:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dream97 (21 r.)
Registroval se 14. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Hanušovice, Region Olomouc.
  • Sním o domě
    Někde kolem Olomouce, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
dream97 (21 r.)
Registroval se 14. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Hanušovice, Region Olomouc.
  • Sním o domě
    Někde kolem Olomouce, Region Olomouc
 Dobrý den, trošku odbočím emoticon uvažuji o stavbě domu od RDR Largo 98 , moc se mi líbí ale je poměrně malý a tak bych projekt chtěl nechat zvětšit o jeden/ dva moduly a zajímalo by mě jak moc to daný prostor zvětší?Četl jsem že jeden modul stojí +- 90 tisíc, také bych rád zvětšil okno v ložnici+ dětský pokoj na dvoj okno- je mi jasné že to bude jednou tolik ale kolik +- vlezly by se změny do 300 tisíc?
17. srp 2017 ve 23:08  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1799 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1798 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @wries Nevím, my s dveřmi problémy nemáme. V bytě jsem měli Sapeli a z obložek se nám občas odlepovala ta svrchní vrstva.

A proč je používají? No, asi proto, co má Kasard na stránkách:
RD Rýmařov s.r.o., středisko KASARD
18. srp 2017 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
 @wries
Povrch dveří je CPL lamino. Špatně jsem to napsal. Přeci je to už nějaký ten pátek zpět. Přesný typ je Fest. Do celé Novy 101 stály 72tis včetně jednech prosklenych posuvných do pouzdra, troje jsou částečně prosklené, zárubní,kovani, montáže, dopravy a DPH. Že se krásně a lehce zavírají je samozřejmost, ale u Sapeli, ne u Kasardu, někteří by tu mohli popsat o tom romany. Jo a odečet RDR za standardní dveře byl tusim 69tis bez DPH, takže nesrovnatelna kvalita,proskleni, posuvky a pouzdro jsou vlastně zadarmo.
18. srp 2017 v 07:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 507 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 506 příspěvků. Má 14 přátel.
 @dream97 Modul je 60cm. Jinak co se v domě změnilo, tak to znamenalo, co šlo pryč se odečetlo, co se přidávalo, tak se přičetlo. Za změny v projektu - na papíře - se neplatilo nic. Pokud všechny faktury jsou uhrazeny včas, tak se peníze za projekt i dopravu vrací. Doporučuji kontaktovat OC, u nás to fungovalo tak, že projektant domek upravil dle požadavků a dostali jsme nacenění, takže to pro ilustraci stačilo. Snad to takto funguje do teď emoticon
18. srp 2017 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fve
Registroval se 4. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
fve
 Opravdu netuším co tady všichni ohledně vnitřních dveří řešíte.... U nás na ulici je 5 domů od Rd, a nikdo si na dveře Kasard nestěžoval.. hlavně... Všichni co mají dveře od někoho jiného, nemají adekvátní možnost srovnání.. dal, pokud vím, Rd dělá cca 500 domů ročně, tj cca 5000 dveří..asi nikdo neočekávaná, že budou všechny bez problémové..ani BMW nebo Mercedes nemají takovou bezchybnost...a vlastně to platí i všem co dělá a dodává RD.. si vemte, co vše se může "pokazit"... Opravdu závidím lidem,co staví svépomocí...kdo zaplatí třeba opravu trubky vody v podlaze, když koupelna je hotová..Vodař, topenář, ten kdo zalil podlahy, dlaždič,...(to už mám za sebou)... Tady mám jistotu jednoho tlf čísla, a nestarám se.. taky jsem měl pár hovadin, ale vždy se postarali...a hlavně, užívám si krásného domu, a nezosklivuju si ho, ničím... A asi bych si nedělal obrázek podle pár jednotek kusů, které se nepovedli..
18. srp 2017 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1079 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1077 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @fve jako vtip dobrý emoticon
18. srp 2017 v 10:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fve
fotoportrét
fotoportrét
fve
 @plaintruth nevtipkuju...jen je mi některých lidí fakt líto... Ne kvůli vnitřním dveřím, ale kvůli přístupu.. já měl tento rok taky trochu smůlu, koupil jsem ntb Asus, a hned chyba disku.. reklamace.. koupil jsem si tlf, Lenovo, po týdnu bez signálu, opět reklamace...ale nestěžuju si, mám novej tlf i ntb, a jsem spokojenej...a stejně sestavim i k domu...ale nekteri lidi dnes jen brečí ....
18. srp 2017 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2301 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2299 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @fve ja mohu srovnat dveře Prum, co jsme meli v byte, a dvere Kasard ted. Cena +- stejna, kvalita neporovnatelna. Prum byly na prvni pohled o 100 trid jinde, mame bile Kasard a mozna je na te bile ta nekvalita vic videt, ale dvere jsou opravdu vec, ze které jame v dome nestastni. Odpoledne aem nahraju fotku, jak mame dvere poohybane, ale stale v normě, takze mame s reklamaci smůlu :(
18. srp 2017 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @fve Brečí??? K čemu si myslíš, že slouží diskuzní forum? Aby si lidi sdělovali zkušenosti, klady a zápory a poradili ostatním do čeho jít a do čeho ne. Přesně tak to tady funguje. To, ž jsou KASARD dveře shit je prostě fakt a pokud to tady lidi píšou, neznamená to přeci, že brečí.

Mimochodem, bavil jsem s chlápkama přímo od Kasard (když mi jedny dvěře museli vyměnit). Říkali, že prohnuté jsou úplně všechny jen jde o to jak moc. Dvěře jsou skladovány na konzolích a prostě se tím prohýbají.
18. srp 2017 v 10:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @fve U nás v ulici je několik domů RDR - na dveře KASARD nadávají všichni. Varovali nás a radili nám ať si dveře od nich nebereme - bohužel jsme neposlechli
18. srp 2017 v 10:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fve
fotoportrét
fotoportrét
fve
 @zmrz_lina pak to nechápu,norma je norma... A jsme ve stavebnictví, ne ve strojařině...ale v pohodě,pokud je to pohledově, ok..asi je to i tou bilou barvou.. a jinak pokud si pamatuju z katalogu, 3 pant stal cca 150 Kč.. dnešní doba chce vše nejlevnější ( já nejsem výjimka, taky objednávám ochranná skla na mobil z Číny), sami vytváříme tlak na sebe...
18. srp 2017 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fve
fotoportrét
fotoportrét
fve
 @angus88 promiň ... zkušenosti?? Klady?? Jsem od tebe nic nečetl.. zápory??od tebe bez komentáře...za mě si říkám, že ty by jsi si měl postavit barák svépomocí...
18. srp 2017 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš