Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5055 příspěvků. Má 35 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5055 příspěvků. Má 35 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @jamaba128 vevím, že bych byl spjat s Rýmařovem, asi to že jsem tu někde napsal, že mám 5kč za příspěvek emoticon Výstavbu jsem chválil, to že nekomunikují odsuzuji, že problém neexistuje to já ale netvrdím... SoSB není podstatná, to je až SOD...
Kde nabrali zpoždění ? Zákazníků je více a nemají kapacity , to je přeci jasné... ale jak píše @atilius v dnešní době nemá problém s dodávkami jenom Rýmařov...
23. srp 2017 v 11:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
Registrovala se 16. března 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
 @petrsv1000 Já myslel, že máte 10Kč za příspěvek emoticon

Shodneme se v tom, že komunikace je tragická. Na zbytek dotazů tu stejně asi nenajdeme nikdo odpověď.
23. srp 2017 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
48
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 2606 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
48
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 2606 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @petrsv1000 @petrsv1000 ale vždyt dají se najít i jiný slušný firmy emoticon Stavěli jsme zděný, podpis smlouvy červen 2015 a předání domu září 2016, stavba bez problémů, kromě lehkého prodlení emoticon A bydlíme tím pádem rychleji, než ti, co momentálně staví s RDR dřevostavbu.
Jen jsem si povzdechla, že si to firma zbytečně kazí. Lidí bude naštvaných čím dál víc a nemělo by být automatický říct, že jsou přeci dobří, tak jim odpustíme rok prodlení emoticon
23. srp 2017 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @hkyselka přesně jako my
23. srp 2017 ve 12:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 @petrsv1000 moment z odpovědi: všichni chtějí všechno hned... to mám jako chápat, že pokud chci dodržovat nasmlouvanou smlouvu o díle tak jsem vadný já??? Vás na diskuzi sleduji už delší dobu, je zvláštní jak vy jste byl s Rýmařovem spokojen, tak to je potřeba podsouvat všem? Žijeme naštěstí ve svobodné době v rámci možností a pokud tady píšeme, že se nám přístup Rýmařova nelíbí , tak se nám asi nelíbí. A máme k tomu pádné důvody. Nepleťme tady zděné domy. Já se starám o mé peníze a o mou smlouvu. nikomu po tom nic není, a jelikož je to diskuze o zkušenostech s Rýmařovem , tak od toho to je aby lidi upozorňovali na rýmařov a né na zděné domy jiných firem.
23. srp 2017 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 407 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 407 příspěvků. Má 6 přátel.
 @slabici No, nedá mi to...znám lidi, kteří s Rýmařovem stavěli vloni a předloni, jak jsem psala a nebyl problém v ničem, všechno frčelo jako na drátkách. Do roka bydleli. Zadrhlo se jim to až letos. Je otázka, pokud byste vy stavěli třeba letos zděný dům s vaší firmou, zda byste neměli stejné zpoždění, nebo podobné, jako má Rýmařov a spousta dalších firem...
23. srp 2017 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1314 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1314 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @bodyr
Současný přístup Rýmařova se nelíbí ani nám, kteří mají postaveno a mohlo by nám to být ukradený. Jenže my tu dlouhodobě sdelujeme kladné zkusenosti a snažíme se ostatním pomoci, aby se vyvarovali našich chyb. Jenže,protože situace je taková jaká je, vypadáme jako zaprodanci RDR. Já si nedokážu - ještě že nemusim- představit situaci s mesicnim zpožděním oproti dohodnutemu terminu. Natož tři měsíce nebo vic. Byl bych v .... Víte kde.
Takže, nejsem zaprodanec, jsem spokojený zákazník a uzivatel domu a stejně jako vás mě tato situace štve a nelíbí se mi. Jen mě to nebolí.
23. srp 2017 ve 12:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
48
fotoportrét
fotoportrét
slabici
48
 @janaa1 Neměli, kamarádka s nimi staví a je to to samé. Prostě je to firma, která nenabírá hory zákazníků. A to staví i pár developerských projektů. Ano, byli ve zpoždění 1-2 měsíce a stavbyvedoucí nadávají, co toho mají moc. Ale už za nás taky hlásili, že nabírají další stavbyvedoucí a rozšiřují firmu, aby byli schopní dostát svým závazkům. A to není reklama.. o firmě jsem neřekla ani slovo emoticon
23. srp 2017 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 271 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 271 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 Já si osobně myslím, že to zpoždění je pokaždé dané tou vlnou zdražování ... loni, když jsme SOD podepisovali my, tak se měl K74 zdražovat tuším o sto tisíc ... a jestli se nepletu, tak do toho zdražení, se stihlo podepsat několik stovek SOD (přesně to nevím, ale někde jsem to tady snad četl). Další kolo zdražení bylo letos, takže když to tady člověk četl, rovněž i před tímto zdražením tady psalo dost lidí, že stihlo uzavřít SOD za starou cenu. .. takže ty vlny zákazníků asi vyletí vždy před zdražením ... Pak se to prostě nakupí a začne se nestíhat ... A dalším zdražením (byť se tímto třeba RDR snažilo část zákazníků "odradit") přišla další vlna klientů a další posun termínů ... Toť můj názor ...
23. srp 2017 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @jamaba128 teď už možná ano emoticon ano na to se schodnout můžem, byť s nimy již komunikovat nepotgřebuji a reklamace byly v pohodě vyřešené...
@bodyr to je na vás jak si to vyložíte... jen že všichni řeší, že mají pár měsíců skluz a hned z toho dělají nespolehlivou firmu.... Já to nikomu nepodsouvám, to jsou fakta. To že se vám jejich přístup nelíbí je vaše věc... to že jsem tu nakousl zděné domy, byla reakce i na @slabici která postavila dům za rok, měla štestí na firmu, což nyná pár zákazníků holt nemá ať už staví s kýmkoliv.
Já tu jsem 6let a vy týden a hned tu děláte humbuk... proč jste si tedy nezjistil recenze dřív, nebo si nenechal smlouvu ošetřit právníkem, když vám vadí to zdržení ? emoticon
23. srp 2017 ve 12:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @petrsv1000 mě je jedno jak dlouho tu jste... absolutně. emoticon řeknu vám jen to, že humbuk je oprávněný. Já tomu neříkám humbuk, je mi líto, že vám viditelně vadí naše naštvanost zde na Rýmařov, ale to neřešte.... Vy mi zbytečné náklady platit nebudete stejně jako jiným lidem tady. My si je všichni musíme hradit sami. Co jsem si měl podle vás zjistit??? Pište k věci. V době kdy jsem uzavíral smlouvu toto ještě nebylo. To jak se Rýmařov za rok změnil je neskutečné. Bavte se o faktech, tím myslím, neříkejte mi co jsem si měl před rokem zjistit, když tato situace se vyhrotila na přelomu roku. A opakuji je mi jedno kdo je kde jak dlouho, ty peníze jdou z mé peněženky, né z vaší a proto si to tady jak jste se mohl dočíst musíme všichni hradit sami a nejsou to částky ve stokorunách ani v tisících... ty několika měsíční zpoždění jsou částky desetitisícové. Takže vám přeji spokojené bydlení když jste stavěl a firma vám nemusela lhát, my už se s tím nějak poperem, věřte.
23. srp 2017 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
 Nelze někde najít, kolik má vlastně RD R montážních skupin? Mně to prostě pořád nevychází. Osobně za tím vidím úplně něco jiného než zimu 2016/2017.

Jak je tedy možné, že se velké projekty (např. Brandýs nad Labem cca 50 domů) stíhají v termínu a domy už stojí.

Tady se prostě neukočíroval rozmach společnosti a zájem klientů a jede to volným pádem z kopce. Párkrát jsem podobný scénář u menších společností už zažil a nechci domýšlet ani konec...

Jsem i přesvědčem a již jsem to psal, že posunutí např. 2Q na 3Q znamená v extrému i 6 měsíců. Takže informace o dvou, třech měsících - nevěřím. Ono se i hezky říká, měl jste si ošetřit ve smlouvě, ale každý ví, že změnit cokoli u smluv s developerem téměř nejde.

Jsem osobně velmi zvědav, co mi odpoví z Rýmařova, ale počítám, že to bude jako již několikrát - počítáme s Vámi, jste v pořadí, zatím víc nevíme. Ještě, že můžu večer odjet na chalupu, zajdu si na houby do lesa a objímáním stromů se třeba uklidním.
23. srp 2017 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @bodyr Ten skluz se tu řeší každý rok, loni třeba nestíhala "Morava" letos to je o něco větší... tzn. kdy jste tu byl před rokem tak by jste o problému věděl, dobře to popisuje @sargic než zdražili tak se jim nabalili zákazníci. To bylo za nás taky v roce 2011 kdy se zvedalo Dph... tak toho měli "hodně" Co se týká vícenákladů, jako že budete bylet o tři měsíce déle v bytě ? Přeci nevypovím smlouvu když nevím kdy budu bydlet a nebudu se řídit datumem ve smlouvě, když sem pak čekal měsíc na truhláře, kterej měl přijít hned po stavbě... s tím se holt musí počítat...
23. srp 2017 ve 14:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 143 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 143 příspěvků.
 @vimamima V době podepsání smlouvy žádné zpoždění termínů nebylo...všichni byli spokojeni.
23. srp 2017 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @petrsv1000 urcite se nebudete zlobit, kdyz se mi nebude chtit tady rozepisovat mou situaci s bytem. Osobni zalezitost. A trvam na svem. Smlouva je smlouva. Tim se ridim. Je to muj styl zivota, stejne jako nekdo ma styl nic nedodrzovat. Ted vyjimecne nemyslim Rymarov ale nektere lidi obecne.
23. srp 2017 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @bodyr ok, v pohodě, chápu můžete mít a máte osobní problém s bytem , prostě jste věřil smlouvě, bohužel to letos nevychází emoticon a evidentně nejste jediný...
@hkyselka v loni se tu také řešil skluz...
23. srp 2017 ve 14:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
 @petrsv1000 Ale Petre, no tak... Vim, ze za vzniklou situaci nemuzete, ale neobhajujte neobhajitelne.

1) Myslite si, ze vetsina cekala na podpis koupe domu tesne pred zdrazenim? Proc? Aby meli vetsi adrenalin? I kdyz bych pripustil Vasi teorii, proc OC tedy pri navalu emoticon rovnou nereklo pravdu, jak je to s terminy? Ale jak asi citime vsichni, tezko jde nekdo kolem bilboardu nebo vidi na netu, ze bude Rymsrov zdrazovat, tak se jen tak rozhodne si dum poridit. Tezko...
2) Kazdy by toleroval mirne zdrzeni (napr. Mesic), ale tohle se vymknulo kontrole. Ano i ja pocitim ztraty. Verte nebo ne, ale sehnat pronajem na dobu kratsi nez rok je alespon v Praze temer nemozne. Prodal jsem dum, sel do podnajmu a platim 14.000,- mesicne. Na zaklade SOSB a SOD jsem si dal fora mesic. Presto to bude malo, co bude dal nevim. Zbytecne vyhazuji co mesic 14.000,-. Pro Vas malo, pro me dost.

Neni to nic proti Vam, Vasich rad v jinych tematech si vazim, ale tady trochu objektivity.
23. srp 2017 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @jamaba128
1) nevím zda vetšina čekala, ale zákazníci se před zdražením prostě nahrnuli... to že to na něktěrých OC neřekli, to je zřejmě jejich pochybení, na druhou stranu majíi provize ze zákazníka, tak proč by to dělali.... emoticon
2) ano vymklo s jim to z kontrol, stejně jako vloni, letos tedy o něco více u pár desítek zákazníků, stavějí stovky domů... co se týká nájmu, bylíš tak platíš, pak budeš platit hypo, vtom já žádný problém nevidím, v životě jsou daleko důležitější priority než pár splátek navíc... toť můj názor...
23. srp 2017 ve 14:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @jamaba128 ono to je o byte a taky ve spouste pripadu i o dalsich navazujicich firmach... mam kuchyn pres dodavatele, objednana aby mohla byt hotova nejpozdeji zacatkem 11 mesice. Spatne, kamna obkednane zaplacene dodani listopad... spatne. Ono kdyz je termin 3Q ano opravdu se lidi pripravuji na zimni dny a kazdy chce pro rodinu teplo. Ted je vse jinak no a to je tonejhorsi. To je jedna rana za druhou. Stavba domu neni jen starost ohledne horni stavby. Je tam navazujicich x dodavatelskych firem. A pred zimou neni cas cekat. Clovek se vetsinou o rodinu stara a funkcni domov je zaklad . Toto neni zrovna legrace.
23. srp 2017 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @petrsv1000 To by me zajimalo kdo muze mit jako prioritu hazet penize do kanalu...To snad... :D
23. srp 2017 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
fotoportrét
fotoportrét
jamaba128
 @petrsv1000 Uff, to je silne kafe emoticon Jaka hypoteka? Proste za neci neschopnost to odnesu tim, ze budu muset navic platit 14.000 krat x mesicu (staci tri mesice a mam z kapsy 42.000,-).
23. srp 2017 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @username přečti si prosím pořádně jak jsem to napsal....
@jamaba128 jako že je jedno zda platíš hypo nebo nájem, ty tři měsíce tě v životě nevytrhnou....
23. srp 2017 v 15:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 204 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 204 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
  Většina si plánovala podle termínů. Já ani ne, řákal jsem si, že nájem ukončím, až bude barák stát. Ale co čert nechtěl, pronajímatel se rozhodl, že chce o 4tis./měs. víc. Říkám že je blázen, že to odmítám platit a tak máme výpověď. Což mi nevadilo, když je do konce listopadu a ve 3Q mělo být postaveno. emoticon A teď sehnat nájem na prosinec/leden? emoticon Pro 2dospělé, 4děti, 2psy? emoticon A dvojí stěhování? Mimochodem, platnost hypotéky taky v pr*eli, takže další lítání. Jenže jak můžu něco řešit, když stále nevím kdy bude dům stát?
Zkrátka jsou to PENÍZE navíc, navíc starosti, navíc lítání. A kvůli komu?

p.s. A to nemluvím o tom, že jsem potřeboval mít hotové zateplení soklu vč. marmolitu a zámkovky do zimy. Proč? Protože máme problém s podložím, ale to už by bylo na dlouho...
23. srp 2017 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
helisek85
6
Registrovala se 21. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 107 příspěvků. Má 5 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Všeobecně - my bydlíme od března 2017, stavba se nám taky protáhla o 6 měsíců. Nezbývalo než se s tím vyrovnat. Byt jsme taky potřebovali prodat, ale nabízeli jsme ho až nám přišel dopis s termínem vrchní stavby, abychom se nedostali do situace jak tu hodně píšete. Ano papír snese všechno, ale dokud nemám černé na bílém kdy bude montáž tak, tak se může stát cokoliv viz. nestíhačka ze strany RD. My než jsme se rozhodli stavět s RD jsme si pečlivě prošli diskuze a pak se rozhodli. Ohledně termínu jsme komunikovali s p. Červeným, vždy ve slušnosti a museli jsme se smířit s posunutím. Raději mít kvalitně dům vyrobený než o měsíc dřív ale s problémy.V domě jsme spokojeni. A pan Červený je bohužel první na řadě, že nestíhají za to on nemůže...
23. srp 2017 v 15:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @helisek85 od brezna 2017 a uz tehdy pul roku spozdeni? Tak to je ferove. Ne pan Cerveny za to nemuze, ale ja taky ne. Zastupuje tuto firmu, navic na pozici Zastupce obchodniho reditele. Obchodni oddeleni je to kde vznika tento marasmus. A ja chci mit kvalitne postaveny dum, s tim pocitam toto neberu jako bonus. Protoze ja jim taky nemuzu zaplatit o 200 tis. min. Ne kazdy se s tim vyrovna stylem TAK SI POCKAME NO... od zacatku je spatna komunikace. A vsichni manageri u Rymarova na tom maji nejvetsi podil. Vsichni do jednoho. A hlavne obchodni oddeleni.a nikdo uz nezminujte porad ty prodeje bytu... je tu x dalsich firem co clovek objednava. Furt dokola
23. srp 2017 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @petrsv1000 Ja sem to pochopil, ale z myho pohledu teda neni jedno jestli clovek plati najem, nebo hypo, nebo si koupi vagon zmrzliny, to je uplne fuk, jsou to jeho penize a jeho rozhodnuti. Co je mazec, je ze pokud RDR nasmlouva zakazky na urcitou dobu a pak napisou sorry jako a jedou v tom dal, tak je neco spatne..Kor kdyz to potom zaplati ten clovek...

Na druhou stranu clovek podepisuje smlouvu s danymi podminkami, penale atd, takze ted pokud rdr se zpozdi dejme tomu o pulrok a penale ze smlouvy zaplati,a dum postavi, porad je to "seriozni" firma. Plni to, co se smluvne ujednalo, souhlasily obe strany i kdyz se to pak jedne nelibi.

Co je naprd, je forma, jakou sdeluji ze to nedavaji, tot vse emoticon
23. srp 2017 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 123 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 123 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @jamaba128 třeba my jsme podepisovali SOSB o půl roku dřív, než bychom podepisovali a to právě kvůli zdražení, o domě jsme začali uvažovat vloni na jaře, kdy jsme se rozhodovali, jestli prodáme náš stávající dům nebo jak vyřešíme budoucnost a protože po několika mailech na obchodní zastoupení přišla informace o plánovaném zdražení, takže jsme domluvili schůzku a v říjnu podepsali smlouvu, v tu dobu jsme neměli prodaný dům ani vymyšleno, kde bude stát ten nový, dnes jsem konečně vlastníkem pozemku a začátkem září začnu vyběhávat povolení, dle informace od zastoupení bychom měli stavět 2-3Q 2018 pokud stihnu mít stavební připravenost do konce roku, tak uvidíme, zatím jsme v podnájmu a počítáme s tím, že tu můžeme být o pár měsíců déle než bychom chtěli...
23. srp 2017 ve 21:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @username no evidentně si to nepochopil.... psal jsem : v životě jsou daleko důležitější priority než pár splátek navíc...
ty si napsal : To by me zajimalo kdo muze mit jako prioritu hazet penize do kanalu...
pro mě je třeba daleko důležitější zdraví, být soběstačný, mít zdravé děti a ne nějaké posr... peníze a řešit, že budu mít dům o pár měsíců později... jsou lidi co ho nebudou mít vůbec.... takže asi tak, víc to asi nemá cenu rozebírat emoticon
23. srp 2017 ve 21:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 Abych tady trochu rozbila to téma nesplnění termínů, tak mám jiný dotaz.

Těm co mají 101...jak dlouho vám trvala výstavba ve dnech? 15? 18? 21???? A zda parta montovala i o víkendech, nebo třeba jen o sobotě? Nebo vůbec?

A dotaz na všechny co bydlí? Jak je to s úklidem? Mám počítat s objednáním většího úklidu? Jako mytí oken, pořádné vydrhnutí obkladů v koupelnách atd? Nebo to předají tak, že si jen tak lehce vytřu a můžu se stěhovat?

Jinak nám dnes byla převzata základovka, ufff.
23. srp 2017 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
291
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @pavcik u nás to třeba trvalo 23dní, první víkend pracovali, pak jen soboty. Co teď montovali u souseda tak tam pořád někdo byl... Na hrubo to je uklizené, okna a koupelny nám pomáhali mýt maminky, pak vytřít a vysát koberce, nic tragického, ale uklidit to chce, ale až po montáži kuchyně, ty ještě nadělají bordel....
23. srp 2017 ve 21:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš