Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

19. zář 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 238 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 238 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @mmates22 , @pavcik : přesně tohle jsem řešil, nikde se to tady moc neřešilo, ale objednal jsem je radši po dobu stavby, to zn. i stavební pouzdro jsem si objednal až po zaměření přímo na stavbě, a rozměry sedí, dveře jsem montoval teď ve čtvrtek a už jsou na místě, jediné na co pozor, koupelny jsou o 1cm širší díky obladům, tzn. není to 90mm, jako podle projektu, ale 100mm.
Jinak po oszaení zárubně, je ještě na každé straně 2,5cm místa na pěnu, takže pokud budete bydlet chvilku bez dveří jako u nás (4dny) , tak se dost změnší prostor, ale je to jen optické, aspoň je to všechno zavřený a nevytápíme místnosti, kde nejsme vůbec.
1. říj 2017 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 325 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 325 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 @denimajk my platili po předění domu už částku snizenou o projekt a zálohu a bez dopravy. Jen jsem ji zavolala ať mi řekne celkovou částku bez těchto položek ze to chci tak zaplatit a nebyl problém.
1. říj 2017 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1061 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1058 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 jak velké kontejnery jste měli u N101 a případně kolik to stálo? Díky
1. říj 2017 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @cendler jojo s těma obkladama v koupelně jsme počítali a přidali přesně ten 1cm. Snad to klapne.

@pavelll12 já budu mít 9m3 kontejner....vyjde mě to (počítáno s případnou jednou vyvážkou ) asi na 9tis.
1. říj 2017 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1525 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1525 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 Tak základy pro schody hotové, následovat bude obložení dlažbou v imitaci kamene
1. říj 2017 ve 20:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1047 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1046 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @angus88 nevim, možná jsi měl ten horní schod udělat širší, když si představim jak se tam motám s dítětem, tak mi to přijde malý, navíc tam vždycky vleze i to druhý emoticon
2. říj 2017 v 08:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @plaintruth Na motání je právě ten druhý schod emoticon
2. říj 2017 v 08:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1047 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1046 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @angus88 ..to se uvidí, jak budou poslouchat, spíš se hrnou i v botech od bláta rovnou dovnitř... emoticon
2. říj 2017 v 08:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 656 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 656 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
 @pavelll12 Kontejner 9m3, pronajatý od Technických služeb, 1x během stavby vyvezený, pronájem za celou dobu stavby - cca 14 dní stál 9 tis. Kč - před 5 letyemoticon Kromě dřeva, které nám parta nechávala vedle na topení, jsme nic jiného netřídili emoticon
2. říj 2017 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1061 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1058 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @jahooodka Tak to jsem tušil, že to bude levnějšíemoticon
2. říj 2017 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 544 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 544 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 Tak mi to nedalo a nahrál jsem vám ty výkivy teplot o 5°C + divné zvuky dveří :D
https://youtu.be/rmYG_8qgrVU
2. říj 2017 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1204 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1204 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @erik1991 To bude presne to co som mal ja s tou teplotou, ked je zapnuty digestor (alebo ventilator v kupelni) tak teplota rapidne klesala, ono to vytahuje studeny vzduch cez trubky od kablov k tomu teplomeru a vzduch prudi okolo toho cidla, ked das ruku k tomu cidlu tak to aj citit. Reklamoval som to a zatmelili mi tu trubku vovnutri, co trochu pomohlo ale nie uplne, tak som sa nasral a spravil som to este raz sam a poriadne emoticon Osilikonoval som celu tu krabicku aj po bokoch, lebo to asi fukalo aj nejako zboku spod tej krabicky. Teraz to je uz skoro uplne v pohode, stale to trochu klesne ked zapnem ventilator v kupelni, ale tak do 0.3 stupna, na to uz kaslem.
2. říj 2017 v 17:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @erik1991 vždyť jsem ti to psal, je to netěsností krabičky ve zdi
2. říj 2017 v 18:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 Asi jo fučík od ní tak že se sama otevírá emoticon a co ty dveře?
2. říj 2017 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 342 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 341 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ta digestoř je stejně docela přežitek už. Teda v té podobě, jak ji všichni známe... Dnes je trend dům maximálně utěsnit, kvůli tepelným ztrátám, a pak se tam pustí obrovský ventilátor, který se snaží dostat z domu velký objem vzduchu. Je pak jasné, že ten obrovský podtlak rozvibruje dveře a otevírá zásuvky. Chtělo by to digestoř s nějakým přisáváním venkovního vzduchu, ideálně s výměníkem... Třeba jak je řešeno přisávání komínem do krbu nebo tak... Stávající digestoře jsou vhodné do starých "děravých" domů...
2. říj 2017 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 V tom souhlasím. Já v bytě když pustím digestoř s odsáváním ven, tak to neskutečně táhne od vchodových dveří, případně otevírá dveře třeba do ložnice, kde je otevřené okno. Takže když pouštím odsávání, zároveň mám pootevřené okno
3. říj 2017 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @erik1991 dveře ti rezonují, dle mého máš špatně seštelované zámky. Dveře mají při zavření vůli a pak rezonují. Až bude mráz tak ti bude dveřmi táhnout. Já bych zkusil ty zámky poštelovat. Ještě lepší je ale reklamovat emoticon
3. říj 2017 v 08:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 Kdo jste betonovali podlahu v garazi NOVA 101, davali jste kari site nebo polystyren?
3. říj 2017 v 09:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pacharo Na betonování se chystám, proto mě dotaz zaujal. Tuším, že na pdlaze chybí 5cm betonu. Mám v plánu tedy dát kari + betonový potěr cca 4cm a následně dlažbu. Jak byste dával do podlahy polystyren? To úplně přesně nechápu... emoticon
3. říj 2017 v 09:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
 Od spodu nahoru: parozabrana PE folie. 6-7 cm sucheho betonu s kari siti. 3-5 mm samonivelacni sterka. Ted delam nater barvou na beton IZOBAN v sede barve. Ke stenam sem dal oranzovy mirelon 6mm a PE folii vytahnul ke stenam, aby vznikla vana pro beton. Az bude vse hotovo, tak ten mirelon u steny ustrihnu, ted se mi to hodi, aspon mi barva nestrika na stenu. Vse prolepeno Alu paskou(tu Rymarovskou Wurth jsem nesehnal)
3. říj 2017 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 Jako začínám mít hodně velkej strach, jestli bude pršet i příští týden, že se rovnou můžeme připravit, že od prvního okamžiku budeme jen stavbu vysušovat emoticon Oni jako fakt staví , ikdyž fakt vědí, že cedí o sto šest? to to raději nechají nacucat???
3. říj 2017 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @hajekmi Velká paráda. Takže výška nakonec bude 7-8cm? Já mám bohužel již montovaná vrata a ty jsou přesně na 5cm výšky budoucí podlahy
3. říj 2017 v 10:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 399 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 399 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @pavcik pokud budou stavet za deste budu to chtit podepsat do stavebniho deniku. Podle me by stavet nemeli ale kaslou na to...
3. říj 2017 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @username no jako chápu zápis do stavebního deníku. Ale vše s tím spojené, případné vysoušení, následné problémy, jaký to může ještě napáchat škody...dřevostavba jako taková je tím už poškozena a na to oni by měli v úmyslu pokládat další vrstvy všeho možnýho....

jako jestli má pršet, at prší do příštího úterka...pak ať se počasí nade mnou smiluje a 3 dny si to dá pohov.....
3. říj 2017 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
 @angus88 ano, cca 7 cm vysoko je podlaha, pod vratama (gumou) je vyska uz jen 6 cm. Je tam spad, ktery zacina samozrejme uz pred vratama. Vrata jsem mel pripraveny na 6 cm vysky. Ale myslim, ze +- 0,5 cm nikdo neresil emoticon
3. říj 2017 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 @angus88 no právě že dveře byli před nedávnem seřizovány emoticon ale u těch dřevěných zmetků je všechno na hovno nechápu jak můžou takhle prosperovat když to není vůbec dotažené do nějaké slušné úrovně.
3. říj 2017 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenoulinka
Registrovala se 18. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
zdenoulinka
Registrovala se 18. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Český Krumlov.
 Dobrý večer,

chci poprosit, jestli někdo ví, zda-li jsou na internetu vzorníky barev na fasádu, popř. barvy a materiál podlah a dveří ?
Ráda bych měla už nějakou představu, než půjdem dělat konečnou specifikaci.
3. říj 2017 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 86 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Dobry vecer, muzu se zeptat, zda mate take umistene vypinace od rolet nikoliv u oken, ale na jednom miste spolu s ovladanim el. topeni jako my? (Viz foto) Mame akorat dostaveny Kubis 632. Navic z tohoto mista mam ovladat roletu v kuchyni, na kterou ovsem z tohoto mista neuvidim. Mimoto to mohli usporadat podle me lepe, ale pry uz to tak prislo z vyroby a bliz ke vchodu je take neslo posunout kvuli tramu. Prijde mi, ze tim ovsem zaplacli velky kus zdi a o nejakem symetrickem usporadani nemluve. V soucasnem zdenem dome mame ovladace na rolety u oken a elektrikar je tam navrhl automaticky, jen se me ptal na vysku, takze me vubec nenapadlo, ze budou jinde. Dekuji za prispevky.
3. říj 2017 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @zdenoulinka na OC by vám měli poskytnout vzorníky k zapůjčení....ikdyby to na netu bylo, nic vám to neřekne, to strašně zkresluje. Chce to vidět v reálu.

@luxik75 s tímto zkušenosti nemám. Nám teprve stavět budou a rolety stejně nemám. Ale jako je divný, že něco se u KS řekne a je to jinak??? Tak jako k čemu to je?? To vám měli podle mě zavolat a zkonzultovat to s vámi...nehledě jak to hrozně udělali nesymetricky. Já bych je hnala. Přemýšlí u toho vůbec někdo?? emoticon
3. říj 2017 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @luxik75 omg, to skoro vyzera ze na tie ovladace zabudli a potom to rychlo dorobili na jednej stene. Ako ste to mali v planoch co ste schvalili pri KS? Tam to musi byt zakreslene... Ak to tam je inac tak by som na nich zatlacil a ked nic ine tak aspon z nich dostal nejaku financnu kompenzaciu.
3. říj 2017 ve 23:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš