Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. lis 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
6
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 514 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
6
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 514 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 To, co se poslední dobou děje, není pro nikoho z nás - co čekáme, vůbec veselé. emoticon Nejen ta nejistota, ale nyní ještě velké obavy, jak vůbec celá stavba dopadne, co se kvality týká. Chápu, že nikde to není úplně bez potíží, ale aby z toho nakonec nebyla spíš noční můra plná reklamací a neustálých problémů. emoticon Celá nynější politika firmy RDR je prazvláštní a doplácí na to zákazník. Souhlasím, dům není za "hubičku". Každý očekává jistou úroveň a kvalitu. Podle některých zkušeností a fotek to ale nevypadá vůbec optimisticky. Mám z toho akorát zmatek a pořádného "brouka" v hlavě. Kromě časového presu ještě řešit, jakým stylem nám dům postaví. Celé to prvotní nadšení a těšení jde kompletně do háje. emoticon Doufám, že nebudeme později litovat výběru a drbat si hlavu. emoticon emoticon
16. říj ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megan28
Registrovala se 24. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
megan28
Registrovala se 24. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele.
 @jk2017 dneska naše právnická psala výzvu do rdr za klienta,který měl mít realizaci domu ve 3q 2017 a narokovala tam i peníze za nájem.Tak určitě na to máte právo.určitě budu tady lidi informovat ,jak se k tomu staví rdr
16. říj ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
23
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 79 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
23
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 79 příspěvků. Region Praha.
  • Stavím dům
    Region Praha
 @beruska80 Klid! emoticon Hosi z Rdr stavi cca 600 domu rocne, tak ze pokud by kvalita neodpovidala, uz by davno krachli. Problemy budou urcite, ale velmi pravdepodobne jako u nas - pouze drobnosti.
Tak si to nenechte zkazit, domek od Rdr je fajn ;)
16. říj ve 22:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Benešov.
 @megan28 To by mě také zajímalo, jestli má člověk nárok na proplacení nájemného, které je nucený platit, když RDR nedodrží termíny ke kterým se zavázal.
16. říj ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
 @nespokojenyrdr Vy myslíte, že by RDR nemusel vůbec postavit?
16. říj ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 42 příspěvků.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 42 příspěvků.
  • Stavím dům
 Ja mam smlouvu SoD jeste z roku 2016 a tam je jasne uvedena penalizace RDR sice tydenni, ale alespon nejaka.... termin byl ze se ZAVAZUJI ZAPOCIT VRCHNI STAVBU nejpozdeji ve 3Q 2017. Presunuli to na 12 tyden 2018 a v tom pripade z ceny domu penalizace je cca 30000,- takze alespon neco. Kazdopadne budu vyzadovat vic veci, stehovani navic (prodej bytu) najemne z duvodu posunuti atd. Co se tyce tech novejsich smluv vedeli co se deje, zacali mit tuseni ze se propadaji tak novejsi smlouvy uz rdr za nedodrzeni primo nepostihuji co jsem pochopil. Smlouvy 2016 a 2017 uz se proste lisi.
16. říj ve 23:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1212 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1210 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 My máme smlouvu z 2016 a v ní je "předpokládaný termín plnění" takže nic zavazujícího. Penále jsou pouze za nedodržení dokončení stavby po 30 dnech od začátku stavby. Nic víc
16. říj ve 23:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Praha - západ.
 Zazila jsem dvakrat kompletni rekonstrukci celeho domu a uz nemam cas ani chut hadat se s remeslnikama o to, jestli by to ci ono proslo i u nich doma. Nekdy mi pripada, ze se manualni prace a mysleni jak to udelat vylucuji. Tak jsme se rozhodli pro drevostavbu v domneni, ze to nebude trvat dva roky. emoticon
Smlouvy z roku 2017 uz maji napsane tak, ze jim zadne penale nehrozi. A co by kompenzovali te rodine s ditetem, co se v dobre vire nastehovala na "par" mesicu na chatu? Ve finale tam budou celou zimu?

A to nemluvim o tom, ze dostat v praci 3 tydny dovolenou v kuse a hlidat stavbu take neni jednoduche, kdyz ani nevime kdy to ma nastat.
17. říj v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
42
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 380 příspěvků. Má 23 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
42
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 380 příspěvků. Má 23 přátel. Lanškroun.
 @beruska80 Je to nepříjemné čekat a přemýšlet nad tím, jak to všechno dopadne. ,,Taky jsme si tím prošli." V únoru to budou 2 roky co jsme si domeček převzali a už za nás jsme byly z původního termínu 4Q přesunutý na 1Q dalšího roku. Je pravda, že nám to uplně tak nevadilo i když také to malé komplikace přineslo. Hlavně jsme se těšili, že ještě stihneme Vánoce v novém. A bohužel. Ale těch zakázek mají asi opravdu tolik, že to nestíhají. Teď je zrovna velký boom levných hypoték a nejspíš na to fi. nebyla připravená a teď se to bohužel projevilo. Každopádně to stojí za to si počkat. K reklamacím se staví fi. čelem. Bylo by určo lepší nemít reklamace žádné ale RDR je řeší poměrně i rychle. Takže když to shrnu, tak jsme spokojení a stálo za to si počkat.
17. říj v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nespokojenyrdr
Registroval se 12. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 17 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nespokojenyrdr
Registroval se 12. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 17 příspěvků. Region Praha.
 Dle informací zde, se smlouvy z roku 2016 a 2017 doopravdy liší. Z toho je patrné, že se již spol. RDR pojistila, věděla, co se děje - zde určitě spatřuji první věc, která půjde případně napadnout.

Nerozumím strategii vedení RDR - proč se obchodní oddělení (a je jedno jestli ředitel, jeho zástupce.....) nepostaví k problému čelem a nejsou schopni odpovídat a konat. Řešení strčit hlavu do písku jak pštros a čekat, co se samo vyřeší a vyhnije, není správná strategie a dříve nebo později to povede ke "katastrofě". Budu se tu již opakovat ze včerejška, ale dopis byl pouhým vtipem a očekáváním RDR, jestli u klientů zabere. Prostě vytvořit dopis a zase nahnat nějaký čas.

Pokud je doopravdy nedostatek montážních part, potom opět nerozumím strategii RDR. Stavby rozjednány na min. 2 roky dopředu a tady se zahrává se jménem RDR jen proto, že nejsem schopen někoho najmout, zaplatit, dát benefity atd?? Juj, co dělá vedení RDR?

Dnes rozhodnutí také lituji a mé známé, kteří se ptají, zda do toho s RDR jít, slušně otočím jiným směrem. Lhaní, mlžení, nulové informace od RDR. Proč?? Nabízet něco a vědět, že nejsem schopen dodat, plnit - další věc k napadnutí.

beam1969 - je sice hezké, že se staví 600 domů ročně (je však otázkou, kde a co se do toho počítá), ale to nic neříká o přístupu a nejistotě, kterou tu RDR vytvářejí.

Celá věc je velice nemilá a doopravdy se obávám laviny, která lze strhnout velice rychle.
17. říj v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nespokojenyrdr
fotoportrét
fotoportrét
nespokojenyrdr
 @pafipaf2 Budu se opět opakovat, ale proč tedy RDR vědomě (obchodní centra, zastoupení) podepisovala smlouvy. Netvařme se stále, že je to normální. Také Vám přeci neprodají lístek do kina, do bazénu a pak řeknou, promiňte, přijďte prosím za 14 dní, dnes už je plno, obsazeno. Co dělalo vedení RDR. Ať mi nikdo neříká, jak jsem od RDR zaslechl (ano přímo z Rýmařova), že nebyla komunikace mezi obchodními centry a centrálou!!!!!! Kde je historie společnosti, to vše procházelo celé roky? To snad ne. Jak pak vypadá tedy zbytek?

Vám se třeba jednalo o 1Q, ale tady se začíná vše posunovat minimálně o 2Q!! Tohle není dobrý signál. A jak známe českou povahu, radši přiznáme půl věcí, zbytek se snad zatluče a zmizí.

Nedivte se tedy ostatní, kteří již bydlíte nervozitě a naštvání klientů, kteří čekají. RDR se chová, jak když prodává housky - jenže tady jde o miliony. A náklady, které lidem kvůli RDR narůstají, nikdo zřejmě nezplatí. Chytré řeči ostatních, jak si neměli prodávat nemovitost, než jim postaví...haha. Jsou chytří, jak když přehazují miliony vidlemi.

Kdyby RDR při podpisu každému řekli pravdu a nechali na klientovi, zda přijme nebo ne, měl bych tuto společnost za férovou. Ale přístupem podepište (vědomě od zástupců zatajené zdržení) nechám na zvážení každého....
17. říj v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 194 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 194 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 No, ja bych porad nebral jednani RDR jako umyslne (mozna jsem naivni), ale spis proste takovej "amaterismus".
Proste ta firma roste a ja bych to videl tak ze proste nema zavedeny zadny procesy a poradnej system spravy zakazek, leva ruka nevi co dela prava atd.. Pak z toho vznikaji nedorozumeni a vrchol je tady to posouvani terminu (verim, ze v RDR byli mozna prekvapeni kolik toho podepsali), a ted v ramci urciteho amaterismu zase nevi jak z toho poradne ven...

My treba podepisovali SOD v kvetnu 2017 a mame porad tu "starou" smlouvu..
Co jsem se dozvedel, tak ten "novy" harmonogram je pry delany na minimalni montazni kapacitu cca 6domu tydne, takze terminy by se mely kdyz uz tak posouvat na drivejsi...

Jen se bojim aby se toho nechytl nejakej pravnik takovym stylem, ze nepostavime nic, nebo s jeste vetsim zdrzenim...
17. říj v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
17. říj v 08:55 • freemanloans
fotoportrét
fotoportrét
nespokojenyrdr
fotoportrét
fotoportrét
nespokojenyrdr
 @username Také neberu jednání RDR jako úmyslné (tedy až na informace klientům při podpisu smlouvy - jedno jestli SOSB, SOD atd). Jen v konečném důsledku je to jedno, protože klienta zajímá, kdy mu bude postaveno, on většinou dodržel (dle smlouvy) to, co po něm RDR požadovalo. A neumí pochopit, proč to tak není z druhé strany, proč je ze smluv trhací kalendář. Situace se začíná vyhrocovat. RDR prostě přestal jednotlivým klientům ve větší míře odpovídat a vše spláchl "vysvětlujícím dopisem".
17. říj v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
40
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 2330 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
40
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 2329 příspěvků. Má 12 přátel. Region Praha - východ.
 RDR hraje na to, že je zavedená firma, na kterou si každý rád počká. Ale ono to přestává být pravdou, spoustu lidí to štve. Přednost dřevostavby, že je postavená rychle, u nich ztrácí význam. Bude to nejspíš chvíli trvat, ale jestli to tímhle stylem povedou dál, spousta klientů půjde jinam. Pořád ještě jsou i jiné firmy, které staví kvalitně a pokud mají problém s termínem, jsou schopní to říct hned před podpisem smlouvy. A ne podepsat pro klienta nevýhodnou smlouvu a pak začít mlžit. A neomlouvá je, ani kdyby stavěli nejlíp ze všech a téměř zadarmo (což taky není pravda) emoticon
17. říj v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megan28
fotoportrét
fotoportrét
megan28
 @slabici Máte úplnou pravdu, že RDR není jediná firma ,která umí stavět dřevostavby. Také jsem byla unešená s RDR ,ale teď se mi otevřeli oči a zjistila jsem , že je spoustu jiných firem a ještě lepších a staví z lepšího materiálu než RDR. Teď jsi uvědomuji ,že jsem jiným firmám nedala ani příležitost, protože všichni mluví jen o RDR a tím pádem jsem se nezajímala, až teď. Je směšné abych čekala na dům dva roky. Oni totiž už při podpisu smluv dobře věděli ,že nestihnou termíny, tak proč lžou. Nechápu ,proč se jich tady všichni zastávají ,když pořád tady čtu ,co museli lidi reklamovat atd.
17. říj v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @megan28 No, řekl bych, že vzorek lidí který tady je, je dost malý. Jestli staví bůvikolik domů za rok, tak těch problémů asi zas tak moc není, že? A předesílám, že jsem přečetl všech cca 1200 stran téhle diskuze. A to se jich rozhodně nezastávám.

Pokud se Vám situace a podmínky nelíbí (a máte na to plné právo), proč neodstoupíte od SoSB? Pokud Vám projektant netvořil projekt, nevidím důvod proč by to RDR neudělalo.

Neberte to osobně ale spousta lidí křičí na fórech, ale aby zvedli telefon to ne....
17. říj v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1212 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1210 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @username To není úplně rozumná úvaha. Záleží kolik lidí z těch 600/ročně ví o tomto foru. Je pravda, že se tady pohybuje pár desítek lidí. Já osobně znám 5 lidí, kteřé mají domek od RDR a reklamace řeší všichni. Ikdyž je RDR jistě kvalitní je třeba být připravenna realitu emoticon
17. říj v 11:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @angus88 Souhlas, proto doufam, ze stavebni dozor, 2blowerdoor testy, termokamera a nacteny forum mi tu kvalitu snad pomuzou zajistit. + chci být na stavbě, narovinu, pokud by mi dům postavili tak jak třeba erikovi, tak to nepřevezmu.
17. říj v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megan28
fotoportrét
fotoportrét
megan28
 @username Já to řeším už s právničkou, a dost mě vadí ,že jsem podepsala SoSB ,kde je uvedený termín výstavby 3Q 2018 s možnosti s předstihem , ale teď už vím od RDR ,že tento termín je plný a nevejdu se tam a taky hlavně jsem dostala projekt začátkem září a dodělává se mi osazení domu na pozemek a připojení sítí. Pak budu vyřizovat stavební povolení, a vůbec nevím do kterého kvartálu v roce 2019 se dostanu. Kdybych rovnou věděla, že ten termín je úplně jiný, tak bych do toho nikdy nešla. Hlavně je dost směšný ,že jeden člověk v RDR tvrdí, že jím odešlo 20 lidí do důchodu a druhý Vám řekne ,kdo mě to řekl ,že to není pravda ,tak nevím co jsi mám o tom myslet. Hlavně vím od právničky, že má klienta, který měl realizovat stavbu podle SoD v 3Q 2017 a poslali jím dopis ,že stavba se bude realizovat 12 týdnu v roce 2018.Tak by mě zajímalo, jak to vše chtějí stihnout. Je to klamaní zákazníka.
17. říj v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
5
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 776 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
5
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 776 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Region Mladá Boleslav
 @username teď jde o to jestli ti to k něčemu pomůže, kromě budoucích problémů, beztak mají ve smlouvě, že pokud odmítneš dílo převzít, tak se tak stane automaticky 30 dní od výzvy k převzetí a drobné vady a nedodělky, které nemají vliv na využívání stavby se neberou v potaz a budou řešeny dodatečně... emoticon
17. říj v 11:49  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @plaintruth
tak potom se asi bude hrat o to co si clovek predstavuje pod drobne vady a nedodelky

@megan28
No tak to je pak spatny no :(
17. říj v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele.
 @username Zdravím, už se ozvali na ZD a dopis od RDR už přišel? U nás zatím nic. To jsem zvědavá jaký termín výstavby nám dají.To čekání je nekonečné, ale co naděláme. Kamarádka stavbu od nich vzdala, šla do HP Olomouc, termín je taky až příští rok, tak si myslím,že si nepomohla.Taky toho prý mají hodně. Pěkný den emoticon
17. říj ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @dodoaj Ahoj, zatím nemáme ani dopis ani ZD, dle info z RDR už letos desku nepostavíme, tzn se bude stavět někdy na jaře...
17. říj ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megan28
fotoportrét
fotoportrét
megan28
 @username také bych řekla, že hodně lidí o těch problémech neví, kdybych nebyla tady na modré střeše, tak bych o tom taky nevěděla a divila bych se při podepisování SoD .Je to moc smutné, že ani lidem nenapíšou email, jaká je situace emoticon
17. říj ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @megan28 No to je ta komunikace, vlastne spis nekomunikace.. OC super, projektant supr, p. Trhlík přes desky taky v pohodě, ale dohromady nasranej klient. Divný, že? Já myslím, že firma nekomunikuje interně a to proto, že v tom nemaj systém, nebo ten systém při tomhle množství už to nezvládá. Komunikace ven je ještě horší.

My měli stavět 4Q/2017 a taky ofiko nevíme nic... Jsem zvědav, kdy dorazí ten dopis.
17. říj ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megan28
fotoportrét
fotoportrét
megan28
 @username tak snad se brzo něco dozvíte, nebo jsi zavolat na pobočku, kde jste sepisoval smlouvu. Já to s RDR vzdávám a domluvila jsem jsi firmu jinou na postavení baráčku .
17. říj ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelazabranska
Registrovala se 16. srpna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3 příspěvky. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
michaelazabranska
Registrovala se 16. srpna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3 příspěvky. Region Přerov.
 @megan28 Dobrý den, už máme hotový projekt, nedávno jsme ho zanesli na stav.úřad kvůli povolení, ale přemýšlíme, jestli nebude lepší a rychlejší změnit stavební firmu ještě v průběhu, tzn. nechat projekt jako takový stejný, jen změnit dodavatele. Mohla byste mi prosím poslat pro jakou firmu jste se rozhodla? Prohledala jsem internet a na většinu firem jsem nenašla žádné recenze. díky
17. říj ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
megan28
fotoportrét
fotoportrét
megan28
 @michaelazabranska Já budu stavět úplně jiný domeček, podle projektu RDR nebudu stavět.
17. říj ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelazabranska
fotoportrét
fotoportrét
michaelazabranska
 Prosím, řešil nebo přemýšlel tady někdo o tom, že během stavebního řízení změní stavební firmu z RDR na jinou, která mu postaví úplně stejnou dřevostavbu? Nechceme hýbat s projektem a nic měnit, takže nejlépe jen změnit firmu. Měli jsme mít termín 2Q 2018, dodání stav.povolení do konce roku 2017, takže vše bychom stihli. Když teď vidím, že se plní 4Q 2018, nevím, jestli chceme čekat až RDR bude mít čas. díky
17. říj v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš