Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

15. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 217 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 217 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 Beruško 80... Vím, že to není jednoduché... Ale cenu domu ti nemůžou držet do nekonečna. Tu ti zaručí až po podpisu (a při splnění všeho do termínu!). Ještě postaveno nemám, ale dnes je cena mého domu na netu cca o 200 tis. větší, než tenkrát. -V tomhle RDR chápu. I tebe chápu, že za zpoždění připravenosti nemůžeš, ale RDR taky ne. Přeci píšeš, že úřady, ne? emoticon

Ona spousta lidí se rozčiluje, že byli přesunuti o neuvěřitelné měsíce (roky?) oproti SoD, ale už neřeknou, že povolení stavby měli, byť jen o měsíc, později. A bohužel, v letošním roce znamená jakékoli nestihnutí připravenosti velký posun, protože je na termíny nával.
Jasně, máme i další skupinu, která vše stihla ještě v předstihu, přesto mají termín také zpožděný -jako my. Bohužel. Situace je taková.
Co je ale pravda, RDR a jejich komunikace je-byla na prd. Kdyby aspoň včas dali vědět, že bude průser s termíny... Ale několik stránek nazpět tu padlo, že to dává někdo k soudu. Jako vážně? A proč? Smlouva je podepsaná, jasná. Zpoždění připouští, odstoupení od smlouvy taky. Mimochodem, dnes není mnoho firem, které plní bez problémů termíny. Není to omluva pro RDR, ale některé výpady proti nim jsou přemrštěné. emoticon
A na koho se teď sesype kritika? emoticon
19. říj 2017 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 893 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 893 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @beruska80 kdy jste podepisovali SoSB ze vam to meni? :O my taky nedodrzeli termin dle sosb pro dodani pripravenosti,ale chyba je i nastrane rymarova (projekt nebyl v zari 2016, ale breznu 2017 a sod nam OC reklo,ze s nami podepisi az bude cena po ks...a ta jeste odsouhlasena neni)
19. říj 2017 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 538 příspěvků. Má 13 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 538 příspěvků. Má 13 přátel. Region Tábor.
 @fantomik Neboj, kritiku na nikoho tady směřovat nebudu. Ale omlouvat se za své názory také ne, byť tím budu dělat zřejmě nedobrý dojem. Psáno je vše v prvotním vzteku, potřebovala jsem si ulevit, no. emoticon Možná jsem některé věty formulovala přemrštěně, teď je to už fuk - co je psáno... emoticon
Abych to zobecnila, prioritně mě štve přístup a forma komunikace - tím bych to asi uzavřela.
Chápu, nejsme jediní naštavní a ublížení klienti - ať už se SoD nebo bez ní. O to se samozřejmě nechci přít. Určitě jsou na tom jiní i hůře. emoticon
Poslední domluvený termín na dodání SP a podpis SoD, s vědomím RDR, jsme měli do konce září. S tím, že předpokládaný termín výstavby bude 1Q 2018.
OK, s posunem u ceny domu vzhledem k průtahům bych se snad ještě srovnala, nakonec je to tak, ať se nám to líbí nebo ne. Jenže se to sešlo všechno najedenou a to by rozdýchal málo kdo. emoticon
Nebudu už dál čeřit vody, ať se to nerozjede do obřích rozměrů.
19. říj 2017 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @fantomik jo, dodání SP byl dodržen - jenže SoD už se nerealizovala, kvůli posunu od RDR a také i kvůli navyšování cen= překalkulaci modelového domu, Sika a Lamontu.
19. říj 2017 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @margot_ka no, nevím, jestli to sem mám vůbec psát - ať z toho není 3. světová (sranda!!!) emoticon emoticon emoticon
SoSB 23.11.2015, KS květen 2016. Termíny výstavby se nám samozřejmě sunou již delší dobu - bojovali jsme s úřady nejen o SP, ale vždy to bylo po aktuálním jednání s obchodním zastoupení. Prostě se to tak sešlo a byť jsme byli demotivovaní, tentokrát za úředníky a potíže s nimi - nikdy jsme neměli důvod stížnosti na RDR. Brali jsme to tak, že nebyly splněny podmínky z naší strany. Jenže ono se to s postupujícím časem začalo logicky zajídat. Kor když jste ujišťováni, že není důvod se bát. Víc to pitvat nechci. Myslím, že jsem napsala vše - ať se to někomu může zdát malicherné a neoprávněné.
19. říj 2017 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @beruska80 jo,my jsme si psaly pres FB. Myslela jsem,ze se to deje dalsimu cloveku. No my jsme ted jak na trni,jak dopadneme my :-P
19. říj 2017 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @margot_ka aha, podle Tvého nicku mi to nedocvaklo emoticon ....ale jsem to opravdu já. Naše situace je taková jaká je, dost mě to zdrblo, lehce jsem si zde ulevila. Jenže teď s tím nehnu, ani kdybych jo chtěla. Moc možností nemáme, byť se snažím zachránit a napravit co se (ještě) dá. Uvidíme. Maximálně nám zůstane pozemek na výstavbu provizorní chatičky (kde studna bude mít větší cenu emoticon).
Držím vám moc a moc palce. Vy už máte SoD podepsanou?
19. říj 2017 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @beruska80 nj, identifikace podle nicku je slozitejsi emoticon taky mi to doslo az podle terminu sosb ;)
Meli bychom sod podepisovat snad pristi tyden. Cekame na kalkulaci (menili jsme obklad,pac nam pri vyberu dali v siku blbe info,i kdyz jsme se na to vyslovne ptali. Tak jsme vybirali jiny. Tak uvidime. V povoleni doufam do vanoc. Modlim se!
19. říj 2017 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @margot_ka teď budu asi za blba, ale zeptám se (snad jsem to jen špatně nepochopila)? Vy budete podepisovat SoD ještě před doložením stavebního povolení?
Jinak souhlas, podle nicku se to poznává špatně.... emoticon.
Nás čeká překalkulace všeho začátkem listopadu, asi to bude maso emoticon ....manžela už omývá minimálně přes měsíc, od té doby, co se na nás valí jedna jobovka za druhou. Tak uvidím, zda nás to totálně nepoloží.
Vzhledem k událostem řešíme i jiné možnosti, ale ono to není jednoduché.
19. říj 2017 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @beruska80 ano, neocekavam s povolenim zadne komplikace. To,co nam to komplikovalo uz je,dikybohu vetsinou vyresene
To jsme jedini kdo podepisuje sod pred povolenim? :-O
19. říj 2017 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @margot_ka nejste emoticon
19. říj 2017 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @margot_ka
hmm, tak my asi vytáhli černého Petra, no? - a to skoro na všechno. emoticon
Hlavně, že máte nejhorší za sebou - teď už Vás možná čeká jen to dobré. A věř mi, myslím to upřímně, držím pěsti!!! emoticon
19. říj 2017 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @beruska80 dekuju emoticon
19. říj 2017 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @margot_ka
@zmrz_lina
Trochu jsem mimo, ale u nás podmínka pro SoD bylo získání a doložení SP. Tak kde se stala chyba? Evidentně to jde. emoticon
19. říj 2017 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @beruska80 nam oc nic takovyho nerikal. Jen ze se podepisuje az s cenou po ks...ale evidentne to jde i pred. To same bude asi s povolenim. Kazde oc podava jine informace
19. říj 2017 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 @margot_ka myslim ze nejste jedini. Normalni postup si myslim. Ja podepisoval sod asi 3 mesice po sosb taky to byl rok 2016 a v klidu. Overil jsem si na stavebnim urade pouze predem zda muzu stavet konkretni dum a tim to haslo. KS jsem mel az dalsi 3 mesice po SoD (taky 2016) a povoleni dodal az 2017. Nedokazu si predstavit ze bych SOD podepisoval az po stavebnim povoleni. To uz bych podepsal cenu o 200 tis. vetsi. Mimochodem OC me tehdy upozornilo na to, ze za tyden maji v planu zvedat ceny domu v RDR tak jestli chci muzu to podepsat abych usetril. Nebylo nad cim uvazovat. A za tyden to zvedli fakt a dneska je cena celkove o 200K vice nez v roce 2016. To se bavim o kubisu 632. Jako skoro 2,5mil bych za to dnes nedal.
19. říj 2017 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @beruska80 Tak je videt, ze asi zalezi na OC. My podepisovali smlouvu u smlouve budouci v srpnu 2016, uz pri podpisu jsme avizovali, ze stavebni povoleni ziskame bez problemu do prosince. Na OC nam bylo sdeleno, ze dokud nebudeme mit stavebni povoleni, tak se neni o cem bavit. Staveli jsme na pozemku, kde drive stala chata, takze jsme nemeli zadne problemy se sitemi. Navic jsme uz pri podpisu meli vse predjednane na stavebnim urade a na obci. Vse jsme meli splnene na zacatku prosince 2016, avizovali jsme platbu bez cerpani hypoteky, presto jsme termin KS dostali az na duben 2017 a SoD jsme podepisovali az v cervnu 2017.
19. říj 2017 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 No, asi se o mě pokouší mdloby. Nestačím zírat, jak jsou informace podávány různými výklady v jednotlivých OC. Teď už je to sice šumák a nedá se to vrátit. Jsem prostě mimoň, myslella jsem si, že podmínky jsou stejné a jednotné bez rozdílu (jaj, chyba lávky). V tom aby se pra.. vyznalo. emoticon
19. říj 2017 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 Ještě jedna technická. Když to takto evidentně udělat jde, co si jako na kom vezmu, když už by tu bývala možnost podpisu byla, jen se nám o ní nikdo neobtěžoval zmínit???? A pak že je všechno jen naše vina. Já už fakt nevím. emoticon emoticon
19. říj 2017 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 428 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 428 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Koukam, ze si RDR podminky porad upravuje jak se to komu hodi.
1. Cenu jsme zafixovali pri podpisu SoSb s cenou 2014.
2. Pri podpisu SoD jsme museli mit potvrzeni z banky o hypotece, ze stavebniho uradu povoleni, uzavrenou KS, odsouhlasenou cenu po KS, do te doby se s nami u smlouvy nechteli sejit a o terminu stavby nebyla rec.
Proto jsem v soku, ze nekdo podepise SoD aniz by mel doreseny stavebni urad ci banku emoticon a ze to RDR akceptuje!
19. říj 2017 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @farka Přesně tak, souhlasím. Je to zajímavé. A pak že je všechno v pořádku a korektní ze strany RDR. Mě fakt při těchto zprávách klesla čelist aspoň o 10cm. emoticon emoticon
Jen k tomu termínu, ač jsem to zde již psala - uvádím ještě na pravou míru, u nás jsem to sice brala jako orientační, s upřesněním až po SoD, ale že nám to lupnou o tolik byl prostě šok.
19. říj 2017 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @farka dle me zalezi na lidech co tam sedi. Podle vseho nemaji jasne dane pravidlo.sosb i sod prisly vzdy podepsane vedenim, zadny problem. Banku jsem resil az cca 4 po podepsani sod. Naopak mi jeste rikali na OC at zbytecne nespecham s hypo at pak neplatim zbytecne tu udrzovaci mesicni castku za drzeni nevyzvednute hypo v bance..... takovy ten poplatek jako ze banka hypoteku drzi emoticon a co se tyce skluzu co maji tak mi taky borec primo rekl " vite co ja jsem tady mel uz hovoru nastvanych lidi a emailu kde mi davali za vinu ze jsem ja neco slibil.... ale to neni moje vina. Nam obchodakum nikdo nerekl STOP nikdo nerekl ze je problem. Rikali delejte objednavky a my delali co bylo receno. Pak vam vsem z centraly poslali dopis a my jsme to schytali.....) takze asi tak. Ja si taky nevylival zlost na mem OC ale na centrale, to mi jen rikal tehdy mezi reci jak jsem se ptal co to je za dopis emoticon proste jednoduse. Je to o lidech i na OC
19. říj 2017 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
 @beruska80 no taky teda cucim,ze kazdy to ma jinak. My mame hypo, odsouhlasenou ZD a cenu po KS budeme mit final zitra,max pristi tyden. K povoleni mame vsechny vyjadrovacky,na stavebnim nam rekli,ze problem neni,ze je to formalita. Takze uz cekame jen na ten papir s napisem Stavba ohlasena
A tlacime to co to da,pac se taky bojim zvednuti ceny :(
19. říj 2017 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @margot_ka Už to nechci nijak pitvat, prostě je ten přístup dost individuální - dle zdejších zpráv. My si počkáme na info ohledně konečné překalkulace, podle toho se rozhodneme, jak postoupíme dál. Prostě se to celé takhle semlelo, čas vrátit nelze. Někomu to není holt přáno. Nerada bych tu i nadále šířila negativní náladu. Musíme to nějak kousnout a myslet na něco veselejšího - třeba, že se pomalu blíží Vánoce. emoticon
19. říj 2017 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 143 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 143 příspěvků.
 @pavelll12 U nás teda chtěli prodlužovák na 380V 32A pětizdířku s jističem 20A. První den jsme jeli na sousedy, pak už šly zásuvky v domě.
19. říj 2017 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
 @megan28 ptáš se, co říkají o termínech novým zájemcům, tak mohu odpovědět emoticon

O RD Rýmařov uvažujeme již několik let. Zahájení jednání s RDR jsme chtěli až v příštím roce(máme své důvody, proč to nešlo dříve).
Jelikož jsem ale nyní zjistil, že mají skluz, tak jsem si předzjistil hypo a pak se vydal do RDR (polovina září).
Díky švagrovi, který má již také od RDR domeček, jsem věděl v podstatě vše a tak jsme rovnou na první schůzce podepsali SOSB.
Narovinu nám řekli, že mají mnoho zájemnů a první předběžný termín mohou dát až 2Q 2019 (což je pro nás ideální a já s tím počítal dopředu).
Díky tomu, že již vlastníme byt, který budeme po přestěhování pronajímat, je nám tak trochu jedno, v jakém termínu budeme skutečně stavět.
Pro RDR jsem se rozhodl po několika letech a hlavně mnoha probělých nocí nad recenzemi nejen o RDR, ale také o jiných firmách a také od přátel, co stavěli, resp. chtěli stavět s jinou firmou a nakonec jim zbyly oči pro pláč, protože splácí hypo a nemají kde bydlet.
My máme tu výhodu, že víme, že RDR má nyní problémy s termíny. Další výhoda je, že je nám jedno, zda se výstavba prodlouží - bydlet kde máme pořád.
Teď trochu do mlýna k situaci RDR:
Jelikož jsem dělal ve výrobní firmě, vím, co je nečekaný nával zakázek a naštvaní klienti s odcházejím personálem a nemožností najmout nové šikovné lidi. Proto jsem ani po těchto odstrašujích informacích do výstavby s RDR šel. Sice máme zatím jen podepsanou SOSB a v příštím týdnu posíláme zálohu na projekt, ale věřím, že je to kvalitní firma, hodně zajetá firma a 1227 stránek tady na fóru je toho důkazem. O žádné jiné firmě se toho tolik nenapsalo (ať už pozitivního, či negativního).

Takže závěrem: minimálně na OC v Praze nemlží a říkají pravdu o termínech novým zájemcům.
Všem, co čekají na nový domeček držím palce, ať vše dobře dopadne a ať brzy bydlí v novém.
Vím, že nyní je tady mnoho negativních komentářů, což chápu. Vůbec nechci RDR nějak chválit za to, co se děje a hlavně té nekomunikaci s klienty a mlžením. Jen jsem chtěl, abyste se taky v těch negativních myšlenkách zamysleli nad tím, že je v ČR mnoho lidí, kteří chtěli stavět s jinou firmou, do dneška nebydlí a dluží několik milionů. Oproti RDR, kteří "jen" posouvají termíny, je to nic, protože nakonec bydlet budete (většina z Vás).
Takže hlavu vzhůru, zatnout pěsti a opravdu všem držím palce, ať Vám to všechno dopadne dobře a brzy bydlíte v novém emoticon
20. říj 2017 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @margot_ka Co Vám trvalo na projektu tak dlouho??? My ho měli asi za 1,5 měsíce komplet doma.
20. říj 2017 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
 Jsme rádi, že nás RDR tlačilo, ať vše stihneme co nejdříve a díky tomu budeme bydlet akorát po roce od první schůzky s RDR. Teď když to člověk vidí, tak to asi i dost lidí odradí a půjdou hledat jinde, přeci jen je taková doba, že se nikomu dlouho čekat nechce. Jinak SOD podepsat bez schválené hypotéky a povolení mi přijde dost riskantní. Jinak asi nejvíce podle mě záleží na OC, jak se ke všemu postaví a případně, zda i nějak pomůže s termínem. To že se nestíhá, to je dosti složitá věc. Nejspíše se nabralo dost zakázek, do toho se v tom motají lidi, kteří dva roky řeší povolení a podobné věci, nejspíš asi nedostatečně ohodnocena práce řemeslníků a celkově nedostatek šikovných. Prostě jedno s druhým.
Nemáte někdo v koupelnách infra teplomety? Zvažuji, jestli nedoděláme nade dveře pro případ, kdy se ještě třeba topit nebude a pro zpříjemnění atmosféry v koupelnách.
https://www.mall.cz/infrazarice/aeg-iwq-181
20. říj 2017 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 546 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 546 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 Dotaz na TWWkaře, dělají vám to okna taky?
Mě je divné, proč mi to dělají jen určitá okna.
20. říj 2017 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 437 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 437 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak jak tak koukam, tak na nejaky zpozdeni si asi nemuzu stezovat kdyz vidim co lidi vsechno resi... My celej koloc zacali v listopadu 2016. V Kvetnu jsme meli podepsanou SOD. Stavebni povoleni nam trvalo obehat vcetne vyjadrovacek 3tydny. Muzu rict, ze jsem velice rad, ze celou dobu narazim jen na super a ochotne lidi...
V podstate kdyby nebylo toho zdrzeni, tak jsme to stihli za rok a mozna i min... A timpadem me to zdrzeni tak nevadi, neni to totiz 74ta jobovka v rade, ale v podstate prvni....
20. říj 2017 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš