Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

25. lis 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 195 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 194 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @erik1991 To mas vevnitr venku nebo mezi?
20. říj v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 498 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 498 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @username uvnitř určitě ne, typoval bych venek, už je to pryč
20. říj v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 195 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 194 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @erik1991 z venku dobry, jestli to spravne chapu, tak by to melo znamenat, ze mas dobry okna emoticon
20. říj v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
94
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Má 53 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
94
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 649 příspěvků a 2 alba. Má 53 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pavelll12 to je na dyl. Pozemek byl bez siti Mrkni ke me do fotoblogu,mam to tam vysvetlene
20. říj v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
94
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
94
 @erik1991 to nam dela taky,kdyz je venku mlha emoticon je to rozdilem teplot (sklo je teplejsi nez venkovni vzduch)
20. říj v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Zapousteli jste nekdo sklo do podlahy pred krbem? Budeme mit v prizemi vinyl.. Da se na stavbe domluvit s podlaharem?
20. říj v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 17 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 17 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @username My jsme ho puvodne meli naplanovane, ale kvuli privodu vzduchu by muselo byt s vyrezem a vyslo by na neco pres 8tis, coz bylo docela dost. Nakonec jsme si v miste, kde budou krbova kamna, nechali dat dlazbu asi 1.5x1.5m.
20. říj v 11:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1212 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1212 příspěvků. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Stavím dům
 @username Úplně si nedovedu představit jak by se toto řešilo. Ty by Vámi museli vybrousit fermacell dílec o třeba 8mm a pak vinyl pokládat dovnitř? Nechci RDR podceňovat, ale tohle tipuji neudělají ani za úplatu. A pokud ano, raději bych to neviděl emoticon Doporučuji sklo před krb položit na vinyl jako to máme my, když si nechátě udělat fazety tak sklo není ani tolik opticky silné a nevadí to ničemu. Nebo druhá varianta je dlažba
20. říj v 11:09  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @pacharo My mame po KS, tzn bych musel objednat dlazbu a dovezt na stavbu a ukecat podlahare emoticon nemate fotku jak to vypada?
20. říj v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @angus88 No on v K74 ten krb je na takovym "blbym" miste, tak nevim jestli to tam nakonec nebude zavazet mezi kuchyni a jidelnim stolem, ze se pres to bude porad pajdat...
20. říj v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
  • Stavím dům
 @username Aha, tak to je blbé. My přes to sklo nechodíme, jinak by mi to asi také trochu vadilo. V tom případě najakou pěknou dlažbu emoticon
20. říj v 11:14  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 141 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
 @angus88 Co jsou to fazety?
20. říj v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @username
20. říj v 11:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1021 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1021 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @beruska80 Fuuu, tak to mate s tymi uradmi fakt smolu, podla toho co pises tak ked ste vy zacali tak my sme ani pozemok nemali kupeny a teraz uz pol roka byvame... To sa necudujem ze si nastvana, mna uz by slak trafil keby sa to tak vlieklo.
Inac ja som bol tiez v tom ze SoD pred vydanim povolenia nieje sanca podpisat, myslim ze mi to tak aj bolo prezentovane na OC, takze by ma tiez nenapadlo ani sa pytat ci je to mozne, keby to povolenie trvalo dlho....
20. říj ve 12:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 ten infraziaric je riadny oldschool, pamatam si ze za komunizmu to bolo v kazdej druhej panelakovej kupelni, aj s tou snurkou zapinacou emoticon To teda nic v zlom, len mi to prinieslo stare spomienky emoticon My mame elektriku takze aj rebriky v kupelni su elektricke, takze toto neriesim. Tie elektricke rebriky sa na pocudovanie celkom rychlo zahrievaju, ked to zapnem tak do 15 minut uz dost hreju a do pol hodiny su horuce.
20. říj ve 12:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 398 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 398 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @erik1991 mivame to na oknech, kde neni od rana slunko..je to rozdil teplot, preci jen v noci to klesa a venku je znacna vlhkost emoticon
20. říj ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 312 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 312 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 mám dotaz na ty co už bydlí, či staví.....my momentálně stavíme a neustále se dohadujeme, kdo vlastně zprovozní elektřinu.
Sehnali jsme si vlatního elektrikáře, který to tedy dnes přepojil ze staveničního rozvaděče do antoníčku..ale nebyl kdo by to zapojil vevnitř. Rýmařovský elektrikáři tam za prvé nejsou a za druhé říkají, že to není jejich práce..do háje zelenýho, tak já si kupuju barák skoro za 4mega a bude se s nima nandrkovat, aby mi tam zapojili dráty??
První dny elektrikář dokonce říkal, že to není jeho práce, že to nemá od RDR zaplacený a že vlastně ani neví , kterej drát kam patří emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
tak jsem mu říkala, že mu to zaplatím, ale ať udělá vše potřebný...no prej ne, melouchy ani práci navíc prostě neberou. Podle mě, když už tam jsou jednou elektrikáři, tak at to prostě udělají ne?? Furt nějaký výmluvy, že kdyby se s elektřinou něco stalo, aby to nebylo na nich.

Jak jste to měli vy??? mě už to dohadování nebaví. každej normální člověk řekne, že jednou stavíme na klíč, tak ať zapojí i tu elektřinu. No je to prostě problém.
20. říj ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @pavcik nejak nerozumiem co teda mate a co nemate zapojene. U nas to bolo tak ze ked prisli stavat tak mali pripraveny rozvadzac na tych kabloch co idu z dosky, ktore uz boli normalne pripojene do antonicku. To nam urobil nas elektrikar. Na stavbe potom elektrikar RDR ten moj rozvadzac demontoval ked mali namontovany ten domovy, a kabel prepojil donho. Rozvadzac mi ostal a este som si ho nechal mojim elektrikarom pripojit do krabice v antonicku, aby som priamo tam mal aj zasuvku keby bolo treba (ale to je len bonus, ze sa mi tam vosiel a aj tak som s nim uz nemal co robit).
20. říj ve 13:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @pavcik U nas si rekli asi treti den o pripojeni. V dome v rozvadeci meli pripojene kabely, co sli deskou a tak prijel jen nas elektrikar, odpojil stavenistni rozvadec a misto nej pripojil kabely, co jdou do domu.
20. říj ve 13:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
 @tojojot no my měli staveniční rozvaděč vzadu na antoníčku...na to byli připojení na prodlužkách. Ale nějaký 3.den výstavby chtějí,aby se už na staveniční nejelo a zapojilo se to normálně antoníček/barák na pevno.
No u nás ten elektrikář RDR, ten by ani žádnej rozvaděč nebyl ochotný demontovat. To nám udělal ten náš, komplikovaně sehnaný. A ten od RDR ani nechce nic přepojovat v tom domovním. Máme tam nějaký volně daný HDO (je jen označený) a aby jim vůbec dnes šla šťáva, tak se musel smilovat ten náš a uvnitř jim to nějak napojit. Ale říkal nám, že to není jeho práce, že kompletně elektricky zprovoznit by nás měli oni a ne že mi si mámě někoho shánět. Jednou si platíme dům na klíč, tak máme jen převzít klíče od kompletně zprovozněného domu. emoticon
20. říj ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
 @pacharo no u nás je jim za těžko připojit i ty domovní kabely prostě...furt že ať to zajistíme my a bla bla bla
20. říj ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
 A vůbec celkově ta naše parta je taková zvláštní. Nemluvná a tak.
Snažím se na ně být milá (není důvod nebýt), usměju se na ně, ráda bych s nima prohodila něco a oni??? ani ťuk. Pozdraví, suše třeba odpoví na nějaký dotaz a hotovo dvacet.
Jako chápu, že jsou unavení, že jedou jako fredky (s prací jsem spokojená) ale jak řekla moje sousedka "suchaři". Jako mám z toho takovej pocit, jako bych je otravovala, nebo to že mi staví dům..
Ale jako neřeším to no, asi nejsou spokojení, raději by byli doma, málo peněz...spousty faktorů to může být.
Je jsem myslela, že si s nimi pokecám, dozvím se nějaký drb, prostě tak ...a je to jinak než jsem si to plánovala.
Já vím, že si tam nepřijeli z takový dálky se mnou povídat, ale jako víc na pohodu by mohli být emoticon
20. říj ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
3
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
3
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 3 přátele.
 @pavcik No je to tak jak píšeš. Elektrikář z Rýmařova, co tam byl, tak nám to taky odmítl zapojit, ale ne proto, že by to nebyla jeho práce, ale že mají z firmy pokyn to nedělat. Prý to má udělat externí elektrikář...tak jsme povolali externího elektrikáře, který propojil stavební rozvaděč a dům a 3. den stavby už se na domku svítilo. Myslím, že oni prostě mají svoje pokyny, přes který nejdou...asi to má svůj důvod, já to chápu...
20. říj ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @pavcik aha no my sme to rovno napojili ze kabel od privodu od antonicku uz bol normalne napojeny ako nafurt a ten rozvadzac sme dali na dosku prave kvoli tomu aby potom uz nebolo treba nic prepajat v antonicku, to nam aj odporucil clovek z RDR ktory bol kontrolovat dosku. Lebo potom moze vzniknut prave takyto problem ako mate vy, ak narazite na niekoho neochotneho. Koho je to parta, ako sa vola veduci?
20. říj ve 14:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
3
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
3
 @janaa1 A jaká parta vám staví? Staví vyloženě Rýmařov, nebo RD Mont? Důležitý je, že pracují dobře, to je hlavní! emoticon
20. říj ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
3
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
3
 @pavcik Tak ještě jednou...dala jsem odpověď sama sobě emoticon
Jaká parta vám staví? Staví vyloženě Rýmařov, nebo RD Mont? Důležitý je, že pracují dobře, to je hlavní! emoticon
20. říj ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
31
 @janaa1 staví nám parta pana Gazdy
20. říj ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
 @pavcik My jsme měli připojený antoníček s deskou a pod proudem od našeho elektrikáře. První den jeli na prodlužovák od sousedů a druhý den už na dům. S ničím žádný problém 😊.
20. říj ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
angus88
20
  • Stavím dům
 @pavcik elektrikáři jsou při stavbě koukám vždycky pecka emoticon já si s nimi užil své, když jsem chtěl jen popsat který LAN kabel vede k jaké zásuvce. Všechno problém... Ještě dnes si rovnám a dotáhli zásuvky
20. říj ve 14:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
19
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 758 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
19
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 758 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @tojojot S tím souhlasim. My máme žebříky na kotel, takže jedině zatopit. Rychlejší je teplomet. Za 5 minut je teplo
20. říj ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @angus88 to ja som mal teda celkom stastie, natiahli mi aj kable k reproduktorom a poposuvali nejake zasuvky co som potreboval a tak. U mna ale asi pocitali ze budu aj tak mat plno prace lebo mam v kazdej miestnosti niekolko datovych zasuviek, natahali tam kilometre kablov emoticon Takze nejaka jedna zasuvka a kabel navyse ich uz nezabili.

@pavelll12 no jasne, ked ich nemate na elektriku tak nieje ina moznost.
20. říj ve 14:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš