Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

18. čer 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @gustinovi Jo nám právě taky neříkali, jak nízko nábytek může být .. zvažuju, jestli by stačily cca 1 až 2 cm nožky .. tak snad to nebude dělat neplechu s podlahovkou ... Díky
6. lis 2017 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 Ahoj , chtěla bych se zeptat jestli má někdo z vás kuchyň z Ikei? emoticon A jaké jste kní podávali poklady pro konečnou specifikaci emoticon Děkuji za odpověď
6. lis 2017 ve 20:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 @sargic Cituji z nabídky od Fenixu: "Pri instalaci velkoplošného podlahového vytápení ECOFLOOR a ECOFILM je nezbytné, aby nábytek a zarizovací predmety, které budou rozmísteny v místech s instalovaným podlahovým vytápením, umožnovaly volné proudení vzduchu a odvod tepla z podlahové krytiny – napríklad tak, že je použit nábytek na nožkách výšky min. 4 cm. Pro správnou funkci podlahového cidla (vyhodnocování teploty podlahy) také nikdy neinstalujte podlahovou sondu v místech, kde bude stát nábytek, naopak neumistujte nábytek na podlahu v míste instalace cidla. Podlahové cidlo je nutné umístit min. 30 cm do hloubky topné plochy. Pod nábytek neumožnující odvod tepla (kuch. linky, vestavné skríne, vany, sprchy, apod.), se podlahové vytápení neinstaluje."
7. lis 2017 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
vypadl
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
 @kittyt Budu mít Ikeu a budu si ji montovat sám. Pro KS jsem vytisknul výstup z plánovače kuchyní - výkresy pohledů shora a jednotlivých stěn. Do těch jsem zakreslil a okótoval, kde všude chci vypínače, zásuvky, vývody...
7. lis 2017 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 89 příspěvků. Má 3 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 89 příspěvků. Má 3 přátele. Region Beroun.
 @zuvala děkuji
7. lis 2017 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1149 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1149 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zuvala heh, to vyzera presne ako u nas, ten roh... kde presne mate vstup do komina? na tej druhej fotke akoby vpravo je komin? ak ano tak je to presne ako u nas, tiez bude asi musiet byt ten pripoj do komina v takom divnom uhle, ked to budete mat zapojene tak mi to prosim odfot ze ako to urobili...
7. lis 2017 v 09:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @sargic zalezi aj na tom ake je to velke, ak to je zanedbatelna plocha tak staci ked to bude normalne na zemi so soklom a v tom sokli vetracia mriezka, pytal som sa na to specialne fenixa lebo v pracovni chcem jednu skrinu a to bude tak 2 metre krat pol metra, cize asi 1m2 a ze v pohode, to nemusim riesit, tam staci dat mriezku aby to trochu vetralo. Problem by mohol byt keby to celou plochou bolo na zemi, ale mozno ani to nie pri takej ploche. Dolezite je len to co pisal @vypadl, ze to rozhodne nemoze byt tam kde je to podlahove cidlo (to byva presne pod tym vzduchovym)
7. lis 2017 v 09:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @zuvala Budete řešit nějaké uzavírání externího přívodu vzduchu?
7. lis 2017 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 Jaké máte poslední dobou zkušenosti s komunikací s RDR? Já musím říci, že vůbec nereagují na žádné maily. Opakovaně jsem jim zasílal dotaz ohledně proplacení faktury za servis kotle, který byl nesprávně zapojen. Dodnes žádná odpověď. Budu jim volat, ale i tak bych měl vše rád v mailu. Stejně jim tu fakturu budu muset posílat. Za mě tedy poslední měsíce RDR vůbec nereaguje :( Ale chápu, už pro ně nejsem tako zajímavý,když jsem dostavěl a zaplatil emoticon
7. lis 2017 v 10:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
117
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2108 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
117
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2108 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
 @angus88 no, nereaguje nikdo (viz naše fasáda, na mail se mi nikdo neozval, teď už necháváme na jaro)
7. lis 2017 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @vypadl To po nás právě chtějí okótované zásuvky a vývody. My si na to to ale s partnerem netroufneme a nenašli jsme zatím nikoho ochotného kdo by nám to okótoval emoticon Mohla bych Vás poprosit , jestli by jste mi neposlal jak to máte udělané Do SZ . Děkuji
7. lis 2017 v 11:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina zavedli zajímavou firemní politiku... Podle mě komunikují na oc, kde se sjednávají noví zákazníci, pro ty stávající RDR nereaguje
7. lis 2017 v 11:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina a poslala si to jako reklamaci? Na to přeci reagovat musí
7. lis 2017 v 11:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
 @kittyt Poslal jsem, ale nejsem si jistý, zda se v pořádku odeslalo. Přišlo Ti?
7. lis 2017 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @vypadl nene, zatím nic nepřišlo emoticon
7. lis 2017 v 11:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @angus88 haha, komunikuji na OC a nektere OC pak nekomunikuje dal (treba to nase)
Rozpoctar uz poslal cenu po ks rovnou me (i kdyz maji narizene to posilat na OC a az ti to poslou klientovi), pac jsem furt prudila a u OC se to vzdy sprajclo...tak jsme to urychlili ;)
7. lis 2017 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 Zvlastne, mne teda zo servisu na maily reaguju, nie okamzite ale maximalne do par dni az tyzdna pride odpoved ze to riesia a potom za nejaky cas zavolaju ze kedy mozu prist
7. lis 2017 ve 14:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
Registroval se 8. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků. Region Prostějov.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
Registroval se 8. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 44 příspěvků. Region Prostějov.
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
jj privod do komina je z boku vpravo od privodu vzduchu. Zitra by meli dovezt krbova kamna a pristi tyden jsme domluveni s kamnarem ktery nam je napoji.

@fantomik na klapku uzavirajici externi privod vzduchu jsem se ptal primo kamnare a rekl ze neni problem ze ji ma a muzeme ji tam dat. resp., primo se na ni ptal zda ji budu chtit.
7. lis 2017 ve 14:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @zuvala super tak potom mi to prosim nafot, som zvedavy emoticon ake kamna budete mat?
7. lis 2017 ve 14:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 15 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nixelka
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 15 příspěvků. Region Praha.
 @margot_ka
Prosim a Za jak dlouho po KS jste dostali kalkulaci? My porad cekame, zatim jsou to 3 tydny, ale na mail nam nikdo neodpovida, klasika
7. lis 2017 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
zuvala
  • Již bydlím v domě
 @tojojot
nakonec jsme se nechali presvedcit z diskuze a koupili tyto ABX Tartu 5 II - pískovec včetně horní desky.... cena byla lepsi nez u Madeiry a vzhledove jsou velmi podobne....
7. lis 2017 v 15:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @zuvala Ta klapka mě docela zajímá. emoticon Že nám to pak -prosím- vyfotíš? emoticon
7. lis 2017 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
 @nixelka ted nevim,jestli za 6 tydnu,nebo za 8. Kazdopadne po 3 tydnech je to brzo
7. lis 2017 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @zuvala no super, tak to budem mat vizualizaciu dokonalu, my asi tiez pojdeme do tych tartu 5, mozno ze ale tie otocne na stojanku
7. lis 2017 v 16:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
 @tojojot Mám to právě celou plochou na zemi (a nejde tam uděla mřížka), ale v rohu, kde ta topná folie už bude někde končit a rozměr knihovničky 80 x 40 cm. Podlahové čidlo tam nebude, od vzduhoveho (zrovna v tom pokoji je digitál) je cca 2,5m. Co myslíš? Já bych řekl, že když tam dám něco cca 1-2 cm že to na tu plošku musí stačit ...
7. lis 2017 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @sargic to je uplne v pohode...
7. lis 2017 v 17:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 1 přítele.
 @nixelka jsme po KS 5 týdnů a ještě nic.
7. lis 2017 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 47 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 45 příspěvků. Region Praha - západ.
 @nixelka
Ahoj 4tydny a na dodatek dalsich 5tydnu proste hrozny
7. lis 2017 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klaina
Registrovala se 7. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků.
 @nixelka my jsme meli cenu po ks za necele 3 tydny, takze maximalni spokojenost a oproti ostatnim, co tu ctu, tak opravdu rychlovka emoticon
7. lis 2017 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Ad komunikace RDR: rovnou nam chlap z Kasardu rikal, ze nemame cekat odpoved od obchodaku driv jak v novem roce, ze jsou vytizeni...pokud jste psali na reklamace, tak se ozvou do mesice, ale obchodaci asi tezko...
7. lis 2017 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš