Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @jimika Já vím k čemu ta křivka slouží. Ale pořád nechápu proč píšete, že nastavujete DVĚ křivky? k čemu je ta druhá? Křivka je závislost venkovní teploty a teploty otopné vody. Tato křivka se pak dá posouvat po ose Teplota otopné vody. Já na svém kotli mám na výběr asi z 8mi křivek, ale vždy si vyberu a používám jednu. K čemu by mi byla druhá křivka?
8. lis 2017 ve 12:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @luxik75 Co máte za problém s fasádou?
8. lis 2017 ve 12:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @angus88 na rohu domu nad soklem je vlnita a okousana, i na jinych mistech je nezacistena a kouka tam perlinka? I pri predani se lidi z RDR ptali, kdo to delal a kroutili hlavou. Co mate za problem Vy? My meli predani v druhe polovine 09/17, tak uvidime co se jeste vyvrbi pres zimu. Jak jsem psala, zijeme v zahranici, takze ja ted dum videla poprve na dusicky a pri opravach byl tchan. A fasadnici, co prijeli na opravu, tak mu rekli, ze ve fasade neco chybi, doplnili to a odjeli a ani mu nic nerekli (cekal vedle v chate). Tak jsme to znovu vyfotili, reklamovali a RDR nam slibil, ze jeste jednou nekoho poslou.
8. lis 2017 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @luxik75 To co popisujete má poměrně dost domů od RDR. Hrana stěny domu je rovná a na rohu začne ujíždět. Bohužel je to tím, že ty rohy při montáži nejsou zatepleny a dělají se dodatečně. Nejsou pak schopni chytit rovinu se stěnou :( Jsem na tohle trochu ujetej a když vidím dům hned vidím tyhle nedokonalosti. Nemáte nějaké foto? Celkem by mě to zajímalo. My máme na fasádě také nějaké nerovnosti, ale je to vidět pouze při umělém světle, když svítíme světlem na baráku
8. lis 2017 ve 13:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @angus88 Fotky Vam muzu poslat vecer, manzel je ma v telefonu. U nas je to videt na dennim svetle, a to i pres plot, dokonce soused nam volal s tim, ze nam nejak zmrsili fasadu.
8. lis 2017 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Ze Sika bych zvracel, co prislio, tak snad se vším problém. Přijde mi, jako když zboží druhé kategorie prodávají za ceny jedničky a nic kvalitního nemají. Doufám, že di třetice vana bude ok emoticon
8. lis 2017 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 348 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 348 příspěvků. Má 4 přátele.
 @angus88 Špatně jsem se vyjádřila, ne dvě křivky, ale dvě hodnoty. Vzhledem k tomu, že při předání těch informací bylo hodně, tak jsem v tom tápala.
8. lis 2017 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @pavelll12 @pavcik U nas tedy "jen" problem s tim umyvadlem,ale dost me vytocil jejich pristup.Nikdo se ze sika vubec neobtezoval ani zavolat.Proste na stavbu ho nedodali a hotovo.Ze meli pouze 1ks skladem- to rozbite a nahradni bude az za mesic.Za mesic?!! Po tom vsem zpozdeni chceme co nejdriv z podnajmu do sveho.Vybrali jsme jine a hotovo.Kdyz tady ale ctu vase zkusenosti desny,jsme na tom vlastne jeste dobre..Drzim palce! emoticon
8. lis 2017 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @jimika Tak to jo emoticon
8. lis 2017 v 15:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @mmates22 Jen tak pro zajímavost. Za jak dlouho po předání domu plánujete bydlet v novém? emoticon
8. lis 2017 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
 @fantomik Dnes predano,v pondeli prijedou na kuchyn,pokud bude vse ok tak se behem tydne uz pomalu nastehujeme emoticon Tj. tyden max dva, nemame ani jinou moznost,podnajem nam konci koncem listopadu.
8. lis 2017 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 emoticon To je fofr!!! Budem na tom podobně. Začít stavět mají v prosinci a do konce roku máme i nájem. emoticon
8. lis 2017 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 335 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 335 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @fantomik my už tento pátek, 10.den od předání
8. lis 2017 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 @fantomik Pokud si vzpomínám tak jsi psal, že jste se museli pokud se teda nepletu stěhovat také kvůli nedodržení termínu... myslím že i s domácím zvířectvem. Teď to nechci poplést s někým jiným. No vidím, že pokud vám to odsunuli tak teď už teda se opravdu dočkáte. Nám to odsunuli z 3Q17 na 1Q 2018 ) 6 týden 2018 takže dopis by měl přijít počítám s přesným datem nějak v prosinci nejpozději. Volal jsem p. Červenému, vše dle krizového plánu zatím sedí tak snad se už nic nezdrží. Naopak pokud nebude půl metru sněhu a vánice prostě aspoň polovina zimy bude mírná, (v případě kalamity kamiony by pak nemohly dojet úplně všude) tak by se stavby mohly pomalu posouvat i vpřed. Pomalu ,ale přece. Uvidíme jak to dopadne.
8. lis 2017 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 Nám předají v pondělí a na stěhování máme pondělí a úterý a to ještě v úterý a středu bude LAMONT dělat kuchyň emoticon
8. lis 2017 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mo3108
12
Registrovala se 3. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mo3108
12
Registrovala se 3. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Stavím dům
 Kdo jste reklamoval praskliny na zdech, jak to vypadá po opravě? Mám strach, jestli oprava nebude více vidět než ta prasklina emoticon
8. lis 2017 v 19:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @bodyr Jsem to já! emoticon Podnájem jsem dokázal horko těžko ukecat do konce roku. Ale v lednu už se stěhuje někdo jiný. Už s ním dohadujeme, co tu necháme. Trochu mám strach, že kuchyň bude až po Novém roce. To vypadá, že se taky dočkáte. emoticon Jen škoda, že to asi budeme mít bez fasády... Holt až na jaře...

Nadělá Lamont hodně nepořádku, kdyby jsme už bydleli?

@pavelll12 Tak to vy to máte vůbec fofr!!! emoticon
8. lis 2017 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @fantomik Binec ani moc ne. Je po nich docela dost krabic, protože všechno mají zabalené v kartonu. A nám montovali kuchyň v prázdném domku a zabrali tím skoro celý pokoj (kuchyň s obyvákem v K74) .. ale to už je pak na domluvě, že by to třeba složili do vedlejšího pokoje ...
8. lis 2017 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @fantomik zas tak ne, máme zpoždění celkově 3-4 dny, ale díky Siku. Co dlažba, obklad apod, tak vše mizerná kvalita. Prospělo by, když by Siko mělo konkurenci a RDR bralo i jinde. Takhle posílají samé zmetky. Naštěstí parta přemýšlí a raději zboží odreknou, než aby šunt zadělali.
8. lis 2017 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1156 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1156 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @mo3108 toho sa nemusis bat, nieje to vidiet vobec, myslim ze ani lupou by si nic nenasla emoticon aspon teda u nas, opravoval nam par prasklin p. Vybiral a nikde nic nevidiet
8. lis 2017 ve 20:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @fantomik Tak přece emoticon no každopádně teď jsem na podnájmu, 2 roky "starý" obytný dům 4 minuty od pozemku autem emoticon , vše nové, podlaha vytápěná, ještě to voní novotou všechno takže v podstatě vyloženě nespěchám abych se po postavení stěhoval hned do týdne, ale to říkám teď. emoticon jakmile barák dostaví už tam budu určitě přespávat, než se tam s přítelkyní doslova nastěhujem. Už jen kvůli hlídání atd. První co potřebuju je postel. To bude první a nejdůležitější věc co budu kupovat. Na kvalitní spánek jsem těžce vysazený emoticon Kuchyň budeme mít taky později, nejdříve tak za měsíc po postavení, ale to nevadí. Zatím malý el. vařič bude stačit. Kuchyň bude dělat známý, který ma na kuchyně firmu. Takže za to prodlení mi to stojí. Už jen cenou a kvalitou, jelikož ho znám. Jelikož budou stavět v únoru tak předpokládám možná i sníh, ale co určitě tak asi pod nulou. Z druhé strany jsem rád. Důvod je ten, že máme jen 20-30cm zeminu a pak jíl. A jelikož je deska 2m dokola obkopaná cca30cm do hloubky tak jíl je obnažený a když zaprší tak je to jedno bahno. Hnus. V zimě to alespoň zmrzne a bude se dát po tom chodit a nenanesou tunu bahna do baráku. Jíl je katastrofa. Na jaře přivezu normální zeminu a celý pozemek dostane nový kabát pro jistotu i na zeminu co už tam je. Takže díky zimě nakonec jíl ztvrdne. Tak držím palce se stavbou. Už to sletí.
8. lis 2017 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @bodyr No, když jsi nakousl postel... My si nakupujeme vše dopředu. emoticon Už toho máme všude nějak moc, Postele, matrace, skříně, obývák, židle, jídelní stůl... emoticon
To máš asi lepší, když je na vše čas. emoticon Ještě přemýšlím, jak zateplit sokl v zimně. Lepidla do mrazu moc nejsou. Jak to budeš řešit?
8. lis 2017 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @fantomik Počkám na jaro. Ten měsíc 2 už vydržím a kdybych stavěl jako ty v prosinci řešil bych to stejně. Maximálně bych desku obalil do folie či něco takového po celém obvodu jako jsem to udělal teď na zimu a hotovo. Rozhodně bych se s tím v prosinci nebabral. Mě to bude sice dělat známý, ale jak říkám ty 3 měsíce do jara bych počkal. Nikdy nevíš, teplota spadne na -10 a mě tohle prostě vadí. Ale každého věc. Osobně bych počkal. No kdyby hlásili dopředu na minimálně týden +10 tak ok, ale to nezaručí nikdo a navíc v noci při vyjasnění teplota padá dost dolů. holt zima.
8. lis 2017 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @angus88 Dobry vecer, tak tady slibene fotky fasady.
8. lis 2017 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @fantomik Já se ptal fasádníků na ten sokl a říkali, že letos to řešit už nemusíme, že se tolik nestane, ale příští rok na jaře to máme zateplit.
8. lis 2017 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @jimika @angus88 : nechcete udělat návod, jak správně nastavit teplovodní podlahovku, protože já ji mám taky blbě nastavenou od RDR, i jsem to reklamoval u RDR, ale nikdo se neozval, tobě Jirko se odhodlávám zavolat, ale vždycky mi do toho něco vleze a večer nechci otravovat.
8. lis 2017 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @pavelll12 To zní rozumně. Ale měl jsem strach, aby se třeba od spodu nedostala vlhkost do konstrukce. emoticon
8. lis 2017 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @fantomik Prý to je v pohodě. My to teda letos už řešit nebudeme. Stěny se dávají na lepidlo, pak se tam dává montážní pěna a další všelijaké izolace
8. lis 2017 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @fantomik Nám lamont zrovna tento týden montuje. Nepořádek nedělají. Mají svůj průmyslový vysavač. Veškterý ty obalový materiály skládají,něco hodili ještě na náš kontejner, něco mají uvnitř a házejí to do velké krabice. Rovnou vysávají bordel, který vzniká když dělají potřebné dírky. Za mě lamont tedy zatím spokojenost.
Prozatím jsem fakt ráda, že jsem nezvolila jinou variantu.
8. lis 2017 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @mo3108 je to cca 14 dní co tu byli a není nic poznat po přetření, pán byl fakt šikovný a že jsme měli prasklinu přes celou stěnu v obýváku, kterou viděl každý a hned..
8. lis 2017 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš