Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

18. čer 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @moncicak86 psali jsme na RDR v ramci dvoulete zaruky i s dalsimy nedostatky, prijeli z RDR opravit co slo a do zapisu napsali dvere pro technika Kasard. Ten volala po 14 dnech kdy muze prijet, dojel, omeril dvere, ofotil, zapsal a ze to preda na obchodaky RDR. Ti maji poslat cenovou nabidku plastovych dveri a kolik mame doplacet. Podle toho se rozhodneme to vzit od nich nebo se pokusit domluvit jine dvere, treba vlastni dodavkou, ale aby byla nejaka kompenzace od nich. Ted jen cekame na email, ci dopis.
27. lis 2017 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
Registrovala se 21. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
Registrovala se 21. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Jičín.
 @username nám přijedou dělat základovou desku taky ve čtvrtek ...taky mám strach když hlasí na víkend až -10C ( snad jen na horách)
27. lis 2017 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @lenda75 No moc se mi to nelibi...
http://www.cemex.cz/technologicke-pokyny-pro-betonaz-v-zime.aspx
27. lis 2017 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @pavelll12 nevim v cem se lisime ale nas to stalo 9140,-Kč za provedení: vnitřní žaluzie Climax IDK domykavé, s rondo lištou, profily bílé, lamely odstín č. 712, celkem 14ks žaluzií, celková cena vč. montáže, dopravy a DPH 15% .
27. lis 2017 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 12 přátel.
 @farka Ok, děkuji mnohokrát,. Už máme poslaný reklamační formulář také, tak uvidíme jak to dopadne. Ještě, že to tu je emoticon
27. lis 2017 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @rendae Já jsem stavební suť (vč. sádrokartonu, kachle, obklady, rozbité tašky, farmacell a jiné tězké odpady apod) řešil jedním menším kontejnerem jako stavební suť (cena pár stokorun) a zbytek jsem naházel do většího kontejneru (s bočnicemi cca 80-100cm), protože se mi to už nechtělo třídit a chtěl jsem mít od odpadu pokoj (polystyren, pytle s odpadem, zbytky barev, silikonů apod) a nechal odvést na skládku jako směsný odpad (cena myslím 1200 kč/tuna - z hlavy, přesně si to nepamatuju). Takže mě to myslím vyšlo něco kolem tří tisíc. Ale musel jsem si s tím jedno dopoledne pohrát a protřídit to, což je drbačka (ale ušetří ro pár stokorun).
27. lis 2017 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @alexejkl když zapocitam 4 navíc, tak to bude tak o 2tis celkově dražší.
27. lis 2017 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 @lenda75 Dělat základovku v takových teplotách navíc když nemají jistotu jak bude.... Přeju ať to dopadne v pořádku, ale začínat v prosinci základovku když hlásí mrazy.... Narovinu... těm co to staví je to stejně jedno. Oni tam bydlet nebudou, oni sami by si desku určitě v prosinci nedělali, kdyby to bylo pro ně, ale jsou to jen dodavatelské firmy a já si s tou od Rýmařova užil taky svoje. Honem honem honem všechno si člověk musí hlídat. teď je tolik zakázek, že oni nehledí na počasí. podle mě vymyslí jakoukoli pohádku aby se prostě nezdržovali. Hlavně kšefty, kusy, kusy. By mě někdy zajímalo na co jsou ty normy, když to má stejně každá druhá firma na háku. Mě když tam dávali ty dodatečné roxory do základovky pro boční obvodové stěny na zpevnění betonu, neopomněl si stavbyvedoucí té firmičky co stavěli pro Rýmařov odpustit poznámku: "stejně by se nic nestalo kdyby to tam nebylo, oni mají ty desky zbytečně naddimenzované" A to tenhle blábol řekl jen proto, že to tam skoro zapomněli dát. Prostě fušerství českého stavebnictví nezná konce. A respekt pro ty opravdové co se ještě drží norem a snaží se.
27. lis 2017 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1149 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1149 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Tak nam dnes doviezli krb, este cakam na sklo a dufam ze do vianoc uz bude funkcny emoticon
27. lis 2017 v 19:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 192 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @tojojot Paráda. To já mám sklo, ale kamna až v únoru. emoticon Nějak nestíhají vyrábět. emoticon
27. lis 2017 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @fantomik no ja som mal nejake stastie, aj ked to celkom nechapem, obvolal som asi 3 firmy, chcel som presne tento model, otocne, v tej farbe pieskovec, vsade ich mali v kremovej farbe a kazdy z nich mi tvrdil ze volali priamo vyrobcovi (ABX) a ten im povedal ze na sklade uz ziadne pieskovcove niesu a ze sa budu vyrabat az zaciatkom buduceho roka. A potom mi odpisali z dalsieho eshopu kam som pisal este predtym a uz som myslel ze sa neozvu, ze su k dispozicii, tak som im volal ze ci to je naozaj ten model co chcem, pre istotu este volal znovu do toho ABX a ze ano, su skladom. Tak neviem ci tam zrazu nasli nejaky posledny kus alebo co, ale je to mozne, datum vyroby je na nich 26.11.2016
27. lis 2017 ve 20:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @bodyr absolutní souhlas
27. lis 2017 ve 20:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @lenda75 no, máte nějaký dozor? Co on na to říká? - 10C je už fakt dost na betonovani
27. lis 2017 ve 20:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
 @angus88 na zacatku tam bude projektant spodni stavby tak to na miste s nim zkonzultuji, oni tvrdi ze maji specialni beton ktery se muze do -5, tak doufam ze u nas bude tohle maximum
27. lis 2017 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 342 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 342 příspěvků. Má 4 přátele.
 @tojojot Máme stejné, jen místo nohy box na dřevo. Připojili mi je, hned mi v nich zatopili, ohřáli se a odjeli. Český výrobek, ale vše v litevštině. Asi byly nachystané na export. Jsme s nimi fakt spokojení.
27. lis 2017 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
Registrovala se 5. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
Registrovala se 5. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 1 přítele.
 @rendae My měli kontejner tuším 12m3. Denně jsme třídili plasty-papír a odváželi do sběrného dvora, rozbité střešní tašky využijeme pod venkovní dlažby, každopádně na konci po vyvezení na skládce zvážili 1,84t Pronájem (17 dní), manipulace a doprava kontejneru nás vyšly na 2.100,--Kč. Za uložení na skládce jsme nic neplatili, protože jako občani města to máme zdarma, což jsme zjistili až po vyvezení, takže to asi mohlo zůstat vše smíchaný. Takže za nás pohoda emoticon
27. lis 2017 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 Ahoj vsem. Prosim, od koho jste poptavali kontejner na odpad? Stavime v Kozmicich (Stredicesky kraj), poptala jsem asi sest firem a bud je to pro ne daleko nebo nemaji na tak dlouhou dobu kontejner nebo za to chtejj vazne ranec. Budu moc vdecna za jakekoliv tipy, dekujii.
28. lis 2017 v 05:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @klaravarmuzova počítej spíše s vyšší cenou jak zde píšou. Bude zima a pochybuji, že většinu stavby budete trávit u kontejneru a hrabání se v něm. Já to měl taky v plánu, ale prostě se to uhlídat nedalo. Jen dřevo mi dávali stranou. Papírů bylo tolik, že bych pomalu víc projezdil. Jinak každé město má skládku a každý jeho občan má možnost zdarma odvážet odpad, ale třeba u nás je to 300 kg/os na rok.
28. lis 2017 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 640 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 640 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
 @klaravarmuzova Technické služby jsi zkoušela? Nevím, co myslíš vysokou cenou, ale na celou dobu stavby pronájem kontejneru včetně vyvezení vyjde 7-10 tis... To jsme platili my a kromě dřeva jsme nic netřídili... Určitě je to rozdíl oproti tomu, co si za kontejner účtuje RDR.
28. lis 2017 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rendae
Registroval se 20. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 11 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
rendae
Registroval se 20. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 11 příspěvků.
 Kdy vám dali vědět že začnou stavět lešení? U nás mají začít stavět horní stavbu příští pondělí a ještě se nikdo neozval...... mám někomu zavolat nebo prostě jen čekat?
28. lis 2017 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 @jahooodka Technicke sluzby Benesov nemaji kontejnery. emoticon Chtela jsem do 10000, ale kalkulaci mam dost pres 10000. Tak prave proto jeste hledam. Moc dekuji za odpovedi.
28. lis 2017 v 09:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
 @rendae Nedal nám vědět nikdo, prostě tam najednou bylo.
28. lis 2017 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 @pavelll12 Jojo, prrbirat to asi nebudeme, to je fakt. Ale rada bych se vesla do 10000, tak proto jeste zkousim hledat
28. lis 2017 v 09:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @klaravarmuzova Do
10t to snad musí každá firma zvládnout. Já zašel do místní stavební firmy a ta vše zajistila a dali dva paragony potvrzující, že to skládka přijala.
Ostatní: už dvakrát se nám stalo, že při indukci a troubě to vyrazilo přepěťovku. Stalo se to už taky někomu? Zítra nám budou měnit troubu a MW kvůli deformaci, tak doufám, že to třeba bude samotnou troubou.
28. lis 2017 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @rendae dali nam vedet v patek odpoledne, ze v nedeli dopoledne ho postavi.
28. lis 2017 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @luxik75 nám teda taky nikdo nedal vědět. Jen před odvozem se ozvali
28. lis 2017 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @klaravarmuzova my sme mali kontajner od Marius Pedersen z Rican, stal tam skoro mesiac, medzitym ho raz vyviezli, dokopy to bolo 1.4 + 1.3t za nieco cez 9000, netriedili sme skoro nic a stacilo to na ten nas velky Solo 117 aj s garazou...

@pavelll12 mate to spravne zapojene? Varne dosky sa niektore daju zapojit aj len na jednu fazu, ak to zapojili na jednu tak sa to moze pretazovat. Truby maju vacsinou klasicku 220V zastrcku takze tam by problem nemal byt, to by naozaj mohla byt len chyba niekde vovnutri.
28. lis 2017 v 09:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
 @klaravarmuzova nebo zkuste poptat nějakou místní autodopravu (která vlastní kontejnery) a domluvit se s nimi, že by to na nějakou skládku odvezli. Takhle jsem to řešil já. Jde o to zjistit, kolik by chtěli za přistavení kontejneru, jak daleko je to na skládku atp.
28. lis 2017 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
 @rendae Nám nikdo nic neřekl. První den stavby chlapi taky čuměli, že tam není lešení. Ale během dopoledne, kdy začali stavět první patro, přijeli lešenáři a postavili lešení. A jeřábník si jen liboval, že se nemusí při stavbě spodního parta ohlížet na ležení. Ale je to tady různé, někomu 2-3 dny dopředu klidně lešení už staví.
28. lis 2017 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @tojojot to nevím, jestli to zapojili správně. Zítra mají přijet, tak je na to upozorním. Zajímavé je, že když to pak chci napodobit, nic to nevyhodí. Jen prostě každý týden jednou to vyrazí přepěťovku, jističe jsou všechny nahozené
28. lis 2017 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš