Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @hajekmi : takovou tabulku taky neznám, já prozměnu nedostal vůbec nic ohledně podlahovku a když jsem si to vyžádal od našeho specifikátora, tak mi do telefonu řekl, že neví jestli to není spoplatněné, tak jsem mu napsal email, že jsem koupil dům za 3M, kde byl součástí projekt, tak to prostě chci a nic neposlal, tak asi tak.
18. pro 2017 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Region Benešov.
 @mysak124 Kdy jste podepisovali SOSB? Pokud v poslední době, termínu výstavby se nedivím. My začínali v listopadu 2016 a dle dopisu by nám měli stavět 4/2018. Takže jestli máte rok, to jste ještě v pohodě emoticon
18. pro 2017 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @cendler Zpoplatnené že ti pošlou projekt vytápění k tomu, který si jim zaplatil? :D Já si napak myslím, že by to měli dát automaticky! Zaplatil si za podlahovku a tak by si snad měl dostat projekt, jak byla položena, jaké jsou průtoky atd. Až budeš za deset let řešit problém s podlahovkou tak ti to bude chybět. Fakt RDR nechápu
18. pro 2017 v 10:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 77 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 77 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @rdkubis74 v jednání s rýmařovem jsme byli od listopadu 2016, v březnu 2017 jsme podepsali SOSB s termínem výstavby přislíbený duben 2018 (s tím že ve smlouvě bylo Q2/2018). ve smlouvě o dílo jsme po nějakých hádkách nakonec stejně museli podepsat Q1/2019+30 dní na stavbu s tím, že patrně nebudou stavět dřív než duben 2019. Nejhorší je, že jsme to potřebovali co nejdřív a ostatní firmy nabízely obdobné termíny nebo i Q4/2017, tak nám přímo slíbili ten duben/2018, měli hromadu řečí, že to možná stihnou už v březnu....ani jednou nepadlo nic o možném odkladu termínu, natož o rok. Pak v listopadu přišla smlouva o dílo s tím, že ji buď podepíšeme hned na Q1/2019 nebo se rozloučíme a všechny investované prostředky a čas vyjdou vniveč. Tak jsme se informovali jinde a taky už nás viděli na Q1/2019 s tím, že nový projekt, nové stavebko.....prostě leda vrátit čas a nejít do RDR.
18. pro 2017 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @mariacek za těhle podmínek by se o rdr uvažovat dalo, vyšší hypotéku vám to nezpůsobí, smlouvu podepisujete na čerpání během dvou let se stejnými podmínkami
18. pro 2017 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @mysak124 My jsme měli zhruba termíny o půl roku dříve (SOSB listopad 2016), květen 2017 KS - vše tedy splněno v termínech a stavět budou duben 2018. Desku nám tedy naštěstí dělali již v srpnu, takže byl čas na vyzrátí.

Také jsme byli naštvaní, ale situace ve stavebnictví je všude podobná. Vím, není to omluva, ale taková je realita.

Lepší, než náš soused s ES - složil zálohu Kč 170.000,- na projekt a do dnešního dne nemá vůbec nic. Chce se s ES soudit. Termínově začínali ještě o půl roku dříve tzn. 6/2016!!!
18. pro 2017 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
 @angus88 @cendler Volal jsem na servis, mluvil jsem s projektantem na podlahovku a rada zni, zvysit otacky cerpadla v kotli. Tim by se mel prutok v podlahovce zvetsit, 17 okruhu je pry asi fakt hodne. Tedy zatim Rymarov chvalim, snazi se pomoct.
18. pro 2017 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
 @rdkubis74 Také měl partner s ES " rozpravu" prý je RD Rýmařov Dacie a oni jsou BMW mezi stavebními firmami a že budeme litovat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. pro 2017 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 @luckadedkova nééééééééé emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Já když vyřizoval hypotéku, tak už mi pracovnice banky říkala loni, "buďte rád, že jste si nevybral ES, protože mám tady klienty co jsou u nich a mají takové problémy, že i my (banka) už máme problém odsouhlasit hypo na tuto společnost" Já to kdysi chtěl zkusit před Rýmařovem s Retail House, ale když jsem viděl reportáž v černých ovcích stačilo mi. Až pak jsem narazil na RDR. Omlouvám se pokud odkazy nelze vkládat, (prosím o smazání příspěvku), ale pokud to ničemu nevadí tak koukněte http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/213452801081204/titulky
18. pro 2017 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @luckadedkova tak na klamání klientů a nedodržení smlouvy budou ES rozhodně jako BMW a Rýmařov jako Dacie emoticon emoticon emoticon
18. pro 2017 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 ES = Ekonomické stavby? Pokud ano tak s nimi stavěl můj bratranec, který se pak s nimi soudil. Byl také v Černých ovcích emoticon Zlatý Rýmařov
18. pro 2017 v 15:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @hajekmi Ty jo, takový parametr já v kotli ani nemám emoticon Ikdyž na čerpadlu je nějaká led stupnice, to bude možná ono emoticon
18. pro 2017 v 16:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @angus88 Typicke firmicky hajzliku. Nic nedelat, jen ojeb.vat slusne lidi. Doufam, ze jim ty pazoury jednou na Snezce okouse kosatka. Ze ja se zas rozciluju... emoticon emoticon
18. pro 2017 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 537 příspěvků. Má 13 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 537 příspěvků. Má 13 přátel. Region Tábor.
 @mysak124 no, nechci zbytečně čeřit vodu.....jen napíšu osobní zkušenost. My s Rýmařovem jednali taky pěkně dlouho, už jsem to tu někde uváděla....máme za sebou pořádné peripetie a to nejen s RDR. Nakonec díky všem událostem s problémy ohledně termínů u nás taky šlo jednání pěkně do háje - stavební povolení jsme měli na poslední domluvený termín, jenže se to navíc semlelo tak....že jsme zjistili, že nám pan fin. poradce nic nevyřídil (nechci to už víc pitvat) a pěkně nás tahal za fusekli (no, taky škola života za naši důvěřivost). Dostali jsme se do nelehké situace rozhodování, jak dál a nakonec jsme to riskli a od stavby s RDR upustili. Holt jsme neměli to štěstí a zamotalo se nám to, problémy se nám vršily od začátku - pořád něco špatně. Jenže jsme netušili, že když už jsme si myslelli, že to nejhorší máme za sebou = boj s úřady. Tak nám zlomilo vaz něco, co nás nenapadlo ani ve zlém snu. Prostě když se daří, tak se daří. Nechci tvrdit, že je RDR úplně špatné - ale souhlasím, svojí nynější situaci těžce nezvládli. Bohužel dneska je ve stavebnictví velký nával a ty "lepší" firmy mají také s termíny nátřesk. Jo a čas opravdu vrátit nejde - u nás jsou to téměř 2 roky zbytečného snažení, těšení, nervů..... emoticon emoticon
18. pro 2017 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @angus88
@bodyr ES, to je kapitola sama pro sebe. Nechápu, jak s nima ještě teď někdo může stavět - recenzí na jejich "práci" je plný internet. emoticon emoticon
18. pro 2017 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @hajekmi můžete mi naspat telefon, taky bych jim rád zavolal

@angus88 : to mi povídej, taky jsem to panu řekl hezky od plic, zaplatil jsem projekt, tak ať koukaj mi ho poslat komplet a né jen tu trochu co jsem měl pro SU.
18. pro 2017 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @rdkubis74 tak stavět s ES by mě v životě nenapadlo, přece jenom si umím najít alespoň nějaké informace. Rozhodovali jsme se mezi rdr,haas a fischerbau. Zvolit fischerbau, už bychom bydleli(reference mám, domy projednavane ke konci minuleho roku byly v záři hotové. S haas už asi brzo. Jenže trochu zapracovalo národní cítění, utratit ty velký peníze doma s českou firmou . Situace ve stavebnictví je jen výmluva pro manažerské selhání, nic víc. Špatné odhadnutí klientského í pracovního trhu. Být majitelem rdr tak letí většina managementu. Sám dělám ve firmě, která musela reagovat na změnu podmínek trhu , ale zvládli jsme to, museli jsme se oprostit od "vždycky to bylo takhle" což se v rymarove nepovedlo a odpovědný je za to jenom management, ne nějaká situace na trhu.
18. pro 2017 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @mysak124 Chapu Vase rozhorceni, my si tim prosli, kdyz nam pred dvema mesici prisel omluvny dopis. Mozna mate pravdu i s konkurencnimi firmami, zrejme byste uz bydleli. Otazkou je, za jakou cenu. My zvazovali a jednali i s Vextou, take velky hrac. A z doslechu vim, ze bysme dnes nemeli jeste ani zakladovou desku. Take velke zpozdeni. Takze i kdyz budeme (snad) mit dle dopisu postaveno az v dubnu (ano uplynulo dost casu od 11/2016), zatim si stale myslime, ze jsme vybrali dobre. To, ze vedeni RDR nezvladlo situaci, naval novych klientu je pravda - s tim se musi vyporadat co nejrychleji, aby neztratili dobre jmeno. A hlavne "neslibovat" novym klientum nerealne terminy - protoze lez na samem zacatku je proste spatna a tady se u to mnohych z nas potvrdilo.
18. pro 2017 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @beruska80 No hezky se Vam to nastradalo. Takze budete stavet s nekym jinym?
18. pro 2017 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
 @angus88 O regulaci cerpadla jsem se dozvedel az dnes. Na tom cerpadle hned z cela je takove tlacitko s fajfkou (hned nad tema ledkama), staci 5 sec podrzet a je v rezimu nastaveni, kde se muzou menit otacky. Viz navod ktery je na netu. Ted jsem to zkusil nastavit max otacky a prutok se mi nahore trosku zlepsil, dostanu max 3-4 l/minutu. Uvidime zitra zda bude zlepseni.

@cendler Zalezi, kdo ti kresilil projekt na topeni. Cislo mi dali na servisu. Tedy sel bych pres servis, kde te presmerujou na konkretniho projektanta. www.rdrymarov.cz/servis-a-reklamace
18. pro 2017 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1156 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1156 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 Prave som si na dvoch oknach vsimol ze sa naspodku kondenzuje voda, a dokonca aj vnutra okna (medzi sklami)... Je to normalne? Deje sa to len v kupelni a este v jednej izbe...
18. pro 2017 ve 23:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @rdkubis74 to není otázkou za jakou cenu....firmy jako haas nejsou o nic horší než rýmařov, cenově to vyjde podobně....prostě to byla chyba jít k rdr. Ale taky s nima pokračujeme, nezbývá nám nic moc jiného. Hodit do toho z principu vidle by sice bylo hezké gesto, ale moc pohody domů by mi to asi nepřineslo. A to dobré jméno už z části ztratili, na fb už mají hodnocení 4,0/5. Haas má 4,7/5. Když jsem vybíral v listopadu 2016 měli hodnocení stejné. Taky když se bavím s lidmy co chtějí stavět, nijak na Rýmařov nenadávám, jenom řeknu reálně co se mi s nima stalo a už jsem několik lidí od stavby s rdr odradil. (nijak to nepřikrášluju jenom jim řeknu, že se to u mě potáhne v lepším případě 2,5 roku a termín na smlouvě neznamenal vůbec nic. Ono to stačí.)
18. pro 2017 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @tojojot Mezi skly je silikagel ktery pohlcuje vlhkost a zabranuje roseni. Vypada to, že jej tam buď nedali, nebo špatně skla zalepili a dostává se mezi ně vzduch. Reklamoval bych to.
19. pro 2017 v 00:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 My jsme taky koukali na všechny možné firmy, chtěli jsme bungalov, ale nakonec se nám na parcelu nevešel, co bychom chtěli, tak jsme začali sledovat dřevostavby a nejvíce nás zaujalo RDR a DJT. Popravdě mi je sympatičnější dům z betonu (DJT), ale komunikace s nima mizerná a zkušenosti lidí minimální. U RDR nás zaujala pouze Nova 101 a Kubis. Když jsme Kubis poprvé viděli, hned jsme od něj ucukli - je to malé, tak už nám zbyla Nova a šli jsme do toho. A já tedy na RDR nemůžu říct, že by bylo něco vysloveně špatně, první návštěva tuším koncem září 2016 a v listopadu 2017 jsme se stěhovali. S partou, co nám dům stavěla byla velká spokojenost, škoda jen, že za to snažení nejsou více ohodnoceni, to je bohužel smutné, když firma má tolik zakázek emoticon
Jediné, co mě opravdu na domě štve je skladba podlahy a stropu. Nechápu, proč dole nemůžou udělat lité podlahy, za dobu, než dole ty podsypy apod srovnají a složí to už by podlahy byly hotové. Stropy to samé, vše je dost slyšet, když nahoře člověk chodí. Jinak dům si sedá a na jedné zdi je to vidět, čistě náhodou se objevila trhlina od stropu až po podlahu, tak doufám, že to není nějaký problém, čekal jsem, že to bude spíše praskat v rozích.
19. pro 2017 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
 @bodyr
@pvecernikova

Nojo, tak si hold zadek povezeme v Dacii emoticon emoticon
Bohužel, každá firma i zboží má své pro i proti a jsem ráda, že existují portály, kde jsou psané recenze a zkušenosti a každý se může rozhodnout dle svého. Já jsem zatím se vším ze strany RDR spokojena emoticon
19. pro 2017 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 @mariacek Mezi skly je vakuum nebo nějaký plyn. Pokud je vlhkost tam, je něco špatně a okno tedy správně neizoluje. Může být horší izolační vlastnosti a proto se více rosí. V tom případě by to na reklamaci bylo.

@tojojot Je to trojsklo? Z fotky si nejsem stopro jistý. Rosení vzniká, protože je sklo studené (zvlášť v oblasti rámu) a sráží se na něm vzdušná vlhkost. Čím je sklo studenější (špatně izolující), tím je to horší. Mám v bytě dvojskla a je to peklo.

S jevem ale samozřejmě souvisí vzdušná vlhkost, to že se vám to děje hlavně v koupelně není překvapující. Řešením je v dané místnosti větrat (v zimě na krátkou dobu otevřít naplno okno). Dále se to dá eliminovat vyšší teplotou, protože čím je vzduch teplejší, tím víc v sobě udrží vody - čímž se ale vhlkost nesníží. Pokud je ale orosené mezi skly, je to vada.
19. pro 2017 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @luckadedkova JJ je skoda, ze tim neplnenim planu si tak poskozuji jmeno - pak proste neztihaji poskytovat ten servis ajko kdyz nebyli v presu a muze se to projevit na kvalite...
My se rozhodli pro RDR mmj i proto,ze jsem mluvil s nekolika lidmi, kteri bydleli v jejich domech 2-5 let a vsichni rikali - dnes by jsme sice neco menili, ale sli by jsme do toho zase s RDR a to byl argument, ktery se nedal nicim moc prebit emoticon
Sice jsme meli posun stavby o cca pul roku, ale lidi at uz kolem doladovani projektu (pani byla uplne skvela), pres KS az po realizaci - tak to byla fakt spica a vlastne i brnenske SIKO - pani byla velmi vstriccna a trpeliva se snahou pohocpit co vlastne chceme. Trohu ji m to pokazili - paradoxne - lidi co sedi primo v RDR tim, ze NEPOVAZUJI za nutne komunikovat se zakaznikem, nebo na to proste nemaji cas.
Ted se ukaze jak budou pristupovat k reklamacim - zatim asi nic fatalniho, spis par drobnosti, takze za me spise spokojenost a po par hovorech s lidma, kteri to delali jinak - HODNE spokojenost a uvedomeni sei toho klidu emoticon
19. pro 2017 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @vypadl ano je to trojsklo, to rosenie by som pochopil, ale vovnutri ma to teda prekvapilo, navyse z tej strany smerom von, na tom poslednom tesneni do vonkajsej strany. Uz som to poslal na reklamaciu.
Oni to sklo v kupelni budu aj tak menit, lebo je od predania poskrabane, pred par tyzdnami mi volali ze to konecne v januari vyriesia. Ale teda budu musiet asi vymenit aj to velke na francuzskom okne v spalni...
19. pro 2017 v 09:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @rdkubis74 Ano, my jsme ti "šílenci", co nakonec cukli a od RDR utekli. Prostě jsme to riskli a šli od válu. Byť na tom jsme do jisté míry škodní (ale to je už náš problém) = měli jsme od RDR projekt, stavební povolení na dům. Zvažovali jsme to ze všech možných stran a došli jsme k závěru, že z principu prostě nee! Poslední 2-3 měsíce to bylo hrozný, jedna jobovka za druhou. emoticon Všechno, co se nám původně na Rýmařovu tak líbilo, vzalo za své. Hodně negativní prozření s hypoškou byl jen poslední hřebíček. emoticon I za cenu dalších průtahů a komplikací jsme do toho šli. Snad nám to tentokrát klapne a domu se dočkáme. emoticon
19. pro 2017 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @mysak124 Každá firma má něco - u RDR je to stejné. Nebudu tvrdit, že staví úplně špatně, to určo ne, ale jsou i kvalitnější firmy = je to otázka peněz, priorit a úhlu pohledu. My jsme nakonec také hořce litovali, že jsme se pro RDR rozhodli - chytli jsme holt nevhodnou dobu (asi i blbou karmu), sešlo se to postupně totálně k ničemu a výsledek jsem psala. První chvíle to bylo hodně o vzteku, zklamání.....logicky jsme si říkali, proč my? Ale teď už je to pasé. Moc přeji čekajícím i budoucím stavitelům hodně štěstí. O tom, že si firma řádně pošramotila pověst - o tom žádná. Ale asi jim to zase tolik vrásky nedělá.....ono se to v tom počtu klientů nějak vykompenzuje.
19. pro 2017 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš