Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

14. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 538 příspěvků. Má 13 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 538 příspěvků. Má 13 přátel. Region Tábor.
 @pavelll12 Souhlasím, skladba podlah a stropů je u RDR trošku mínus - ostatní už to mají o level jinde. Ale také díky tomu mohou stavět v takové rychlosti. My tohle třeba na začátku vůbec nijak neřešili, ale po možnosti srovnání mohu říci, že rozdíl je veliký. RDR ale takhle staví dlouho, tak to snad mají dostatečně vychytané. Každý dům si sedá a pracuje. RDR dle zdejších příspěvků řeší reklamace poměrně rychle a pořádně, tak to 100% dají do kupy. Hlavně, že se vám dobře bydlí a jste spokojení. emoticon
19. pro 2017 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @beruska80 ono jim to vrásky bude dělat až bude zase trh dole. Tam se ukáže, kdo jak pracoval s klienty v momentě kdy byl trh nahoře.
19. pro 2017 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 390 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 390 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @beruska80 Docela tady RDR haníte ale zatím jste podrobně nevysvětlila, co přesně se vám stalo. Vždy jen píšete, že to nechcete rozebírat. Nezlobte se na mě, ale přijde mi, že za spoustu chyb si můžete sami a máte potřebu je svalovat na jiné. Můžete popsat, v čem u vás RDR pochybilo? Neberte si to osobně, jen bych rád věděl co vám RDR provedlo když na to tak citlivě reagujete.
19. pro 2017 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @mariacek Kdybych RDR vyloženě haněla, psala bych jinak. To že si za spoustu chyb můžeme sami, taky názor. Nyní jsem neuváděla podrobnosti - to bylo o několik příspěvků zpátky a celkem se to zvrtlo. Logicky je to věc názoru, úhlu pohledu a zkušeností - každý si hájí to svoje. Nikomu nic nevnucuji, neodrazuji od budoucí nebo stávající spolupráce......jen jsem vypsala osobní poznatky. Nerada bych se tu dohadovala nebo někoho přesvědčovala o své pravdě - to si myslím, že sem nepatří.
Ale abych teda uvedla náš případ = bylo to zklamání z koncového jednání. Byť jsme o naší lehce nestandardní situacvi vždy OC informovali, pokaždé nás ujišťovali, že se nemáme čeho bát a i když už se potíže s termíny výstavby mlely, nikdo nám pravý stav věci neřekl. Což není férové. Pořád jsme byli drženi ve stavu jistého "vakua" - vždyť je to přece všechno v pořádku. Čekala bych minimálně jednání na rovinu. Doporučený finanční poradce se také neukázal jako dobrá volba (ale to už jsem zde psala, ale naše důvěřivost a spolehnutí se = náš problém!). Pokud se obracím na odborníky, čekám jisté služby a profesionalitu. Málokdo z nás všemu rozumí, proto jsme zadali stavbu domu na klíč "letité" firmě. Označení, že mám potřebu svalovat naše chyby na druhé - to mi promiňte, ale to se mi zdá směšné. Ale chápu, že se to tak může jevit. Na vlastní názor máte právo. My víme, co se stalo a to je pro mě podstatné. Ne každý má takové štěstí, aby se mu problémy vyhnuly obloukem.
19. pro 2017 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
becherovka
Registroval se 3. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
becherovka
Registroval se 3. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 32 příspěvků. Region Karlovy Vary.
 @beruska80
Na jakém obchodním zastoupení jste Vaše záležitosti řešila? A měla už jste uzavřenou Smlouvu o dílo?
Co jste nesplnila, že jste takto dopadla?
19. pro 2017 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @beruska80 Dobry den, sdilim nazor @mariacek. Uvadite, ze jste v nestandardni situaci, na kterou jste OC upozornovali. Nicmene OC uzavira smlouvy, ale dalsi postup jde uz pak trochu mimo ne. Samozrejme nepopiram, ze komunikace uvnitr RDR a OC pokulhava. My jsme s ni take nebyli spokojeni a ackoliv jsme meli vse v terminu, resp. v predstihu splnene, museli jsme se pripominat, ackoliv to pro nas diky vzdalenosti (zijeme v zahranici) nebylo vzdy jednoduche. Nicmene nekolik lidi si tu na RDR a skluzy ve vystavbe stezovalo a pote vyslo najevo, ze sami nemeli terminy splnene. RDR preci nemuze za problemy s vydanim stavebniho povoleni apod. Ano, nabizeji dum na klic, ale stale je to jen dum a nikoliv administrativa s nim spojena. Rovnez doporuceni financniho poradce preci neznamena, ze nesou odpovednost za jeho praci, resp. vysledne podminky hypoteky (zminujete jako negativni zkusenost). I v nasem pripade mel RDR skluz a stavba se opozdila, coz nam prineslo nemale komplikace, ale beru to tak, ze je diky levnym hypotekam v CR stavebni boom a lidi malo, tim samozrejme neomlouvam velmi spatnou komunikaci RDR vuci zakaznikum. Nicmene, jak jste sama zminila Vase nestandardni situace neni podle me duvodem, abyste hanila RDR, kdyz navic nemate s konkretnim domem od nich vlastni uzivatelskou zkusenost. Neberte, prosim, tento muj nazor osobne.
19. pro 2017 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1570 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1570 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @beruska80 a co se Vám tedy stalo? Kromě toho poradce (ano, Váš problém) jsem nevyčetl, v čem byl s rdr problém, že jste to "odpískali"?
19. pro 2017 v 17:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @beruska80 Ale já to nemyslím zle, jen mě zajímá, co konkrétně RDR udělali špatně. Myslím, že ty vaše příspěvky pár stran zpět jsem četl, ale i v nich jste nechtěla napsat, o co přesně jde (pokud jsem nepřehlédl nějaké další). Nevím, co si jako potenciální nový klient mám představit pod "koncovým jednáním"? Totéž ohledně toho hypotečního poradce - je rozdíl, zda se na vás vykašlal a žádnou hypotéku vám nesjednal, nebo zda vám ji nesjednal proto, že mu to banka zatrhla kvůli vaši nízké bonitě. Aby se i RDR mohli poučit, bylo by fajn napsat, co konkrétně udělali špatně.
19. pro 2017 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 Přátelé, taky jsme se dočkali! Trochu jsem měl strach, jestli to vše časově klapne, ale nakonec stíháme vánoce! Asi ještě jen na matracích, ale doma! emoticon

Zítra nám předávají domeček! Parta úplně parádní, šikovná, nemůžu si stěžovat. emoticon Akorát holt fasáda až na jaře, hromosvod v lednu, krbovky až 1.února...
19. pro 2017 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @fantomik Super! Tak jsme to taky chteli emoticon Kdo vam stavel? emoticon
19. pro 2017 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @username Stavěl nám p. Řepka a jeho parta. emoticon
Na začátku si pěkně zkusili. Chumelenice, vítr, zima... To jsme je litovali. Teď už finišují. Asi nejvíc práce ještě čeká elektrikáře. Ale ten prý půjde spát až ráno. emoticon
19. pro 2017 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 847 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 847 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @fantomik gratuluju! A kde mame fotky,at se muzem pokochat? emoticon
19. pro 2017 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @margot_ka Ono zatím není co fotit. emoticon Až mi to předají. Aby se mi nikdo nemotal do záběru. Teď je to tam jak v mraveništi...
19. pro 2017 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @becherovka OC Luka. SoD jsme měli právě akorát podepisovat, protože jsme dle domluveného termínu měli dodané stavební povolení. No a na základě tohoto posledního jednání se na nás začali valit jednotlivé informace ohledně celého nynějšího vývoje v RDR. Asi mám holt divné představy o komunikaci. Mě prostě naštval ten postup - to nám jako nemohli za celou dobu říct co a jak? Hlavně, když se to už vědělo. Na základě informací (a zvěstí), co se tu na diskuzi uváděli, jsem se vždy ptala - jestli je všechno v pořádku, co to pro nás znamená (když se evidentně něco děje). Pořád nám nikdo nic nepotvrdil, máme být v klidu, žádné komplikace = no a najednou bác, otočka o 180° a v jednom dni mi bylo po telefonu sděleno, že je to jinak. emoticon
A co jsme nespnili? - to nám řečeno nebylo, že by nám vyloženě něco chybělo. Nedošlo o krok ze strany RDR = pro ukončení spolupráce jsme se rozhodli sami, z vlastní vůle.
19. pro 2017 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @luxik75 V pohodě, Váš názor beru - každý na něj mámo právo. Jen bych znovu uvedla, že hanění firmy by asi vypadalo jinak - napsala jsem jen osobní poznatek. Evidentně tu zase budu za exota, ale si skoro zvykám. Mělo to být samozřejmě brané hlavně tak, že se mi nelíbí ty "tanečky", co s námi OC dělalo. Chápu posuny termínu, pokud není vše OK - to jsme věděli, když se nám vleklo vyřizování SP. Za úřady RDR nemůže, to jsem tu ani nikde nepsala. Mě šlo o princip.....kdybych se na všechno 100 krát neptala. Pokaždé jsem byla ujišťována, že je to v pohodě, nemáme mít důvod k obavám. Trošku tahání za nos, nebo se pletu? Ono se jako "oblbování" bere jako běžný standard.
To že jsme naletěli finančnímu poradci, ano - to je naše blbost / jen mě nenapdlo, že mi doporučí někoho takového. To tu raději už nebudu rozmazávat, nebo se to opět zvrhne nechtěným směrem.
Ano, konkrétní zkušenost s daným domem nemáme - nemohu hodnotit jeho klady nebo zápory = ale to jsem tu ani nikde nedělala. Kvalitu domů jsem určitě nehaněla. Komentovala jsem jen přístup a komunikaci.
19. pro 2017 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @mariacek Já některé příspěvky smazala, protože se to všechno otočilo víceméně proti mě. Ale kdo nezažil, nepochopí. Tu budu akorát za "pipku", co si stěžuje a vlastně nemá na co = si za to můžeme vlastně sami emoticon
Už jsem to tu vypisovala viz. příspěvky výše. Mě prostě nepřišlo úplně fér, když nám bylo pořád předkládáno, že se nemusíme bát. Nejsem totální blbka, co by nedokázala pochopit, že je to tak a nebo tak. Ale pokud vám pořád tvrdí, v pohodě, ono to nebude tak horké. My byli na začátku spokojení, všechno se to tak postupně vyřizovalo a připravovalo. To že jsme měli potíže se SP, to jsme říkali a informování OC probíhalo v pořádku. S jistým spožděním jsme počítali, to jsem tu už psala. Jenže se to pak pokazilo v RDR, kdy už bylo jisté, že firma nestíhá a budou veliké posuny. I tak nám na OC říkali, že to nebude tak zlé.....proč bych jim neměla věřit. No a pak už to šlo ráz na ráz.
Finanční poradce nám byl doporučen jako odborník, proč ne - oni s tím mají přece zkušenosti a dokáží všechno vyřídit rychle a lépe. Ve finále jsem zjistila, že nám nevyřídil vůbec nic - jen nás pořád přesvědčoval, že už to nebude trvat dlouho. Nebýt diskuze na FB, kde jsem se o něm dočetla - nezačala bych se víc zajímat a nezjistila pravý stav věci. Nebyli jsme jediní, komu hypošku nezařídili a pořádně je napálili (jestli mi nevěříte, zeptejte se uživatelky Lucka Dedková). Zkušenost opravdu k nezaplacení, holt jsme ti důvěřivci, co se dali opít rohlíkem. O nedostatečné bonitě nevím, to nám nikdo nesdělil - ale pokud by to náhodou byl důvod, tak to snad klientovi řeknu, ne??? Neříkám, že za jejich jednání může přímo RDR, ale OC snad také nese svou kůži na trh, ne, když nám je doporučí?
19. pro 2017 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 309 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 309 příspěvků. Region Benešov.
 @beruska80 Za exota tu nejste, nikdo takoveho nic nenapsal. Osobne mam ale take dojem, ze jste proste "na truc" odstoupili od smlouvy at se RDR chytne za nos. Nikde jsem se tu proste nedocetl, co tak strasneho RDR provedl? Zdrazil mezi tim? Posunul termin to vime. Jenze pokud si spocitate cas a finance, co jste uz venovali priprave stavby s RDR a ted Vas to same ceka s nekym jinym.... Neumim si predstavit zase obihat urady a zacinat od nuly.

I financovani slo preci resit s jinym financnim poradcem nebo primo bankou. Zase to takova veda neni.

S kym tedy budete stavet ( pokud to neni zatim tajne)?

Neprislusi mi nikoho hodnotit, ale problemy jsou od toho, aby se resily a ne hned hazet flintu do zita. Drzim palce, at Vam to s jinou stavebni firmou vyjde. A holt nekdy asi neco prekousnout.....
19. pro 2017 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 @fantomik Gratulace, tak ať se dobře bydlí a co najdete k opravě ať rychle pořeší. Super
19. pro 2017 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @rdkubis74 S tím exotem jsem to napsala samozřejmě trošku v nadsázce, určitě mě za něj zatím nikdo neoznačil. emoticon
Na truc to nebylo, možná v tom jen hrála roli jistá míra nespokojenosti, vzteku a pocitu ublížení. Krok s ukončením nebyl ze dne na den, s manželem jsme to zvažovali a brali v potaz i jisté potíže s budoucím zařizováním. RDR je naše odstoupení od spolupráce šumák, těm to nijak neublíží. Nepotřebuji, aby se chytali za nos. My jsme to ukončili "v dobrém" - žádné vlny jsme nedělali. Prostě se to sešlo tak, že jsme nechtěli čekat takovou dobu. Cena se samozřejmě zvedla a myslím si, že by nám to ještě o něco nadsadili - i když pán z OC říkal, že za nás loboval.
Hypošku by jsme opravdu mohli řešit znovu a s někým jiným, případně i sami. Jenže poslední rozhovor s FP nebyl zrovna příjemný a dost mě to znechutilo. Ale jak jsem psala, kdo si tím neprošel, nepochopí. Ono se toho prostě nabalilo na konci fakt hodně a to by zdrblo asi každého. My jsme to vyřešili takto, zda to bude ve finále šťastný krok se teprve ukáže. Nevidím to jako zbabělý krok nebo utíkání od prvních problémů. Ona ta demotivace byla silná, tak jsme to utnuli. Čas bohužel vrátit nejde, vynaložené náklady také ne, ale s tím se počítá a víme co nás čeká. Máme toho za sebou vrchovatě. U nás to nebylo nikdy jednoduché a rádi jsme si tahali černého Petra. emoticon
Tajné to není, stavět budeme s Wood systemem = a tentokrát i jiný typ domu (takže fakt od nuly).
19. pro 2017 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @beruska80 naprosto chapu a preju at Vam to ted uz vyjde. Mate na nazor pravo a od toho diskuze jsou. Nejste nikde povinna vysvetlovat co Vas vedlo k tomu kroku. Jsou horsi veci nez zmenit dodavatele domku byť to stoji cas a penize. Kazdeho vec. Vy, ani vsichni my co se snazime postavit si sen, nemuzeme za ten bordel v tehle republice. Milion papiru, povoleni vseho. Zhovadilosti. Jsme jeden ze statu na konci pricky "modernich" zemi, kde povoleni trva nejdele. To je tabulkovy fakt. Vasemu kroku rozumim, rdr ma bohuzel pomale reakce, skoro bych rekl nevazi si zakaznika jak by meli.Snad se poucili, ale Vam se nedivim ze jste sli jinam. Vase pravo i volba. Vas cas, vase penize. Ja se na poradce vykaslal, zasel do csob, rekl ze chci hypo a naschle. Tak at se vysneny domek splni
20. pro 2017 ve 02:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelkav
172
Registrovala se 10. června 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1673 příspěvků. Má 140 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
adelkav
172
Registrovala se 10. června 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1673 příspěvků. Má 140 přátel. Praha, Region Praha.
 @beruska80 taky jsme zacinali s Rymarovem, ale vubec nás nenadchl a nakonec jsme si postavili individualni projekt s Woodsystemem. Po zkušenostech s RDR budete opravdu spokojeni. Držím palce!
20. pro 2017 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 Tak možná jednání má woodsystém lepší, ale skladba stěn, stavba na místě a použití OSB desek si myslím, že zas je úrovní někde jinde. To bych už raději šel do happybuilding.cz nad kterými jsem původně uvažoval. Ušetřil bych asi půl miliónu ale co jsem to všechno rok srovnával, tak RDR mi přijde lepší. Snad se nepletu...

Máte někdo el. podlahové topení v celém domě? Řeším zda dát dolů teplovodní a nahoru radiátory nebo přítelkyní prosazovanou podlahovku v celém domě - to si říkám, že kvůli ceně bych asi šel do elektrické...
Závidím @fantomik že to má vše za sebou, jsou to nekonečná dilemata to rozhodování... A taky blahopřeji ať dnes předání dopadne dobře a těším se na foto!
20. pro 2017 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2262 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2261 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @mariacek máme elektrickou podlahovku v celém baráku - Kubis74 (Fénix) a dobrý emoticon
20. pro 2017 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 My nechali v celym baraku primotopy. Je nam neprijemny to, jak podlaha hreje. Tak jsem zvedav kolik protopime. Ale jsme oba studenej odchov emoticon
20. pro 2017 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @bodyr Děkuji za podporu. My se takto rozhodli a uvidíme, jak se bude dařit dál. A souhlasím, každý máme právo na vlastní názor. Nemyslím si, že bych na stranu RDR napsala vyloženě hanlivé komentáře. emoticon
20. pro 2017 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
7
 @mariacek Každá firma má něco, to je pravda. Ale za názor děkuji. emoticon
20. pro 2017 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @zmrz_lina
@username
Tak si to asi nechám nacenit. Trošku mi vadila doživotní závislost na elektřině, ale když to doplním krbem... Zmrzko to máte všude fólie a pod dlažbou rohože?
20. pro 2017 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2262 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2261 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @mariacek jojo, přesně tak. Podlaha není nijak extra teplá (já čekala výrazné teplo na nohy a ono to prostě jen nestudí emoticon )
20. pro 2017 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @mariacek Jen si rozmyslete budouci umisteni nabytku, nas se specifikator ptal, kde budou skrine, pod ne se folie a rohoze nedavaji, nebo musi mit nozky, to same plati pro ostatni nabytek (napr. sedacka musi byt na nozkach). U teplovodni podlahovky to nevadi.
20. pro 2017 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelkav
172
fotoportrét
fotoportrét
adelkav
172
 @mariacek woodsystem ale nestavi z OSB desek. Kdyz jsme vybirali zhotovitele, tak WS i RDR meli stejnou skladbu sten. Jen RDR neuměli teplovodni podlahove vytapeni v patře za rozumny příplatek.
20. pro 2017 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš