Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

24. kvě 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
goethe
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 43 příspěvků. Region Praha - západ.
 @mariacek
Pan Mikula je super člověk na svem mistě!
22. pro 2017 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 323 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 323 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 @mariacek my máme ve standartu všechny jen jsme nechali dat na 3 panty a všechny jsou ok bez problémů
22. pro 2017 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @mysak124 Fakt 2.Q 2018 nebo 2017 vám slibovali?
22. pro 2017 v 08:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @gustinovi Jsem čekal, že mi všichni napíšete, ať si standardní dveře určitě nedávám a zatím to vypadá, že jste všichni spokojení emoticon Já si na všechny udělal odpočty, ale tak asi zvolím jejich vyšší řadu a snad to bude OK.
22. pro 2017 v 09:18  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1145 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @mariacek no bolo tu dost ludi co sa stazovali na tie standartne papundeklove, asi este spia vsetci emoticon ale tie drevotrieskove su uplne bez problemov, mame vsetky tie, aj standartne aj posuvne a nikde ziadny problem, uz som to tu viackrat pisal, ani sa tu nikto na tie drevotrieskove nestazoval. Fakt je ze ta drevotrieska ani nema preco byt prehnuta, to by ich museli mat tyzden ponorene vo vode emoticon
22. pro 2017 v 09:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @tojojot Tak je pravda, že je blbost aby se dveře vyrobené úplně jinou technologii prohybaly jen proto, že je na nich Kasard. Mi šlo právě o to, zda jsou problémy jen s těmi papundeklovými nebo i s těmi z jiných materiálů. Každopádně díky za odpověď.
22. pro 2017 v 09:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 58 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 58 příspěvků. Region Brno.
 mame od Kasardu schodiště a je uplně super, děti davají schodum pěkně zabrat, ale vše v pohodě. Máme nadstandard dub.

ad dveře emoticon

když jsem to tady viděl, tak jsem si je nechal udělat někde jinde. Nenapadlo mě, že někdo bude nadavat na papírové dveře ..., nadruhou stranu v bytě jsme měli papírové taky a nebyl s nima žádný problém. Podle toho schodiště bych teď asi volil Kasard, dodělávali jsme si sami přechodové lišty a sokl na mě ještě čeká.
22. pro 2017 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2097 příspěvků. Má 80 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2097 příspěvků. Má 80 přátel. Region Rakovník.
 @zvrablik závidím. Naše schodiště, škoda mluvit, a to mám i tu superdrahou péči doporučovanou Rýmařovem. Za mě co má značku Kasard,to v baráku stoji...za prd. :-\
22. pro 2017 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1456 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1456 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina souhlas!
22. pro 2017 ve 14:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 972 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
30
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 971 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @zmrz_lina A co máte se schodištěm? My jsme koupili Porta Doors dveře ze dřeva, jedno křídlo má 36 kg a maximální spokojenost. Jen jsem si musel dodělat přechodové lišty.
22. pro 2017 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
 @pavelll12 krom toho,že je po roce užívání hnusné, nic. A to nahoru chodíme jen dvounozci (syn je navíc spíš vytírá,než že by jim dával nějak zabrat), zvířata jsou pouze v přízemí a u schodů je zábrana, aby na ně nemohli (psi i syn,když jsme dole). A to nemáme buk, ale příplatkových dub.
22. pro 2017 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina hmm a co je na nich hnusne, osuchane alebo co s nimi je? Tie nase teda zatial stale v poriadku po vyse pol roku, ja som ich zatial tym pripravkom umyval len raz, teraz sa chystam znovu. Zeby ten prostriedok posobil negativne? emoticon
22. pro 2017 ve 21:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 637 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jahooodka
123
Registrovala se 1. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 637 příspěvků. Má 52 přátel. Region Praha - západ.
 @zmrz_lina No já nevím, ale my máme po pěti letech užívání dubové schodiště jako nové, a to na něj nepoužívám žádnou super drahou péči, vytírám ho sporadicky a spíše bez chemie a jenom vysávám...
23. pro 2017 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
 @jahooodka je osoupane, ošetřené tím doporučovaným balzámem, většinu času vysavane, tu a tam vytrene opět doporučeným přípravkem. Nechodí po něm tezka zvěř (dva psi - 40 a 30 kg jsou trvale dole a ke schodům je zábrana, tzn. chodí po nich jen tříkilový kocour), nechodíme na něm v botech, jen v ponozkach a stejně vypadá všelijak. A pokud vím, Jirka @angus88 to má stejné.
@tojojot
23. pro 2017 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 332 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 332 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 hele když se bavíte o schodišti....bydlíme měsíc , máme schodiště mořené do bílé jako betotemi....a můžu říct děs běs....po pár dnech po převzetí jsem si všimla v jednom místě, jak jsou ty ozdobné prvky tak slejzá barva,odřeniny a prostě celkově sem tam vykoukává špatně zabroušený dřevo (tříska) nebo jak to říct.
Pořád nevím, zda to pojmout jako jeden z bodů reklamace, nepotřebuju to reklamovat hned, ale možná, aby se o tom vědělo, aby pak neřekli, udělali jste si to sami.

To samý žaluzie...napnuli nám je natolik, že ty dolní kolíčky co drží vlasec vylejzají, takže když větráme ventilačkou, tak ty žaluzije plandají ve vzduchu a vůbec nejsou jakoby přidělané na okně.

Podlahový lišty nám přilepili tak, že na tý horní hraně je neustále nějaký lepidlo a když to myju, dělají se cucky, ani to moc nejde dolů,no nic moc...

Jsou to drobotiny, ale tak trošku to kazí dojem...ale pak si zase řeknu, co chci za 20 dní výstavby.

A rozhodně se nedá na spousty věcí připravit na předávku, pokud ty vady nejsou radikální a netřískají hned do oka, tak si toho nevšimnete. Jak říkám, odřené a uloupnuté schodiště pár dní po předávce, tak 3.-4 den...a přesně jak zmrz_lina, chodíme po něm v ponožkách, pes je díky zábranám jen dole. Vysávám je ručním vysavačem a omývám hadříkem.

Co se týče BMR, stále jsme se s tím nezžili...manžel to nějak nastavuje, ale třeba stojím na jednom místě..jako právě ted...v kuchyni a jednou nohou jsem jakoby u schodů (máme dolejšek otevřený)
a jednou nohou jsem v kuchni na teplé podlaze a tou druhou jsem na studeným...

E vodník budeme muset taky prostudovat...okolo cca 23h se přepne a je tam jen 20litrů a až ráno naběhne znovu 150 emoticon
23. pro 2017 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 346 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 346 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @pavcik no ja bych to reklamoval. To vidim na hodne dlouhy predavani domu...
23. pro 2017 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
 @username hele předávání domu...spousta věcí je špinavých, takže to bys nejdřív musel nechat špičkově uklidit, abys ty věci viděl.....to prostě nejde dlouho předávat...u nás to nějaký rýmařovský úředník hrotil..kluci to stále ještě neměli udělaný. Manžel mu řekl dost rázně, at to nehrotí, že klidně další den, že kluci prostě nestíhají...hrotilo se to a hrotilo a kluci nám předávali dům v 18h večer...s tím úředníkem manžel něco procházel ale v době kdy se na domě ještě stále dělalo. A kluci co nám večer dali dům, tak prostě jen řekli sbohem a hotovo.
23. pro 2017 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1110 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1110 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina Máme schodiště, které bylo ve standartu, bukové a po 7 letech bydlení je naprosto v pohodě. Chodíme v ponožkách ii pantoflích a je v pořádku.
@username Na předávku se nedá moc připravit, chce to procházet denně dům, a ladit během stavby, pokud to jde (my bydleli 200 m od stavby). Pak je toho stejně hodně, hlavně kolem řízení domu (topení, voda, ...) a roli hraje i radost z nového domu, takže se věci, které se přehlédnout řeší dodatečně.
23. pro 2017 v 10:05  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
 @jitule23 no jak je vidět, nejsme jediní, co mají problémy. Jinak dům ok, ale Kasard u nás propadák na plné čáře (dveře i schodiště).

@username jak psala @pavcik - dost věcí je ještě zaprášených a špinavých, že je ani neuvidíš. Leda si do předávacího protokolu napsat týdenní rezervu na pořádné vygruntovani a pečlivé projití domu.

@pavcik vodníka si nastavte dle potřeby online,je to snadné. My máme na noc nastaveno 50 l. A s BMR se szijete,je to také super systém. Co se hřejivosti týče, při předání jsme dostali papíry, jak přesně jsou fólie položené,tzn.muzes tou jednou nohou stát v místě,kde fólie není emoticon
23. pro 2017 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Nepomohlo by to schodiště zbrousit a natřít nějakým tvrdým odolným lakem?
23. pro 2017 v 11:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @zmrz_lina vy jste si tam neco takoveho napsali? Jako ja tam budu asi denne. Ale jestli to bude hrr hrr tak jim asi neco reknu od plic. Nekupujeme rohliky, ze?
23. pro 2017 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
 @username ne, my bohužel ne. Ale četla jsem tady, že někdo ano.
23. pro 2017 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @pavcik ta podlaha chladná a teplá, to jsou přechody mezi pásy, oni na sebe úplně nenavazují a jsou tam vlastně pruhy chladné nevytápěné...

ad schodiště: 2 roky chodíme i v papučích, kočka tam lítá a jsou na některých místech už ošoupaná, některá od stavby a jiná od naši malé jak jezdí po zadku dolů....chystáme se k zbroušení a znovu natření, nebo aspoň přetření teď vyšoupaných míst, ale jinak jsou hladká, nikde nic se neodlupuje, třísky žádné...

add předávka: my až 3 den zjistili poškrábané sklo na oknech, protože dokud se neomyly pořádně, tak to nebylo vidět. Už u předávky jsme dávali do protokolu, že pokud se objeví drobnosti po omytí, okamžitě je zaurgujeme a nebyl problém.
23. pro 2017 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
 @username btw.na stavbě jsme taky byli denně, já dokonce dvakrát (ráno se zeptat,zda něco nepotřebují, odpoledne mrknout na postup), tzn.velke věci jsme řešili průběžně (např.aby nám nepokladali vadnou dlažbu,co dodalo SIKO apod., ale na kontrolu drobných škrábanců apod. tam prostor nebyl).
23. pro 2017 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
 @farka jo ty přechody mezi pásy fenixu chápu, ale my to máme skutečně tak, že tam kde už by měl být další pás, tak tam to je prostě chladný. Není to jen ta přechodová část z pásu na pás.

Jo a taky mám na vás dotaz.....PRAČKA...když pračka vypouští vodu, taky máte neustále mokro pod pračkou??Nám to prostě z tý jejich bílý kraviny vytejká, takže když jedou třeba 3 pračky za sebou, mám tam hadr na podlahu a ten se teda musí hodně hodně vyždímat emoticon
23. pro 2017 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
119
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 757 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
119
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 757 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pavcik jakoze z te pripojky odpadu ve zdi? Ta je kovova,ne?
23. pro 2017 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
2
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @pavcik Odpad na pračku musí být samozřejmě vždy těsný a nikde nic nesmí vytékat...
23. pro 2017 v 18:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
36
 @mariacek
@margot_ka my máme takový plastový co si..sifon?? Prostě je v tom naražená ta hadice.
No a jak pak vytejká z pračky voda do odpadu, tak to prostě z části teče ven. Ne celý, to bychom se koupali, ale je to slušná louže emoticon

Asi to začnu sepisovat. Jsou to drobotiny, sem tam kravinka a tak, ale hlásit se to musí, že??

Jo a taky mám na vás dotaz...taky máte tak uražený rohy stěn?? Mě přijde, že už jen pohledem a máme prostě rohy stěn skoro všude kam se podívám jakoby uražený. Oni jak to udělají sádrou nebo čim to říkají, že to překrývali, tak jen pohled a roh je uraženej. A to nemluvím o tom, že bydlíme měsíc, a je to zralý znovu na vymalování. Zlatá omyvatelná dulux barva...Možná už v létě to nechám celý přemalovat.
24. pro 2017 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
116
 @pavcik ona ta barva trochu omývat jde, ale není to dokonalé (pro naše potřeby s dvěma psy a dítětem milujícím malování zcela nedostatečné - což ale není chyba RDR). Zrovna včera jsme byli kupovat Dulux easy care, muž má za úkol mezi svátky vymalovat obývák 😂
24. pro 2017 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @pavcik dejte sem fotku. Trochu to zní jako když máte odpadní trubku vraženou do klasického sifonu nikoliv do prackoveho
24. pro 2017 v 08:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš