Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 31 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
 Ahoj, dnes jsem byla na pozemku podívat se na základovou desku jak odolává počasí a zjistila jsem, že se nám jedna hrana drolí, řešili jste to někdo? Základová deska je v režii RDR. Děkuji za info K.
5. led ve 12:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 370 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 369 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @karin45 Foto?
5. led ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 V galerii fotky mám, ale zkusím přiložit přímo do diskuze.
5. led ve 14:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 370 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 369 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @karin45 prd tomu rozumim, ale nezmrzlo to pri betonovani?
5. led ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 Ne nezmrzlo, betonovali v říjnu, bylo krásně. Pošlu to do Rýmařova, ta deska nebyla zrovna levná, aby z toho musely odpadávat kousky betonu. Ale děkuji za účastemoticon.
5. led ve 14:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @karin45 To se většinou děje, když během zrání nemá beton dostatečnou vlhkost - hezkým počasím se vysuší a není během zrání políván.. Třeba to polívali, ale uprostřed a ne pořádně i na krajích.
5. led v 15:32  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 To se mi taky nezdá, bylo to super načasované, jakmile přestali betonovat, tak začalo pršet a pršelo týden v kuse. Je mi docela tedy jedno čím to jeemoticon, hlavně, aby to někdo opravil a napravil. Pak dám vědět jak jsem pochodilaemoticon. K.
5. led v 15:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
 No tak je možné, že se právě tím deštěm vyplavil cement a beton díky tomu ztratil pevnost.
5. led v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 785 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 778 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @karin45 kazdopadne bych se toho nebala,deska je predimenzovana a toto nema na fuknci vliv emoticon manzel dela ve stavebnictvi a pry mate byt v klidu. Jako samo at to opravi,prece jen si plytite za urcity standard,ale neni se ceho bat ;)
5. led v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Vi nekdo v cem spociva priprava na fotovoltaiku?
Diky!
5. led v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mike_cz
Registroval se 5. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mike_cz
Registroval se 5. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj, chtěl jsem se zeptat, má tu někdo dveře EURO 78? Připláceli jsme si za 78 namísto 68 a dnes jsem na stavbě přeměřil dveře a šířka křídla byla 68mm (viz foto). Nejsem ve dveřích zběhlý, ale zdá se mi, že by šíře dveří měla být také 78mm. Děkuju za info.
5. led v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 785 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 778 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @username my budeme delat. Jsou to jenom kabely zestrechy. Manzel ma z ks zapsane jake presne
5. led v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 @margot_ka moc děkuji za uklidnění, deska je určitě předimenzovaná (i cenově), ale myslím, že bude lepší, když někdo přijede a pěkně to zarovná. Hezký večer K.
5. led v 19:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 225 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @username : hele ty interiérové dveře, rozměry vem podle projektu, jen pozor tam kde budeš mít obklady, jako koupelny, připočti 1cm(tzn 10mm v projektu), takže většina stěn je 90mm nebo 150mm a koupelny sem bral 100mm a sedělo to přesně
5. led ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @cendler super. Dik. Presne tak jsem to udelal. 8mm obklad + neco na lepidlo.... Potvrdili mi to z RDR i Sika. Tak snad to klapne emoticon
6. led v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @margot_ka Ja si prave neumel predstavit co ta priprava je. Nejaka vyztuha strechy atd... Napadl me jen kabel ze strechy do mistnosti s bojlerem.. Kolik za tu pripravu RDR chce? Nemam to v ks. Tak jestli by to byl jen ten kabel treba by to natahli borci na stavbe...
6. led v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1475 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @username Každá obložka má pak ještě několik cm prostor na štelování tak bych byl v klidu emoticon
6. led v 09:38  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 468 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 468 příspěvků. Má 14 přátel.
 @fantomik No, tak to máme my a nestačí "Předčasné užívání", které momentálně máme, protože nemáme čelní plot dle projektu, parkovací stání, chodník a schody......, musíme do příštího února doložit - (o prodloužení této lhůty jsme museli zažádat a zaplatit 500,-), že vše máme dle projektu - plot, parkovací stání atd......Pokud nedoložíme kolaudaci toho všeho, tak banka bude požadovat "vhodné zajištění", kterým dům bez parkovacího stání, chodníčku a čelního plotu není..... U nás tím, že jsme stavěli na pozemku, kde se boural dům a je utopený pod úrovní silnice to není otázka pár tisíc a na toto nám banka peníze nedávala, tak trochu nechápu, proč jim nestačí dům, který má předčasné užívání a je způsobilý k bydlení - prostě to není vhodná zástava a hotovo.... emoticon
6. led v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
 @username my to tam taky nemame. Pan Dolezel nam doporucil,at si ty kabely doneseme na stavbu a chlapi tam to protahnou. Rdr by si vzalo asi 15 tis nebo snad i vic,co si pamatuju
6. led v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
 @angus88 ...nejenom úřad od úřadu, ale i úředník od úředníka emoticon
6. led v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Vadi necemu kdyz beton stoji takle ve vode? Nebo to mam resit?
6. led v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1475 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @username podle mě vůbec nevadí
6. led v 17:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
 @username pokud predtim beton stihl tvrdnout nejakou dobu normalne,tak ro neva
6. led v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 Taky jsem po nich našel řadu prasáren. Hlavně, že v reklamních spotech si hrají na to, jak jsou detaily dřevostaveb důležité a pak to takhle kur.í. Je to hnus :(
6. led ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 To byla reakce na toto :
6. led ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Praha - západ.
 @pavell123
Diky je dobré tyto věci zveřejňovat.
7. led v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pavell123 to je bohužel má fotka. Bylo to v garáži
7. led v 08:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pavell123 nutno říci, že tahle prasárna přijela na stavbu již z výroby. Chlapi montážníci to pak jen spravili. Bůh ví kolik podobných míst na domě je, tohle jsem stihl objevit. Naštěstí je to garáž, kde je ta parozabrana k ničemu
7. led v 09:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @pavell123 Tak to je tak trochu nefér manipulace, ne? Když nám napíšete jakou prasárnu jste po nich našel a vyleze z toho, že to se stalo @angus88 a ne vám.
7. led v 09:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 Pro vysvětlení : na tu fotku jsem narazil ve starších diskusích. Ale komentář jsem dal aktuální. Tak jsem tu fotku přidal, aby komentář nebyl jak vytržený z kontextu. ;)
7. led v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš