Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

25. zář 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 280 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 280 příspěvků. Region Benešov.
 @atilius Už jsem to popisoval o pár příspěvků výše. První foto - deska je přes 30cm nad silnicí a z druhé strany jak píšete - louka je pode mnou odhadem 4m na výšku emoticon
9. led v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 400 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 399 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @karin45 100tun sterku je jedna rada ztraceneho bedneni? No to potes koste :D Mame 4rady celkem emoticon
9. led v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @karin45 Zase si člověk užije nějakou zábavu a sem tam utratí nějaké přebytečné peníze za práci navíc emoticon Jinak by ten život byl nuda.
9. led v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Máš se na co těšit emoticon
9. led v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 257 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 255 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @mariacek Nám zase tvrdili, že sítě není problém u venkovních žaluzií dodělat jakékoliv univerzální. K roletám ale předokenní nejdou a jsou nutné je integrovat do drážky u rolety. Takže jsme si nechali udělat u rolet sítě a k žaluziím je doladíme letos ( u žaluzií je mezi žaluzií a oknem více místa na síť než mezi roletou a oknem).
9. led v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 818 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 818 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @honeyjenny Jani ,vcera jsem na vas myslela,jak to u vas frci. To teda nejsou moc pozitivni zpravy :( jste tam na stavbe aspon jeden z vas pres den? Hlavne si toto vsechmo dukladne fotte,at mate argumentaci pro pripadne problemy
9. led ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 354 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 351 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @sargic Mně to tvrdili i v době, kdy jsem pořizoval tuto fotku ve vzorové Dimenzi96 - je na ní vidět, že místa tam na síť je dost i při 10cm fasádě... To bude asi platit o všech domech..
9. led ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 71 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
1
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 71 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @sargic můžete mi prosím poslat fotku jak ty síťky vypadají a kdo Vám je dělal a na kolik to vyšlo? Moc díky emoticon
9. led ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 400 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 399 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @rdkubis74 Kolik vas ten sterk vysel? To musela byt raketa... Neni to zbytecny to davat na celou vysku bedneni?
9. led ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username V nacenění vidím 21m3, cena byla nějakých 18.000,- bez daně. Ale ještě zbylo, mám ho složený bokem. Nezdá se mi úplně, že ten příplatek až tak s realitou seděl. Zbyl štěrk, železo a pár ZB (to si odvezli).
9. led ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
    Libouchec, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
karin45
Registrovala se 18. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Stavím dům
 @username tak to nevím, nám nadiktovali, že tam musíme dát štěrk, vyšlo to na 22.000,-Kč, protože jsem sehnala recyklát👍. Jinak chtěli 90.000,-Kč😤
9. led ve 13:40  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1065 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1065 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @mariacek nám když firma dělala vnitřní žaluzie tak sami nabízeli sítě do oken. Já u toho nebyl, ale prý tam půjdou bez problémů, tak nevím. Zatím je neřeším
9. led ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
honeyjenny
1
Registrovala se 29. srpna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 @margot_ka Děkuju, fotíme, hlídáme, jak to jde. Jako chlapíci jsou sami o sobě milí, když jsem přijela s dětma, tak mi je venku pohlídali, ať se můžu podívat, ale... No, snad je to jen první dojem emoticon
9. led ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Kdo jste dělali garážová vrata a dveře vlastní dodávkou a máte garáž pro Kubis, jaké máte rozměry vrat a dveri/zarubni?
Je to trochu chaos ten výkres, navíc tam ještě chybí ta podlaha...
9. led ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
 @honeyjenny tak se pak pochlubte ;)
9. led v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Řeším ten samý problém s garážovými vraty (Kubis 74), ale nechám to, až nám postaví. Zavolám firmu, ať si vše naměří sama. Od RD Rýmařov si počítali cca 46.000,- bez DPH, což se nám zdálo přemrštěné.
9. led v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @rdkubis74 no v podmínkách po KS je stanoveno, že vrata a dveře musíme dodat 1. den stavby...
9. led v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 @username cca 100 tun jsou dvě řady, ale záleží jakou máte ZP.
9. led v 16:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @karin45 ZP - jestli je to půda tak jíl nebo něco v čem je velký poměr jílu
9. led v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
karin45
  • Stavím dům
 @username ZP je myšleno zastavěná plocha domu
9. led v 16:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @username Ted ti nerozumim. Vrata do garaze si necham namontovat klidne mesic po predani stavby. Nikdo s tim u KS nemel problem. Chci montaz od vyrobce vrat.
A dvere myslis interierove nebo vchodove? Ty mam od Rymarova, to neresim.
9. led v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1124 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1124 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 Pokud máte vlastní dodávkou vchodové dveře, tak v minulosti bylo dokonce nutné je dodat do výroby, aby dům přivezli již s dveřmi. Garážová vrata chtějí také montovat první nebo druhý den. V domě mají všechny věci na stavbu a potřebují stavbu každý den uzavřít. Interiérové dveře jsou váš problém.
9. led v 17:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @rdkubis74 my jsme řešili vrata vlastní dodávkou a u nás to byly zmatky. Už to vypadalo, že vrata budou o něco menší. Byly to nervy. Každopádně my máme Hörmann s el. motorem, zateplené a dveře z garáže taky zateplené, barva ořech a cena byla komplet i s prací 45tis včetně dph
9. led v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @jitule23 Asi si stale nerozumime. Kubis74 ma "garaz" z drevenych fosen. Neni tam prostup z garaze do domu. Takze el. vrata do garaze si dodame sami, klidne mesic po montazi domu. V garazi bude priprava elektro. Do toho Rymarovu nic neni.

Vstupni a interierove dvere jsou v rezii Rymarova, tam jsme vlastni dodavku neriskovali.
9. led v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @pavelll12 Ahoj, viz prispevek o jeden vyse. Kubis 74 nema prostup z garaze do domu. Takze davat cca 45.000,- bez dphjen za el. vrata Rymarovu, to je sezenu levneji.
9. led v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
  • Již bydlím v domě
 @rdkubis74 Aha, tak to promiňte, neuvědomila jsem si to. Máme totiž Novu 101 s průchodem.
9. led v 19:29  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 257 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 255 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @pvecernikova Máme síťku itengrovanou do rolet. Tvrdili nám, že to lze udělat i dodatečně, ale musí se ta drážka na síťku nějak proříznout ... tak jsme je nechali udělat hned. Foto je ještě ze stavby, snad to z toho poznáte. Je tam vidět kousek nevytažené rolety, plus drážka, ve které se pohybuje (je u ní šipka). A síťka je stažená až dolů, na parapetu je vidět "šňůrka", za kterou se síť stahuje dolů ... Snad to stačí takhle ...
A cenovku nevíme, měli jsme naceněné rolety včetně síťek, takže samotný příplatek za sítě neznáme ...
9. led v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @jitule23 V pohode emoticon
9. led v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
4
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 235 příspěvků. Má 84 přátel. Region Chrudim.
  • Stavím dům
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
crawler
4
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 235 příspěvků. Má 84 přátel. Region Chrudim.
  • Stavím dům
    Region Chrudim
 Dobrý večer,

řeším s panem Trhlíkem docenění základové desky...Prosím vás, nechával jste někdo svého projektanta dělat projekt spodní stavby? Máme desku od RD, takže v projektu je samozřejmě jejich deska a myslím, že by mělo stačit, když náš projektant jen napíše, že projekt spodní stavby dle standardu RDR. Nebo se pletu?

Já že pan Trhlík mi poslal toto:
...je potřeba zpracovat projekt spodní stavby na základě místních podmínek (půdorys základových pasů, řez konstrukcí včetně veškerých náležitostí – návrh protiradonové izolace, výškové osazení prostupů v návaznosti na stávající sítě, hloubka založení ZS, materiály, dimenze konstrukcí, apod.)...

Je jasný ten radon - ten nám vyšel nízký, takže žádné opatření netřeba...Poradíte prosím? Jsme laici a nechceme platit zbytečně projektantovi za kdovíco, co třeba ani není potřeba...Už tak nás stál přes 40 tisíc emoticon
Děkuji za rady!
9. led ve 20:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @crawler Pan Trhlik ma pravdu. To, co jste dostali po zaplaceni projektu, je pouze nacrt desky. Ta se samozrejme musi upravit na podminky pozemku (sklon pozemku, spodni voda, unosnost atd.). To by mel projektant vytvorit se statikem na zaklade hdg pruzkumu pozemku.
Treba u nas to vyslo na nizsi unosnost, mirny svah, vyskove jsme desku chteli mit vyse kvuli pripadnemu privalovemu desti - a byli jsme v tom navic pres 200tis. Kc. Takze co pozemek, to jina ZD.
Dale se musi zakreslit i privody vody, elektra, plynu, odpadu opet dle mistnich podminek.
9. led ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš