Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

21. zář 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 137 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 137 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @pavelll12 ted jsem to testnul jeste jednou, kdy tv mame mezi dvema dvermi na zahradu, ale fak nic... a to rvaly reklamy. Ovsem mame ji na stolku a ne na zdi.
14. led ve 23:19  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @pavelll12 prave hluku jsme se docela bali a resili jsme to s oc, kdy rikali, ze jedine obklad nebo tak neco by tomu pomohlo, ale tech 5-10cm polystyrenu na to minimalni vliv. Kazdopadne prunik zvuku je urcite vyssi, nez u zdeneho, ale ze by bylo slyset hlasy zevnitr (normalni sily), to urcite ne. Mame Rohe, coz je ale nova s placatou strechou...
14. led ve 23:28  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1062 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1062 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @beam1969 Může to být prostě čistě u konkrétních typů domu. Jako když někdo mluví normálně, musel bych se soustředit abych to slyšel, ale malá má pronikavý hlas a to je prostě slyšet, ale víc mě překvapila ta TV a to na zdi není, ale tak 20 cm od ní. Osobně mi přijde, že to je prostě slyšet z prostoru mezi soklem a fasádou domu, ale jako nic dramatického to není.
15. led v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1528 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1528 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @beam1969 A to znamená co? Rád bych věděl důvod, protože sice vyjádřil názor na stavby RDR, který sice nepodložil fotkami (kdo z nás ano) a ač si o tom může myslet kdokoliv cokoliv, proč by jeho příspěvky měly být mazány??? Žádnou reklama nikomu nedělal, s jeho názory jsem souhlasil
15. led v 08:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 Mám NOVA 101 a pokud něco dělám v garáži tak slyším co moje panjí říká v obýváku emoticon Puštěnou TV slyším naprosto zřetelně. Je to ale přes stěnu, která nemá zateplení
15. led v 08:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
49
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 281 příspěvků. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
showme_a
49
Registrovala se 22. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 281 příspěvků. Má 23 přátel. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 Mám dotaz pro ty kteří si instalovali garnýže a mají kastlíky na rolety, jaké je nejlepší místo kam vrtat? Nad okno, či lehce vedle něj?
15. led v 09:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1208 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1208 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @showme_a priamo nad oknom je ten kastlik, tam by som nevrtal, takze radsej trochu nabok
15. led v 10:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 347 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 347 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Řešili jste někdo jiné než celodřevěné schody? Třeba s kovovým zábradlím?
15. led ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @angus88 Ano, plný souhlas, včera jsem byl dvě hodiny v garáži a slyšel jsem tam skoro vše co se děje za neřesti v obývákuemoticon)))))))
15. led v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 399 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 399 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @angus88
Psal jsem adminum fora, odpoved nize:

"Ahoj,

príspevky sme zmazali, pretože ich písal používateľ, ktorý má u nás založené 2 profily. Ponechali sme mu iba jeden profil a druhý, vrátane jeho aktivity, zablokovali, pretože takéto príspevky v diskusii nepovažujeme za dôveryhodné.

Krásny deň prajem,
Jana, 4nets team"
15. led v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @username díky, tak to jo
15. led v 19:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @angus88 se neptejte me, ale admina. Ja osobne si myslim to, co jsem psal... a asi jsem nebyl jediny. Lec treba je to jinak...
15. led ve 23:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
Registrovala se 31. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 50 příspěvků. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 Prosim, stal nekomu z vas jerab na pude, ktera nebyla vysypana sterkem? Moc dekuji za odpoved.
16. led v 09:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 255 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 255 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @klaravarmuzova Nám stál jeřáb na trávě (po jednom dni pohybu lidí okolo spíše na hlíně).
https://photos.app.goo.gl/IvPIWmM8yezZ1qCL2
Jeřábník má podkladové hranoly a pokud to není vyloženě navážka hlíny nebo nějak moc kypré, tak by mu to mělo stačit ...
16. led v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 401 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 401 příspěvků. Má 6 přátel.
 @klaravarmuzova
@sargic
No, nám jeřáb stál na kousku trávy, bylo to na podzim a vypadalo to, že jeřábník hodlá odjet i s jeřábem. Dost nadával, že to není vysypaný, že sice hranoly má, ale to nestačí, protože ten jeřáb má několik tun...takže to řešil s chlapama ze stavby a ti ho asi nakonec ukecali, ale chvilku to vypadalo, že se stavba odloží...byly to dost nervy...nechci nijak strašit, ale v tomhle počasí bych to stání pro jeřáb radši moc nepodceňovala emoticon
16. led v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
atilius
21
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1772 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
21
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1772 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @klaravarmuzova Když to bude suché nebo umrzlé, tak mu to vadit nebude, když to bude rozmoklé a bude hrozit, že se nevyhrabe, tak tam nemusí chtít najet. Bude na každém řidiči, co si troufne a co ne.
16. led v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 @klaravarmuzova
Nam prelom zari/rijen, prijel driv nez jsme stihli vysypat sterkem. Ale byla to rovina a sucho, tak nemel problem.
16. led v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
 @janaa1 Samozřejmě s Vámi souhlasím ... my jsme stavěli v srpnu v těch vedrech .. pokud bych to řešil kdykoliv jindy, podsyp bych určitě dal a neriskoval to, co se stalo Vám ...
16. led v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1124 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1124 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @klaravarmuzova Ne, měli jsme vysypáno. A raději bych to v této době neriskovala.
16. led ve 12:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 11 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mwkaty
Registrovala se 27. ledna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 11 příspěvků.
 Prosím, neznáte někdo nějakého šikovného projektatnta spodní stavby z okolí Liberecka? Zadali jsme práci jednomu místnímu, ale za měsíc na to ani nešáhl, tak se musíme poptat jinde:-/ Za případný tip předem moc děkuji....
17. led v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Kolik jste dali za antonicek vcetne revize? EON?

Diky
17. led ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
21
fotoportrét
fotoportrét
atilius
21
 @username antoníček si děláš sám a záleží, jak to uděláš. Jestli koupíš plastový nebo betonovou stavebnici a do ní nerez vnitřek. My jsme dělali z betonové stavebnice (http://www.hup-mach.cz) a vyšlo to cca na 8t. EON (distributor) Ti pak udělá akorát revizi a připojí elektroměr.
17. led ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Jo, mam nabidku na 11,5tis plastovy s revizi atd, v podstate na klic. Tak resim jestli je to dobra cena. emoticon
17. led ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denimajk
2
Registrovala se 25. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
denimajk
2
Registrovala se 25. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Opava.
 @username My to měli taky v podstatě na klíč a platili jsme 10tis.
17. led ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @username My jsme to měli pro ČEZ. Jeden antoníček si dával ČEZ, druhý "my". Ale když přijeli, byl jsem zrovna doma, tak jsem jim pomohl kopat a společnými silami jsme usadili oba vedle sebe. emoticon Kabely jsem si natahal sám, připojení mi dělal "můj" elektrikář + revizák. Cena 500Kč.
https://www.elima.cz/obchod/er212_nkp7p-skrin-elektromer_kompakt_pilir-prime-mereni-dck-p-16639.html
17. led v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
fotoportrét
fotoportrét
sargic
12
 @username Antoníček jsem měl odsud ..
https://www.sfos.cz/p/477/e2rpfzd-elektromerovy-trifazovydvoutarifni-rozvadec-v-piliri-se-zemnym-dilem-provedeni-s-kablovymi-prostory
Jistič k tomu stál pár stovek, připojení 500 a revize rovněž 500. Vykopání díry buď manuálně nebo strojově (u mě v rámci vykopání přípojky k baráku) ..Nějakých pár kaček kabel na spojení antoníčků mezi sebou a kabel k domu .. Dával jsem ještě pod a kolem antoníčka jemný štěrk (štěrkopísek) ..
Jde o to co v té ceně všechno máš naúčtováno ..
17. led v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
290
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5013 příspěvků. Má 35 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
290
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5013 příspěvků. Má 35 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @klaravarmuzova pokud to není oraniště, tak může stát i na hlíně...
17. led v 18:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
klaravarmuzova (31 r.)
  • Stavím dům
    Kozmice, Region Benešov
 Moc vsem dekuji za odpovedi. Samozrejme jsme to nechteli riskovat, ale nas stavar nas docela napinal, takze to pod jerab zpevnili az dnes. Den pred zacatkem montaze. emoticon
17. led ve 21:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 Pokud má někdo problém s tím, že mu vrže či praská laminátová podlaha v zámcích pak zkuste přípravek Dr. Schutz CC-Přípravek na impregnaci spár. Opravdu to funguje, již žádné zvuky z podlahy. Uvidíme jak dlouho to vydrží. Třeba to někomu pomůže emoticon
17. led ve 23:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matyasek34
38
Registrovala se 3. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 8 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
matyasek34
38
Registrovala se 3. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 8 přátel. Region Liberec.
 mám toho plný zuby, skoro v celém baráku máme vodu mezi skly a servisák z Rýmařova mi tvrdí ,že to je normální, a že nevidí nárok na reklamaci a držkuje ,že musí kvůli tomu přijet ? Prý už to mělo asi 8 lidí stejnou reklamaci a vždy to bylo OK . Nevíte jak to , výrobci mi tvrdí ,že to je blbost ,že to nemůže být
18. led v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš