Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

18. čer 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 360 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Kdo jste davali garazove vrata a dvere vlastni dodavkou, davali jste ty bocni dvere zateplene? Nebo to nema smysl (budeme mit Kubis 74 s klasickou garazi, ne ta kulna...)?
24. led v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
Registrovala se 21. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
Registrovala se 21. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Jičín.
 @ookami_hime No my jsme od standartu asi o 600tisic , změna topení ( Fenix v podlaze za přimotopy), sprcháč navíc, jedny dveře navíc , venkovní rolety , nejdražší doplatek za základovou desku asi 140t, vybavení v koupelně a změna toalety , kuchyńská linka (150t) a vestavná skříň (16t) a další drobnosti ...ono se to pěkně nasbírá ...akorát ten doplatek na desce nás hodně překvapil
24. led v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iv101
Registrovala se 2. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
iv101
Registrovala se 2. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
 Zdravím.
Mám dotaz.T,i co již spravovali praskliny mezi zdí a stropem, jaký tmel jste použili?
Potřebuji bílý.Transparentní se neosvědčil.Pod malbou vystupuje.(Zešedl)
Děkuji za odpovědi emoticon
24. led v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 324 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 324 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 @erik1991 už to není asi aktuální ale ne, pořád spínač nesvítí, svítí jen tehdy, když je nízký tarif na HDO kde je bojler.

@ookami_hime my přepláceli za dům 180tis.( všude vinyl, venkovní reloty, el. podlahové topení, všude okna i dveře v dekoru dřeva atd. ) + 60tis na základové desce ( museli jsme mít o 2řady bednění navíc)
24. led v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 538 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 538 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 @angus88 tak super jen se obávám že bude problém náš vzor dlažby už nevyrábí a nevím jestli máme dost dlaždic v záloze na 2m².
24. led v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitr
Registrovala se 29. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vitr
Registrovala se 29. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
 180tis.?jaký máte dům my do kubis74jen podlahové topení od fenixu máme za 213tis,bez dph.
24. led ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @username
Dveře z garáže jsem dal vchodové, plechové, zateplené z Polska a nemůžu si stěžovat. Vrata Hormman v akci za 25tis. i s pohonem. Tloušťka segmentu 40/20. 40 mm je to u spojů 20mm ostatní plocha. Vznikl tam prostor na nalepení 20mm polystyrenu takže ve výsledku je to 40/40 a bez problému. emoticon Někde to bude ve fotkách http://tadyjetonase.rajce.idnes.cz/Garaz_II/#WP_20140128_001.jpg
24. led ve 13:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1110 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
114
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1110 příspěvků a 7 alb. Má 28 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @username Máme zateplené dodávka RD Rýmařov
24. led ve 13:32  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 420 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 Dnes navsteva z Kasardu, puvodni dvere VPK3 vymeneny za VPK4 a dal se uvidi, ale pan do nich vklada velke nadeje, ze tyto uz drzi emoticon no uvidime....
24. led ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @pavelcent Tip na firmu? Diky
24. led ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 994 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Jestli řešíš vrata, dveře apod od Hormanna, zkus firmu Altoma. Je z Prahy. Ceny perfektní.
24. led ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 289 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 289 příspěvků. Má 2 přátele.
 Zdravim, tak za chvilku to budou dva roky a sepisuji posledni reklamaci.
Mam na Vas dotazy:

1. Parapety ve vikyrich - mate je v poradku, nebo jako ja? (cas u videa 0:34)
2. Ma nekdo shoz na pradlo? Nulove zabezpecni, zitra neco koupim v Ikea :D (1:49)
3. Kdyz bouchnete do sloupku u schodiste, drnci Vam dost nahlas? Pracovnik RD tvrdil, ze je to tak umyslne, kvuli demontazi pri stehovani nabytku (2:50)
4. Schodiste - vsechny naslapne plochy jsou pri chuzi tiche? Me jsou docela dost slyset dve nejvetsi plochy :(
5. Dlazba v přízemí - na zachode ci na chodbe, neduni Vam jako me? Je to neprijemne, jak kdyby byla papirova emoticon (video2 - 0:00)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=D2O_NJs5xgo
Video 2: https://www.youtube.com/watch?v=JFvLaHK0nq8&

Dekuji moc za pomoc ;)
24. led v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1464 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @silenoz
1. Špatně podpěněné, mám to někde taky. Voda se mi tam nedrží

3. Máme stejné, není to lepené
4. Schodiste nám taky křupe, nejvíce rohové nášlapy
5. Duní, vlastně je pod podlahou "duté místo". Prostě suchá podlaha

Vlastně popisuješ vlastnosti domu od RDR, hodně štěstí s reklamací
24. led ve 20:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @username
Firmu na co ?
24. led ve 22:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @silenoz
1) u nás zatím dobrý, nebo jsem si nevšimnul, taky projdu, to držení vody máme na pár parapetech taky
2) schoz nemáme, to nám nikdo nedoporučil(klasika pan Servus ) takže nemohu říct
3) nedrnčí, zkoušel jsem to
4) u nás je jak popisuje i @angus88, první ranní šlápnutí před schodištěm a na pravní horní schod cvaknutí, potom je skoro celý den klid jak se občas jde po schodech a tohle je celkem štve, protože když jdu do práce, div tím nevzbudím celou rodinu
5) nám nic neduní

stou dlažbou, u nás je vinyl a taky ho nemáme dole úplně rovný, nejhorší místo máme na vchdou do obýváku, byly tu chlapy od RDR, tak říkaly ať se to naplánuje, protože bude muset ven celá podlaha v obýváku, ono kdybych chodil doma v papučích, tak to nepoznám, ale pochybuji že v létě taky, tak to do léta nechám a pak nahlásím i s opravama prasklin co máme
25. led v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @angus88 To mozna ano, ale ona ta vlastnost domu byla do nedavna OK. Pak menili jednu dlazdici na zachode, byla doost vysoko. No a asi jak tam mlatili vsude kolem, tak se odchlipli okolni dlazdice, nebo uz nevim. Po chodbe kdyz jdu, tak skoro stejne duneni jak na zachode. Pak vejd do obyvaku a je to OK. Az opet na nektera mista. Proste nez prejdes celou mistnost tak to duni - OK - duni - OK...totalne nerovnomerne. Tak bych predpokladal, ze asi mistami je podsyp udelany spatne. Jina zavada me nenapada, kdyz je to jen podsyp, poly, fermacel, dlazba.

@cendler
2. ani nam ho nikdo nedoporucil, ten jsme si vymysleli sami a musim rici, ze je to parada. Az teda na priplatek. Cena 13.000,- s DPH a jsou to jen dvirka a plastova roura dolu tak za 3.500,-. A ani za 13.000,- to nema zadne zabezpeceni, ci pojistku. Takze tam muze prcek pekne spadnout, jelikoz jdou otevrit i malickem, pracovnik RD na to odpovedel: Nespadne. A maj vyreseno.
3. Tak to uz je zahada, nekomu drnci nekomu ne :/
4. a resili jste ty schody nejak v reklamaci - dotahnuti naslapnych ploch apod? A jak dlouho mate dum? Ja dva roky a mam docela obavy co to bude delat za 10 let...to bude krupat asi cele.
5. A mas dole taky dlazbu na zachode? Treba na koberci je to naprosto v pohode ci na linu (to jsem si delal sam, ale pod nim mam samonivelacku, ktera asi velmi tou pomuze)

Uff, jak muze byt vinyl krivy, kdyz je polozeny na rovny fermacel...to mi hlava nebere emoticon
25. led v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 Zajimalo by me jeste jedna vec. Kolik mate v kalkulaci uctovanych Mokra mistnost? A castku mate 8.700,- bez DPH?
25. led v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @silenoz nam uctovali jednu navic a cena 8700 kc bez dph
25. led v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 Nám tedy schodišťové sloupky také nerezonují, jsou pevné. Ty schody budou asi problém. Přesně stejná věc, ráno když jdu do práce či z práce, tak cca tři schody hlasitě lupnou, že je to slyšet po celém domě i přes zavřené dveře. To pak budu určitě řešit. A dunění podlahy? To je prostě podle mě problém duté podlahy. Pokud by všude na Fermacellu byla stěrka, bude to určitě z půlky jako betonová podlaha. Pokud se u nás objeví nějaký problém s boulema atd, tak až se podlaha rozebere, určitě bych to nechal vystěrkovat.
Jinak mě mile překvapila barva na zdech. Od dcerky jsou semtam nějaké černé či jinak barevné čáry (od hraček, tužek atd) a klasickou Kohiňoráckou gumou jde strašně moc věcí jednoduše dolů emoticon To jen pro odlehčení náladyemoticon))))))))
25. led v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
 @vitr nás do Largo 98 topení vyšlo tuším na 150 tis ale po odečtu přímotopu a rozvodů byl doplatek cca 60tis bez dph
25. led ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 67 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 67 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 Dneska nám nainstalovali klapky do digestoře a do větráčků v koupelnách. Dávali to na střeše rovnou pod ty hříbečky, tak snad to pomůže a už nebudeme slyšet jak venku fičí a klapka v digestoři už nebude klapat jak šílená, to bylo k zbláznění.
25. led v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 375 příspěvků. Má 6 přátel.
 Tak já nevím...asi máme problém s kotlem...máme klasický elektrokotel, radiátory (ne přímotopy, ne podlahovku). Teď třeba termostat v pokoji ukazuje, že kotel jede, měl by topit na 22,5 stupně, ale na kotli je napsáno 55 kW a jinak žádné hodnoty, netopí, není seplý...máte to taky tak, nebo je to chyba? Pak zničehonic začně na chvíli topit, ukáže se na něm 6 kW a valí...ale topení je víceméně vlažné, žádný hic tady není...tak nevím? emoticon
25. led v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
 @janaa1 Urcite zkuste poresit se sevisem, ale aby jste pres noc nezmrzli, tak vam muzu poradit. Zkontrolovat zda v el. rozvadeci sviti HDO (kotel topi jen kdyz je sepnuty NT). Na kotli vypnout ekvitermni krivku (ted je venku teplo a mozna natapi vodu do radiatoru na malo). V navodu ke kotli je popsano, jak se to vypina.
25. led v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @hajekmi Děkuju! Určitě to zkouknem, ale radši tím pověřím manžela - já se do těchto akcí pouštět nebudu emoticon
25. led v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
 Je tu někdo z Liberce, Frýdlantu a okolí?
25. led ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 264 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 264 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Mě by zajímalo, kdo má v Radonicích tu Novu 101 s kuchyní od Lamontu a čeká na fasádu do jara emoticon
25. led ve 22:48  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 173 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 173 příspěvků. Region Benešov.
 @mariacek Také jezdím kolem a sleduji. Šťastný to člověk emoticon
26. led v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matyasek34
38
Registrovala se 3. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 8 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
matyasek34
38
Registrovala se 3. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 8 přátel. Region Liberec.
 @mariacek on ten kondenzát nám vysvětlili,že to není ve skle ,ale pod těsněním v kterém je sklo ,takže to by asi pak mohlo být oka, měla by ta voda odcházet těmi kanálky ven, tak uvidíme, náš dozor nám řekl,ať to hlídáme a až se oteplí,tak ať zkontrolujeme jestli voda již tam není a neplesnivý to ,tak uvidíme emoticon
26. led v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @pavelll12 no kdyby to bylo dute zcela vsude (to by byl otresemoticon ). Treba obyvak je tak pul na pul, nekde fakt parada, jako kdyby pod ti byl beton...tak to mit, jsem zcela spokojen.
Ale jinde je to dute (tam kde nejcasteji chodim), logicky neco musi byt pod dlazdici spatne!
Taky mi prijde, ze je to tim, ze opravovali jednu dlazdici, ktera byla dosti vylezla a mlatili tam do toho kladivem neskutecne. Takze se asi okolni trochu odchliply, ale praskliny ve sparach nevidim, tak je mi to zahadou.

Taky by me zajimalo, jak dlouho vydrzi Fermacelovy podsyp - neustale zatizeny.
26. led v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
31
 @silenoz Tak to jo, já myslel, že to máš všude. No, ono těžko říct, moc lidí tady asi nemá v obýváku dlažbu.
26. led ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš