Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
hajekmi
Registroval se 19. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Nymburk.
 @silenoz Nestavel ti partak Sulek? Povidal mi o dlazbe v celem prizemi, hodne bahna pri stavbe a drony nad hlavou emoticon
26. led ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (29 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (29 r.)
19
Registrovala se 1. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Prosím, poradí mi někdo, jak natlakovat vodu do kotle? Tlak klesl někdy v noci pod 0,4 a vyplo se topení a napsalo chybu E4.. děkuji
27. led v 09:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 118 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 118 příspěvků. Region Praha.
 @silenoz Nejspíš to bude tím, že máte prasklou fermacelovou podkladní desku. Měl jsem ten samý problém. Podle mě to způsobili ti šikulové, kteří do toho při výměně dlaždice mlátili hlava nehlava.
27. led v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @fialka1122 tak první věc co udělat je zjistit, proč ten tlak poklesl a ne to tam znovu bezhlavě rvát...
27. led v 10:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (29 r.)
19
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (29 r.)
19
  • Stavím dům
    Region Brno
 @plaintruth kape z jednoho radiátoru (fakt trochu), ale my bydlíme už skoro 2 roky a nikdy jsme nic nedotlakovali.. víte jak?
27. led v 11:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @fialka1122 nekde pod kotlem bude kohout (viz foto) na pripojeni hadice, ta se pak pripoji na privod vody...
27. led ve 12:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1095 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1095 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @fialka1122 Stačí se podívat do návodu. Zespodu kotle je vstup, dopouští se normálně z vodovodního řádu.
https://www.gienger.cz/wp-content/uploads/2015/04/CosmoTHERM_E-navod-2013.pdf
27. led ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (29 r.)
19
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fialka1122 (29 r.)
19
  • Stavím dům
    Region Brno
 @beam1969
@pavelll12 děkuji moc ;) už dobrý ;)
27. led ve 12:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 204 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 204 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 Máme vestavnou lednici od Lamontu -Elektrolux. Dá se říct, že kompresor běží 90% času i když se do ní neleze. V mrazáku je vše na kost. Máte to taky tak? FastFreeze samozřejmě vypnuté...
27. led ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @fantomik Já to měl u nové lednice whirpool - vyměnili mi ji - problém byl únik chladiva, tak běžela furt...
Nepředpokládám, že byste měl nastavenou příliš nizkou teplotu..
27. led ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @mariacek Zkoušel jsem nastavit i jen 8°C (normálně 6°C). Je to jedno. Budu muset nějak změřit tu dobu provozu. Ale kdo u toho má sedět? emoticon
27. led ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 Jinak už mi dochází trpělivost. Pokud se do příštího víkendu nic zásadního nestane, tak vytvořím "u sebe" internetovou stránku speciálně o tom, jak rychle a rozhodně RD Rýmařov řeší průšvih, který vznikl několik dní po předání (ještě nebylo ani lešení dole). Takovou radost jsme měli z domku! emoticon
27. led v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 @fantomik A co se stalo a kdy vám dům předali? Popište to do fotoblogu ať víme ;)
27. led v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 853 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 853 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @fantomik Ty jo, co je?
27. led v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diankl
Registrovala se 27. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
diankl
Registrovala se 27. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
 Zdravim vsechny. Take pridam par informaci ohledne stavby. Pokud se rozhodnete ted stavet s RD, urcite si do smlouvy vyjednejte, ze chcete stavet s kmenovou partou od rd. My dostali sub.partu nasmlouvanou od rd a ty totalne propadliemoticon Bohuzel asi do budoucna nastane spousta problemu dimy nim ale budeme si fandit. Toto musim zverejnit, protoze to nema obdoby. Parta je pod vedenim p. Kürtiho (slovaci). Nejlepsi z nich je obkladac a malir. Tak tyhle fakt nikdy nechtejte.
27. led v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
diankl
fotoportrét
fotoportrét
diankl
 Stavime Kubis 74, 8° strecha, tč a rekuperace, podlahove topeni. Kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, rada pomohu. Jinak zakl. deska od Almini mohu jen a jen pochvalit . Chlapy sikovni.
27. led v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 150 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 150 příspěvků. Region Praha - východ.
 @diankl kde stavite? A co se nepovedlo?
27. led v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @fantomik copak Vás potkalo?
@diankl souhlas, co to bylo za firmu?
27. led ve 20:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
 @diankl Taky by me zajimaly podrobnosti,kde je problem? Zacina mi byt z tech zkazek zle :( teprv jsme pdepsali sod
27. led ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 My jsme ani nevěděli, že nás může stavět jiná firma než Rýmařov. Nějak nám to nedošlo. Nakonec nás stavěl RD Mont. Co vím, tak jsou to bývalí zaměstnanci RD Rýmařov, kteří se odpojili... Takže Rýmařov může mít technologii jakou chce, vždy závisí na partě, která Vám dům smontuje
27. led ve 20:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 4 přátele.
 @janaa1 A nesvítí tam závada F55? To by hlásilo slepený stykač nebo relé. Mně to hlásilo poruchu na venkovním čidle a nakonec servisák (kotle, ne RDR) poutahoval šroubky, něco mělo vůli a zatím ok.
27. led ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diankl
fotoportrét
fotoportrét
diankl
 @angus88 Dum dodal rymarov ale protoze nestihaji a nemaji lidi najimaji externi firmy, ktere v uvozovkach asi zaskoluji. Tito panove nemeli sajnu. Uz pri hrube stavbe se projevilo, ze to neumeji. Meli zustat a kdyz to videli jedna parta vzala roha. Pak se zacali tocit lidi. A jak to dopadne, nekdo prijde, udela neco a druhy pokracuje a je mu jedno jak to udela. Pr., skoro kazda stena byla kriva, musela se x-krat prebrusovat. Kdyz jste jim neco rekli, aby to dodelali, predelali, odpoved znela....ano udelame ale zase nic. Prisel elektrikar, kteremu jsem musela vysvetlovat ( ja laik), kam co ma zapojit a co to vlastne je. Galerie na schodech, predelavali 4x a byly s tim hrozne problemy. Predstena v koupelne...vse krive. Pak mi rekli, ze ta trubka do strechy je nakrivo, ze predstenu musi rozsirit. Nastesti prijel vedouci z rd a ulazal jim jak to udelat. Mimochodem, vedouci p. Langer je na svem miste...mohu jen doporucit. Partu nam nechteli vymenit, maji rozplanovano na 3 mes dopredu lidi. Nastesti skoro po 3 tydnech, kdyz to videl hl vedouci, smiloval se nad nami a dodal partu stalou z rd. To byl fofr a prace sla najednou od ruky. Vse museli po tech lidech predelavat a to je zdrzovalo. Nejvetsi chybu kterou udelali bylo propichnuti podlahoveho topeni. Cele se to muselo vymenit. Podlaha kriva, 2x predelavali a nakonec se musela srovnat nivelaci. Co nejvice apeluji je mit stavebni dozor!
27. led ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diankl
fotoportrét
fotoportrét
diankl
 @addamec Praha klanovice
27. led ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @diankl propíchnutí podlahovky? To snad ani není možné, to vrtali do podlahy? Klánovice máme vedle, máme Novu v Jirnech emoticon
27. led ve 21:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattess35
Registroval se 28. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mattess35
Registroval se 28. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 4 příspěvky. Region Praha.
 zajimalo by mne kolik si uctuji za pokladku dlazeb ci plovoucich podla za 1mb
27. led ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @diankl taky budeme stavet Kubis 74 s rekuperaci cca 15km od Klanovic. No, musime doufat, ze budeme mit stesti na partu. Stav.dozor mam domluveny. Almini pri stavbe desky chvalil.
27. led ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diankl
fotoportrét
fotoportrét
diankl
 @angus88 A jak douho bydlite a vaše zkusenosti?
27. led ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diankl
fotoportrét
fotoportrét
diankl
 @angus88 Ano, možné je vše. Dali potrubí, pak farmacel. Vzali šrouby a přivrtali. Manžel se ptal, jestli ty šrouby jsou fakt správné, pač se mu zdálo, že šroub je delší než farmacel. Přesvědčili ho, že jsou ok. Druhý den na tlakovce se projevila pravda. Mno co dodat.
27. led ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @diankl fermacell se sponkuje, oni ho vrtali... Držím palce ať už je vše v pořádku. My bydlíme přes rok, mám za sebou asi 12 reklamací, ale už je všechno v pohodě. Vše je vyřešeno, snad jen letící dlažba v chodbě, ale to už řešit nechci. Pokud Vás zajímají podrobnější zkušenosti ze stavby, stavte se u nás v Jirnech emoticon
27. led ve 22:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diankl
fotoportrét
fotoportrét
diankl
 @angus88 spíš bych se pak zeptala na reklamace, které jste řešili a na co si dát pozor. Za týden by to mělo být vše hotové. Snad......
27. led ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš