Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @kosmikos
Ano, já oslovil projektanta RDR a on mi poslal to přesné schéma stěny. Jestli je to v projektové dokumentaci již nevím, ale asi ne emoticon .
29. led v 17:47  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
Registroval se 13. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 769 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
deto_oesya
Registroval se 13. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 769 příspěvků. Region Brno.
 @pavelcent
Hlinikova pergola 3,5x6,6m so stojkami len vpredu, zakryta s polykarbonatom tusim 130k ;) to bola jedna nabidka zpred par rokov.
Zastresenie ako je v linku hore - hruby odhad na 50k ;)
29. led v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susie1
Registrovala se 15. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
susie1
Registrovala se 15. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 39 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 pavelcent, kosmikos: díky moc

pavelcent: mám několik nabídek (zatím na samonosnou, která je dražší), rozměr 4 x 3 metry a dost se to různí zatím nejlevnější je cca 150 tis s tím, že jedna stěna je včetně sceen rolety, nejdražší cca 300 tis
29. led v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @susie1 Dobry vecer, muzu se zeptat, na kolik Vas pergola vyjde a na velikost, klidne do SZ. Predem dekuji.
29. led v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @susie1
Tak to se moc nezměnilo. Já měl nabídku na 6x4m hliníková konstrukce + plátěná rolovací střecha s motorem za 200tis. Tak jsem je poslal do ........ emoticon emoticon emoticon
29. led v 19:37  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 116 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 116 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 Ptala jsem se už na fb skupinách, zkusím to i tady, máte někdo v přízemí sprchový kout s vaničkou z litého mramoru bez podezdívky? Nám dnes došla ze Sika informace, že podle RDR toto nelze ale řekla bych, že jsem již někde tuto realizaci viděla...
29. led ve 20:16  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 391 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 391 příspěvků. Má 6 přátel.
 @didinky Nooo, my třeba máme sprchový kout úplně bez vaničky a bez sprchových dveří - máme tam jen závěs.
29. led ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @janaa1 máte ten speciální fermacelový dílec a na podlaze dlažbu?
29. led ve 21:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @didinky Jojo, máme ten speciál fermacell...zatím je to v pohodě. Celou koupelnu jsme teda pak ještě natřeli impregnačním prostředkem, včetně té sprchy a to funguje parádně.
29. led ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @janaa1 jaký je to prostředek? Děkuji
29. led ve 21:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Dnes byl zveřejněn nový ceník modelu 2020 platný od 1. února. Dům Dimenze 96 zdražil o rovných 100 tis., ostatní jsem nesrovnával. Naposledy Dimenze96 zdražila v červenci o 85 tis. Dost podstatné zdražení... Ale nedivím se, když mají furt tak velkou poptávku a je i vyšší inflace.
29. led ve 22:52  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 Tak všechny domy zdražily paušálně o 100 tis.
29. led ve 22:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
 @angus88 Je to tady toto:
http://www.nanoimpregnace.cz/lotosovy-efekt-ochrana-koupelny-anti-calc

Doporučovala to tady na MS jedna paní, tak jsme to zkusili. Mělo by to vydržet 2 roky. Fakt je ten, že voda v koupelně na zemi, která je tím ošetřená, tak se chová podobně jako třeba na voskovém papíru...drží se v takových kapičkách, prostor není "zacákaný" jako normálně. Za mě, zatím, dobrý! emoticon
30. led v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @janaa1 a používáte to i na obklady? Zní to dobře
30. led v 10:11  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2146 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2146 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
 @mariacek tak k74, co máme my, je nyní v základu za 2,7 mil. Zcela upřímně říkám, že to je cena, kterou bych za něj nedala.
30. led v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 @janaa1 Mám zkušenost s touto verzí přípravku: http://www.nanoimpregnace.cz/nano-impregnace-skla
Dali jsme to na sklo sprchového koutu a ta životnost je dost omezená, řekl bych max dva měsíce. A to máme dost měkkou vodu...
30. led v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 Nová 101 v základu 2.65 mega. Tak to je pecka. Nějaký příplatky ZD a hned je to hrubě přes 3 mega . Hm, hm, hm emoticon
30. led v 11:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @pavelcent Tolik stála Nova 101 ve starém ceníku, teď je za 2,75 mil. Kč.
@zmrz_lina Otázkou je, zda ostatní firmy budou levnější. Přece jen zdražuje vše.
Toto paušální zdražení podle mě má jen zchladit trh. Není normální, že mají zakázky na dva roky dopředu. Navíc, kdo ví, jaké ceny budou za dva roky..
30. led ve 13:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
 @mariacek no za tuhle cenu bychom šli zcela určitě do zděného domu dodavatelsky. Ano, bylo by to náročnější organizačně, ale s ohledem na aktuální čekací lhůty věřím,že i tak bychom bydleli cca stejně jako s RDR
30. led ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 25 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lenc
Registrovala se 22. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 25 příspěvků.
 @didinky Chtěli jsme to taky tak, jde to, ale rd vám udělá přípravu jako na sprch. kout s podlahovou vpustí, což znamená příplatek cca 35 tis. bez dph...
30. led ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 335 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 335 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 u nás se stal zázrak emoticon konečně, asi po 3 měsících nás čez přepojil z D01d na 57d...hold konečná faktura bude za 37tis, no ale konečně emoticon
30. led ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @mariacek
No potěš koště emoticon
30. led v 16:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 77 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 77 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @zmrz_lina to věříte špatně, kolega teď obíhával klasické stavební firmy s projektem a nabízí mu, že si ho dají do pořadníku s čekací dobou víc než jeden rok do první schůzky. v jedné mu dokonce řekli, že reálně vidí předání domu na rok 2022. Stavebnictví je teď naprosto přehlcené, co dělám ve firmě tak se nám na výběrka nikdo nehlásí a poslední objekt nám stavěla stavební firma z belgie na přímé zadání, normálně museli přijet i s belgickými zedníky, protože místní žádný nesehnali.

Navíc nevíme kam se ceny pohnou, zděné domy jsou na platy pracovníků více závislé než montované a vzhledem k tomu, že za ty 2 roky až se k tomu reálně dostanou, můžou mít ti zednící plat o 50-100% vyšší jestli to takhle bude pokračovat, může se vám to dost silně prodražit. (btw u nás ve firmě jsme zabránili vlně odchodům navýšením platu montérům atd. o 100%(na základě analýzy vývoje pracovního trhu od pwc se nám to má vyplatit), pracovníci podepsali, že se bude navyšovat postupně až do konce roku 2020, kdy ten plat bude dvojnásobný oproti dnešku)

Tady je RDR s fixním rozpočtem obrovskou výhodou.
30. led v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @pavelcent příplatky tam budou vždycky, my máme 1,2mil. v příplatcích a to jsme si nevysnili žádný superluxus.
30. led v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
 @mysak124 jenž my stavěli ve 2016, začali jsme vše řešit na jaře a na vánoce jsme bydleli. Pokud by v té době byla cena jako ted+2 roky čekací lhůta, pro Kubis 74 bychom se nerozhodli ani omylem. Za danou cenu mi už nepřijde zajímavý. Jsme tu 7 parcel, ostatní sousedi staví a zatím nikdo z nich s firmami žádný větší problém nemá, co se termínu týče. Většina začala loni na jaře/v létě a všichni chtějí do Vánoc 2018 bydlet. Zatím podle toho, co vidim, je to reálné.
30. led v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
 @lenc píšeš: Chtěli jsme to taky tak, jde to, ale rd vám udělá přípravu jako na sprch. kout s podlahovou vpustí, což znamená příplatek cca 35 tis. bez dph...

Nám za to napočítali příplatek 9 700 Kč - kalkulace v říjnu 2017.
30. led v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
 @zmrz_lina ano, to byl ten zlom, chytli jste to vy i oni na poslední chvíli. s klasickými stavbami je to úplně stejné. převis se začal plnit od půlky roku 2016 a hlavně a přelomu roku 2016/2017 když začala média panikařit ohledně konce levných hypoték přišla obrovská spousta zakázek jak pro montované tak pro klasické stavby. harmonoramy se naplnily na léta dopředu.
30. led v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @mysak124
Mohl by jste specifikovat příplatky za 1,2 milionu? To vypadá na zvětšování domu o několik modulů komplet klimatizace krb tepelné čerpadlo atp.
30. led ve 20:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
 @pavelcent My taky máme cenu navýšenou nějak o mega a není v tom nic spešl. Máme otevřený přízemí, z garáže máme zádveří a technickou místnost, podlahový elektrický topení.Je v tom kuchyň a skříně. Nemáme zvětšení o žádný modul, klimatizace. Dokonce jsme zrušili venkovní žaluzky, vinylovou podlahu (díky podlahovýmu topení by to vyžadovalo nějakou podložku a vyrostlo by to zase o několik desítek tisíc).Ono se to nezdá, ale ty příplatky jsou takový, že sem tam se něco přičte, člověk si nijak nevyskakuje a je z toho toto. A to jsme si nechávali i nacenit z prostoru nad garáží obytný prostor, ale bylo to kolem půl milionu, takže jsme couvli.
30. led ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 785 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 785 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pavelcent to je mazec :O my mame el zaluzie na jiznich a zapadnich oknech, nabuseny rizeny vetrani s rekuperaci, tep cerpadlo a dalsi blbosti jako dekor oken, svetlovod atd a oproti standardu mame teda navyseni necelyho pul mega. A i to mi prijde vic nez dost
30. led ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš