Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

20. kvě 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 323 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
gustinovi
18
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 323 příspěvků. Má 12 přátel. Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora.
 @lenc jo vy tam chcete přímo žlab tak to ano, to cena kolem 30tis souhlasi. pokud klasicky odpad ve farmacelu tak jen těch 7tis - proto jsme do žlabu nešli.
1. únor v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @bodyr To je des,nam kdyz staveli v listopadu byl to pravy opak. Asi jsme meli take stesti na partu. Mili a ochotni chlapici, byli jsme na stavbe denne, kdyz kourili,tak jedine venku,odpad dokonce nekdy i tridili. Jednou jsem sbirala pred domem valejici se igelit,hned na me partak volal a obhajoval se,ze neni od nich,ale priletl ze sousedniho pozemku..
1. únor v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků. Region Praha.
 @bodyr Měl jsem přesně to samé, všude neskutečný bordel a kontejner stál vedle domu. Nechápu jejich mentalitu. Staví barák za 3 mega, tak by se měli podle toho chovat!
1. únor v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Praha - západ.
 @bodyr To je sila! A jaka byla reakce vedouciho staveb?
1. únor v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
118
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 757 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
118
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 757 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @bodyr jezisi kriste :-O tak to je ale moc :( fakt by me zajimalo,ktera parta vam stavi? Divim se,ze jsi hned druhy den nevolal do rdr a neudelal tam poradny toco :(
1. únor v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 213 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @pacharo : já jsem montoval malý rack na IT, ale věděl jsem jak jsou na té stěně vedené trámy, tak jsem to vrtal do nich a drří to skvěle

@mariacek : myslím 100kč :D

@lenc : máte tam psaná záloha, to ještě není konečná cena, jak je napsaná záloha, tak to ještě budou počítat, může to být víc ,nebo míň

@bodyr : já byl na stavbě skoro každý den celý a nikdo stím neměl problém a bylo to i dobře, když se řešil nějaký problém, rovnou se vyřešil a ten bordel, jak tu bylo psáno, tak kolem baráku, nějaké hřebíky a a trubky atd. vyhozené v kontejneru byly i u nás, to jsem po stavbě ještě řešil příplatek za překládku a doplácel jsem asi 5000kč za nějaké podložky, co jsem viděl v kontejneru a to jsem mluvil zněkým RDR co to řešil a říkám mu proč to připlácím, když to vyhodily do kontejneru a kdybych věděl, že za tohle platím, tak mu to osobně dovezu, ale jinak uvnitř bylo čisto, ikdyž kouřili, tak všechno do jednoho a každý večer vyhodit
1. únor v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 188 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 188 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @bodyr No, tak bordel u baráku nám zůstal neskutečný! Hromady vajglů, šroubů, plastů, papírů a dalších dílů. Ale objevilo se to až když slezl sníh. To jsem myslel, že mě trefí. emoticon A kontejner už byl odvezený. Jinak hulili uplně všichni, ale v domě jsem si nevšiml žádného vajglu. A poslední tři dny v domě nehulili -no, teoreticky. Byla zima a tak hulili z okna ven.
Co se týká sledování při práci... Já docházel každé odpoledne, byl jsem tam vždy tak hodinu. Nevadilo jim to, naopak byli rádi. Prostě jsem zkontroloval, něco řekl udělat jinak, zeptal se co budou dělat než přijdu druhý den, abych je třeba na něco upozornil. Víc jsem se jim tam nemotal. Taky nemám moc rád, když mi někdo kouká v práci pod ruce. emoticon
Nicméně se zdá, že to máš s nima poněkud horší... Držím palce! Jo, jméno parťáka? Klidně jen do zprávy. Při pročítání diskuzí jsem si vedl seznam parťáků a zkušenosti s nima. Tak bych se mrknul... emoticon
1. únor v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 Psal jsem na RDR ohledně jejich zhovadilostí a fungování stavbyvedoucího a dostal jsem odpověď z RDR, že je to mrzí, mám kontaktovat pana Macháčka který má partu pod sebou. Je to RDMont, který pro RD Rýmařov dělá, takže jdu sepsat email, aby se probrali. Asi přiložím nějaké luxusní foto.
1. únor v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
 @bodyr Prosim, pro ty z nas co budeme snad letos stavet, byl bys tak laskav a zjistil a napsal jmeno toho “mileho” stavbyvedouciho? Tohle kdyz predvedou u nas na stavbe, tak poleti hned druhy den. Ja i manzel jsme nervove labilni a kdybychom se chteli rozcilovat s remeslniky, tak stavime klasickou zdenou stavbu. Do RDR jsme sli, jako ostatne vsichni tady, abychom to meli v klidu hotove za par tydnu. Koureni v baraku a vajgly na podlaze nerozdycham emoticon
Na nic bych necekala a poslala bych ty fotky s komentarem panu Pohloudkovi mailem hned.

Mimochodem neexistuji nekde pravidla jak se maji pracovnici rdr chovat na stavbe? emoticon
1. únor v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2096 příspěvků. Má 80 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2096 příspěvků. Má 80 přátel. Region Rakovník.
 @bodyr RD Mont nám stavěl taky (a @angus88 taky), ale v baráku bylo fakt relativně čisto. Prosím, pokud nechceš zveřejnit info zde, pošli mi zprávu se jménem party, čistě ze zvědavosti by mě to zajímalo.
1. únor v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1453 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1452 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @bodyr RD Mont nás stavěl také, chlapi byli slušní. Vedoucí byl pan Matějíček a nevěřím, že toto je jeho parta. BTW Macháček je vedoucí RD Mont a je s ním super domluva. Určitě ho kontaktovat
1. únor v 18:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @jk2017 partu fakt ted z hlavy nevim jmeno toho stavbyvedouciho, ale uz jsem psal email do RDMONTU p. Machackovi a do kopie dal p. Pohloudka. Dnes mi ruply nervy. Poslal jsem jim to i s fotkama. Tak aspon i vedeni v RDR rano uvidi tu krasu jak to musime snaset my zakaznici na stavbe. Maji to primo jak jsem to videl ja. Uz stacilo
1. únor v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1453 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1452 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @bodyr celkem by mě nějaká fotka zajímala, je to fakt masakr. U nás byl při stavbě Macháček 2x na kontrole stavby
1. únor v 19:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @bodyr Raději chtějte jinou partu. Tihle Vám tu stížnost neodpustí. Tak ať to nezkončí protrhanou parozábranu tam kde nikdo nevidí nebo nedotaženým vodovodním potrubím někde pod podlahou
1. únor v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 344 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 343 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @bodyr To jsem zvedav jestli a jak to budou resit...
1. únor v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 162 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 162 příspěvků. Region Benešov.
 To jsem zvedav na reseni. Jestli dojde k jakemukoli snizeni dalsich pracovniku, opet se terminy prodlouzi. Probuh, to je jak zly sen.
1. únor v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janaa1
4
Registrovala se 25. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 369 příspěvků. Má 6 přátel.
 @bodyr Myslíš, že bys sem mohl třeba jednu fotku, jen tak pro zajímavost, dát???
To je blbý, ta parta kazí celé firmě jméno. My jsme měli RD Mont a byli skvělí! Uklízeli po sobě každý den kolem baráku, všechno v kontejnerech. V domě chodili opatrně, když byly podlahy, tak měli vlastní papučky, fakt nekecám...byli výborní...
To mě mrzí, že má někdo tak blbou zkušenost.... emoticon
1. únor v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @janaa1 V albu mám pár fotek víc dávat zatím nechci posílal jsem do RDR. no coment
1. únor v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @angus88 zítra má prej dojet jak říkali nějaký BOSS , tak tím mysleli asi p. Macháčka... ho lituju až se potkáme
1. únor v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @pavell123 museli by to celé rozebrat. Už to je celé hotové a vodař jako málokdo z té party je borec. na ten barák se budou vracet klidně 100x , ale né tahle parta. Tihle už dovnitř nevkročí. Mám na mysli budoucí reklamace. A to ať si píšou, že jim budu reklamovat cokoli najdu. Původně jsem to myslel dobře, ale tím to skončili.
1. únor v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
 @bodyr Podle fotek soudím, že to zbytečně dramatizujete. U nás ten bordel byl 100x horší a to vážně :(
1. únor ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @bodyr já na fotkách nic nevidím? (kromě těch koláčů) u mě v albu jsou fotky ze stavby :D
1. únor ve 20:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @pavell123 No asi jo. taky si říkám, že to přeháním, sice každý den chodím na okolní pozemky (zatím nezastavěné) uklízet, protože vše co se povaluje po zemi (dodáky z materiálu, pásky, různé folie) je pro ostatní vzdálené sousedy samozřejmě problém a pro obec taky a jsem jako stavebník povinen zajistit pořádek, ale co už. Kdybych nechodil a nedělal ordung v okolí, asi bych měl už návštěvu starosty. emoticon emoticon emoticon emoticon
1. únor ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 84 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 83 příspěvků.
 @bodyr Jak už někdo psal, tak bych se po takovéto stížnosti celkem obával, že se vám někdo vys*** na půdu nebo něco podobného.... Otázka, zda bude vedení přístupné vyměnit partu... Kolikátý máte den/kolik je hotovo?
1. únor ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 Zítra pátý, obavy z toho nemám o víkendu prej nedělají a další týden mají přijet podlaháři, lidi na koupelnu a montovat komín. ještě samozřejmě dokitovat (vrch už je skoro celý i dokitovaný) a elektrikář (ten maká) musí zapojit zásuvky. Neřeším. Zítra přijede jak říkali BOSS, tak se pobavíme. emoticon
1. únor ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @bodyr na hrubou stavbu jsme měli pana Kolárika, neříká ti to jméno něco?
1. únor ve 20:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @angus88 bohužel fakt ne. zítra vysonduju jméno toho stavby"vedoucího" (říkal mi to první den,ale už jsem to zapomněl). Navíc dneska se bavili mezi sebou, že další týden je posílají zase jinam a tyhle "dokončovačky "(kachle, podlaha atd) budou dělat jiní. A že prej to je nějaká nová móda v RDR, že už nedělá jedna parta všechno od A po Z, ale mění se to už během stavby. Nevím. po tom co vidím je mi to fuk.
1. únor ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
22
  • Již bydlím v domě
 @bodyr to je ono, oni udělají hrubou stavbu a dokončení nechají na někom jiném, snad lepším. Držím palce, dej vědět
1. únor ve 20:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
114
 @angus88 já ani nemyslela, že by tohle byl pan Matějíček a spol., ti byli jak píšeš fakt slušní. A @bodyr - jak psal Jirka, pan Macháček je opravdu super, s ním se dá opravdu dobře jednat, není třeba žádného zvýšeného hlasu emoticon
1. únor ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @zmrz_lina Nejsem si jistý, ale myslím, že jsme se potkali s p. Matějíčkem na pozemku 4 dny před stavbou zcela náhodou. Strašně "ukecaný" ale sympatický chlapík, povykládal 30 minut různé příběhy, zážitky, prostě pohodový chlápek... Pak přijel jeřábník na obhlídku taky super starší pán, profík, pohodář. Tak schválně co z něj zítra vyleze, teda pokud si ho nepletu s někým jiným. Ale myslím si, že to byl p. Matějíček osobně dle popisu chování emoticon
1. únor ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš