Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

15. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
 Ještě prosím dotaz. Dávali jste si přípravu na sušičku? Doporučují nám jí kvůli plísni v domě, tak mě zajímá názor těch, kteří jí mají nebo naopak nemají, jestli si dát přípravu nebo je to zbytečnost.
Pokud máte plovoucí podlahu v některých mísnostech, tak je hlučná, vrže?
Děkuji za reakce.
1. únor ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
123
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2297 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @petrdor jakou přípravu? Pro sušičku postačí zásuvka. Pokud byste náhodou pořídili sušičku s možností odvézt vodu do odpadu (ne všechny to umožňují), pak se dá na odtok určený pro pračku koupit rozdvojka a můžeš mít napojeno obojí emoticon Takže - stačí počítat se zásuvkou emoticon A jinak - sušička je fakt super věc emoticon
1. únor ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1639 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1639 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @petrdor ano, plovoucka vrže, praská... V RDR to hodně řeší, říkali mi to chlapi na minulé reklamaci a já s tím mám sám problémy. Doporučuji vinyl
1. únor ve 20:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 352 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 351 příspěvků. Region Benešov.
 @petrdor Na susicku mame priplatek za ventil (odpad) a zasuvku s jisticem extra. O jine priprave nevim, netusim jakou jinou pripravu. Mame susicku s tepelnym cerpadlem a v minulem bydlisti jsme pri suseni stejne meli otevrene okno kvuli vymene vzduchu a chlazeni.
1. únor ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 Teda chtěl jsem napsat, že jsme se možná potkali s panem Macháčkem, už je v tom zmatek. emoticon napíšu zítra co a jak.
1. únor ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 352 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 351 příspěvků. Region Benešov.
 @bodyr Vy nas ale zasobujete pane Karfik 😂
1. únor ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @petrdor co je příprava na sušičku?
1. únor ve 21:02  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
 @zmrz_lina Myslím, že se jedná o nějaké odvětrávání skrze TM?
@angus88 Děkuji za info
@rdkubis74 kolik Vás vyšla příprava přibližně, prosím?
1. únor ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @petrdor
Ventil cca 400,-
Zasuvka samostatne jistena cca 600,-.
Ceny bez dane.
1. únor ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
 @angus88 Nějaké odvětrávání skrze TM, jestli jsem to dobře pochopil.
@rdkubis74 A to je vše a pak se rovnou připojí sušička? Odvětrávání žádné nemáte?
1. únor ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1254 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1254 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @petrdor nie odvetravanie, normalny odpad, aby mala kam odtekat ta voda zo susicky, ktora sa bez pripojenia hromadi v nadrzke a musis ju vylievat
1. únor ve 21:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @petrdor Myslim, ze v dolni koupelne je vetrak a jinak okno, ktere pujde otvirat.
1. únor ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
 @tojojot aha, diky moc.

@rdkubis74 a spokojenost se susickou?
1. únor ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @petrdor susicku mame v patre. Priprava byla jen ventil a odpad a ten je i pro pracku, pak take odvetrani s ventilatorem (to jsme chteli my) Cena nebyla nijak hrozna.
Podlahu jednoznacne doporucuji drevenou. Mame v patre klasickou plovoucku a nevrze nam - podle me zalezi take jak je polozena.
1. únor ve 22:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @petrdor Zena uz si to bez ni nedokaze predstavit (podzim/zima a cast jara). Jinak v lete susi venku, preci jen slunce je slunce. Postavit nam maji v dubnu, takze se uz podruhe bude s nami stehovat emoticon
1. únor ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
 @bodyr
Možná by bylo dobre zveřejnit jmeno šéfa té party ☺
2. únor ve 04:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @jk2017
Vážená lepší bych nesvedl píšete mi z duše doufam že to čtou i RDR a dotyčného umravní! Vždyť prémie se snad berou pořád😁
2. únor v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 U nás teda bylo čisto. Kouřili většinou venku, základní parta. Exterňáci hulili i uvnitř, ale ničemu to nevadilo a kouř cítit nikde není. Co se týče bordelu okolo domu, tak to samé. Základní parta vše nosila do konterjneru, dokonce občas ušlapali a nemohu si stěžovat. Horší to bylo s pokrývači. Hřebíky, nějaké plasty, rozbité tašky, vše házeli na zem. Ještě teď když obejdu barák, vždy pár hřebíků najdu, ale jinak nic hrozného. Dům samotný byl uklizen docela pěkně, až jsem to nečekal. Ale nám dělala parta přímo z RDR (p. Musil) a vše dopředu pán volal, když byl nějaký problém. Stavbyvedoucí pan Langer taky bez problémů a příjemnej chlap.
2. únor v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 143 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hkyselka
2
Registrovala se 6. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 143 příspěvků.
 @petrdor sušičku můžu jen doporučit 😊. Při sušení nechávám pootevřené dveře a v případě potřeby vyvětrám. S plovoucí podlahou nemáme sebemenší problém.
2. únor v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zkusím to ještě jednou, nějak ten můj dotaz zapadl:

řešil někdo dotační program Zelená úsporám? Dá se na ní s Rýmařovskými domy dosáhnout?

Dík
2. únor v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 893 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 893 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @zdik18 da,pokud si nechate postavit radu Evo. Jinak ne
2. únor ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @zdik18 My jsme se na to ptali, a bylo nam receno, ze se to moc nevyplati. A ze za tu dobu, co pan pracuje na OC, postavili asi jen dva. Bohuzel podrobnosti uz si nepamatuju.
2. únor ve 13:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nezverejňuj osobné údaje bez súhlasu.”
2. únor ve 14:31 • flo16
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 279 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
14
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 279 příspěvků. Má 7 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @flo16 Tak tomu se mi moc nechce ani věřit. Stavěli jste nám s Vaší partou na jižní Moravě a byli jsme velice spokojeni. Žádný větší problém jsme neměli ... (samozřejmě člověk nemůže čekat, že bude mít kolem domu při stavbě čisto jak v kostele, to není možné při žádné stavbě domu. Taky jsme měli kolem poházené hřebíky, šroubky apod., ale holt jsem to po stavbě posbíral, zase tak hrozná pràce to není). Jsem docela překvapen ... Že by to bylo tím, že by se Vám parta za půl roku takhle obměnila?
2. únor ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Jeseník.
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Jeseník.
 Dobrý den pane Sargo, zdravím Vás. Parta je úplně stejná. Nechci se ohánět facebookovými stránkami Kubis 631,632...kde je na naši partu Mnoho! kladných referencí. Nebojím se napsat své jméno!!! protože si myslím.... Jsem si jist!!! že svoji práci děláme přinejmenším dobře, ale je mi líto těch ostatních lidí, rodin co jsou po zveřejnění příspěvků pana Rusnoka vyděšeni. Proto jsem napsal předchozí příspěvek a pokud se někdo bude něco chtít zeptat ať to udělá.
2. únor ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 88 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
 @flo16 Dobrý den pane Višňo. Když jste se tu veřejně přihlásil, tak si dovolím poznámku, že je velmi nevhodné zveřejňovat tu jméno Vašeho klienta, ať už s ním máte jakýkoliv vztah. Pokud si někdo přeje na internetu zveřejnit své jméno, tak by měl učinit svobodně sám. Pokud vím, tak @bodyr Vaše jméno také nezveřejnil...

Dále by mě osobně zajímal Vás názor na situaci, kterou tu @bodyr popisuje.

A pokud se mohu zeptat úplně bokem od řešené problematiky a pokud to můžete uvést, máte Vy a potažmo vaši kolegové nějakou hmotnou odpovědnost za svou práci (v případě budoucích reklamací), nebo Vám Vaši nadřízení platí za odvedenou práci bez ohledu na kvalitu provedení?

Předem Vám děkuji za odpověď.
2. únor v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 217 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 217 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @flo16 Tedy jsem překvapený. Mile! emoticon Nečekal bych, že se tu objevíte. Zřejmě to nebude až takové jak bylo psáno...
Ale tak nám povězte, proč vznikl konflikt mezi vámi a "bodyrem". emoticon
2. únor v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 @pepa101 omlouvám se, nezveřejnil jsem jméno klienta úmyslně... Jen jsem chtěl ať je jasná spojitost.... Máte pravdu
2. únor v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 @pepa101 hmotnou zodpovědnost máme. Cokoliv uděláme tak jdou případné reklamace za námi. Takže určitě pochopíte, že se snažíme odvést svou práci opravdu dobře.
Je těžké popsat situaci. A nechci prohlubovat problém. Ale některé informace jsou, promiňte mi to pane "bodyre" lživé a některé hodně zveličené. Mrzí mě to jaké to potom dělá špatné jméno firmě.
2. únor v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
 @flo16 Ještě jednou děkuji za informace. V tom případě mi prosím vysvětlete, proč se na domech (např. konkrétně na našem) objevují vady, které byly servisními techniky jednoznačně přisouzeny montážní četě, která musela vědomě ignorovat některé technologické postupy?
Jedná se o zanedbání montážní čety jako celku, pochybení individuálního pracovníka, který byl za danou činnost odpovědný (a např. se zaučoval), či o vědomou strategii se souhlasem nadřízeného, který z důvodu vysokého tlaku poptávky tlačí na Vás, montážníky, abyste práci zrychlili a za stejný čas zvládli mnohem více práce?
2. únor v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš