Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. zář 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Jeseník.
fotoportrét
fotoportrét
flo16
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Jeseník.
 Na nás nikdo netlačí. Nejsme zaměstnanci firmy RDR... Asi by jste musel napsat konkrétně o jaký problém se jedná... Myslím si ale pokud se jedná o servisy tak z cca 80ti % se jedná o chyby montážní čety. To je logické.
2. únor v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Praha - západ.
 Dobry den vsem i Vam pane Visno, je fajn, ze jste sve jmeno odtajnil a jeste vice ocenuji, ze ctete nazory lidi na MS. Ano mate pravdu, jsme vydeseni z toho, co nas ceka. Kazdy mame nejake ty zkusenosti s remeselniky a pritomnost na stavbe pokladam za nutnou. Vite, pro mnoho z nas je to nejen stavba vysneneho domku, ale take celozivotni investice. Nerikam, ze tam ma byt cisto jako v kostele, ale nepokladam za normalni, kdyz kazdemu na stavbe vypadne z ruky to co nepotrebuje a je toho plna podlaha (vc. nedopalku), zatluce si hrebiky do zdi, aby mel kam povesit bundu a batoh, pripadne tam zasekne i kladivo. Asi by se vam take moc nelibilo koupit si nove auto se zatmelenou casti karoserie, protoze si tam delnik v automobilce neco pritloukl, nedej buh hazel odpadky do auta s tim, ze se stejne bude uklizet pred predanim zakaznikovi. Mozna by to vyresil prazdny kybl - na papiry, zbytky dratu, nepuzite hrebiky a ostatni veci, ktere vypadaji na podlaze priserne i kdyz je to zatim jen zakl. deska.

Prosim, pochopte nas, tesime se, cekame (my mame posun realizace o 1 rok) a pak plni ocekavani s nadsenim sledujeme jak nam ten zazrak diky vam roste pred ocima. Chceme si to taky trochu prozit v pozitivnim smyslu slova a nebrat to zase jen jako stavbu a vnimat pouze negativni kontakt s delniky, po kterych je nutne porad neco uklizet.
Diky, ze Vas nas nazor zajima. DK
P.S. Omlouvam se, ze pisu bez diakritiky, ale lezim doma nemocna a nemam u sebe PC.
2. únor v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @jk2017 Já bych na to řekl jen jedno. Když vařím, taky je v kuchyni binec, v práci montujeme stroje v hodnotě rdr domků a taky se při tom nadělá slusny nepořádek. Nelze očekávat, že při stavbě domu to bude vypadat jak na operačním sále.
Teda ne že bych se chtěl zrovna zastavat montazniku, ale i to je třeba si uvědomit. emoticon
2. únor v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1299 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1299 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 No ..... mám takový dojem že za těch bezmála 7 let co to tu denně sleduji, je to poprvé, co se tu veřejně ozval odpovědný člověk, který je navíc kritizován. Výborně. Jen se obávám, pane Višňo, že se tu na Vás snese obrovské množství dotazů a jen velmi málo jich bude souviset se situací, kvůli které jste se tu objevil. emoticon Tak trochu jste si na sebe upletl bič emoticon . Já taktéž patřím mezi zákazníky, kteří byli stavbou, pracovníky a jejich morálkou a přístupem naprosto nadšeni a na stavbu vzpomínají jako na super měsíc. O to víc mě překvapila kritika co tu zazněla. Určitě to všem "zděšeným" budoucím zákazníkům jeden nebo druhý vysvětlíte. emoticon
2. únor v 16:08  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 @jk2017 přítomnost zákazníka na stavbě je přímo nutná! I pro nás. Vždy je lepší si průběžně kontrolovat a spolu odpouhlasit provedené práce. Ale není možné například aby zákazník byl na stavbě od 7,00 do 18,00 nepřetržitě (už jen z bezpečnostních důvodů)... Netaktně poslouchal vážný rozhovor s mým synem, který trval cca 8min., celou dobu cca 1m odemne.. Přišel v sedm kdy si dáváme ranní kávu a chceme si popovídat, a jen stal a díval se na nás jako policista (dozorce) byl tam prostě 99% času co jsme tam... A nejvíce mne naštvalo, že bez jakéhokoliv zeptání vlezl do naší dodávky (nákladního prostoru) a cca po půl minutě vyšel ven jako by nic. Chápu že skoro všichni co staví dům ho budou splácet ještě hodně let a podle toho také tak ty domy stavime( můžu napsat za naši celou partu)
2. únor v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
 @flo16 Diky za vysvetleni, celkem me to uklidnilo a rozumim Vam. Je to o pristupu a domluve. Tak hodne stesti a to kafe si mozna dame spolu take. emoticon
2. únor v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 @jk2017 věřte že mě to také mrzí. Přesně jak říkáte, je to o přístupu a o domluvě a uznávám že část viny je i na naší straně, ale mám bohužel pocit že někdo už byl před začátkem stavby rozhodlý že bude nějaký problém. Ikdyby to stavěl Petr nebo Pavel emoticon
2. únor v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 818 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 818 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @flo16 palec hore za to, ze mate "koule" se k tomu postavit takto celem a prijit sem oficialne mezi nas stavitele a cekatele ;) Vase vysvetleni situace me dosti uklidnilo. Priznam se,ze v prvni chvili jsem byla na vyvrat
Doufam,ze se situace vyresi k oboustranne spokojenosti!
2. únor v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2218 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2218 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
 Mohu potvrdit,že pan Višňa opravdu na FB skupině K631/632 je vnímán pozitivně a i hodně budoucím stavebníkům radí.

@flo16 palec nahoru, že jste se k tomu postavil čelem. Nám stavěli vaší kolegové a jak jsem psala, spokojenost. Chyby se našly, ale co se nahlásili, bylo řešeno a vyřešeno k naší spokojenosti (s výjimkou mého oblíbeného Kasard,ale to není chyba pracovníků,co je montovali). Jediné,co visí, je oprava jižní fasády, to se nějak nestihlo, tak se udělá letos.
2. únor v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 312 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 312 příspěvků. Má 2 přátele.
 @pavell123 i to je mozne, mlatili do toho dost. Takze bud ruplej fermacell a nebo odchlipli odkolni dlazdici temi ranami, jelikoz to pruzi a neni pod tim beton. Nechapu, rpoc na fermacell nedaji samonivelacku za par korun a bylo by po problemu.
Dlazbu mam skoro v celem prizemi, v obyvaku kde je nejvetsi plocha je temer v pohode, nejhorsi je chodba a zachod...to je jako chodit po papiru ci jako by pod dlazdici nic nebylo...totalne dute rany, dost neprijemne. Uz jsem se pristihl, ze po chodbe kde je problem naslapuji zcela jinak emoticon
2. únor v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 @hajekmi aleee, jojo to bylo u nas. Se Sulkem jsme byli celkem spokojeni a co on rikal o nas? Nadaval ci spokojenost? ;) ;)
A pak k nam jezdil obcas jeste starsi pan co ma nejake razitko a porad rikal Alles ist moglich (vsechno je mozne) :DDD
2. únor v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 @pavell123 promiňte ale musím reagovat.. My něco neodpustíme? Necháme roztrhanou parozábranu nebo vodovodní potrubí??? Pane, tyto případné "prasárny" co jste zmínil by jsme dříve či později museli na svoje náklady opravit. A věřte mi že "nezalisovaná voda" např. by šla v konečném důsledku do statisíců. A zadruhé.... Děláme svou práci dobře i z vlastní vůle a protože nás baví. A za třetí si moc dobře uvědomujeme kolik celá stavba stojí a jak dlouho ji většina bude muset splácet.
2. únor v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 76 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
zdik18
Registrovala se 9. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 76 příspěvků. Má 1 přítele.
 @margot_ka @pacharo děkuju za odpověď
2. únor v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 280 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 280 příspěvků. Region Benešov.
 @flo16 I ja se pripojim k ostatnim. Casto se dnes nevidi, aby se clovek k "problemu" postavil celem. Za me 👍

Stavba nas ceka v dubnu. Po vcerejsi diskuzi jsem byl hodne rozcarovan. Po Vasich prispevcich se mi bude lepe usinat a cekat na duben.
2. únor v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 .... A jen k fotkám. Foto 1 a 2.....je to opravdu od nás. Kolegovi nesedl místní guláš. (stalo se cca ve 13hod.)a souhlasím že to nevypadalo pěkně a je to naše chyba. Foto 3: nedopalky na základové desce které se samozřejmě před suchými podlahami zametou (také chápu že to může vadit, ale musí to někdo říct) foto4: jsou věci které jsme vyhodili oknem ke kontejneru Abe se s nimi nešlo po schodech a případně se nepoškodili)... Následně se posbíralo.
2. únor v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
Registroval se 22. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 98 příspěvků. Má 1 přítele. Region Cheb.
 Abych to uvedl z mé strany, ano první den maximální spokojenost. Barák složen rychle, nebyl nejmenší problém, ovšem ze strany RDR se ukázaly některé nedodělky, které bylo třeba odstranit další dny (neprotáhlé husí krky kde měly být a nebyly, bylo potřeba natahovat kabely na střeše atd). Náš čtvrteční ostrý rozhovor, ovšem s tím nemá nic společného. Dnes jsem mluvil s p. Macháčkem, řekl jsem mu, že nikdo zvyšovat hlas na mě v budoucím domě nebude jen za to, když připomenu, že se mi nelíbí ve vodě na farmacelu rozmočené čika. Je to budoucí dům a platím to ze svých peněz, ne z vašich a bydlet tam budu také já, takže se k tomu můžu vyjádřit a taky to budu dělat. Takže jsem si dovolil říct, že toto mi vadí. Celé dny jsem jinak neřekl ani slovo k ničemu.Kuřte si, (některým to vadí a nedovolili by to A MAJÍ NA TO PRÁVO) Navíc jsem požádal slušně, zda by se toto už neopakovalo a čika jste vyhazovali alespoň ven když už se dokouří v domě. A pak to začalo. K tomu výstupu z vaší strany pane Višňa vzhledem k mé osobě, kdy jsem to vytíral se vyjadřovat nebudu, máme na to každý svůj názor. A prosím slovo čumíte si k zákazníkovi také odpusťte.
2. únor v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 86 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 86 příspěvků.
 @bodyr Pokud se mohu zeptat, jak vlastně dopadla diskuze s panem Macháčkem, jakožto vedoucím RD Mont?
2. únor v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 @bodyr 3D v podstatě s Vámi souhlasím a věřím, že hlavním cílem je aby jste měl pěkný domeček a nám se podaří aby jste byl spokojený. emoticon
2. únor v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 Pan Macháček je velmi inteligentní člověk, chápavý, bavili jsme se o tom asi 10 minut, ptal se mě, zda spolu už komunikujeme, říkal jsem pracovně co je třeba. Jinak se po čtvrteční výstupu JEN STOJÍTE A ČUMÍTE nemíním doprošovat. Pochválil jsem naprosto špičkového elektrikáře, malíře a vodaře. Říkal mi pouze, že kdyby byl problém ať se obrátím,myslel s čímkoli samozřejmě je to velmi chytrý člověk, empatický. říkal jsem p. Macháčkovi, že i když je to "jen" hrubá stavba (zatím nevymalováno, sádruje se, je ještě hodně dodělávání, tak nepadla otázka třeba: Vadilo by vám kdybychom si kouřili uvnitř? Prostě automaticky v klidu. To, že pan Višňa tady uveřejňuje jména klientů RDR to je další věc. A ano do dodávky jsem vlezl zezadu jelikož jsem tam viděl něco jako lopatu, abych ty zvratky ze svého pozemku vyhodil. Jelikož to byl smeták, tak jsem si zajel domu pro svou a benefit vyhodil pryč. Pravda, měl jsem jet hned. Možná bych neřešil ani ty čika na farmacelu ve vodě, ale když se to sejde den po dni a připadáte si jako by jste nebyli ani u sebe na pozemku. Jestli to někomu nevadí OK, ale panu Macháčkovi jsem říkal, že firemní kultura je dost podstatná věc a to jsme se shodli oba.
2. únor v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @flo16 Ještě jedna věc pane Višňa, když jsem zjistil v úterý TO venku tak jsem to nechtěl řešit předevšemi, ale vzal jsem Vás bokem jako člověka co partě velí. Tak je to i u nás ve firmě a to mám pod sebou desítky lidí. Základ je pokud možno nevyčítat veřejně. Chtěl jsem ať vám to řeknu mezi 4 očima bokem od ostatních. základem našich školení ve firmě je, aby nadřízený NIKDY nebyl před týmem za něco "pyskovaný" proto jsem to řešil s Vámi jako vedoucím party bokem a třeba řeknete, omlouvám se za to. Jen jste řekl, to uklidíme. 2 hodiny nic, tak jsem si zajel pro lopatu. Bydlí vedle soused a nechci ať se mě za měsíc zeptá TY JÁ ŠEL KOLEM, CO JSI TO TAM MĚL? chápete mě asi. A ve čtvrtek uvnitř tohle. Myslím, že to už by vám ruply nervy taky být to Váš budoucí dům. Zarazilo mě, že jste neřekl, pojďte na chvíli když tak bokem hodíme řeč, pořešíme.... OK v pohodě, jako já v to úterý. To jen malá poznámka, jak to beru, že jste vedoucí party a vy zastupujete je všechny ať už se stane COKOLI. Já problémy nedělám, ale to co bych já nedělal jiným, neočekávám samozřejmě také od druhé strany. To je asi tak vše.
2. únor v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 Pánové. Z mého pohledu jste si celou věc vysvětlili. Pan Višňa přiznal chyby a řekl co mu vadí. Věřím, že se z toh poučí a řádně bude instruovat své lidi (některé,jak vidno) jak se mají chovat. Zákazník má 100% právo říct co se mu na stavbě a pracech nelíbí a stavbyvedoucí je tam od toho, aby to vyřešil k OBOUSTRANÉ SPOKOJENNOSTI. A mám dojem, že o to oboum pánům jde. Já byl na stavbě taky prvních 14 dní od rána do večera a nikdo s tím neměl problém, alespoň doufám, možná by pan Lejsek byl jiného názoru emoticon . Ptal jsem se snad úpně na všechno, každý mi bez problémů cokoli vysvětlil a popřípadě jsme se dohodli na jiném vyhovujícím řešení. Ani jednou jsem neměl pocit a nebylo mi naznačeno, že zavazím, překážím nebo něco podobného. Sám jsem se tomu divil emoticon . Proto tu veskrze kladně o RDR píšu. A věřte mi, až se na to podíváte s odstupem času, tak se tomu "konfliktu" možná zasmějete, jak byl vlastně malicherný. Hodně štěstí oběma.
2. únor v 18:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
 @pavelcent neživíš ty se jako mediátor? emoticon
2. únor v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 149 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 149 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @pavelcent , naprostý souhlas! Já byl přítomen v 50%, ale jak jsem viděl jak byli kluci šikovni. Tak jsem jen kouka.l Udělal si par videi a ukázal je v práci svým lidem. Nevím jestli je to náhoda nebo ne, měl jsem super partu!!!! Bydlíme 4 měsíce nějaké drobnosti příjdou opravit po zimě.....
2. únor v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flo16
fotoportrét
fotoportrét
flo16
 Opět další polopravdy a nepravdy emoticon ale nečekejte po mne, že si tady s Vámi budu vyměňovat názory po internetu. Těším se až bude Váš dům hotový, Vy spokojeně bydlet a už mě neuvidíte emoticon emoticon emoticon
2. únor v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
 @flo16 emoticon
2. únor v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
fotoportrét
fotoportrét
bodyr
1
 @flo16 v pohodě, uvidíme se v neděli.
2. únor v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina
Co dělá takový mediátor? Ale určitě ne to co já emoticon emoticon
Mimochodem, gratuluju. Jak ty to děláš....? Mimčo, prcka a ještě stačíš sledovat MS emoticon
2. únor v 19:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
 @flo16 zdravim a oceňuji že jste tu verejne vystoupil
Souhlasim s vami v vtom že je nepřijemné kouká li vám někdo za zády do ďíla, ale asi to chce trochu diplomacie
Na druhou stranu nedodržení prac.postupů, plejtvani materialem, a piši přehnaný nepořádek na pracovišti
to nevím, ale je smutné že to tu řešíme my vyděšeni "ČEKATELÉ"
2. únor v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
 @pavelcent s dítětem u prsu se to dá emoticon Ale ještě si ve svém výčtu zapomněl na dva psy 😂
2. únor v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @zmrz_lina
No, a ještě toto k tomu emoticon emoticon . A v neposlední řadě ještě manžela. emoticon emoticon
2. únor v 19:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš