Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1578 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12 děkuji, budu reklamovat
15. únor ve 23:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 70 příspěvků. Region Praha - západ.
 @ondrejctvrtek
Zdravim! Mame jine wc. 2 v jedom je to bidet v míse a bylo nám rečeno ze si montáž musime zaridit nebo dohodnout s montazniky na mistě😁
16. únor v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 401 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 A nedávali jste někdo jiné obklady než ze Sika?
16. únor v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
 Jinak tady je dobře popsán stav ve stavebnictví... Nechci se zastávat RDR, ale ono to teď nebude výhra asi nikde... Naštěstí my, co teprve začínáme, tak aspoň o dlouhých čekacích lhůtách víme a můžeme se podle toho zařídit...

https://ekonomika.idnes.cz/nedostatek-stavebni-delnici-firmy-terminy-kvalita-prace-pk8-/ekonomika.aspx?c=A180131_151123_domaci_mav
16. únor v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 204 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 204 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @hans21 Úplně v pohodě. Nám stavěli dva dny v chumelenici. Taky vysoušeli. Tou izolepou se toho na baráku spojuje moc. U nás jeden chlap tři dny. emoticon
16. únor v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 419 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @hans21 Blowerdoor test, kdyz nevyjde, tak bych je to nechal predelat... Nastesti to mame primo ve smlouve..
16. únor v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @username tento test ale neodhalí kde je netěsnost, že?
16. únor v 11:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 @angus88 Praveze ano...
16. únor ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @angus88 ...takove to (i se zabezpecovacem emoticon )
16. únor ve 12:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ervejvs
Registrovala se 8. dubna 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
ervejvs
Registrovala se 8. dubna 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Trnava.
 Dobry den,
mame kubis 632 a ked je vietor, strasne nam to hore hvizda, piska, huci..staci slabsi vietor, ked bol silny vetrisko, tak to sa nedalo ani vydrzat ten piskot..je to normalne? alebo tam mame nieco zle zaizolovane?
dakujem pekne za info
16. únor ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thebusdriver
Registroval se 11. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
thebusdriver
Registroval se 11. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků.
 @ervejvs Dobrý den, také Kubis 632 a také píská / hučí. Zkoušel jsem zjistit, co to může dělat, můj tip je nespíš ten vysoký prut hromosvodu, u nás spojený s anténní tyčí. Je tenký a ve větru rezonuje jako struna, což se podle mě spojením s anténní tyčí, která je ukotvená do konstrukce střechy, rozléhá do konstrukce. Druhý tip byla stříška komínu, ale to by bylo hodně slyšet při otevření krbové vložky. Jestli nemáte komín, tak máme nejspíš pachatele v té tyčce.
16. únor v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
hans21
1
Registroval se 14. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 62 příspěvků. Region Ostrava.
  • Zařizuji dům
    Region Ostrava
 @fantomik Dekuji ;)
16. únor ve 21:55  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @thebusdriver Tak my s antenni tyčí spojený hromosvod nemáme. Sice fičeni i klapka digestoře je slyšet dost, ale nic až takového jak popisujete. A to jsme na kopci a od hor to pěkně fouká. Takže pachatel je asi jasnej. emoticon
17. únor v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 428 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
farka
34
Registrovala se 2. července 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 428 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 dotaz na koberec v dětském pokoji (plovoučka a fenix rohože) je nějaký problém? jde mi o kusový s vyšším vlasem...díky
17. únor v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machyky
Registrovala se 19. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
machyky
Registrovala se 19. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Dobry den mam jeste dotaz ohledne kominu u KS po nas budou chtit vysku a prumer kourovodu, pak napojeni atd... krb zatim delat nechcem to az v budoucnu jak ste to resili? Protoze zadny krbar mi zo asi jentak nerekne ne? Dekuji
17. únor ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1063 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @machyky to je jednoduchý, průměrem 200 mm nic nezkazíte a účinná výška by měla být aspoň 5 metrů, takže to je cca 7 od základový desky...
17. únor ve 13:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zvrablik
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 64 příspěvků. Region Brno.
 @tojojot @ondrejctvrtek
Ahoj,

ja jsem ten druhy.

taky jeste nebydlime cely rok, spotreba el od 15 rijna do 15 ledna 3200 Kwh,
vse na elektrinu, podlahove topeni, taky pracuji z domu, manzelka na materske

priplatek podobny jak @tojojot, ale misto garaze mame rekuperaci a vinylove podlahy a jeste par drobnosti, nascita se to rychle

@tojojot ty tam tezis Bitcoiny? emoticon
17. únor v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1241 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1241 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @zvrablik hehe nie, to by som sa asi fakt nedoplatil emoticon Ale rack tu jeden mam emoticon
17. únor v 16:41  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @machyky Kominictvi Jaroslav Stafek (priamo z Rican), krb zapojil za velmi rozumnu cenu. Kontakt si vygooglis, aj na sezname vo firmach myslim je.
17. únor v 16:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jimika
1
Registrovala se 12. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 357 příspěvků. Má 4 přátele.
 @machyky Už si to přesně nepamatuji, ale hlásili jsme asi výšku kouřovodu 180cm (od podlahy). Potřebují vědět, zda budete chtít kamna se zadním kouřovodem či horním, aby nachystali vstup do komína. Koukněte na kamna, co se Vám líbí a průměr kouřovodu i jeho vývod je uveden.
18. únor v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 Když je řeč o krbu... Včera jsme poprvé škrtli sirkou! Paráda! Teda než přišel ten smrad z vypalování barvy. emoticon
Jinak krbovky jsme měli vybraný předem, takže vývod kouřovodu jsem dokázal dopočítat. emoticon
18. únor v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @fantomik gratulujem emoticon Co je to presne za kamna?
18. únor v 09:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 Musim sa aj ja pochvalit, my uz mame aj saunu, neviem ci som to tu spominal ale manzelke som ju kupil k 30ke, tento tyzden sme boli na chate a v piatok som mal dohodnute s tchanom ze k nam pride aby ju mohli namontovat, takze sme dosli z dovolenky a bola sauna emoticon

Velka spokojnost s p.Kucharom ktory saunu dodal a namontoval (bolo to na mieru kedze tam je to zosikmenie), on robi aj pre hotely a wellnesy, sam mi dal kontakty a pisal som im ako s nim boli spokojni, vsetci odpisali ze super. A cenovo to bolo vyrazne lacnejsie (o tretinu az polovicu) ako vsade inde kde som si nechaval robit ponuky.
Takze ak niekto chce saunu, mozem len doporucit. Web ma www.sauny-levne.cz
18. únor v 09:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
7
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 114 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
7
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 114 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
 @tojojot wow tak ta je překrásná. Můžu se zeptat kde ji umístěnou? Diky
18. únor v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @tojojot Přesně jsou to tyto kamna: https://www.romotop.cz/krbova-kamna-romotop/laredo-01-akum-keramika-akumulacni-krbova-kamna
18. únor v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @hadeline Diky. Mame ju v kupelni na poschodi, mali sme tam urobeny vyklenok lebo sme so saunou pocitali, ale vyklenok ma len 1.2m takze sme ju este potiahli viac do priestoru. Kupelna je velka takze to vobec nevadilo.
18. únor v 10:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @hadeline v koupelně.. emoticon
18. únor v 11:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peval
16
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
peval
16
Registroval se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Šumperk.
 @tojojot krása, přemýšlím, kam to narvat do Larga. emoticon
18. únor ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 163 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @fantomik prosím napiš jak jste spokojeni, kolik byla komplet cena?
18. únor ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
jk2017
Registrovala se 30. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Praha - západ.
 @fantomik I my je mame vybrane. Take se tesime az si pred ne jednou konecne sedneme (stavime v srpnu). A kdo vam je montoval a taky by me zajimalo, od koho mate sklo pod kamny + cena. Diky.
18. únor ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš