Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

23. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @silenoz Měním ho, protože se utrhlo to plastové uzavírání na něm. Na fotce je pouze osička. Nejlevnější plastový kuláček. Koupil jsem si nový, masivní s keramickou vložkou, nicméně ho není možné vyměnit... :(
28. únor ve 14:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Region Benešov.
 @goethe Take zdravim, sedm tydnu pred zahajenim stavby.
28. únor v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @luxik75 Mě to dělá paní Lužná (all projekt), její manžel mi dělal pro RDR projekt mého domu. Zatím spokojenost. Ještě mi nepřišel projekt, tak čekáme. Má to ale výhodu, že oni si to doma vzájemně předají a nemusím to řešit. Jednání a návrhy zatím OK...
28. únor v 15:20  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @mariacek Lužní jsou ok, byli jsme s nimi spokojeni emoticon
28. únor v 15:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 370 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 370 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 @goethe tipuju tak 7 tydnu predem. Vzhledem k tomu ze stavi 16tej a je 9tej emoticon
28. únor ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
fotoportrét
fotoportrét
username
1
 Muzete nekdo doporucit stavebni dozor? Brno a okoli?
1. bře ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emem87
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
emem87
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele.
 Prosím, prosím.. čeká nás výběr kuchyně do Nova 101, ale vůbec nevím, kde začít vybírat, od jakého prodejce, dodavatele.. vůbec nevím, od čeho se odpíchnout, přijde mi toho strašně moc a já tak trochu ztracená. Můžete prosím doporučit, kde vybírat? Jsme z Mladé Boleslavi. Děkuji.
1. bře ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @emem87 Od firmy Lamont pres RDR kuchyn nechcete? My od nich mame, jen tedy v Largu98 a musim rict naprosta spokojenost.Take jsme z MB.
1. bře ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @emem87 Sice nám budou montovat dům a kuchyň v dubnu, ale co jsme si stačili při návštěvách OC projít, tak jsme se rozhodli také pro Lamont. Působilo to na nás kvalitně a cenově jsme neviděli problém. Až postaví dům a namontují kuchyň, pár týdnů počkáme, vyzkoušíme a popř. necháme od Lamontu i vestavěné skříně.
1. bře ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emem87
fotoportrét
fotoportrét
emem87
 @mmates22 to jsme právě nechtěli, přišlo nám to drahé, tak jsme si řekli, že si vybereme sami, ale teď jsem nějak ztracená..je toho tolik na výběr. emoticon
1. bře ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @emem87 Drahé nám to vůči konkurenci právě nepřišlo, ba naopak. Manželka byla poptat kuchyň v Oresi (patří asi k levnějším), ale cena byla vyšší. Kvalitou Lamont rozhodně Oresi předčí. Zřejmě existují levnější kuchyně, ale na kvalitě to bude znát.
1. bře ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @mmates22 100% souhlas!
1. bře ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
 @emem87 Meli jsme take urcity limit a vesli se do nej s Lamontem v pohode. V byte jsme meli kuchyn od truhlare a cenove vysla stejne jako nyni. Nemenila bych,ale zalezi na vas,pokud uz jste rozhodnuti poptat jinde.
1. bře ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 Tak my jsme byli taky hodně na vážkách, jestli Lamont. Zpočátku se nám to zdálo drahé. Ale ve finále jsme strašně rádi, že to máme od nich. Přijeli, namontovali, perfektní práce -a bez starostí. A člověk má takový dobrý pocit, přecijen je součásti obýváku...
Jasně, člověk si řekne, že kuchyň z Polska vyjde na míň. Ale to fakt nejde srovnávat. A když jsme oslovili zdejší kuchyňské studio, tak to vyšlo dráž.
Za mě tedy Lamont. emoticon
1. bře v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 785 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 785 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Me osobne na Lamontu vadi,ze vsude cpou ty blbe listy,coz je pekne hnusny. Navic nejsou schopni udelat vestavenou digestor.
A za mensi prachy muzu mit kuchyn od truhlare, takze my jsme o Lamontu ani neuvazovali,pac jsme chteli kuchyn dle nasich predstav a to nebyli schopni splnit
1. bře v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @margot_ka Jake listy, prosim?
1. bře v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 65 příspěvků. Region Praha.
 Také mohu Lamont doporučit. Naprostá spokojenost a reklamace řeší velice rychle.
1. bře v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka jaké lišty? Lamont máme a žádných hnusných lišt jsem si nevšiml emoticon
1. bře v 18:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2146 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2146 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
 Lišty mezi pracovní deskou a zádovou deskou, je-li.
1. bře v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
 @rdkubis74 Takove ty mezi pracovni deskou a zady kuchyne. Dava se bezne silikon,vypada to 1000x lip a i je to lepsi na udrzbu. Ale co jsem videla,tak lamont vsude cpe listu v barve desky, coz mi prijde desne oldschool :D
1. bře v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 86 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
pepa101
Registroval se 23. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 86 příspěvků.
 @margot_ka My od Lamontu máme vestavěnou digestoř a nebyl problém... Kamarád truhlář jim práci také pochválil. Pro nás bylo rozhodující to, že kuchyň je hotová pár dní po předání domu a mohli jsme se bez problémů ihned stěhovat.
1. bře v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka
Dovolím si nesouhlasit. Je pravda, že nám pan Obručník velmi doporučoval svou představu kuchyně, ale tu jsme odmítli a udělal nám to, co jsme si představovali my i s vestavěnou vysouvací digestoří.
1. bře v 19:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka a proč si prostě neřeknete o silikon? :D určitě by to nebyl problém, udělat lze vše. Za nás lamont úplně na jedničku! (narozdíl od rdr)
1. bře v 19:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 122 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 122 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @emem87 mame tez Lamont, ale pred tim jsme meli od Sklady Dusek z Brandysa \n L a taky spokojenost...
1. bře ve 20:31  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 144 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 144 příspěvků. Region Praha - východ.
 @beam1969 Máme to stejně, ale Sklady Dušek už ejsou cenově, co bývaly.
1. bře ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annorah
Registrovala se 15. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
annorah
Registrovala se 15. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků.
 @margot_ka Máme taky Lamont. Mně se ty lišty ve stejné barvě desek nelíbí, takže jsme si vybrali kovovou lištu (hliníkovou myslím), vypadá to moc pěkně. Zapravená je silikonem, není skoro vidět. Stačí říct, co se vám líbí, každý má jiný vkus☺
1. bře ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @emem87 Lamont nám nacenil kuchyň na 200tis. . To se nám zdálo dost, tak jsme si našli šikovného truhláře (dělal kuchyň i kamarádům) ,spotřebiče nakoupili na netu a vešli jsme se do 140tis. A kuchyň je krásná a kvalita taky super emoticon
Máme Largo 98+2M
2. bře v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
120
 @angus88 vzhledem k tomu ze lamont by nas vysel o cca 50 tis draz nez kuchyn od truhlare,tak nebylo moc co rest. ta cena u nas byla silny motivator,navic nas truhlar je fakt sikovny a precizni, takze neni co resit ;)
Chceme plnne vestavenou digestor ne vysuvnou, aby nebyla vubec videt. U lamontu to bylo porad tlaceni do obyc digestore. Vzhledem k tomu,ze tu kuchyn platime my, nemame chut se snekym dohadovat, abychom meli reseni,ktere je pro nej jednodussi,ale pro nas absolutne neprijatelne vzhledem k jejich cene ;)
2. bře v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitr
Registrovala se 29. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vitr
Registrovala se 29. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků.
 @emem87 mohu doporučit truhláře p.Richard Havránek Holín u Jičína dělal nám kuchyň do bytu ,ale i skříňky do koupelny a skříně do chodby vše super.Velice spolehliví člověk.Dá se najít na netu.V červnu bychom měli stavět kubise kousek od Mladé Boleslavi a vše bude znovu od něho.
2. bře v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 Nechci, a doufám, že nikoho nenaštvu, ale 100 lidí, 100 chutí. Jen osobně neumím pořád pochopit, proč je stále zmiňovaný "truhlář", vyzdvihován jako něco víc. To dělají kuchyně u Lamontu nebo jiných výrobců klempíři nebo zedníci? emoticon
2. bře v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš