Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

20. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 224 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 224 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 Narazil jsem na problem. Nejde nastavit ventilace tak, že při sepnuti digestoře dojde k sepnuti samotné ventilace bez koupelen? Mě to táhne vzduch z kouřovodu a máme očouzenou stenu. emoticon
11. bře v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
louda
Registroval se 2. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 19 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
louda
Registroval se 2. června 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 19 příspěvků. Region Praha - západ.
 Dobrý den, chtěl jsem se zeptat někoho kdo by měl zkušenosti se sezónními prasklinami v oblasti spojení zdi a stropu. Už třetí rok po sobě se nám dělá (zhruba v listopadu) ve spojení poměrně velká prasklina (na přiložené fotografii), která většinou kolem dubna mizí. Vypadá to tedy, že buď zeď a nebo strop "pracuje". Nicméně ta vůle v prasklině je cca 0,5 cm a dá se tam s přehledem zastrčit například hrací karta. Je možno se s tím nějak vypořádat?
11. bře v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelazabranska
Registrovala se 16. srpna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 14 příspěvků. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
michaelazabranska
Registrovala se 16. srpna 2016 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 14 příspěvků. Region Přerov.
 Dobry den, chci se zeptat, jestli nekdo nemate vykresy s vyznacenim svetel, zasuvek a vypinacu na NOVU 101. Ceka nas v breznu KS a mame obavy, ze na neco zapomeneme. Diky moc za pomoc
11. bře v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 135 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
caarodejka
22
Registrovala se 21. dubna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 135 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 @alexejkl Máme obyč hák nahoře v trámu, který je mezi kuchyní a obývákem (101), zatím drží emoticon.
11. bře ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5074 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @michaelazabranska výkresy mám v projektu v deskách ve skříni, ale to co vyhovuje mě nemusí vyhovovat vám emoticon Proto se to řeší na KS, pěkně místnost po místost a je jen na vás co tam bude chtít ( osvětlenou postel, či noční stolky, rozsvěcení u postele a dveří... světlo nad vanou... 10zásuvek v lince... jednu za televizí... světelný vývod na terasu, či před dům... ) a neboj stejně na něco zapomenete emoticon Naštěstí relativně hodně se toho nechá dodělat.... emoticon
11. bře ve 23:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 197 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 197 příspěvků. Region Praha.
 @louda Dobrý den, reklamoval jste to u RDR?
12. bře v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1644 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1644 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @fantomik chápu správně, že při zapnutí odtahu digestoře se Vám zapnou ventilátory v koupelnách? To je přeci divné, nejsou propojeny
12. bře v 06:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1799 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
23
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1798 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @fantomik
Není to náhodou tak, že se podtlakem způsobeným digestoří ty vrtulky roztočí?
12. bře v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
33
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1105 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 @pavelcent ta cena mi trošku vyrazila dech emoticon
12. bře v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1323 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @pavelll12
Jó, tak to mě taky ... emoticon
12. bře v 07:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
42
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 383 příspěvků. Má 23 přátel. Lanškroun.
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
42
Registrovala se 30. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 383 příspěvků. Má 23 přátel. Lanškroun.
 @louda určitě vyreklamovat. My takovou taky měli, teda jen v kuchyni ale opravili a praskliny se už nedělají.
12. bře v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @angus88 Propojeny jsou s řídící jednotkou. Ta při sepnuti ventilace (napr. Horší kvalita vzduchu) sepne i koupelny, aby šel vzduch ven z baráku.
@atilius Ale skutečně se mi zapnou. Po vypnutí digestoře ještě běží koupelnove větraky na přednastavenou dobu...

Zkrátka by to chtělo, aby beželo jen vhánění vzduchu do baráku při zapnuté digestoři. Máte to tak někdo?
12. bře v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
neumtom
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 25 příspěvků. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
neumtom
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 25 příspěvků. Region Liberec.
 @pafipaf2 něco ověřeného čím jste opravovali? nějaký tmel?
12. bře v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
2
Registroval se 22. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1113 příspěvků. Má 21 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
2
Registroval se 22. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1113 příspěvků. Má 21 přátel. Region Zlín.
 @louda my dáváme do rohů na sádroš všude dřevěnou lištu. problém to dělá rodičům i ve zděném domě, takže jsem to tak zrovna "naprojektoval", aby s tím byl pokoj
12. bře ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
louda
fotoportrét
fotoportrét
louda
 @pafipaf2 No to už se mi asi nepodaří. Dům je starý 4 a půl roku a v podmínkách mají, že na praskliny je 36 měsíců. Jedině to hnát na konstrukci...
12. bře v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @louda no ale tohle očividně chyba konstrukce je, ne? Barák si nemůže sedat každou zimu.
12. bře v 19:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @caarodejka DIKY moc za tip. Bohuzel, toto reseni nemuzeme vyuzit emoticon
12. bře ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 445 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 444 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @alexejkl Tu prasklinu by melo v pohode jit spravit AKRYLOVYM tmelem - hlavne ne silikon. Akrylovy tmel jde normalne pretirat narozdil od silikonu, ktery se nepouziva na save materialy. Pisu to proto, ze pro mnohe co je v tube je silikon...
Az se zas spara objevi, zatmelte ji akrylem ktery se pozdeji stlaci, pokud to pracuje...
13. bře v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
42
fotoportrét
fotoportrét
pafipaf2
42
 @neumtom
@louda Na ten tmel se podívám, máme ho doma. Ale jinak bych se zkusila obrátit na RD. Protože jsme ty praskliny taky řešili aby to bylo ok a pán říkal, že kdyby se kdykoli objevili znovu, že se na ně máme obrátit. Tak to zkuste.Za to nic nedáte. Buď vás odmítnou nebo dojedou.
13. bře v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tonparc
Registroval se 21. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
tonparc
Registroval se 21. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Prostějov.
 Ahoj, rád bych se zeptal zda někdo máte v technické místnosti pod schody tlakovou nádobu na vodu ze studny. A hlavně jaké máte zkušenosti s jejím rosením (stejný problém mám u vodovodní přípojky z veřejného vodovodu).
13. bře ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @tonparc Ano, vodovodní přípojka se rosí pokud není zaizolována. Správně má být celé vedení v izolace. Před měsícem tady někdo dával fotku jak to chlapi dobře udělali. Já jsem měl trubky také bez izolace. Dodatečně jsem si to omotal a vše je ok
13. bře ve 14:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @tonparc ja mam technicku miestnost zvlast, nie pod schodami, mam tam tlakovu nadobu na vodu z nadrze na dazdovu vodu a nerosi sa mi vobec, ani ziadne trubky.
13. bře ve 14:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @jiruna tak mi prisla odpoved s ponukou na tie nahradne diely k filtru, su to slusne palky, teda hlavne to co treba menit po 4 rokoch, aj ked neviem co vsetko z toho treba naozaj menit lebo oni sa tie sady co sa podla manualu maju menit aj prekryvaju v niektorych dieloch.
A este tam dali zlavu 37%, co neviem ci je standartna zlava alebo ako to je, mozno ked budem chciet len ten jeden diel tak uz taka zlava ani nebude.
13. bře ve 14:57  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @tojojot Vůbec to nechápu. Co z toho se má tedy po roce měnit? Vidím jen mraky náhradních dílů v ceně větší než samotný filtr emoticon
13. bře v 15:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
46
  • Již bydlím v domě
 @tonparc
Mám tlakovou nádobu pod schodama v TM v Nově 101 a nic se nerosí. Ani nádoba ani potrubí. Izolované to nemám.
http://www.modrastrecha.cz/blog/pavelcent/album/voda-v-tech-mistnosti-r8u1p4/22829352/
13. bře v 15:30  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @angus88 podla navodu sa ma kazdy rok menit ta saci trubka, ostatne po 4 rokoch ale ked si pozries v navode tak to ostatne su vsetko sady nahradnych dielov a niektore rovnake diely su vo viacerych sadach, takze neviem ako je to myslene. Kazdopadne nemyslim ze ked sa to nevymeni tak ze sa nieco zasadne stane. Mozno by bolo najlepsie to rozobrat, pozriet v akom je to stave, ci to nieje zanesene alebo opotrebovane a podla toho to menit.
13. bře v 15:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pavelcent Protože to máš v plastu emoticon Pokud to má někdo v kovu tak se to rosí
13. bře v 16:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pavelcent Tu kovovou část izolovanou máš emoticon
13. bře v 16:21  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jiruna
Registroval se 21. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
jiruna
Registroval se 21. března 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 16 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha - východ
 @tojojot Díky za info, je to opravdu pálka. Nechám to být a časem vyměním celý filtr, který stojí cca 6tis. nebo se na to úplně vykašlu. Diky
13. bře v 16:44  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
neumtom
fotoportrét
fotoportrét
neumtom
 neznáte prosím výrobce sprchových koutů co dodávají pro rýmařov? potřeboval bych vyměnit těsnění na dveřích ke sprcháči. tvar ale nemůžu nikde najít.
14. bře v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš