Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

20. lis 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 224 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 224 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @neumtom Standardně dodává Siko, ale kdo to vyrábí... A jde taky o to, jak bylo vybirano pri specifikaci...
14. bře v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @jiruna Já jsem možná něco přehlédl, ale tam s mění jenom nějaká část kvůli mikroorganismům a funkce filtru je v pohodě... Pokud tedy neberete vodu ze studny, ale z veřejného řádu, tak asi není nutné tuto část měnit...
Navíc, pokud se budeme bavit o servise po 4letech tak mi nějak uniká důvod, když celý filtr vyjde v podstatě levněji (minimálně se ušetří na práci) než výměna nutných částí a bude záruka na nové zařízení... A to nemluvím o tom, že zřejmě bude existovat i srovnatelné zařízení bez nutnosti po čtyřech letech měnit...
Navíc se mi 'líbí' jak si zajišťují práci tím, že každý rok je nutné zkontrolovat tlak a pravidelná roční VIZUÁLNÍ kontrolu zařízení... Takže někdo přijede, koukne, my mu zaplatíme a za 4 roky si stejně musím nechat vyměnit celý filtr emoticon
No nevím... Vzhledem k tomu, že jsme napojení na obecní vodovod se domnívám, že další kšeft už nebude emoticon
14. bře v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1259 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @neumtom ja som to objednal normalne v siku, tiez som to potreboval, stalo to par korun
14. bře v 10:36  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1079 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1077 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @alexejkl to že vodu bereš z vodovodního řadu ani zdaleka neznamená, že ve vodě nejsou nebo je málo mikroorganismů, to ta kvalitní studna na tom může být podstatně lépe...
14. bře v 10:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 900 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
123
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 900 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @neumtom to zalezi,jaky sprchac si vyberete ;) vyrobcu je mraky - Ravak, siko ma vlastni znacku atd
14. bře v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thebusdriver
Registroval se 11. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
thebusdriver
Registroval se 11. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků.
 @neumtom Tahle těsnění se dají koupit ve většine DYI typu Bauhaus apod. Když jsem chtěl objednat v SIKO, vyšlo by to od výrobce sprcháče přes 1000,-Kč na jednu (!) spodní lištu. Když jsem to zjistil, na místě jsem lištu s SIKO vrátil a zajel do Bauhausu pro metrovku (vystačí na obě dveře) za nějakých 400,-Kč.
14. bře v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @thebusdriver @neumtom tak ja som kupil v siku asi meter listy za 200 korun pokial sa nemylim... viem ze som sa este cudoval ake to je lacne lebo som tiez cakal nejaku palku
14. bře ve 12:01  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 546 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 546 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 V květnu nám přijde vyúčtování z ČEZu je pravda že se neplatí měsíční záloha v měsíci vyúčtování? Tedy v mém případě květnu?
15. bře v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vypadl
Registroval se 6. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Praha.
 @erik1991 Bývá to tak. Nemáš ČEZ online? Tam je to vše pěkně vidět. Nebo si nastav inkaso a pak není co řešit.
15. bře v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
 @neumtom My si konkretni sprchovy kout vybirali v SIKO, takze v dodaku od nej byly specifikace jednotlivych prvku.
Spis mam problem, ze budu reklamovat sprchu a vlastne NEMAM zadny zarucni list - tedy zadny jsem nenasel emoticon
15. bře v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
 @plaintruth Ja nerozporuji kvalitu studnicni vody... Spis by mela ta'verejna' byt pravidelneji kontrolovana a chlorovana - je otazkou jak moc optimista jsem emoticon ... a je taky na kazdem z nas, jestli tam ten stribrnej filtr bude mit nebo si bude myslet, ze to je zbytecny...
15. bře v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
1
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 47 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Stavím dům
    Frenštát, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
konvickovi2015
1
Registroval se 9. května 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 47 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Stavím dům
    Frenštát, Region Nový Jičín
 Ahoj, museli jste někdo mít v základové desce reologickou kluznou spáru? Jak moc se tím ta sranda prodraží?
15. bře ve 14:06  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 Ahoj,
konečně nám došla obsílka z RDR s termínem. Zahájení stavby 9.4. emoticon
Zatím nám ale nebyla sdělena parta. Kdy jste se dozvěděli, která parta vám bude stavět ?
15. bře v 15:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1644 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1644 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @kittyt Týden před po naléhání na naše OC
15. bře v 15:04  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @angus88 Tak to jste mě moc nepotěšil emoticon
Po posledních zkušenostech, co jsem tu četla, už mám teď nervy v kýblu.
15. bře v 15:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @kittyt Hele, ono to je jedno. Měl jsem partu kterou každý chválil, stejně se něco vychrulo a objevilo. Zbytečný nervování dopředu. emoticon Chce to brát trochu s klidem. Teda mě to moc nešlo, a tak jsem z toho zplešatěl. emoticon Ale jako fakt! Na jedný půlce hlavy! emoticon
15. bře v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @fantomik No já už sem šedivá teď a to se ani nezačalo :D
Mimochodem bylo nám sděleno, že do 27.3. musíme zbrousit základovou desku o 1cm. Není dodržená norma. Vůbec nemáme páru, kdo nám to takhle na rychlo udělá emoticon
15. bře v 18:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @kittyt cca 14dni od OC a tyden pred nam volal partak. No stres... ;)
15. bře v 19:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezakrasne
Registrovala se 12. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
terezakrasne
Registrovala se 12. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 13 příspěvků.
 @kittyt Drzime pesti emoticon To vam prisel dopis az tak pozde? A tyden podle dopisu, ktery prisel v prosinci, sedi? Diky moc za odpoved.
15. bře ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @kittyt tak to drzim palce, 1 cm cela doska? my sme mali nejake milimetre na niekolkych miestach co prikazali vyrovnat a pekne sa s tym natrapili teda...
15. bře ve 20:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 356 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 355 příspěvků. Region Benešov.
 @kittyt Zvláštní, že Vám dali vědět takto pozdě s výstavbou. Stavíme týden po Vás a dopis jsme obdrželi na konci února.

Deska byla přebírána nyní, že máte tak krátký čas na nápravu?

Tento týden jsme obdrželi protokol o kontrole staveniště a jediné dva body, které ještě musíme splnit je "stání pro jeřáb" a natáhnout 400V max. 5m před vchod. Jinak je vše nachystáno na den "D" emoticon

Díky
16. bře v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @tojojot jsou tam určité místa, kde je rozdíl 1 cm od normy. My si dělali desku svépomocí a teď sehnat někoho , kdo by nám to tak narychlo udělal je teda pěkný oříšek. emoticon
Pokud by jsme to ale nesrovnali do toho 27.3. můžou nás vyřadit z harmonogramu.

@terezakrasne v prosinci nám přišel dopis s plánovaným termínem výstavby 13. týden 2018 , takže to posunuli o 14 dní emoticon
16. bře v 07:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 356 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 355 příspěvků. Region Benešov.
 @kittyt Dle protokolu o kontrole staveniště je v bodě 8. Základová deska povoleno max. 1,5cm a 0,8cm na 2m.
16. bře v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 Dopis o zahájení stavby došel minulý týden.
Deska byla přebrána začátkem srpna . Dlouho se ale u nás řešila KS a papíry s výsledky o převzetí desky se posílají až s konečnou KS. Tak nám to tedy aspoň bylo řečeno.
Samozřejmě vím, že za tohle Rýmařov nemůže.
16. bře v 07:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 V některých místech je však rozdíl o 2,5 cm což už je 1 cm přes limit . emoticon
16. bře v 07:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @kittyt U nás byl postup naprosto odlišný. Chápu to správně, že jste měli nejdříve základovou desku a až poté KS? To přeci snad ani nejde (odpady, elektrika....).

Já musel být přítomen při předávání desky (dělala spol. od RDR) a tam jsem věděl okamžitě výsledek.

Konec února nám tedy došel dopis s výstavbou, tento týden protokol o staveništi a zároveň den poté i faktura na úhradu domu.

Nebo možná chápu Váš postup jenom špatně.
16. bře v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 Ano KS byla až po zhotovení základavé desky. Projekt byl hotový nic zásadního se neměnilo.
U přebírky základové desky jsme nebyli. Byli jsme na dovolené a s pánem co byl ZD přebírat jsme byli domluvení, že u toho být nemusíme.
Faktura na úhradu domu nám taky nebyla zatím doručena.
16. bře v 08:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @rdkubis74 řekla bych, že postupy jednotlivých OC se dost liší emoticon
16. bře v 08:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 Rád bych poprosil o radu ty, kteří řešili podklad pod jeřáb. Zbyl mi "štěrk", co se dává do ZD. Přemýšlel jsem, mám velkou folii, tu rozprostřít a tento štěrk rozsypat na požadovanou plochu? Hutnit to podle mě ani nepůjde. Panely bohužel neseženu. Díky
16. bře v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
 @vypadl mám ČEZ online. Jukni se tam, a jaký je důvod prostě to nechápu :D
16. bře v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš