Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
pacharo
Registroval se 18. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 23 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @rdkubis74 My jsme to tak udelali, teda bez te folie. Zbyla nam hromada toho sterku do ZD, tak jsme ten sterk jen roztahali v miste, kde mel stat jerab a ani jsme to nehutnili. V pohode to stacilo. Ale bylo to v lete, kdy bylo dost sucho.
16. bře v 10:45  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @rdkubis74 my to udelali stejne jako @pacharo bez folie, ale jerabnik nadaval jako spacek, a to byla pulka zari bez destu a temer rovinaty pozemek v zastavene oblasti s asfaltkou, na ktere mohl v pohode stat. Takze je to zase o lidech.
16. bře v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @kittyt Nam desku delala firma Stade, ktera spolupracuje s Rymarovem a ja mela i presto nervy, aby vse bylo v poradku (staveli ji 6 tydnu pred montazi domu). Na predani desky (mesic pred montazi domu) jsme byli take na dovolene, ale poslali jsme tam tchana. Deska byla v poradku, ale bylo tam par veci, ktere bylo potreba jeste upravit do montaze domu (elektrika, voda). Tyto pozadavky byly sdeleny tchanovi ustne, ale protokol o prevzeti desky se zaznamem techto pozadavku nam prisel 10-14 dni pred montazi domu.
16. bře v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 @luxik75 no mi na to máme čas do toho 27.3. Bohužel tím, že jsme si ZD dělali svépomocí musíme nedostatky doladit samy. Vám to byla opravit fïrma Stade? Stihli jste to ?
16. bře v 11:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
 @kittyt Ty nedodelky byly v nasi rezii, nesouvisely primo se ZD, bylo nutne osadit jiny ventil na vodu a dodelat zasuvku v antonicku, pro elektrikare a vodare prace na 20 min. Jak jsem psala, na tyto 2 veci upozornili tchana pri prejimce desky ustne.
16. bře ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @rdkubis74 Doporucuji zkusit sehnat neoho z te party...
My staveli loni v lednu a tak jsem nevedel jestli neprijde blato - tak jsem tam nechal navezt dve auta strku a rozhrnout bobkem a hotovo. Nakonec mi rikal ten jerabnik, ze to bylo zbytecny...
Nicmene - po stavbe jsem to zase nechal shrnout a hotovo
16. bře v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 144 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
Registroval se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 144 příspěvků. Region Praha - východ.
 My se dnes připravili následovně. Nadšený z toho nejsem, protože uvést to do původního stavu bude peklo. Zadarmo to nebylo, tak bych se dost nerad dozvěděl, že to bylo zbytečný emoticon
16. bře ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @addamec Mi o tom povidej. emoticon Stálo mě to 10tis. a nakonec to bylo skoro k ničemu. A teď co s tím. emoticon
17. bře v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
Registroval se 19. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 61 příspěvků. Region Praha - západ.
 @rdkubis74
Ahoj ze vám do toho dotazu vstupuji bez rady Ten štěrk nebo fólie je proč?
Máme normální zpevněnou příjezdovou cestu a když tam byli z RD přebírat desku nikdo nic takového nechtěl
Diky
17. bře v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 212 příspěvků. Region Benešov.
 @goethe Ahoj, take mame zpevnenou plochu (viz foto), kde by mohl jerab polovinou stat na silnici. V tydnu nam dorazil protokol o pripravenosti staveniste, kde je obecny pozadavek na pripravu pro jerab. Uvidime, jake bude v polovine dubna pocasi, zrejme to bude rozmokle a mekke. Jeste to necham projit hlavou a jestli dostanu cca tyden dopredu kontakt na partu, domluvim se. Nechce se mi delat neco zbytecne, jak tu zminuji ostatni.
17. bře v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @rdkubis74 vy jste nedostali informace při přebírání desky, kde má stát jeřáb a zda máte zpevňovat? My stavíme za týden a zatím žádný kontakt nemám.
17. bře v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
20
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1748 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
20
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1748 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @rdkubis74 Měli byste mít protokol o převzetí a tam je napsáno, co máte nemáte mít připravené, jaké závady našli atd.
17. bře v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @rdkubis74
Mam to podobne jak vy deska 5 m od plochy tak dejte prosim vedet
Nevim zda to foto vystihuje😊
17. bře ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
fotoportrét
fotoportrét
goethe
1
 @addamec
Tu informaci nám zkutecne sdelil technik když měřil desku .O žadném zpevnění ani o folii nebyla řeč
Proto se "plaším"😀
17. bře ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 Protokol samozrejme mam, je tam poloha jerabu zakreslena. Podklad je silnice a rostly teren viz foto. Presto v dubnu bude vse povolovat, casto prsi. Uvidim za 14 dni, jak bude teren vypadat.
17. bře ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1476 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 Nemáte někdo foto jak je uchycena krabička zásuvky v obvodové stěně? Děkuji
17. bře ve 21:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
fotoportrét
fotoportrét
addamec
5
 @rdkubis74 v protokolu připravenosti staveniště je jasně uvedeno, zda je podloží pro jeřáb vyhovující či nikoliv - bod 22.
17. bře ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
 Zdravím, nevíte prosím někdo email na obchodního ředitele? Děkuji.
18. bře ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
pvecernikova
Registrovala se 18. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 68 příspěvků. Frýdlant, Region Liberec.
 @petrdor je to Jiří Pohloudek
18. bře ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 Jestli někdo dneska zaregistroval, těm co už bydlí ve N101, občas dole necháváme otevřené dveře v technické místnosti, vzhledem ke strašné ozvěně, která je u schodiště se zvuky strašně šíří nahoru, což se mi nedaří vůbec eliminovat, ale to asi nikomu, ale přesně ve 2hod ráno mě vzbudí známý zvuk zavření ventilu vodníka na vodu a za chvilku zas, tak se jdu podívat co se děje a nikde nic, nic neteče, všechno funguje, a teď ráno na administraci vodníka, že je to test funkčnosti, tak jestli někdo zaregistroval, tak nemusí plašit
19. bře v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @cendler zrovna dnes v noci moji paní vzbudilo to samé :D je to fce proti zatuhnutí ventilu emoticon je to slyšet jen pokud máme otevřenou technickou a dveře do ložnice
19. bře v 08:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lazlo
1
Registroval se 11. července 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Má 4 přátele. Region Beroun.
 @cendler nastavte si jiný čas, třeba 22.00h
19. bře v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @lazlo... A vypne Vám to vodu při sprchování! To není dobrý nápad
19. bře v 09:14  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
Registrovala se 5. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 12 přátel.
 @kittyt První den výstavby se nám pan představil emoticon Ale je to úplně jedno. a byla to super parta chlapíků a nemůžu si na ni stěžovat i po třech letech. emoticon
19. bře v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
 Ahoj všem , mám dotaz, objednávali jste někdo tu interiérovou barvu, kterou malují celý dům ? Chtěla bych se zeptat kde ? Máme zbytek v takovém modrém kýblu - Gamadekor I Balet/RD č.101 od Stomixu. Hledala jsem na stránkáh Stomixu a přesně toto ozačení tam již nemají. Je to tři roky zpět, co jsme stavěli.
19. bře v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
plaintruth
6
Registroval se 19. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1028 příspěvků a 1 album. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Region Mladá Boleslav
 @moncicak86 po třech letech na stěně ta barva už stejně bude úplně jinou barvou emoticon
19. bře v 10:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
 @cendler My mame otevrenou variantu - nemame stenu mezi schodistem a obyvakem a zadnouozvenu jsem nezaregistroval... Resp. ozvena z jakeho zvuku - jak se zavre ventil? Nam kdyz tam pere pracka apod tak v patre nic neslysime a v prizemi strasne malo...
19. bře v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @cendler K té ozvěně... já si pamatuji, že máte horní patro poměrně specificky upravené a možná bude ozvěna způsobená tím. Naopak my slyšíme chůzi v patře v pokojích, pokud jsme v obýváku. Až bude kluk velký a bude si v pokojíčku hrát tak to bude peklo. Ale to je vlastnost stropů RDR, s tím má asi problém každý (možná ne ten, kdo má koberce emoticon )
19. bře ve 13:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
fotoportrét
fotoportrét
moncicak86
35
 @plaintruth Právě že ne :D
19. bře ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @angus88 Nestrašte emoticon Malej je docela hyperaktivní divoch, tak doufám že mě nebudou skákat hrnky v kuchyni až si bude hrát emoticon
19. bře ve 13:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš