Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

14. říj 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1570 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1570 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
 @kittyt no... Snad máte v pokojíčku koberec emoticon bohužel tohle je velká nevýhoda
19. bře ve 14:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
 @angus88 nemáme, bude tam Vinyl emoticon
19. bře ve 14:35  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2261 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
121
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2261 příspěvků. Má 82 přátel. Region Rakovník.
 @kittyt z vlastní zkušenosti mohu říct, že nejspíš budou. Kdyz starší (3 roky) blbne v pokojíku, mám kolikrát pocit, že mi musí za chvíli propadnout dolů...
19. bře ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @zmrz_lina no tak to jste mě moc nepotěšila. Nečekala jsem, že to bude takto slyšet. Když jsme byli na OC, tak jsme zkoušeli, jak jde slyšet dupání. Zůstala jsem v přízemí a partner o patro výše skákal, jak o život a dole nebylo skoro nic slyšet emoticon
19. bře ve 14:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 847 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 847 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 My jsme zkouseli u kamaradu (maji Solo) a manzel nahore dupal a skakal a neprislo mi to nijak strasny. Stejny jak ve zdenem baraku :O
19. bře v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
 @pvecernikova Ano, ale bohužel nikde nemůžu najít kontaktní informace.
19. bře v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 317 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
Registroval se 7. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 317 příspěvků. Má 2 přátele.
 Do patra jedine koberec. Vse ostatni bude jeste vice slyset. I u koberce, kdyz trochu skocim tak to docela duni. I chlapi z RD nam volbu kobercu potvrdili. Ale jestli na toto neupozornuji ve specifikaci domu, tak je nekde chyba :/

Dnes jsem po roce vyndal zabranu (na kralika emoticon za rok bude na prcka emoticon ), kterou jsem mel mezi futrama a nestacil se divit. Dole, kde byla zabrana je futro/zaruben o centimetr zatlacene do "zdi". Cekal jsem, ze za futrem je dreveny tramek o ktery je futro opreno/pripevneno a ono ne. Da se s nim hybat a je to totalni papirak :/
Kasard Forever !
19. bře v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
 @pvecernikova Už jsem ho od Vás našla, děkuji emoticon
19. bře v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @margot_ka tak tomu nevěřím. Stejné to rozhodně není
19. bře v 15:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
  • Stavím dům
 @silenoz Při KS násna koberce a hlučnost nikdo neupozornil. A z koberců teda moc nadšená nejsem. emoticon Dali jsme všude vinyl.
19. bře v 17:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
 @angus88 hm,me to stejne prislo,kdyz mi dupal nad hlavou. Nevidela jsem rozdil mezi tim a situaci,kdy nam v panelaku nad hlavou dupou sousedovic decka, tak nevim :D az budeme bydlet,taknse ukaze. Ale neprislo mi to teda nejak extra zle :-O
19. bře v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
beam1969
25
Registroval se 27. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 138 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Region Praha
 @margot_ka & @angus zili jsme pred tim jen v bytech s tuhou podlahou (litou novou, hurdisky, litou starou i panely) a jedinou vyhodu vidim, ze se pod zatezi tolik neprohyba (ovsem to neznamena, ze je rovna...) Co se tyce hlucnosti, tak mi to prijde nastejno. Naopak pro deti je ta mekkost lepsi, ze si tolik nenici nohy. Zrovna tak zdola nahoru je to snad dokonce jeste lepsi, protoze slyset je az fakt hodne hlasita hudba.
Za me, jedine obvodove steny jsou tak akorat na hrane a chtelo by to zlepsit.
19. bře v 18:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 244 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 244 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @kittyt : máme všude vinyl a slyšet to je dost, ono stačí i normální chůze a přesně víte kudy ten nahoře jde, máme 2,5letého kluka a když mu přijde druhý zbojník, tak je to slyšet hodně, přesně jak píše @zmrz_lina

@margot_ka , @kittyt : tak to nevím jak jste tam skákali, ale u nás jde opravdu všechno slyšet, ono taky je dost možné, že se změnila skladba podlahy a jde ho teď slyšet, protože tohle jsem zkoušel taky u kamaráda co stavěl před 5roky a taky to tam není slyšet, jako u nás, ale třeba je to taky tím, že máme teplovodní podlahové topení, které nemájí zase všichni
19. bře ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @cendler já myslím, že skladba je stejná a neměnila se. Spíš je to psychologické emoticon i já jsem to před lety zkoušel u souseda a taky mi to přišlo v pohodě, protože jsem to asi nechtěl slyšet. Dneska mu to tam duní stejně jako nám :D a přesně jak popisuješ - nejvíc jsou znát kroky dospělého člověka
20. bře v 06:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @cendler Když nad tím tak premýšlím tak asi byla chyba si dát nad obývák oba dětské pokoje emoticon Měli jsme tam mít ložnici a pokojíček nad pracovnou (NOVA 101). Takhle nás čekají krušné chvíle až si bude Kuba hrát se sousedama v pokojíčku
20. bře v 07:15  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1234 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1234 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @angus88 tak v pracovni ta hluk viac vyrusuje ako v obyvacke, nie? emoticon Ja som naopak rad ze nad pracovnou mam len kupelnu...
20. bře v 09:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
silenoz (34 r.)
2
 Nemate te tu nekdo domecek od RD na Plzensku? Potreboval bych neco prokonzultovat emoticon
20. bře v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 26 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 Dobry den, ahoj, mame termin vystavby bohuzel v listopadu. Vysusovali jste, kdyz jste staveli na podzim/zimu? Zmokla nebo navlhla vam stavba v prvnich dnech? Nebo vam vysla objednavka dobreho pocasi a stacilo zakryti plachtou na noc? Dekujiemoticon
20. bře v 16:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @silenoz zkuste se ozvat pani s nickem seniorkaemoticon
20. bře v 17:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @nufinka88 zakryli, zmokli, navlhli, vysušovali... platili (20tis. ) Lepší nezmoknout :(
20. bře v 18:07  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 203 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @nufinka88 emoticon Jéé! Tomu by jste nevěřili! My měli termín prosinec a můžu vám tu odpřísáhnout, že týden před stavbou bylo krásné počasí -i večer před stavbou sluníčko. Pak první dva dny stavby (tedy než to dostali pod střechu) chumelenice jako prase. A po těchto dvou dnech už zase bylo krásně. Tomu se říká mít štěstí! emoticon
Montážníci to dali do kupy, přivezli jsme jim pytle pilin, co měli nestačilo. A vysoušelo se. No a jak píše angus88, spotřeba za celou stavbu byla poněkud vyšší.
20. bře v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ondrejctvrtek
Registroval se 6. září 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ondrejctvrtek
Registroval se 6. září 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 5 příspěvků.
 Nemate nekdo plastova okna fixni v trojsklu v sirce nad 140 cm ? Na obchodnim zastoupeni me tvrdili ze veci sire je uz u trojskla problem a musel by tam byt sloupek. Mate nekdo jinou zkusenost ?
20. bře v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavell123
Registroval se 31. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Praha.
 @margot_ka Tak to Vám vážně nevěřim. Veškere zvuky typu dupani, chození v tvrdší obuvi nebo posouvání čehokoliv po zemi jdou dole extremne, ale extremne slyšet.
21. bře v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
  • Již bydlím v domě
 @pavell123 bohužel je to tak...
21. bře v 08:22  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 390 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 390 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Když jste dostali projekt, tak jen v papírové podobě? Žádné CD/DVD k tomu nebylo?
21. bře v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
luckadedkova
Registrovala se 3. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 2 přátele. Region Trutnov.
 @mariacek nene, jen papírově emoticon
21. bře v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
122
 @pavell123 tak si neverte, rikam svuj pocit,kdyz jsme to dupani zkouseli u kamaradu,kdyz jsme se sami rozhodovali jestli RDR a drevostavbu ano nebo ne ;)
Neprislo mi to o nic horsi nez ve zdenem baraku nasich rodicu nebobted v panelaku ;)
Mozna realita bude jina, to budu schopna posoudit az ten dum bude stat. Ja ted hodnotim tu zkusenost,kterou jsme pri rozhodovani meli
21. bře v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mmates22
Registroval se 2. února 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 63 příspěvků. Má 1 přítele.
 @nufinka88 Kvuli posunu terminu nam take staveli v listopadu..S obavami jsme neustale sledovali pocasi a modlili se,nastesti vse ok. Prselo obcas a az kdyz bylo pod strechou. Nema asi cenu se takto dopredu stresovat,ikdyz u nas to nebylo jine emoticon Nezbyva nez si prat,ze to vyjde.
21. bře ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 29 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 29 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @nufinka88 Dobrý den, mohu se zeptat jestli jste již dostali od RDR nějaký oficiální příslib termínu na listopad nebo je to zatím orientační, že budete stavět v listopadu. Taky nás to čeká , zatím máme jen OC info, že bychom měli stavět v 4q, tak mě zajímá jestli už třeba RDR něco začíná rozesílat oficiálně. Moc děkuji za reakci ! Veronika
21. bře ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
38
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 337 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 Potvrzuji, že chůze nahoře, je dost slyšet, natož dupání. Už se mi párkrát stalo, že jsem zakřičela na kluky nahoru, aby nedupali jak sloni emoticon a manžel na mě zase zařval, že nedupali, že jen normálně šli z jednoho pokoje do druhého. Když fakt běhají a dupou jak koně, mám pocit, že mi propadnou dolů a skončí mi na hlavě. Prostě asi vlastnost dřevostavby a je to o zvyku. To samý jako když nám nyní dělají zamkovku a mají venku pustene rádio, přes veškeré zavřené okna je to slyšet.
21. bře ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš