Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

16. pro 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
Registroval se 5. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 388 příspěvků. Region Benešov.
 @matever Pokud se nepletu, předběžný hmg byl vytvořen v listopadu 2017 na leden - prosinec 2018 pro klienty, kteří splnili kompletní stavební připravenost nebo podepsali SOD.

Oficiální termín Vám dojde cca 7 týdnů před vlastní stavbou, teď je ještě hodně brzy.

U nás předběžný termín splnil Rýmařov na 100%, v 10/2017 nám poslali předběžný hmg (omluvný dopis) na 16.týden 2018 a na konci února 2018 nám přišel dopis s výstavbou 16.týden 2018.
21. bře ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 915 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 915 příspěvků a 4 alba. Má 56 přátel. Zlín, Region Zlín.
 @pavcik jezisi,to jako fakt? No potes koste :( nam to prislo v pohode,tak jaktoze? :( maji normalne barak od rdr ve standardu a nahore vinyl a bylo to cajk. No to je parada teda :(
21. bře v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @margot_ka Ja bych to tak nedramatizoval emoticon Byli jsme ve trech vzorovych domech, slyset to je. On nekdo dupe jak slon i kdyz rika, ja jen naslapuji emoticon Zrejme chodim jak lvi psouk, protoze zena v prizemi ve vzorovych domech nic strasneho nerikala.

Je jasne, ze armada deti je schopna zlikvidovat cokoli, pokud k tomu maji prostor. Jestlize se zaberou do hry, pak jde vsechno stranou..
21. bře v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 35 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
nufinka88
Registrovala se 12. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 34 příspěvků. Region Plzeň.
  • Stavím dům
    Region Plzeň
 @margot_ka Take jsme se byli podivat na ukazkovych domech a jako extremni hlucnost to urcite nevnimam. Proste je to jiny typ stavby nez zdena a podle toho se ke stavbe chovat. Na druhou stranu, bydlime ve zdenem dome a soused pod nami si tu a tam stezuje, ze nase kocka dupe, kdyz lita jak splasena po byte emoticon
21. bře v 16:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
alexejkl
Registroval se 15. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 31 příspěvků. Region Brno.
 @fantomik ...verili emoticon
My meli termin loni v lednu - celou dobu nic, jeste v nedeli pred stavbou byl na desce jenompoprasek a v noci pred realizaci napadlo 20 cm a zacalo fucet a celkem slusna zima... Natesti bez chumelenice. Nicmene faktura za teplomety byla, ze jsem cekal kdy u nas udela policie razii ze pestujeme neco zelenyho emoticon
21. bře v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
kittyt (25 r.)
7
Registrovala se 2. února 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 204 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Starovice, Region Břeclav.
  • Stavím dům
    Starovice, Region Břeclav
 Zeptám se nedávali jste někdo jako poslední vrstvu základové desky nivelák ?
21. bře v 16:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1287 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1287 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 S tym hlukom z poschodia to asi kazdy vnima inac, ale mne sa tiez nezda ze by to bolo horsie ako v panelaku. Mozno v klasickom zdenom dome je to lepsie a preto ti co maju skusenosti s domom tak sa im to zda hlucne...
21. bře v 18:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
matever
Registrovala se 27. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @rdkubis74 děkuji za reakci, budeme věřit, že termín dodrží. Já bych chtěla všechno vědět nejlíp hned a tohle vyčkávání až něco přijde a kdo ví jestli ,je něco na mé nervy emoticon
21. bře v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
dezavy
1
Registroval se 19. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Louny.
 Ahoj všem, také máte tak šikovné úřednice, jako my ?

Pro pobavení koukněte do mého blogu - stačí od datumu 23.10.2017
https://www.modrastrecha.cz/blog/dezavy/?from=ub
21. bře v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 476 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mariacek
4
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 475 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @margot_ka Odpověděla sis sama - vinyl... Jakmile dáš nahoru vinyl, neduní to jako laminát...
21. bře ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavcik
39
Registrovala se 2. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 339 příspěvků. Má 19 přátel. Region Praha.
 @margot_ka jako fakt je to dost, ale je asi potřeba si zvyknout. Prostě tento typ domu má svy vlastnosti a ty se musí respektovat. Nahoru naštěstí chodíme jen spát, takže to dupání těch pár minut se přežije. Ale samotnou mě to překvapilo.
21. bře ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1705 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
angus88
21
Registroval se 24. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1704 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
  • Již bydlím v domě
    Jirny, Region Praha - východ
 @dezavy pobavilo! emoticon úředníci jsou fajn a na sú sedí jen ti nejlepší emoticon díky Bohu, že už to mám za sebou
21. bře ve 21:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 125 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 125 příspěvků. Má 2 přátele. Český Brod, Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 K hlučnosti, pokud máte laminát a máte pocit, že slyšíte vše, jakou máte podložku pod podlahou v patře? Mám zkušenost ze zděného domu, děti v patře si hráli s legem a já měla pocit, že mi dům spadne na hlavu, v OC jsme zkoušely v patře dupat a chodit v podpadcích a za mě lepší než ve zděném domě emoticon Ale postaveno zatím nemáme, jen teorie emoticon
21. bře ve 21:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 132 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
mysak124
Registroval se 18. prosince 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 132 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
 @dezavy šikovný možná ne, ale kecaj naprosto do všeho. patrně je bude zajímat i to jaký si dáme před barák kytky
21. bře ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @mysak124 tak to je realita v zemi na západ od ČR, kde zijeme, na vlastní zahradě lze vysadit pouze keře a stromy z výběru 12 druhů schválených obcí, důvodem je pravděpodobně pár tůněk v blízkosti chráněných Natura 2000 ... takže to v ČR není ještě tak špatné emoticon btw na vydání stavebního povolení jsme čekali 8 měsíců, před vydáním musela být hotová komplet infrastruktura nového části obce, včetně osvětlení, silnice, chodníků a předaná obci, původní majitel pozemků musel převést část svých pozemků na dětské hřiště a obecní zeleň předtím, než mohl pozemky převést na budoucí stavebníky.
22. bře v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
Registrovala se 21. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 3 přátele. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
Registrovala se 21. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 3 přátele. Region Jičín.
 @matever Včera nám došel mail z OC v Mladé Boleslavi , kde je harmonogram výstavby na celý rok 2018, každé obchodní centrum by mělo takto informovat své klienty , je to po měsících a jménech jak bude výstavba probíhat v daném regionu ( nesmí se sdílet). Pokud Vám mail nedorazil a nemáte určený týden výstavby tak bych nevěřila, že budete ve 4. kvartálu roku 2018. U nás je to už 2. mail jelikož stavíme už v srpnu proti smlouvě o 5 měsíců posunuté měli jsme 1. kvartál 2018.
22. bře v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @lenda75 dobry den, dekuji za info. Dneska dosel konecne i dopis ...predbezny termin vystavby 50.tyden ...no to jsem zvedava jak to delaji, jestli to stihnou do Vanoc nebo na svatky daji stop stav a pak to prijdou dodelat. Uvidime jak to naplanuji s Lamontem ...To bude napinave az do posledni chvilky. Jinak taky patrime pod MB.
22. bře v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 466 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 466 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak mame termin!! Huraaa! Presne podle harmonogramu emoticon
22. bře v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
fotoportrét
fotoportrét
lenda75
1
 @matever Tak to asi budete poslední nebo předposlední , na prosinec je tam jen 5 domů ...takže se svátky stoprocentně počítají
22. bře v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honza1964
Registroval se 19. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
honza1964
Registroval se 19. března 2018 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Region Praha - západ.
 Ahoj,

jaké máte zkušenosti se zastoupením RD Rýmařov pro Prahu-západ http://www.rodinne-domky.com/, případně pak s panem Ing. Valkounem jakožto projektantem spolupracujícím s RDR. Případně jestli máte dobrou zkušenost s nějakým projektantem, který na PZ spolupracuje s RD Rýmařov.

Díky Honza
22. bře v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @matever vam to prislo i dipisem? :-O nam to poslal jen oc, ktery tyden. Ani nam nedosel cely harmonogram mailem,ale jen vycuc naseho tydne emoticon
22. bře v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @margot_ka ano dneska to prinesl postak. Treba k Vam dorazi behem par dni take. Nam zas z OC napsali jen mesic tedy prosinec a ze je nas tam pet a nic vic o 50 tydnu jsme se dozvedeli az dnes z dopisu. Jsem zvedava kdy nam udelaji ZD, ktera je v rezie RDR, potrebujeme jeste napojit domaci COV a to je dle firmy Bazenplast mozne jen do rijna a v listopadu dle pocasi... v prosinci uz je to poruseni zarucnich podminek COV.
22. bře ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
fotoportrét
fotoportrét
rdkubis74
4
 @honza1964 Zdravim, s p. Valkounem mame jen ty nejlepsi zkusenosti. Vse splneno vzdy podle domluvy, bez jedineho problemu a zadrhelu. Pokud budete chtit vedet vice, klidne do zpravy.
22. bře ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
machyky
Registrovala se 19. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
machyky
Registrovala se 19. dubna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @honza1964 s panem Valkounem mame nejlepsi zkusenosti. Ochotny, vstricny, profesional. Za me Vam ho doporucuji!!!
22. bře ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denimajk
2
Registrovala se 25. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
denimajk
2
Registrovala se 25. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Opava.
 Tak my jsme měli stavět ve 4.Q a stavíme až 11. tyden 2019. Takže nás posunuli o 3 měsíce..
22. bře ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @matever A to vam prislo teda z centraly? Nebo to rozesila vase OC?
My ve schrance zatim nic,tak jsem zvedava :O
22. bře ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @honza1964 taky jsem spokojená, vše dle domluvy, opravdu profesionál, je vidět, že má zkušenosti...
22. bře v 15:11  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matever
fotoportrét
fotoportrét
matever
 @margot_ka je to dopis primo z RDR ne z OC. Je to v podstate omluvny dopis, ze nestihnout splnit termin z SOD tedy 3q a ze jsme predbezne zarazeni na 50 tyden. Mozna uz tento dopis mate a zmatla jsem Vas, pro nas je to prvni co nam poslali,tak mame radost i z toho emoticon
22. bře v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
fotoportrét
fotoportrét
margot_ka
124
 @matever aha,tak my mame v sod 4q a v tom bychom meli byt i dle harmonogramu...tak doufam,ze nas neposunou
22. bře v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
didinky (31 r.)
13
  • Stavím dům
    Plaňany, Region Kolín
 @margot_ka my máme dle SOD 1Q 2019 a podle posledních informací máme velmi předběžně termín 18.týden, což znamená začátek montáže přelom duben/květen, prý by se to mělo ještě posunout dopředu jak bude postupně navyšovaná kapacita montážníků, tak doufáme...
22. bře v 19:27  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš