Menu Forum

RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

22. črc 2018  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
Registroval se 28. října 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 226 příspěvků. Má 1 přítele. Region Sokolov.
 @pavcik : asi Vám udělali moc velké dirky v oknech, kde drží ten vlasec stím špuntem a tím pádem to vylítává, zkusil bych je tam zalepit, jiná možnost asi není, když je moc velká díra
28. bře v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
Registroval se 6. května 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Benešov.
 Může být vodoměr umístěný do TM, prosím?
28. bře ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
Registroval se 7. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1277 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @petrdor
Může. My ho tam máme, ale záleží taky na vašem dodavateli vody, jestli nevyžaduje např. vodoměrnou šachtu někde před domem.
29. bře v 00:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
luxik75
Registrovala se 25. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Muzete mi, prosim, doporucit nejakou firmu na site do oken v okoli Benesova? Mame Kubis 632 a potrebuji site do patra, dole je mame integrovane spolu se zaluziemi, nahore jsme zaluzie nedavali. Predem dekuji.
29. bře v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 198 příspěvků. Má 3 přátele. Nová Paka, Region Jičín.
 @petrdor Především záleží na vodohospodářské společnosti. Voda i kanalizace musí být řešena v projektu a ten vám musí vodohospodáři potvrdit. emoticon My museli mit venku šachtu (na vodoměr i kanalizaci).
Tedy pokud se dotaz netýká vodoměr od e-vodnika. Ten může být kde chcete. emoticon
29. bře v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
Registroval se 12. března 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 287 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @luxik75 Jak je máte integrované? Mě v RDR furt tvrdí, že když budu mít venkovní žaluzie, tak se tam síť už nevejde...
29. bře v 09:49  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1156 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
Registroval se 20. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1156 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @pavcik no ale ono by to malo byt napnute aj bez toho kolika, ten tam je vlastne len aby to nejako vyzeralo, nie aby drzal lanko, lanko sa na konci zaviaze a prestrci sa tou dierkou a potom tym ze ho hore napnes tak sa ten uzol utiahne a nejde von, ten kolik sa tam da az nakoniec ked to je uz napnute. Ked to vyskakuje aj s kolikom tak to znamena ze to drzi len ten kolik a to je nespravne.
29. bře v 10:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 540 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
erik1991
Registroval se 25. července 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 540 příspěvků. Má 2 přátele. Region Frýdek-Místek.
 Chci se zeptat jakou bílou barvu používají RDR na stěny? Potřebují přetřít pár míst nebo bílá jako bílá?
29. bře v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
Registroval se 21. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 227 příspěvků. Má 6 přátel. Lesonice, Region Znojmo.
 @mariacek Před venkovní žaluzie jdou sítě dát ... místa tam je dost. Nejdou dát sítě před venkovní rolety, tam na ně místo není.
29. bře v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @erik1991 a tebe ziadny zvysok farby po stavbe nenechali?
29. bře ve 12:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
pavelcent
45
  • Již bydlím v domě
 @erik1991
Gamadekor od Stomixu. Akrylátová barva. Myslím emoticon
29. bře ve 12:52  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
Registrovala se 5. srpna 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 1 přítele.
 @sargic Zdravím, i před venkovní rolety jdou dát sítě.
29. bře ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
fotoportrét
fotoportrét
sargic
10
 @dodoaj Nám na KS tvrdili, že nikoliv. Takže jsem vycházel z této infkrnace ...
29. bře ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @dodoaj vy ste nieco take riesili? a ako? mne teda tiez hovoril ze to pri roletach nejde, ale jasne ze vsetko sa nejako da, ja by som potreboval nejake na dvere na terasu, len som to zatial nijak intenzivne neriesil, tak sa rad necham inspirovat...
29. bře ve 13:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
 @tojojot postaveno zatím nemáme, čekáme na termín, ale u KS nám pan Servus dal venkovní rolety i sítě, ale na dveře na terasu to prý nejde, takže tam síť nebude.
29. bře ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
tojojot
9
  • Již bydlím v domě
 @dodoaj aha no to vlastne ano, mne slo o tu terasu, tam musim vymysliet nieco ine
29. bře ve 13:51  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
fotoportrét
fotoportrét
petrdor
 @pavelcent Jsme domluveni, ze nam ho da do TM. Jen jsem chtel vedet jestli je to vubec mozne.
29. bře ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
Registrovala se 5. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
Registrovala se 5. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 1 přítele.
 @petrdor Máme ho taky normálně v TM, vodárnám to bylo jedno jestli v šachtě nebo uvnitř domu.
29. bře v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @brigidt A šachtu jste museli mít i tak, nebo jste bez šachty?
29. bře v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
fotoportrét
fotoportrét
brigidt
1
 @fantomik Ne šachtu nemáme. Nechali to na nás, tak jsme se rozhodli že je v TM.
29. bře ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @brigidt jo, to se mi taky líbí víc. Nevím proč mám mít vodoměr na zahradě. Stejně bude za plotem. emoticon Akorát to všechno platím. Nejlepší je, že šachta musí být od daného výrobce. Že by nějaké provize? emoticon emoticon
29. bře ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
Registroval se 2. listopadu 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1016 příspěvků. Má 3 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Nemáte někdo foto, jak jste dodělávali pochozí lávku na půdě N101? Uprostřed je lávka cca 60 cm a pod ní jsou trámky, ale jen pod tou lávkou. Tak jen bych potřeboval vidět, jak jste to dělali vy. Díky
30. bře v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
fotoportrét
fotoportrét
cendler
3
 @fantimik : u nás to samé, chtěli ji mít ve vodoměrné šachtě, dala se na kraj pozemku a stejně akorát překáží a víte co je nejlepší, někudy se tam dostavá voda, už jsem to přetěsnil několikrát a pořád tam je tak 30cm vody, tak na to kašlu když přijdou na odečty, ať si to odčerpají, když to chtěli.
30. bře v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
mariacek (34 r.)
3
  • Stavím dům
    Kly, Region Mělník
 @fantomik No jde o to, že když vám prdne vlastní přípojka vody na pozemku, budete únik vody platit vy. Když si dáte vodoměr do domu, únik z vaši přípojky platí vodárny emoticon
30. bře v 07:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @mariacek u nás obec prodávala pozemky už s šachtama a stejně jako Cendler, zbytečně to zabírá místo, plete se to a taktéž máme asi 20 cm vody, je do půlky vodoměru.
30. bře v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2146 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
118
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2146 příspěvků. Má 81 přátel. Region Rakovník.
 @fantomik ony to moc v domě povolit nechtějí, protože až k vodoměru je to jejich, tzn.opravy, úniky ap.jdou za nimi. Snaží se o co nejkratší část od připojení po vodoměr.
30. bře v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @pavelll12 Vodu v šachtě mám taky. Ale zjistil jsem, že se mi tam dostává vlhkost pod víkem a na víku se vysráží. Potom kape dolu a tam přibývá. Zkrátka jsou ty šachty na h***o. emoticon
30. bře v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
fotoportrét
fotoportrét
dodoaj
 @fantomik přesně s tímto měli problém vodárny ve vesnici kde budeme bydlet, takže chtějí vodoměr do TM.
30. bře v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
fotoportrét
fotoportrét
pavelll12
32
 @fantomik to je možné, já to ještě neřešil. Víc mě štve ten ventilátor ve spodní koupelně. Ten prostě než odsaje pachy a vlhkost, tak je to tak aspoň na 20 min. Z paneláku to byla otázka tak 3 minut:(
Sokl už máš zateplený? Já se na to teď na jaře chystám, tak sonduji ceny apod.
30. bře ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
9
 @pavelll12 Spodní koupelna a větrák, to je jak pises. Ale já vždycky otevřu na chvíli okno. Když se pustí pračka se susickou, tak je to zafunene hned... Sokl zatepleny ještě nemám. Možná příští týden se na to vrhnu. Otec říkal že je to 'sranda', tak to zkusím sám. Zajedu u nás do stavebnin, nakoupim.... Když mě to nabízeli fasadnici, nelibilo se mi, jak to chtěli udělat...
30. bře ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš